Регуляторна політика


Регуляторна політика за 2017 рікРегуляторна політика за 2016 рік
2. Оприлюднення проектів регулятоних актів
4. Відомості про здійсення регуляторної діяльності

Регуляторна політика за 2014 рік
1.Планування регуляторної діяльності
2.Оприлюднення проектів регуляторних актів
3.Відстеження результативності
4.Відомості про здійснення регуляторної діяльності


4. Відомості про здійснення регуляторної діяльності


                                          Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Для забезпечення реалізації Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» 
від 11.09.2003 № 1160-IV Броварська райдержадміністрація повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту разом з відповідним аналізом регуляторного впливу розпорядження виконуючого обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації «Про затвердження  переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних  послуг Броварської районної державної адміністрації» з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань. 

Метою видання даного розпорядження виконуючого обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації є створення зручних і сприятливих умов отримання адміністративних послуг громадянами, суб’єктами господарювання, забезпечення відкритості інформації про діяльність органів виконавчої влади.

Зазначений проект розпорядження опубліковано на офіційному веб-сайті Броварської райдержадміністрації в розділі «Розвиток підприємництва» в підрозділі «Регуляторна політика» — www.brovary-rda.gov.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій формі протягом місяця з дня опублікування проекту розпорядження за адресою: 07400, м. Бровари, вул. Гагаріна, 15, Центр надання адміністративних послуг Броварської райдержадміністрації, тел. (факс) 5-04-21, ел адреса: brda_admin@ukr.net

 

 


                                 Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

    Для забезпечення реалізації Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»
від 11.09.2003 № 1160-IV райдержадміністрація повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту разом з відповідним аналізом регуляторного впливу розпорядження голови райдержадміністрації «Про організацію проведення конкурсу з визначення робочого органу для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з підготовки та проведення районних конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Броварської районної державної адміністрації», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.
    Метою видання даного розпорядження голови райдержадміністрації — приведення у відповідність з вимогами чинного законодавства процедури вибору на конкурсних засадах суб’єкта господарювання здатного забезпечувати належну якість підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з підготовки та проведення районних конкурсів на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, приймання документів на конкурс, перевірки достовірності одержаної від перевізника – претендента інформації, їх аналізу та оцінки відповідності конкурсних пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу, підготовки паспортів автобусних маршрутів матеріалів для подальшого встановлення відносин між районною державною адміністрацією та автоперевізником – переможцем конкурсу.
    Зазначений проект розпорядження опубліковано на офіційному веб-сайті Броварської райдержадміністрації в розділі «Розвиток підприємництва» — www.brovary-rda.gov.ua
    Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій формі протягом місяця з дня опублікування проекту розпорядження за адресою: 07400, м. Бровари, вул. Гагаріна, 15, Управління економічного розвитку, торгівлі та промисловості Броварської райдержадміністрації, тел. (факс) 5-20-03, ел адреса: brda-em@ukr.net