Регуляторні акти Літочківської сільської ради

Повідомлення про оприлюднення проектів рішень Літочківської сільської ради

опубліковано 26 лип. 2011 р., 00:39 Адміністратор домена   [ оновлено 26 лип. 2011 р., 01:42 ]


Літочківська сільська рада 

ПОВІДОМЛЕННЯ 

Про оприлюднення проектів рішень Літочківської сільської ради

Відповідно до статей 9, 13 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" № 1160-ІV від 11.09.2003р., керуючись Законом України "про місце самоврядування в Україні"та з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, виконавчий комітет Літочківської сільської ради повідомляє про оприлюднення проектів рішень Літочківської сільської ради:

1."Про затвердження правил благоустрою території населених пунктів сільської ради".
Мета даного проекту рішення-розроблення і здійснення ефективних і комплексних заходів з утримання територій населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об'єктів загального користування, а також природних ландшафтів, інших природних комплексів і об'єктів; організації належного утримання та раціонального використання територій, будівель, інженерних споруд та об'єктів рекреаційного, природоохоронного, оздоровчого, історико-культурного та іншого призначення; створення умов для реалізації прав суб'єктами у сфері благоустрою населених пунктів.

2."Про затвердження Положення про надходження та використання спеціальних коштів".
Мета даного проекту рішення - зміцнення матеріальної і фінансової бази місцевого самоврядування та сприяння соціально-економічного розвитку населених пунктів.

3."Про організацію збору та вивозу побутового сміття".
Мета даного проекту рішення - покращення санітарного, екологічного та естетичного стану на території населених пунктів та прилеглих територій.

4. "Про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земель с. Літочки, Соболівка"
Мета даного проекту рішення – економічне регулювання земельних відносин при укладенні цивільно-правових угод, забезпечення надходжень грошових коштів до бюджету від орендарів та власників земельних ділянок.

5."Про встановлення місцевих податків та зборів".
Мета даного проекту рішення – установлення платників збору, видів діяльності, які провадяться з придбання торгового патенту, порядку отримання торгових патентів, сплати збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності.

Розробником цих документів виступає виконавчий комітет Літочківської сільської ради, до якого просимо письмово надсилати пропозиції та зауваження за поштовою адресою: 07410, с. Літочки, вул. Червоноармійська, 18А тел. 2-43-87

Проекти рішень та аналіз впливу регуляторного акта буду розміщено на сайті Броварських районної ради та районної державної адміністрації www.brovary-rda.gov.ua

Зауваження від юридичних осіб, їх об'єднань прийматимуться протягом місяця з дня оприлюднення проектів рішень.

Секретар ради В.М. Кириченко.

1-1 of 1