Регуляторна політика

Регуляторна політика на 2020 рік

1. З В І Т про періодичне відстеження результативності регуляторного акта «Про організацію проведення конкурсу з визначення робочого органу для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з підготовки та проведення районних конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Броварської районної державної адміністрації»

Регуляторна політика на 2019 рік
Регуляторна політика на 2018 рік

Повідомлення 
про оприлюднення проекту розпорядження голови 
Броварської районної державної адміністрації 
   «Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Броварського району» та аналізу його регуляторного впливу 

Опубліковано 10 серпня 2018 року 

   На виконання вимог ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 № 1160-IV повідомляємо про оприлюднення проекту розпорядження голови Броварської районної державної адміністрації «Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Броварського району» та аналізу його регуляторного впливу з метою отримання зауважень та пропозицій.

   Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта.

   Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати у письмовій формі:
  - поштою за адресою: 07400, м. Бровари, вул. Гагаріна, 15, відділ економіки Броварської районної державної адміністрації; 
  - електронною поштою за адресою: brda-em@ukr.net
   Аналіз регуляторного впливу
   Проект розпорядження

   Аналіз регуляторного впливу (змінено згідно зауважень Державної регуляторної служби України від 28.09.2018)
   Умови конкурсу (змінено згідно зауважень Державної регуляторної служби України від 28.09.2018)
Регуляторна політика за 2017 рік
2. 


                                                       Повідомлення 
про оприлюднення проекту розпорядження голови Броварської районної державної адміністрації «Про затвердження Умов організації та проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Броварської районної державної адміністрації» 
та аналізу його регуляторного впливу 


   На виконання вимог статті 9 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” від 11 вересня 2003 року № 1160-IV повідомляємо про оприлюднення проекту розпорядження голови Броварської районної державної адміністрації «Про затвердження Умов організації та проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Броварської районної державної адміністрації» та аналізу його регуляторного впливу з метою отримання зауважень та пропозицій. 

   Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту. 

   Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі: 
   - поштою за адресою: 07400, Київська обл., м. Бровари, вулиця Гагаріна, 15, відділ економіки Броварської районної державної адміністрації 
   - факсом (04594) 5-20-03; 
   - електронною поштою за адресою: brda-em@ukr.net, 
   
   а також на адресу Державної регуляторної служби України: 
   поштову: вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011; 
   електронну: inform@dkrp.gov.ua.


Регуляторна політика за 2017 рік
5. Звіти про періодичне відстеження результативності регуляторного акту:
Регуляторна політика за 2016 рік
2. Оприлюднення проектів регулятоних актів
4. Відомості про здійсення регуляторної діяльності

Регуляторна політика за 2014 рік
1.Планування регуляторної діяльності
2.Оприлюднення проектів регуляторних актів
3.Відстеження результативності
4.Відомості про здійснення регуляторної діяльності


4. Відомості про здійснення регуляторної діяльності


                                          Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Для забезпечення реалізації Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» 
від 11.09.2003 № 1160-IV Броварська райдержадміністрація повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту разом з відповідним аналізом регуляторного впливу розпорядження виконуючого обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації «Про затвердження  переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних  послуг Броварської районної державної адміністрації» з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань. 

Метою видання даного розпорядження виконуючого обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації є створення зручних і сприятливих умов отримання адміністративних послуг громадянами, суб’єктами господарювання, забезпечення відкритості інформації про діяльність органів виконавчої влади.

Зазначений проект розпорядження опубліковано на офіційному веб-сайті Броварської райдержадміністрації в розділі «Розвиток підприємництва» в підрозділі «Регуляторна політика» — www.brovary-rda.gov.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій формі протягом місяця з дня опублікування проекту розпорядження за адресою: 07400, м. Бровари, вул. Гагаріна, 15, Центр надання адміністративних послуг Броварської райдержадміністрації, тел. (факс) 5-04-21, ел адреса: brda_admin@ukr.net

 

 


                                 Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

    Для забезпечення реалізації Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»
від 11.09.2003 № 1160-IV райдержадміністрація повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту разом з відповідним аналізом регуляторного впливу розпорядження голови райдержадміністрації «Про організацію проведення конкурсу з визначення робочого органу для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з підготовки та проведення районних конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Броварської районної державної адміністрації», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.
    Метою видання даного розпорядження голови райдержадміністрації — приведення у відповідність з вимогами чинного законодавства процедури вибору на конкурсних засадах суб’єкта господарювання здатного забезпечувати належну якість підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з підготовки та проведення районних конкурсів на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, приймання документів на конкурс, перевірки достовірності одержаної від перевізника – претендента інформації, їх аналізу та оцінки відповідності конкурсних пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу, підготовки паспортів автобусних маршрутів матеріалів для подальшого встановлення відносин між районною державною адміністрацією та автоперевізником – переможцем конкурсу.
    Зазначений проект розпорядження опубліковано на офіційному веб-сайті Броварської райдержадміністрації в розділі «Розвиток підприємництва» — www.brovary-rda.gov.ua
    Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій формі протягом місяця з дня опублікування проекту розпорядження за адресою: 07400, м. Бровари, вул. Гагаріна, 15, Управління економічного розвитку, торгівлі та промисловості Броварської райдержадміністрації, тел. (факс) 5-20-03, ел адреса: brda-em@ukr.net