Містобудування і архітектура


Відділ містобудування та архітектури
Броварської районної державної адміністрації

07400, Київська область, м.Бровари, бул. Незалежності,39

Начальник відділу : Харитонюк Тетяна Миколаївна 

Головний спеціаліст відділу:   Мальцева Тетяна Григорівна 
Провідний спеціаліст відділу: Москаленко Людмила Миколаївна 

Контактні телефони: 
Прийомна тел/факс 045 (94) 6-50-40 

Графік роботи 
понеділок-четвер 8.00 - 17.00 
п’ятниця 8.00-15.45 
прийомний день - середа 9.00 - 12.00 
обідня перерва 12.00 - 12.45 Законодавчо-нормативна база 

Закон України “Про місцеві державні адміністрації”, 
Закон України „Про основи містобудування”, 
Закон України „Про архітектурну діяльність”, 
Закон України „Про регулювання містобудівної діяльності”. 


Законодавчо-нормативна база:
    Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2011 № 103 «Про затвердження Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки». 
    Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 07.07.2011 № 109 «Про затвердження Порядку надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст». 
    Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011р. № 244«Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності». 
    Свою роботу відділ містобудування та архітектури БРДА планує та здійснює з урахуванням виконання вимог чинного законодавства України. 
    Для вирішення питання планування, забудови, прогнозування розвитку населених пунктів, створення інженерної, соціальної, транспортної інфраструктури на засіданні 12 сесії УІІ скликання Броварської районної ради затверджена Програма містобудівної діяльності та створення геоінформаційної електронної містобудівної кадастрової системи Броварського району на період 2016-2018 роки. Метою програми є організаційне, матеріальне та фінансове забезпечення розроблення комплексу містобудівної документації на території Броварського району для системної реалізації державної регіональної політики, обґрунтування основних довгострокових та поточних пріоритетів регіонального розвитку, динамічного збалансованого соціально-економічного розвитку територій, гармонійного узгодження інтересів та ефективної взаємодії влади, бізнесу і громадськості, залучення інвестицій у район. 
    На даний час відділом проводиться робота по виготовленню схеми планування району. 
    Броварською районною державною адміністрацією заключено договір з Державним підприємством Український державний науково-дослідний і проектний інститут цивільного сільського будівництва на розробку схеми планування території Броварського району. На сьогодні виконані наступні роботи: складання завдання на розроблення схеми планування території, на виготовлення топографічної карти; складання опитувальних листів; складання завдання для розроблення розділу інженерно-технічних заходів цивільного захисту (цивільної оборони), обстеження території. 
    Також відділом постійно надається допомога сільським радам по виготовленню генеральних планів населених пунктів, детальних планів територій. 
    Генеральними планами передбачені території для розміщення нової житлової забудови, громадської, виробничої забудови, об»єктів інженерної інфраструктури та покращення існуючого функціонального зонування території і санітарно-гігієничних умов проживання населення, уточнення вулично-дорожньої та транспортної мережі населених пунктів. 
    На даний час розроблені та затверджені 11 генеральних планів населених пунктів с.Княжичі, с.Зазим»є, с.Рожни, с.Пухівка, с.Гоголів, с.Перемога, с.Димитрове, с.Богданівка, с.Рожівка, смт. Велика Димера, с.Красилівка, 2 знаходяться на стадії затвердження та 9 схем планування територій сільських рад, а саме: Богданівська, Зазимська, Калинівська, Кулажинська, Літочківська, Рожнівська, Світильнянська, Літківська, Княжицька. 
    Схемами планування обґрунтовані майбутні потреби та визначені напрямки використання територій сільських рад, визначені території для розміщення об’єктів громадського, виробничого, комунального призначення та інших сфер обслуговування, санітарно-захисні, зооветеринарні та протипожежні зони. Схемами планування виділені зони пріоритетного інвестування: 
- зони харчової та переробної промисловості; 
- зони легкої промисловості; 
- зони розвитку молочного тваринництва; 
- зони промислової забудови; 
- зони житлової забудови, рекреації та відпочинку. 
    Однією із найважливіших галузей загальногосподарського комплексу району, яка формує його життєдіяльність та суттєво впливає на стан економічних відносин є будівництво житла та соціально-культурної сфери. 
    За прогнозами на 2017рік на території Броварського району передбачається житлова забудова в межах с. Рожни, с.Богданівка, с.Літки. Розпочато будівництво дитячих садків в смт. Велика Димерка та с.Зазим»є. 
    Одним із заходів реалізації «Програми містобудівної діяльності та створення геоінформаційної електронної містобудівної кадастрової системи Броварського району на період 2016-2018 роки» є розроблення електронної містобудівної кадастрової системи Броварського району необхідної для ведення контролю за раціональним використанням територіальних ресурсів, аналізу реалізації затвердженої містобудівної документації, регулювання земельних відносин на відповідних територіях, облік власників і користувачів будинків і споруд. 

Житлове будівництво:
    На території Броварського району передбачено будівництво житла в наступних населених пунктах: 
- с. Рожни, провулок Лісовий, площа ділянки – 0,36га, будівництво 36-ти квартирного житлового будинку; 
- с.Пухівка, вул. Набережна , площа ділянки – 0,50га, будівництво 36-ти квартирного житлового будинку; 
- с.Літки, провул. Мельника , площа ділянки – 0,2683га, будівництво 16-ти квартирного житлового будинку. 
    Дані ділянки забезпечені інженерно-транспортною та соціальною інфраструктурою.
Comments