Транспорт

ІНФОРМАЦІЯ
про приміські внутрішньорайонні автобусні маршрути загального користування,
що не виходять за межі Броварського району

Номер автобусного маршруту (рейсу) Назва автобусного маршруту Траса слідування Періодичність Найменування, місцезнаходження автомобільного перевізника
12
Літочки – 
Бровари 
(Броварська ЦРЛ)
Літочки – Соболівка – Літки – Сади «Трудовик» – Рожни – Сади «Прилісся» – Сади «Академічні» – Скибин – Калинівка – Бровари (Порошинка) – Бровари (Броварська ЦРЛ) щоденно ТОВ «ПасБРайТ»
Київська обл., Броварський р-н, смт Велика Димерка, вул. Комунальна, 6
14
Бобрик (зал.ст.) – Бровари 
(Броварська ЦРЛ)
Бобрик (зал.ст.) – Шевченкове – Михайлівка – Гребельки – Світильня – Плоске – Гоголів – Красилівка – Димитрове – Бровари (Броварська ЦРЛ) щоденно ТОВ «Союз-Авто»
Київська обл., м. Бровари, вул. Січових Стрільців, 1
16 Красилівка – Бровари (Броварська ЦРЛ) Красилівка – Требухів – Бровари (Торгмаш) – Бровари (Броварська ЦРЛ)
щоденно 
(субота, неділя – за окремим графіком)
ТОВ «Союз-Авто»
Київська обл., м. Бровари, вул. Січових Стрільців, 1
15
Велика Димерка – Бровари 
(Броварська ЦРЛ)
Велика Димерка – Скибин – Калинівка – Бровари (школа № 5) – Бровари (Порошинка) – Бровари (Броварська ЦРЛ)
щоденно 
(крім неділі)
ФОП Пономаренко Іван Петрович
Київська обл., м. Бровари,
вул. Лагунової, 1, кв. 12
17 Княжичі – Бровари Княжичі – Бровари (Окружна дорога) – Бровари (Розвилка) – Бровари (Площа Шевченка) – Бровари (Школа – інтернат) – Бровари (Порошинка) – Бровари (Універмаг) – Бровари (Школа № 7) – Бровари (Стадіон) – Бровари (вул. Грушевського) – Бровари (Дитяча лікарня) – Бровари (вул. Переяславський шлях) щоденно
ФОП Хоменко Сергій Миколайович 
Київська обл., м. Бровари, 
вул. Короленка, 74, кв. 9Результати конкурсу на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Броварського району
  

   Броварська районна державна адміінстрація, як організатор перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Броварського району, оголошує про результати конкурсу з перевезення пасажирів приміських автобусних маршрутах, які не виходять за межі Бровраського району, що відбувся 22 січня 2019 року.
Броварська районна державна адміністрація оголошує 
конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Броварського району (далі – конкурс)
   Броварська районна державна адміністрація є організатором конкурсу та самостійно забезпечує його проведення. 
   Конкурс проводиться відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» (далі – Закон) та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 (із змінами) (далі – Порядок). 
   Умови проведення та перелік об’єктів конкурсу затверджені розпорядженням голови Броварської районної державної адміністрації від 18.10.2018 № 888 «Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Броварського район», зареєстровані в Головному територіальному управлінні юстиції у Київській області 29.10.2018 № 134/1161 та додаються. 
   Для участі у конкурсі перевізник-претендент подає окремо щодо кожного об’єкта конкурсу документи, визначені статтею 46 Закону: 
   1. Заява на участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування (додаток 1 до Порядку). 
   2. Відомості про автобуси, які будуть використовуватися на автобусному маршруті (додаток 2 до Порядку). 
   3. Відомості про додаткові умови обслуговування маршруту (додаток 3 до Порядку). 
   4. Анкета до заяви про участь у конкурсі з перевезення пасажирів або продовження строку дії договору (дозволу) (додаток 4 до Порядку). 
   5. Копія податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) за останній квартал. 
   6. Відомості щодо інвестування коштів на придбання більш нових та/або комфортабельних автобусів (додаток 7 до Порядку). 
   7. Документ, що підтверджує внесення плати за участь у конкурсі. 
   Плата за участь у конкурсі перевізниками претендентами не вноситься. Натомість, перевізникам учасникам конкурсу необхідно подати до конверту з позначкою № 1, який містить документи для участі у конкурсі, довідку довільної форми з інформацією про те, що перевізником-претендентом (вказати найменування перевізника) не вносилась плата за участь у конкурсі у зв`язку з відсутністю такої вимоги у відповідному оголошенні про проведення конкурсу. 
   Документи, подані перевізником-претендентом для участі в конкурсі, пронумеровуються, прошнуровуються, підписуються автомобільним перевізником або уповноваженою особою автомобільного перевізника із зазначенням кількості сторінок цифрами і словами. 
   Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах). 
   Конверт (пакет) з позначкою «№ 1», який містить документи для участі в конкурсі, відкривається наступного дня після закінчення строку їх прийняття. 
   Конверт (пакет) з позначкою «№ 2», який містить документи з інформацією про те, на який об'єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент, відкривається під час засідання конкурсного комітету. 
   Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі до 15:00 год 08.01.2019. 
   Документи для участі у конкурсі подаються за адресою: 07400, Київська обл., м. Бровари, вул. Гагаріна, 15, каб. 323, в робочі дні: пн.-чт. з 08:00 год. до 17:00 год., пт. з 08:00 год. до 15:45 год., обідня перерва 12:00 год. до 12:45 год. 
   Перевізники-претенденти можуть використовувати бланки документів для участі у конкурсі, затверджені Порядком. 
   Конкурс відбудеться 22 січня 2019 року. Початок засідання конкурсного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Броварського району о 10:00 годині за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, 15, мала зала Броварської районної державної адміністрації. 
   Для довідок з питань проведення конкурсу звертатися у відділ економіки Броварської районної державної адміністрації тел. (04594) 5-40-88. 
Опубліковано 14.12.2018 року


  Опубліковано 09.11.2018 року   Броварська районна державна адміністрація оголошує конкурс з визначення робочого органу для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з підготовки та проведення районних конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Броварської районної державної адміністрації (далі – Конкурс). 

   Конкурсний комітет приймає заяви та документи на участь у конкурсі від претендентів, згідно Умов проведення конкурсу, що визначені розпорядженням Броварської райдержадміністрації від 03 червня 2013 року № 376, за адресою: 07400, Київська обл., м. Бровари, вул. Гагаріна, 15, кабінет 324 у понеділок – четвер з 08:00 до 17:00, п’ятниця з 08:00 до 15:45, обідня перерва з 12:00 до 13:00. 

   Кінцевий термін подання документів до 10 години 01 вересня 2017 року. 

   Засідання конкурсного комітету відбудеться 14 вересня 2017 року в малій залі Броварської районної державної адміністрації за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, 15

                                                                                                                                
    З метою покращення рівня безпеки та якості надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом Управління Укртарнсінспекції у Київській області спільно з відділом економіки Броварської райдержадміністрації пропонує всім бажаючим взяти участь в опитуванні.
    Заповнені анкети направляти на адресу:
- Управління Укртрансінспекції в Київській області (проспект Перемоги, 57, м. Київ, 03113; е-mail: uti-kievobl@uti-kievobl.gov.ua);
- відділу економіки Боварської райдержадміністрації (вул. Гагаріна, 15, м. Бровари, 07400; е-mail: brda-em@ukr.net).

Анкета-пасажира
                                                                                                                                                            
Адреса

Телефон

Електронна адреса

Банк

Графік роботи

Управління Укртрансінспекції у Київській області

«БОРИСПІЛЬ» ПВД

вул. Тельмана, 49, м. Бориспіль, Київська область, 08300, Україна

 

(044)     392 86 10

 

pvd_boryspil@i.ua

ПАТ «РАДИКАЛ БАНК»     (термінал)

р/р 31115028700004,

Отримувач: Бориспільське УДКСУ, ЄДРПОУ 38007070,

Банк отримувача: ГУ ДКСУ у Київській області  МФО 821018,

Призначення платежу: плата за надання адміністративної послуги, без ПДВ, КЕКД 22012500

Сума– 49,16 грн.

Щоденно, без вихідних та святкових

з 08.00 до 20.00


    Перевезення пасажирів в районі здійснюється відповідно до Законів України «Про автомобільний транспорт», «Про дорожній рух» і Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 09.09.2009 № 983) та інших нормативно – правових актів. 
    До складу Броварського району входить 23 сільські та 3 селищні ради, які об’єднують 46 населених пунктів. Автобусним сполучення охоплені 44 населених пунктів району (96 відсотків). Транспортний зв’язок сіл та селищ розроблений з урахуванням побажань жителів району.
    Перевезення пасажирів здійснюється на 37 регулярних автобусних маршрутах, в тому числі: приміських маршрутів – 28, міжміських – 5 та приміських внутрішньорайонних – 4.
    Станом на 01.07.2013 перевезення населення забезпечують 7 юридичних осіб: ТОВ «ПасБРайТ», ТОВ «Супутник», ТОВ «Союз-Авто», ВАТ «Броварське АТП-13209», ТОВ «Авто-Плюс», ТОВ «Самсон», ТОВ «Автопас-К» та 7 приватних підприємців.
    Для обслуговування пасажирів на автобусних лініях щоденно задіяні 68 автобусів. Загальна протяжність усіх автобусних маршрутів становить 1,7 тис. км. Щоденно 904 рейсами населення району перевозиться з сільських населених пунктів до райцентру та до столиці м. Києва.
    В Броварському районі налічується 9 «шкільних автобусів», що дає змогу дітям з віддалених куточків населених пунктів вчасно добиратися до навчальних закладів. Одним із основних завдань Броварська адміністрація вбачає забезпечення всіх населених пунктів району таким транспортом, особливо це актуально в зимовий період для дітей молодших класів.
    За І півріччя 2013 року пільговою категорією населення Броварського району здійснено 101 649 безкоштовних проїздів по талонній системі на загальну суму 657,9 тис. грн.
    Управління економіки райдержадміністрації проводить цілеспрямовану та системну роботу щодо забезпечення пасажирських перевезень автомобільним транспортом загального користування району, дотримання суб’єктами підприємницької діяльності усіх форм власності вимог нормативних актів, що регулюють перевезення пасажирів, розширення та вдосконалення форм обслуговування населення.
    Наявний автотранспорт задовольняє потреби населення в автобусних перевезеннях. Так за 6 місяців 2013 року на території Броварського району автомобільним транспортом здійснено 1261,3 тис. пасажирських перевезень, що становить 134,9% у порівнянні з відповідним періодом 2012 року.
    Перевізники дотримуються вимог чинного законодавства та працюють в напрямку подальшого покращення обслуговування пасажирів на приміських автобусних маршрутах.
    Також на Броварщині значного розвитку набувають вантажні перевезення, що дає широкі можливості для ефективної діяльності логістичних підприємств. До найбільших компаній району відносяться: ТОВ «Рабен Україна», ТОВ «Нова експедиція», ПП «АП Укртранс».
    Протягом першого півріччя 2013 року на території Броварського району вантажні перевезення автомобільним транспортом характеризуються зменшенням виконаної роботи близько 10 % відносно минулого періоду. Вантажів перевезено орієнтовно 108,2 тис. т, а вантажообіг становить 66,48 млн. ткм, що свідчить про перевезення на значно менші відстані та повному забезпеченні районну в своєчасній доставці вантажу і розвитку економічних, партнерських відносин між підприємствами.

Автобусні маршрути Броварського району
 
№ з/п
№ м-ту
Назва маршруту
Перевізник
Міжміські маршрути
1
343
Михайлівка  - Київ АС "Дарниця"
ПП Кузін О.М.
2.
 
Опанасів - Київ АС "Дарниця"
ВАТ "Броварське АТП - 13209
3.
 
Крехаїв - Київ АС "Дарниця"
ВАТ "Броварське АТП - 13209
4.
 
Євминка - Київ АС "Дарниця"
ПП Левкович В.В.
5.
 
Заворичі  - Київ АС "Дарниця"
ТОВ "ТК Супутник"
Приміські внутрішньо обласні маршрути

 1.

 334

 Пухівка - Київ АС "Дарниця"

 ТОВ "ПасБРайТ"

2.
325
Пухівка - Київ АС "Дарниця" ч/з Погреби, Зазим'є
ТОВ "ПасБРайТ"
328
Зазим'є (сади) - Київ АС "Дарниця"
ТОВ "ПасБРайТ"
4.
333
Калита- Київ АС "Дарниця"
ТОВ "ПасБРайТ"
5.
335
Русанів - Київ АС "Дарниця"
ПП Строкач Г.Ф.
6.
336
Світильне - Київ АС "Дарниця"
ТОВ "ПасБРайТ"
7.
337
Літочки - Київ АС "Дарниця"
ТОВ "ПасБРайТ"
8.
341
Рожни - Київ АС "Дарниця"
ТОВ "ПасБРайТ"
9.
342
Кулажинці - Київ АС "Дарниця"
ТОВ "ПасБРайТ"
10.
 405
В.Димерка-Київ АС "Дарниця"
ТОВ "ПасБРайТ"
11.
408
Богданівка - Київ АС "Дарниця"
ТОВ "ПасБРайТ"
12.
 730
Княжичі - Київ АС "Дарниця"
ПП Хоменко С.М.
13.
709
х. Зоря - Київ АС "Дарниця"
ПП Пономаренко І. П.
14.
722
Плоске - Київ АС "Дарниця"
ПП Строкач П.Ф.
15.
712
Рожни  - Київ АС "Дарниця"
ТОВ "Самсон"
16.
711
Куйбишево - Київ АС "Дарниця"
ТОВ "Самсон"
17.
326
Требухів - Київ АС "Дарниця"
ТОВ "Супутник"
18
344
Рожни Київ (ч/з Скибин)
СПД ФО Тесленко С. І.
19.
359
Дударків  - Київ АС "Дарниця"
ТОВ "Супутник "
20.
803
Красилівка - Київ АС "Дарниця"
ПП Путята В.А.
21.
320
Погреби - Київ АС "Дарниця"
ТОВ "ПасБРайТ"
22.
321
Зазим'я - Київ АС "Дарниця"
ТОВ "ПасБРайТ"
23.
715
Русанів - Київ АС "Дарниця" (ч/з Плоске)
ПП Хоменко С.М.
24.
78
Калинівка - Київ  АС "Дарниця"
ТОВ "Авто-Плюс"
25.
809
Рожни - Київ АС "Дарниця"
ТОВ "Авто - Союз"
26.
340
Жердова - Київ АС "Дарниця"
СПД ФО Тесленко С. І.
27.
710
Рудня - Київ АС "Дарниця"
ПП Матвійчук І.Р.

28.

713

Требухів (хут. Переможець, сади) - Київ АС "Дарниця", ч/з Гоголів, Бровари 

 ТОВ ‛Супутник“

29.

823

Фрунзівка-Київ АС "Дарниця" ч/з Богданівку 

 ПП Матвійчук І.Р.

30.
728
Дімітрово - Київ АС "Дарниця"
ТОВ "Автопас К"

 31.

 

 Рожівка - Київ

 ПП Гулівець О. М.

32.
731
Княжичі (ст. Ялинка) - Київ АС "Дарниця"
ПП Хоменко С.М.
33.
715
Жердова - Київ АС "Дарниця"
ПП Путята В.А.
Приміські районні маршрути
1.
7
Княжичі - Бровари
ПП Хоменко С.М.
2.
31
Калита  - Заворичі
ПП Білецький А.М.
3.
33
Бервиця - Заворичі
ПП Білецький А.М.
4.
37
Бровари - Літки
ТОВ "ПасБРайТ"
5.
15
В. Димерка - Бровари
ПП Пономаренко І.П.
 
 
 
 
Comments