Про місце соціального підприємництва серед соціальних ініціатив

опубліковано 4 квіт. 2017 р., 03:40 Інформаційно-довідковий центр
Найкращі бізнес-рішення для Ваших соціальних ініціатив
View this email in your browser
ЩОТИЖНЕВИЙ ДАЙДЖЕСТ АКТУАЛЬНОЇ ТА КОРИСНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ДЛЯ ВАС

Тема соціального підприємництва вже давно на слуху. Раніше ми ділились з Вами інформацією про цікаві соціальні підприємництва та організовували.
Про місце соціального підприємництва серед соціальних ініціатив та його відмінності від відповідального бізнесу чи соціального проекту пропонуємо почитати у статті співробітника СК «Параграф» Коваленка Віктора, менеджера з розвитку соціального підприємництва, учасника програми “Erasmus+” з тематики соціального підприємництва Change Lab.
Читати статтю
Актуальні гранти завжди поруч! 
Конкурс грантів «Контроль громадськості за виконанням Угоди про Асоціацію» оголошений ІЕД у співпраці з «Європейською правдою» в рамках проекту «Просування реформ в регіони», який фінансується Європейським Союзом.
Дедлайн подачі заявок – 30 березня 2017 р.
Сума гранту – 750 000 грн.
Деталі конкурсу тут
Команда - це одна з важливих складових успіху задуманого.
Як знайти потрібних людей, однодумців, які вкладатимуть душу і рухати спільну справу вперед?
Кого брати на роботу: більш досвідченого або більш мотивованого?
Тетяна Гончаренко, власниця компанії Соціальний консалтинг "Параграф" іАнастасія Рева, HR-менеджер, рекрутер компанії, поділяться секретами і практичними інструментами, як створити ідеальну команду для вирішення ваших завдань.

Сторінка події у Фейсбук
Зареєструватися
Якщо Ви працюєте в соціальній сфері, то точно знаєте, що знайомство з людьми та подальше партнерство, може значно спростити вашу діяльність. Яким чином знайомитись, користуватись наявними контактами та як спілкуватись з людьми чи організаціями говорили на тренінгу "Нетворкінг. Комунікація. У соціальній сфері". Про 5 правил нетворкінгу від тренера Аліни Бочарнікової. 
Читати статтю
Comments