Про оприлюднення проекту регуляторного акта

опубліковано 15 серп. 2011 р., 01:12 Інформаційно-довідковий центр
    Броварською районною державною адміністрацією розроблений проект розпорядження голови райдержадміністрації “Про затвердження цін на роботи (послуги), які виконуються архівним відділом Броварської районної державної адміністрації на договірних засадах та у сфері використання архівних документів» ”,
    Прийняття розпорядження голови райдержадміністрації “Про затвердження цін на роботи (послуги), які виконуються архівним відділом Броварської районної державної адміністрації на договірних засадах та у сфері використання архівних документів» ”,” забезпечить збереженість та біль якісне науково- технічне впорядкування документів, що представляють Національний архівний фонд України, з використанням нових матеріально-технічних засобів зберігання та реставрації фондів архіву .
    Розробником регуляторного акту є начальник архівного відділу Броварської райдержадміністрації, який знаходиться за адресою: м. Бровари, вул.Київська,292.
    Проект розпорядження та відповідний аналіз впливу регуляторного акта буде розміщено в наступному номері газети “Нове життя” та на веб –сайті Броварської районної державної адміністрації у підрозділі “Регуляторна політика”.
    З вартістю архівних послуг для громадян (підготовка та надання архівних довідок, витягів) можна буде ознайомитись в наступному номері газети «Нове життя».
    З вартістю архівних послуг (робіт) по науково-технічному впорядкуванні документації, що утворюється в процесі робочої діяльності, керівники підприємств, установ, та організацій зможуть ознайомитися на веб-сайті Броварської районної державної адміністрації в підрозділі «Регуляторна політика».
    Відповідно до вимог Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” зауваження та пропозиції від громадян, фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань щодо проекту регуляторного акта приймаються в письмовій формі протягом місяця з дня оприлюднення шляхом письмових звернень на адресу розробника: 07400, м. Бровари, вул.Київська292,тел./факс 5-45-83), а також на адресу Державного архіву Київської області: 04119, м. Київ, вул.. Мельникова,40.
Comments