Підсумки обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво»

опубліковано 30 черв. 2020 р., 01:38 Інформаційно-довідковий центр
    У травні-червні 2020 року Комунальним закладом Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» було проведено обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». Участь у цьому конкурсі взяли вихованці Комунального закладу Броварської районної ради «Центр позашкільної освіти».
За підсумками обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво»:
почесне І місце за колективну роботу «Оберіг «Квітуча Україна» здобули Спиця Каріна та Підгрушня Юлія, вихованки гуртка «Віночок», керівник Слаутіна Оксана Володимирівна;
ІІ місце за роботу «Літо» виборола Гуляй Ліана, вихованка гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво», керівник Дударева Інна Анатоліївна;
ІІІ місце за роботу «Міст» отримала Крицька Уляна, вихованка гуртка «Паперопластика», керівник Брюхов Володимир Якович;
ІІІ місце за роботу «Коник» отримав Колесник Богдан, вихованець гуртка «Сницарство», керівник Никун Ігор Григорович;
у номінації «Образотворче мистецтво»:
ІІ місце за роботу «Українка серед ночі» виборола Ганем Есперанс, вихованка гуртка «MODERN ART», керівник Виноградов Максим Оленксандрович;
ІІІ місце за роботу «Заповідник» отримала Северін Олександра, вихованка гуртка «Намалюй щастя», керівник Мазур Анна Дмитрівна.
Адміністрація КЗ БРР «Центр позашкільної освіти» вітає вихованців їх керівників із поповненням скарбниці досягнень! Бажаємо і надалі натхнення, невичерпної енергії, успіхів у подальших конкурсних випробуваннях!

  
 
Comments