Транспорт

   Броварська районна державна адміністрація оголошує конкурс з визначення робочого органу для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з підготовки та проведення районних конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Броварської районної державної адміністрації (далі – Конкурс). 

   Конкурсний комітет приймає заяви та документи на участь у конкурсі від претендентів, згідно Умов проведення конкурсу, що визначені розпорядженням Броварської райдержадміністрації від 03 червня 2013 року № 376, за адресою: 07400, Київська обл., м. Бровари, вул. Гагаріна, 15, кабінет 324 у понеділок – четвер з 08:00 до 17:00, п’ятниця з 08:00 до 15:45, обідня перерва з 12:00 до 13:00. 

   Кінцевий термін подання документів до 10 години 01 вересня 2017 року. 

   Засідання конкурсного комітету відбудеться 14 вересня 2017 року в малій залі Броварської районної державної адміністрації за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, 15.

Транспорт

    Діяльність та розвиток транспортної галузі в районі у звітному періоді спрямовувався на задоволення потреб населення і підприємств у якісному та безпечному обслуговуванні при здійсненні пасажирських та вантажних перевезень.
    Перевезення пасажирів здійснюється на 49 регулярних автобусних маршрутах, в тому числі: приміських маршрутів – 36, міжміських – 5 та приміських внутрішньорайонних – 8.
    Станом на 01.07.2016, перевезення населення забезпечують 6 юридичних осіб: ТОВ «ПасБРайТ», ТОВ «Союз-Авто», ВАТ «Броварське АТП-13209», ТОВ «Авто-Плюс», ТОВ «Самсон», ТОВ «Автопас-К» та 8 приватних підприємців.
    Для обслуговування пасажирів на автобусних лініях щоденно задіяно 61 автобус. Загальна протяжність усіх автобусних маршрутів становить 1,05 тис. км. Щоденно 396 оборотними рейсами населення району перевозиться з сільських населених пунктів до райцентру та до столиці м. Києва.
    З метою забезпечення у сільській місцевості регулярного безоплатного перевезення до місць навчання учнів та педагогічних працівників, забезпечення соціального захисту учасників навчально-виховного процесу, створення оптимальної мережі загальноосвітніх навчальних закладів і належних умов для отримання учнями повноцінної загальної середньої освіти в районі розроблено Програму «Шкільний автобус» на 2015-2017 роки, яка затверджена рішенням 51-ї сесії VI скликання від 24.09.2015 року.
    Станом на 01.09.2016 року в районі налічується 1264 учні та 112 вчителів, які проживають за межею пішохідної доступності і потребують регулярного підвозу до школи. За програмою «Шкільний автобус» підвозиться 581 учнів та 29 вчителів та 574 учнів і 53 вчителів перевозиться найманим/орендованим транспортом. Підвозом охоплено 1155 дітей (91%). Забезпечується раціональне та безпечне використання шкільних автобусів, їх технічне обслуговування. Парк шкільних автобусів налічує 7 одиниць. Кошти на обслуговування автобусів виділені у повному обсязі.
    За рахунок освітньої субвенції було придбано шкільний автобус у Гоголівську ЗОШ І-ІІІ ступенів на суму 1 142 083,00 грн.
    Крім того, рішенням сесії Броварської районної ради за рахунок перевиконання доходної частини районного бюджету на придбання шкільних автобусів виділено 720 000,0 грн.
    На сьогоднішній день проблемним питанням, яке потребує нагального вирішення, залишається перевезення пільгової категорії населення.
    Законом України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» видатки у вигляді субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування витрат за пільговий проїзд окремих категорій громадян не були передбачені. Таким чином, Управління соціального захисту населення Броварської райдержадміністрації не має підстав заключити договори з перевізниками про перевезення пільгової категорії громадян та видавати талони для безкоштовного проїзду, оскільки не визначено джерело фінансування.
    Тим часом, відповідно до чинного законодавства щодо перевезення пасажирів пільгових категорій, правила перевезення пільговиків залишилися без змін.
    Враховуючи вищевказане, 26 січня 2016 року відбулася нарада за участю голови райдержадміністрації, районної ради та їх заступників з перевізниками, які обслуговують приміські та міжміські автобусні маршрути загального користування у Броварському районі. За результатами обговорення даного питання було досягнуто домовленості з перевізниками про перевезення учасників бойових дій та членів сімей загиблих в АТО за власний рахунок. А після того, як буде внесено відповідні зміни до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» та визначено джерело фінансування, пільговим категоріям громадян будуть видані талони на безквитковий проїзд
    18 лютого 2016 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до додатків № 3 та № 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» щодо фінансового забезпечення компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян та інших передбачених законодавством пільг. Законом передбачено 1,9 млрд гривень на забезпечення компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян у 2016 році.
    На сьогоднішній день, розподілу субвенцій з Державного бюджету на дані цілі не відбулося.
    Відділ економіки райдержадміністрації постійно проводить роботу з відстеження належного функціонування автобусних маршрутів, розглядає та відповідним чином реагує на звернення громадян щодо надання та підвищення якості послуг перевезень.
                                                                                                                                
    З метою покращення рівня безпеки та якості надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом Управління Укртарнсінспекції у Київській області спільно з відділом економіки Броварської райдержадміністрації пропонує всім бажаючим взяти участь в опитуванні.
    Заповнені анкети направляти на адресу:
- Управління Укртрансінспекції в Київській області (проспект Перемоги, 57, м. Київ, 03113; е-mail: uti-kievobl@uti-kievobl.gov.ua);
- відділу економіки Боварської райдержадміністрації (вул. Гагаріна, 15, м. Бровари, 07400; е-mail: brda-em@ukr.net).

Анкета-пасажира
                                                                                                                                                            Інформація щодо розвитку автомобільного транспорту у Броварському районі за І квартал 2015 року

    Пасажирський автомобільний транспорт являється важливою складовою інфраструктури району, стійке і ефективне функціонування якого є необхідною умовою соціально-економічного розвитку, задоволення потреб населення у перевезенні, підвищення умов і рівня якості життя населення.
    Для задоволення потреб населення району в пасажирських перевезеннях в районі створена мережа автобусних маршрутів загального користування протяжністю 1,7 тис. км, яка складається з 49 маршрутів (приміських маршрутів – 36, міжміських – 5 та приміських внутрішньорайонних – 8).
    На сьогодні, перевезення населення забезпечують 6 юридичних осіб: ТОВ «ПасБРайТ», ТОВ «Союз-Авто», ВАТ «Броварське АТП-13209», ТОВ «Авто-Плюс», ТОВ «Самсон», ТОВ «Автопас-К» та 8 приватних підприємців.
    Для обслуговування пасажирів на автобусних лініях щоденно задіяно 61 автобус. Загальна протяжність усіх автобусних маршрутів становить 1,05 тис. км. Щоденно 396 оборотними рейсами населення району перевозиться з сільських населених пунктів до райцентру та до столиці м. Києва.
    Крім того, в Броварському районі налічується 9 «Шкільних автобусів», що дає змогу дітям з віддалених куточків населених пунктів вчасно добиратися до навчальних закладів. Станом на 01.04.2015 року до навчальних закладів і в зворотньому напрямку підвозиться 1203 дітей та 47 педагогічний працівник: за програмою «Шкільний автобус» - 548 учнів і 27 вчителів, найманим транспортом – 202 учень і 14 вчителів, рейсовим – 453 учні і 6 вчителів.
    З початку поточного року на території Броварського району автомобільним транспортом перевезено 628,2 тис. пасажирів, що менше на 12,1 % в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Дане зменшення частково пов’язане з працевлаштуванням місцевого населення на місцях.
    Перевезення пільгової категорії населення в районі здійснюється по талонній системі на безоплатній основі. Відшкодування за пільгове перевезення проводиться за рахунок субвенції з державного бюджету відповідно до плану асигнувань, який на 2015 рік становить 1 580,0 тис. грн., що менше на 3,7 % відносно минулого року (2014 рік – 1 641,3 тис. грн.).
    Протягом І кварталу 2015 року здійснено 415 200 безкоштовних проїздів на суму 360,9 тис. грн. Станом на 01.04.2015 року перевізникам фактично сплачено 276,4 тис. грн., з них 207,7 тис. грн. – погашення боргу, який виник на початок поточного року.
    Відділ економіки райдержадміністрації постійно проводить роботу з відстеження належного функціонування автобусних маршрутів, розглядає та відповідним чином реагує на звернення громадян щодо надання та підвищення якості послуг перевезень (консультації, обстеження маршрутів, тематичні наради з перевізниками тощо).
    Також, на Броварщині функціонують логістичні центри, які виконують послуги з перевезення та зберігання вантажів До найбільших компаній району відносяться: ТОВ «Рабен Україна», ТОВ «Нова експедиція», ПП «АП Укртранс».
    Обсяг вантажних перевезень автомобільним транспортом за звітний період становить 11,3 тис. тонн, що менше на 56,5% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Зазначене зменшення зумовлено складною геополітичною ситуацією в державі, що значно вплинула на географію перевезень, зміною кон’юнктури ринку (залучення перевізників з інших районів, регіонів).
    Зв'язок та інформатизація (станом на 01.04.2015 року)
    Протягом І кварталу 2015 року в районі здійснювалась робота щодо розвитку телекомунікаційних мереж загального користування шляхом виведення застарілого обладнання координатних АТС та переключення абонентських ліній на цифрові та електронні АТС, що сприятиме наданню споживачам повного спектру телекомунікаційних послуг, а також, за рахунок впровадження обладнання широкосмугового доступу, до мережі Інтернет з наданням споживачам послуг з передачі даних.
    Усім без обмежень абонентам сільських АТС відкрита послуга без парольного комутованого доступу (на № 0100501111) до мережі Інтернет по телефонній лінії. Послуга має багато своїх прихильників, бо не потребує оформлення договору, попередньої оплати за підключення, дає можливість самостійно обирати тарифний план.
    На сьогоднішній день у районі побудована і введена в дію мережа широкосмугового (швидкісного) доступу до мережі Інтернет за технологією ADSL зі збереженням телефонної розмови під час інтернет-сеансу. Проект реалізовано в 10 селах (селищах) району, а саме: В. Димерка, Калинівка, Калита, Требухів, Погреби, Пухівка, Зазим’є, Княжичі, Літки та Гоголів. Також введено в експлуатацію майданчик в селах Богданівка, Рожни та Требухів загальною ємністю 240 портів.
    Станом на 01.04.2015 абонентська база становить 8 188 основних телефонних апаратів (ОТА), що на 5,4% менше порівняно з відповідним періодом минулого року. Зазначене зменшення кількості абонентів фіксованого зв’язку пов’язане з розвитком мобільних операторів в районі (Кївстар, МТС, Life та ін.).                                                                                                                                                                ПУНКТ ВИДАЧІ ДОЗВОЛІВ «БОРИСПІЛЬ» - НЕЗАБАРОМ ВІДКРИТТЯ 

    З метою оптимізації процесу та створення оптимальних умов для видачі дозволів на здійснення міжнародних автомобільних перевезень та враховуючи відкриття TIR-паркінг АсМАП України у м. Бориспіль, з 1 листопада 2013 року розпочне свою роботу ПВД «Бориспіль». 
    У зв’язку із відкриттям ПВД «Бориспіль», пункт видачі дозволів на міжнародні перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом «Київ» (адреса: м. Київ, пр. Повітрофлотський, 76 а) працювати не буде. 
    ПВД «Бориспіль» буде працювати щоденно з 08.00 год. до 20.00 год. за адресою: вул. Тельмана, 49, м. Бориспіль, Київська область, Україна.

   Тел./факс: 044 392 86 10;

e-mailpvd_boryspil@i.ua 

Адреса

Телефон

Електронна адреса

Банк

Графік роботи

Управління Укртрансінспекції у Київській області

«БОРИСПІЛЬ» ПВД

вул. Тельмана, 49, м. Бориспіль, Київська область, 08300, Україна

 

(044)     392 86 10

 

pvd_boryspil@i.ua

ПАТ «РАДИКАЛ БАНК»     (термінал)

р/р 31115028700004,

Отримувач: Бориспільське УДКСУ, ЄДРПОУ 38007070,

Банк отримувача: ГУ ДКСУ у Київській області  МФО 821018,

Призначення платежу: плата за надання адміністративної послуги, без ПДВ, КЕКД 22012500

Сума– 49,16 грн.

Щоденно, без вихідних та святкових

з 08.00 до 20.00


    Перевезення пасажирів в районі здійснюється відповідно до Законів України «Про автомобільний транспорт», «Про дорожній рух» і Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 09.09.2009 № 983) та інших нормативно – правових актів. 
    До складу Броварського району входить 23 сільські та 3 селищні ради, які об’єднують 46 населених пунктів. Автобусним сполучення охоплені 44 населених пунктів району (96 відсотків). Транспортний зв’язок сіл та селищ розроблений з урахуванням побажань жителів району.
    Перевезення пасажирів здійснюється на 37 регулярних автобусних маршрутах, в тому числі: приміських маршрутів – 28, міжміських – 5 та приміських внутрішньорайонних – 4.
    Станом на 01.07.2013 перевезення населення забезпечують 7 юридичних осіб: ТОВ «ПасБРайТ», ТОВ «Супутник», ТОВ «Союз-Авто», ВАТ «Броварське АТП-13209», ТОВ «Авто-Плюс», ТОВ «Самсон», ТОВ «Автопас-К» та 7 приватних підприємців.
    Для обслуговування пасажирів на автобусних лініях щоденно задіяні 68 автобусів. Загальна протяжність усіх автобусних маршрутів становить 1,7 тис. км. Щоденно 904 рейсами населення району перевозиться з сільських населених пунктів до райцентру та до столиці м. Києва.
    В Броварському районі налічується 9 «шкільних автобусів», що дає змогу дітям з віддалених куточків населених пунктів вчасно добиратися до навчальних закладів. Одним із основних завдань Броварська адміністрація вбачає забезпечення всіх населених пунктів району таким транспортом, особливо це актуально в зимовий період для дітей молодших класів.
    За І півріччя 2013 року пільговою категорією населення Броварського району здійснено 101 649 безкоштовних проїздів по талонній системі на загальну суму 657,9 тис. грн.
    Управління економіки райдержадміністрації проводить цілеспрямовану та системну роботу щодо забезпечення пасажирських перевезень автомобільним транспортом загального користування району, дотримання суб’єктами підприємницької діяльності усіх форм власності вимог нормативних актів, що регулюють перевезення пасажирів, розширення та вдосконалення форм обслуговування населення.
    Наявний автотранспорт задовольняє потреби населення в автобусних перевезеннях. Так за 6 місяців 2013 року на території Броварського району автомобільним транспортом здійснено 1261,3 тис. пасажирських перевезень, що становить 134,9% у порівнянні з відповідним періодом 2012 року.
    Перевізники дотримуються вимог чинного законодавства та працюють в напрямку подальшого покращення обслуговування пасажирів на приміських автобусних маршрутах.
    Також на Броварщині значного розвитку набувають вантажні перевезення, що дає широкі можливості для ефективної діяльності логістичних підприємств. До найбільших компаній району відносяться: ТОВ «Рабен Україна», ТОВ «Нова експедиція», ПП «АП Укртранс».
    Протягом першого півріччя 2013 року на території Броварського району вантажні перевезення автомобільним транспортом характеризуються зменшенням виконаної роботи близько 10 % відносно минулого періоду. Вантажів перевезено орієнтовно 108,2 тис. т, а вантажообіг становить 66,48 млн. ткм, що свідчить про перевезення на значно менші відстані та повному забезпеченні районну в своєчасній доставці вантажу і розвитку економічних, партнерських відносин між підприємствами.

Автобусні маршрути Броварського району
 
№ з/п
№ м-ту
Назва маршруту
Перевізник
Міжміські маршрути
1
343
Михайлівка  - Київ АС "Дарниця"
ПП Кузін О.М.
2.
 
Опанасів - Київ АС "Дарниця"
ВАТ "Броварське АТП - 13209
3.
 
Крехаїв - Київ АС "Дарниця"
ВАТ "Броварське АТП - 13209
4.
 
Євминка - Київ АС "Дарниця"
ПП Левкович В.В.
5.
 
Заворичі  - Київ АС "Дарниця"
ТОВ "ТК Супутник"
Приміські внутрішньо обласні маршрути

 1.

 334

 Пухівка - Київ АС "Дарниця"

 ТОВ "ПасБРайТ"

2.
325
Пухівка - Київ АС "Дарниця" ч/з Погреби, Зазим'є
ТОВ "ПасБРайТ"
328
Зазим'є (сади) - Київ АС "Дарниця"
ТОВ "ПасБРайТ"
4.
333
Калита- Київ АС "Дарниця"
ТОВ "ПасБРайТ"
5.
335
Русанів - Київ АС "Дарниця"
ПП Строкач Г.Ф.
6.
336
Світильне - Київ АС "Дарниця"
ТОВ "ПасБРайТ"
7.
337
Літочки - Київ АС "Дарниця"
ТОВ "ПасБРайТ"
8.
341
Рожни - Київ АС "Дарниця"
ТОВ "ПасБРайТ"
9.
342
Кулажинці - Київ АС "Дарниця"
ТОВ "ПасБРайТ"
10.
 405
В.Димерка-Київ АС "Дарниця"
ТОВ "ПасБРайТ"
11.
408
Богданівка - Київ АС "Дарниця"
ТОВ "ПасБРайТ"
12.
 730
Княжичі - Київ АС "Дарниця"
ПП Хоменко С.М.
13.
709
х. Зоря - Київ АС "Дарниця"
ПП Пономаренко І. П.
14.
722
Плоске - Київ АС "Дарниця"
ПП Строкач П.Ф.
15.
712
Рожни  - Київ АС "Дарниця"
ТОВ "Самсон"
16.
711
Куйбишево - Київ АС "Дарниця"
ТОВ "Самсон"
17.
326
Требухів - Київ АС "Дарниця"
ТОВ "Супутник"
18
344
Рожни Київ (ч/з Скибин)
СПД ФО Тесленко С. І.
19.
359
Дударків  - Київ АС "Дарниця"
ТОВ "Супутник "
20.
803
Красилівка - Київ АС "Дарниця"
ПП Путята В.А.
21.
320
Погреби - Київ АС "Дарниця"
ТОВ "ПасБРайТ"
22.
321
Зазим'я - Київ АС "Дарниця"
ТОВ "ПасБРайТ"
23.
715
Русанів - Київ АС "Дарниця" (ч/з Плоске)
ПП Хоменко С.М.
24.
78
Калинівка - Київ  АС "Дарниця"
ТОВ "Авто-Плюс"
25.
809
Рожни - Київ АС "Дарниця"
ТОВ "Авто - Союз"
26.
340
Жердова - Київ АС "Дарниця"
СПД ФО Тесленко С. І.
27.
710
Рудня - Київ АС "Дарниця"
ПП Матвійчук І.Р.

28.

713

Требухів (хут. Переможець, сади) - Київ АС "Дарниця", ч/з Гоголів, Бровари 

 ТОВ ‛Супутник“

29.

823

Фрунзівка-Київ АС "Дарниця" ч/з Богданівку 

 ПП Матвійчук І.Р.

30.
728
Дімітрово - Київ АС "Дарниця"
ТОВ "Автопас К"

 31.

 

 Рожівка - Київ

 ПП Гулівець О. М.

32.
731
Княжичі (ст. Ялинка) - Київ АС "Дарниця"
ПП Хоменко С.М.
33.
715
Жердова - Київ АС "Дарниця"
ПП Путята В.А.
Приміські районні маршрути
1.
7
Княжичі - Бровари
ПП Хоменко С.М.
2.
31
Калита  - Заворичі
ПП Білецький А.М.
3.
33
Бервиця - Заворичі
ПП Білецький А.М.
4.
37
Бровари - Літки
ТОВ "ПасБРайТ"
5.
15
В. Димерка - Бровари
ПП Пономаренко І.П.
 
 
 
 
Comments