Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

СВІТИЛЬНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ПОВІДОМДЕННЯ
Про оприлюднення проектів рішень
Світильнянської сільської ради

Відповідно до статей 9,13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» №1160-ІУ від 11.09.2003 р. та з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, виконавчий комітет Світильнянської сільської ради повідомляє про оприлюднення проектів рішень Світильнянської сільської ради:

1. «Про встановлення ставки земельного податку по земельних ділянках в с.Світильня та с.Гребельки»
Мета даного проекту рішення:
- Плата за землю, яка справляється у вигляді земельного податку або орендної плати, визначається залежно від грошової оцінки земель.

2. «Про затвердження нормативно-грошової оцінки земель с.Світильня Броварського району Київської області в межах населеного пункту Світильнянської сільської ради»
Мета даного проекту рішення:
економічне регулювання земельних відносин при укладанні цивільно-правових угод. Плата за землю, яка справляється у вигляді земельного податку або орендної плати, визначається залежно від грошової оцінки земель.

3. «Про затвердження нормативно-грошової оцінки земель с.Гребельки Броварського району Київської області в межах населеного пункту Світильнянської сільської ради»
Мета даного проекту рішення:

4. «Про затвердження тарифів на теплопостачання на опалювальний сезон 2011 року».
Мета даного проекту рішення:
передбачає установлення економічно обгрунтованих тарифів на теплопостачання.

5. «Про встановлення місцевих зборів»
Мета даного проекту рішення:
своєчасне забезпечення сплати місцевих податків та зборів у повному обсязі громадянами села та з метою залучення коштів на розвиток та благоустрій села.

Розробником цих документів виступає виконавчий комітет Світильнянської сільської ради, до якого просимо надсилати пропозиції та зауваження за поштовою адресою: 07444, с.Світильня вул.Корольова, 2 тел. 30-228.

Проекти рішень та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на сайті Броварської районної ради та райдержадміністрації Brovary-region.gov.ua. в розділі «Розвиток підприємництва» в підрозділі «Регуляторна політика».
Зауваження від юридичних та фізичних осіб, їх об»єднань прийматимуться протягом місяця з дня оприлюднення проектів рішень.

С.М.Книш
секретар ради