Інформація про здійснення державної регуляторної політики Броварською районною державною адміністрацією за 2011 рік

опубліковано 16 січ. 2012 р., 06:03 Інформаційно-довідковий центр
Інформація
про здійснення державної регуляторної політики
Броварською районною державною адміністрацією
за 2011 рік

    Протягом 2011 року райдержадміністрацією особлива увага приділялася здійсненню державної регуляторної політики, вдосконаленню правового регулювання господарських відносин, недопущення прийняття економічно недоцільних та неефективних регуляторних актів, зменшення втручання у діяльність суб’єктів господарювання та усунення перешкод для розвитку господарської діяльності
    Відповідно до основних принципів державної регуляторної політики, визначених у Законі України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" райдержадміністрація спрямовує свою роботу на поліпшення умов для розвитку господарської та підприємницької діяльності. Зокрема, шляхом впровадження нових методів роботи, активного розвитку стосунків між владою, бізнесом та громадськими організаціями підприємців.
    Згідно вимог статті 14 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 19.03.2004 № 152-р “Про підготовку та оприлюднення щорічної інформації Кабінету Міністрів України про здійснення державної регуляторної політики органами виконавчої влади” Броварська райдержадміністрація оприлюднює інформацію про здійснення державної регуляторної політики за 2011 рік.
    Потягом 2011 року робота райдержадміністрації була направлена на забезпечення відповідності форм і рівня державного регулювання господарських відносин вимогам законодавства, а також відкритості і прозорості процесу регуляторної діяльності.
    Броварською районною державною адміністрацією розроблено та затверджено План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік, який розміщено на офіційному веб-сайті Броварської районної державної адміністрації у Розділі «Розвиток підприємництва» в підрозділі «Регуляторна політика» за адресою: brovary-rda.gov.ua.
    У грудні 2011 року було внесено зміни до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності Броварської райдержадміністрації на 2012 рік, а саме: розпорядження голови райдержадміністрації від 19.05.2008р. №839 «Про організацію роботи, пов’язаної із частковим відшкодуванням з районного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого та середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів». Цілю прийняття регуляторного акта планується збільшення суми відшкодування з районного бюджету відсоткових ставок за кредитами та внесення змін в склад конкурсної комісії.
    За звітний період проведено базове відстеження результативності регуляторного акту «Про затвердження цін на господарські роботи (послуги), які виконуються архівним відділом Броварської районної державної адміністрації», звіт розміщено в мережі Інтернет.
    Протягом ІІІ кварталу 2011 року Броварською райдержадміністрацією прийнято розпорядження від 19.08.2011 №31 «Про затвердження цін на господарські роботи (послуги), які виконуються архівним відділом Броварської районної державної адміністрації».
    Даний проект регуляторного акту затверджений розпорядженням голови райдержадміністрації від 01.11.2011 № 1841 та Броварським міськрайонний управлінням юстиції Київської області від 07.11.2011року № 5/58. Відповідне розпорядження висвітлено в мережі Інтернет.
    У квітні місяці була проведена робота комісії по перегляду регуляторних актів і визнано 295 регуляторних актів, які потребували внесення змін та проходження процедури відповідно до принципів державної регуляторної політики.
    З метою виконання вимог чинного законодавства всі сільські (селищні) ради внесли та затвердили зміни в План з підготовки регуляторних актів на 2011-2012 роки.
    Відповідно до норм чинного законодавства зміни до плану з підготовки регуляторних актів, повідомлення про їх оприлюднення та аналізи їх регуляторного впливу оприлюднюються на сайті райдержадміністрації, або на власно створених сторінках сільських (селищних) рад та в засобах масової інформації.
    Всі проекти регуляторних актів, аналіз їх регуляторного впливу та відстеження висвітлені в засобах масової інформації (газета “Нове життя”, місцеве радіомовлення), оприлюднюються в Інтернеті на веб-сайті Броварської районної ради та Броварської районної державної адміністрації у Розділі «Розвиток підприємництва» в підрозділі «Регуляторна політика» (brda-em@ukr.net).


Заступник голови адміністрації                                                                                                                                             О.В.Онашко
Comments