Житлово-комунальне господарство

Київ, Одещина та Миколаївщина – лідери у реалізації ЕСКО-проектів у бюджетних установах 

   Географія ЕСКО в Україні швидко розширюється. Після запровадження у 2017 р. законодавчих змін, розроблених спільно з Держенергоефективності, у регіонах країни вже укладено 184 ЕСКО-договори на суму близько 200 млн гривень.




   До трійки регіонів-лідерів за кількістю впроваджених ЕСКО-проектів увійшли: 
   - м. Київ (64 підписаних договорів); 
   - Одеська область (31 контракт); 
   - Миколаївська область (26 контрактів). 
   Найпоширенішими заходами з енергоефективності, які реалізують інвестори, є встановлення ІТП та модернізація систем опалення у бюджетних закладах. 
   Деякі інвестори вже заявляють про початок повернення інвестицій за ЕСКО-договорами. 
   Більше того, на сьогодні на Одещині оголошено перший в Україні ЕСКО-тендер за моделлю поглибленого партнерства, в рамках якого замовник співфінансує комплексні енергоефективні заходи на ЕСКО-об’єкті та залишає більшу частину економії, а саме – більше 70%, на свою користь. 
   Водночас, меншу активність в енергосервісі проявляють Черкаська (4 договори) та Вінницька область (2 договори). 
   На жаль, деякі регіони досі не оголосили жодного ЕСКО-тендеру: 
   - Волинська область, 
   - Закарпатська область, 
   - Запорізька область, 
   - Дніпропетровська область, 
   - Житомирська область, 
   - Луганська область, 
   - Тернопільська область. 
   «Закликаю місцеву владу активно використовувати можливості підвищення енергоефективності шкіл, дитсадків, лікарень та інших установ за рахунок ЕСКО та впроваджувати необхідні для цього енергосервісні проекти!», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук. 



   Як повідомив С.Савчук, завдяки ЕСКО регіони матимуть: 
   - зменшене енергоспоживання у бюджетних установах; 
   - заощаджені чималі суми бюджетних коштів; 
   - утеплені та комфортні для перебування заклади. 

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності


ЕКО-трансформація промислових підприємств – можливість оптимізувати енергетичні витрати та стати більш конкурентоздатними 

   На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук на прес-конференції в ІА «Українські новини» у рамках проекту «ЕКО-трансформація-2018». 

   Розповідаючи про державну політику у зазначених сферах, С.Савчук акцентував увагу мас-медіа та підприємств на тому, що проекти «чистої» енергетики дають цілу низку можливостей, зокрема: 
   - скоротити енергоспоживання та оптимізувати витрати; 
   - зменшити шкідливі викиди; 
   - забезпечити власну потребу в енергії; 
   - заробити на «чистій» енергії; 
   - ефективно утилізувати відходи; 
   - стати більш конкурентоздатним на ринку. 


    «За останні 4 роки ми впровадили ефективне стимулююче законодавство у цих сферах. Бізнес все активніше впроваджує проекти, а банки (наприклад, ЄБРР, Укргазбанк) надають фінансування», - запевнив Голова. 

   Цікавим форматом реалізації проектів для бізнесу може бути ЕСКО. За кілька років активної роботи над цим механізмом у бюджетній сфері є вже близько 200 укладених ЕСКО-контрактів на загальну суму майже 200 млн гривень. 

   Наприклад, 4 насосні станції, які належать Держводагентству, буде модернізовано за кошти ЕСКО-інвесторів. Окрім модернізованого обладнання, економія бюджетних коштів складе до 310 тис. грн у рік під час дії договорів, а після їх завершення – більше 3 млн грн щороку. 

   Окремо С.Савчук розповів про систему аукціонів, яку планується запровадити, та нові «правила гри» для бізнесу. При цьому у пріоритеті держави – стимулювати виробництво енергії з біомаси та біогазу. Тому Агентство із партнерами опрацьовує питання збереження «зеленого» тарифу у цій сфері. 

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю



  Держенергоефективності оприлюднило середньозважені тарифи на тепло з газу для розрахунку тарифів виробникам теплової енергії з альтернативних джерел 

   На виконання вимог статті 20 Закону України «Про теплопостачання» Держенергоефективності оприлюднює розраховані середньозважені тарифи на теплову енергію, вироблену з використанням газу, для потреб населення та бюджетних установ, а також тарифи на транспортування та постачання теплової енергії. 

   Відповідно до цих розрахунків органи місцевого самоврядування можуть встановлювати підприємствам тарифи на теплову енергію з відновлюваних джерел на рівні 90% від оприлюднених середньозважених тарифів. 

   Нагадуємо, що Законом України від 21.03.2017 № 1959-19 щодо стимулювання виробництва тепла з відновлюваних джерел запроваджено спрощену та прозору процедуру встановлення тарифів на тепло «не з газу». 


   Маючи гарантований на законодавчому рівні тариф, інвестор може заздалегідь визначити рентабельність проекту і залучити кредитні та інвестиційні кошти. 

   Середньозважені тарифи від 25.09.2018 можна завантажити за посиланням: http://saee.gov.ua/sites/default/files/Taryfy_25_09_2018.pdf

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю




На IRENA Innovation Week Голова Держенергоефективності Сергій Савчук взяв участь в обговоренні інновацій у «чистій» енергетиці 

   На чолі української делегації до м. Бонн (Німеччина) Голова Держенергоефектиності Сергій Савчук взяв участь у ділових заходах «IRENA Innovation Week 2018», представляючи Україну вже як офіційного члена IRENA. 

   Цього разу Агентство IRENA зібрало високопосадовців, бізнесменів та експертів з майже 160 країн світу, щоб визначити механізми, які сприятимуть ще більшій інтеграції відновлюваних джерел енергії в енергосистеми країн. 

    У світі відновлювана енергетика стає більш конкурентоздатною порівняно із традиційною. Цьому сприяє державна політика у багатьох країнах і значне здешевлення «чистих» технологій та обладнання. Наприклад, із 2010 р. по 2017 р. вартість встановлення СЕС у світі знизилася на 73 %. 

   Водночас, розвиток «зеленої» енергетики супроводжується такими трендами: 
   · digitalisation, 
   · децентралізація, 
   · електрифікація, 
   · блокчейн тощо. 

   Генеральний директор IRENA Адмін Амін переконаний, що завдяки інноваціям нова глобальна енергетична парадигма стає стійкішою і принесе ще більше соціально-економічних вигод для людства. 

   Так, за даними IRENA, у центрі енергетичних змін – вітрова та сонячна енергетика. Експерти прогнозують, що частка енергїі, виробленої ВЕС та СЕС, може зрости з 10 % у ц. р. до 60 % у 2050 році. 

   Також ціікаво, що для ЄС розроблено 3 сценарії збільшення використання електроенергії у будівлях, транспорті та промисловості до 2050 р., що призведуть до декарбонізації та зростання виробництва електроенергії з відновлюваних джерел. 

   Якщо говорити про розвиток електромобілів, то експерти передбачають суттєве зменшення ціни на акумулятори. Це сприятиме збільшенню продажів електрокарів на 44 % до 2030 року. 

   Перший день роботи «IRENA Innovation Week 2018» завершився ознайомленням із 16-ма прикладами успішного використання новаторських технологій. 

   «Впевнений, що досвід у впровадженні зазначених інновацій впроваджуватиме й Україна, де темпи реалізації «зелених» проектів стрімко зростають, а питання балансування енергосистеми стає актуальним», - наголосив С.Савчук.
 



Голова Держенергоефективності презентував Генеральному директору IRENA плани переходу України на систему «зелених» аукціонів 

   На «IRENA Innovation Week 2018» у Німеччині Голова Держенергоефективності Сергій Савчук представив генеральному директору IRENA Аднану Аміну ключові здобутки України у розвитку «чистої» енергетики та плани поетапного переходу на систему аукціонів. 

   Аднан Амін, у свою чергу, привітав із набуттям Україною повноцінного членства в IRENA та закликав залучати передовий світовий досвід у стимулюванні розвитку «чистої» енергетики, у тому числі, щодо системи аукціонів.


    Разом учасники зустрічі звернули увагу на важливі переваги аукціонів порівняно із іншими механізмами. Так, аукціони дозволяють: 
   · підвищити конкуренцію між інвесторами; 
   · запровадити реальну ринкову ціну на електроенергію, вироблену з відновлюваних джерел; 
   · зменшити цінове навантаження на споживачів; 
   · зробити ринок більш прогнозованим та передбачуваним. 

   Також С.Савчук поінформував Аднана Аміна про те, що Україна швидко опрацювала досвід багатьох країн у цьому питанні та вже розробила відповідний законопроект. 

   Основна концепція передбачає: 
   · впровадження аукціонів вже з 2020 р. для проектів СЕС > 10 МВт та ВЕС > 20 МВт; 
   · проведення торгів щонайменше двічі на рік для кожного типу генерації; 
   · 20-річний термін продажу електроенергії за аукціонною ціною; 
   · квоти, які виставляються на аукціон, мають забезпечити виконання міжнародних зобов'язань, зокрема Угоди України з ЄС (Директиви ЄС), а також стратегічних національних цілей щодо збільшення частки «чистої» енергії.


   «Заручившись підтримкою IRENA, Україна має якнайшвидше впроваджувати ефективні механізми виробництва енергії з відновлюваних джерел, за якими працюють провідні країни світу. Це буде ще одним сигналом для інвесторів, що ми керуємось світовими тенденціями для розвитку «чистої» енергетики на користь бізнесу та споживачам», - переконаний Голова Агентства. 

   Окрім цього, С.Савчук обговорив із А. Аміном концепцію створення в Україні IRENA-центру, що сприятиме налагодженню постійної тісної двосторонньої співпраці. 
Управління комунікації та зв’язків з громадськістю



Голова Держенергоефективності представив досягнення у сфері енергоефективності, 
«чистої» енергетики за 4 роки, а також плани на майбутній період

   На прес-конференції у Будинку Уряду Голова Держенергоефективності Сергій Савчук презентував ключові здобутки, яких вдалося досягти завдяки плідній роботі над розвитком сфери енергоефективності та відновлюваної енергетики впродовж останніх 4 років, зокрема: 
   - понад 1,1 млрд євро залучених «зелених» інвестицій у проекти відновлюваної енергетики; 
   - 6 млрд м3 заощадженого газу у рік; 
   - 1,2 млрд євро щорічної економії на закупівлі газу; 
   - 190 укладених ЕСКО-контрактів; 
   - 7 млрд грн. інвестицій в утеплення житла.



   Одне з важливих досягнень – скорочення споживання газу на 6 млрд м3 у рік населенням, бюджетною сферою та підприємствами ТКЕ у 2017 р. порівняно із 2014 роком (без тимчасово окупованих територій). Це означає, що 1,2 млрд євро залишається в економіці країні щороку», - наголосив Голова та додав, що це абсолютний успіх, що дає Україні можливість: 
   - ставати енергонезалежною, економічно міцною; 
   - створювати нові робочі місця завдяки проектам із заміщення газу; 
   - поповнювати місцеві бюджети; 
   - зменшувати оплату за енергоносії українськими родинами. 

   Такому результату також сприяло встановлення додатково близько 2 000 МВт потужностей, що генерують тепло «не з газу». У такі проекти інвестовано понад 460 млн євро. 
   Наступна стратегічна ціль – досягти щорічного скорочення споживання ще 5 млрд м3 газу до 2022 року. 
   Важлива ініціатива Держенергоефективності, яка успішно запрацювала і допомогла населенню заощаджувати на енергоресурсах, - це програма «теплих кредитів». Завдяки цій програмі лише за невеликий період, із кінця 2014 р. і по сьогодні, в енергоефективність житлових будинків інвестовано 7 млрд гривень. Програмою скористалося понад 500 тис. родин, а держава відшкодувала їм 2,3 млрд гривень. 
   Крім цього, програма дозволила скоротити близько 230 млн м3 газу у рік. 
   Окрім «теплих кредитів», Держенергоефективності ініціювало впровадження альтернативного механізму утеплення будівель та житлових будинків – ЕСКО. Завдяки ефективним законодавчим змінам ринок ЕСКО запрацював в Україні. На сьогодні вже укладено 190 ЕСКО-договорів на суму майже 200 млн гривень. 
   За ініціативи Агентства у співпраці з центральними та місцевими органами влади сформовано базу 16 700 цікавих для інвесторів ЕСКО-об'єктів: http://saee.gov.ua/uk/content/energoservis_1
   Крім цього, ЕСКО запрацювало і на об’єктах державних установ. У співпраці з Агентством Держводагентство провело роботу щодо залучення інвесторів у модернізацію 4-х насосних станцій. Сьогодні вже укладено ці 4 ЕСКО-контракти. Економія бюджетних коштів складе до 310 тис. грн у рік під час дії договорів, а після їх завершення – більше 3 млн грн щороку.


Фінсько-український трастовий фонд надаватиме фінансування для підготовки «зелених» проектів

   Фінляндія та Україна об’єднали зусилля і заснували спільний фонд для розробки проектів у відновлюваній енергетиці та енергоефективності. 
   «Фінсько-український трастовий фонд - результат плідної співпраці МЗС Фінляндії та Держенергоефективності, започаткованої підписанням відповідного Меморандуму у 2017 р. під час візиту Президента України П. Порошенка до Фінляндії», - пояснив Костянтин Гура, радник Голови Держенергоефективності, презентуючи Фонд на семінарі щодо кращих механізмів розвитку «чистої» енергетики на основі досвіду скандинавських країн. 
   Також безпосередню роль у заснуванні Фонду відіграло НЕФКО, з яким Держенергоефективності підписало Угоду щодо заснування такої інституції. 
   Уряд Фінляндії виділив 6 млн євро для роботи Фонду впродовж 5 років. 
   «Фонд допомагатиме як муніципалітетам, так і девелоперам розробляти техніко-економічне обгрунтування для проектів у сфері енергоефективності та «чистої» енергетики», - наголосив К. Гура. 
   Також передбачається надання підтримки під час розробки законодавства та реалізація пілотних проектів. 
   Координатором Фонду в Україні є Держенергоефективності. 
   Крім цього, компанія «Finnish Consulting Group» (FCG) була залучена НЕФКО для управління та координації практичної роботи, пов’язаної з розробкою, оцінкою та впровадженням проектів. 
   «Ми дуже вдячні Уряду Фінляндії за підтримку України. Переконані, що Фонд запрацює на повну силу вже цього року. Спільна робота над «зеленими» проектами сприятиме зміцненню партнерства, налагодженню співпраці бізнесу двох країн та зменшенню енергозалежності», - підсумував К. Гура. 
   Детальніше про роботу Фонду та процедуру подання заявок дізнавайтеся на сайтах: 
   - Держенергоефективності: http://saee.gov.ua/uk/content/finland-ukraine-trust-fund

   Для отримання додаткової інформації звертайтеся до таких представників: 
 · Директор Проекту, Яркко Олкінуора (Фінляндія): +358 40 0805056 або jarkko.Olkinuora@fcg.fi 
 · Керівник групи, Андрій Левконюк (Україна): +380 97 6405390 або andrew.levkonyuk@fcg.fi 

                                                                      





Управління комунікації та зв’язків з громадськістю 








Вже 100 ОСББ зацікавлені утеплити багатоповерхівки завдяки ЕСКО 

   Цього літа Держенергоефективності спільно з Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні провели інформаційно-роз’яснювальну кампанію в регіонах країни, яка розкрила переваги співпраці ОСББ та ЕСКО-інвесторів для утеплення будинків. 
   Понад 350 ОСББ у 8 областях дізналися про ЕСКО-механізм, особливості укладання контрактів з інвесторами, очікувані результати та успішність вже реалізованих компаніями проектів. 
   Окрім цього, 100 ОСББ вже заявили про зацікавленість співпраці з ЕСКО-інвесторами та надали Агентству дані щодо енергоспоживання своїх будинків. 
   На основі цих даних Агентство сформувало та опублікувало на сайті базу ОСББ – потенційних об’єктів енергосервісу (http://saee.gov.ua/uk/content/energoservis_1). 
   «Тепер ЕСКО-інвестори можуть ознайомитися з енергетичними характеристиками різних ОСББ та обрати найбільш економічно привабливі об’єкти для реалізації проектів з утеплення», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук. 
   За ЕСКО-механізмом компанія впроваджує енергоефективні заходи, бере на себе всі ризики та гарантує досягнення економії енергоресурсів. 
   ОСББ, у свою чергу, здійснює всі платежі на користь ЕСКО-компанії лише за умови досягнення зазначеної економії. 
   Окрім зменшення комунальних рахунків, мешканці термомодернізованих багатоповерхівок отримають комфорт і затишок в оселях, а вартість квартир зросте у ціні. 
   Консультації щодо ЕСКО-механізму як для бюджетних установ, так і для ОСББ також можна отримати у Всеукраїнському центрі з питань енергозбереження та енергоефективності (http://energoefektivnaukraina.org.ua, e-mail: support@energoefektivnaukraina.org.ua або за тел.: +38 066 154 55 421; +38 093 993 64 56). 
   Центр створено спільно з проектом ПРООН «Усунення перепон для залучення інвестицій у підвищення енергоефективності громадських будівель у малих і середніх містах України на основі моделі ЕСКО». 
Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності






Відбулося засідання постійної комісії при Броварській районній державній адміністрації з питань реалізації заходів з будівництва, розширення, реконструкції, ремонту й утримання об’єктів інфраструктури та ефективного використання бюджетних коштів

   11 травня 2018 року в приміщенні малої зали заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся провів засідання постійної комісії при Броварській районній державній адміністрації з питань реалізації заходів з будівництва, розширення, реконструкції, ремонту й утримання об’єктів інфраструктури та ефективного використання бюджетних коштів.
   


Звіт про виконання запланованих заходів з
 підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Київської області до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 років

Відбулося засідання постійної комісії при Броварській районній державній адміністрації з питань реалізації заходів з будівництва, розширення, реконструкції, ремонту й утримання об’єктів інфраструктури та ефективного використання бюджетних коштів

   18 квітня 2018 року в приміщенні малої зали голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів засідання постійної комісії при Броварській районній державній адміністрації з питань реалізації заходів з будівництва, розширення, реконструкції, ремонту й утримання об’єктів інфраструктури та ефективного використання бюджетних коштів.
  





Броварська районна державна адміністрація 
Київської області

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я 

від 23 березня 2018 року № 315 

м. Бровари 

Про проведення у Броварському 
районі двомісячника благоустрою 
населених пунктів 

   Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про благоустрій населених пунктів», розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 березня 2010 року № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції з благоустрою «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів» з метою забезпечення утримання територій населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення, на виконання розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 22.03.2018 № 167 «Про проведення в Київський області двомісячника благоустрою населених пунктів»: 

   1. Провести у Броварському районі з 26 березня по 25 травня 2018 року двомісячник благоустрою населених пунктів (далі – двомісячник благоустрою). 

   2. Утворити районний штаб з питань організації проведення двомісячника благоустрою населених пунктів у складі згідно з додатком 1. 

   3. Рекомендувати сільським і селищним головам та зобов’язати виконавчі комітети сільських та селищних рад району: 
   3.1. Утворити відповідні штаби з питань організації проведення двомісячника благоустрою. 
   3.2. Розробити заходи з проведення двомісячника благоустрою по кожному населеному пункту на території сільської (селищної) ради та до 26.03.2018 надати їх районному штабу з питань організації проведення двомісячника благоустрою через відділ житлово-комунального господарства адміністрації. 
   3.3. Забезпечити виконання комплексу заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, а саме: озеленення, благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій, очищення водних джерел тощо. 
   3.4. Організувати ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, очищення від сміття та металобрухту лісосмуг уздовж доріг. 
   3.5. Виконати запланований обсяг робіт щодо ремонту доріг, тротуарів, шляхових смуг, велосипедних доріжок, павільйонів на зупинках пасажирського транспорту. 
   3.6. Привести в належний санітарний та естетичний стан прибудинкові території, парки, сквери, дитячі, спортивні та господарські майданчики, місця вигулу домашніх тварин (собак), інші об’єкти благоустрою населених пунктів. 
   3.7. Провести у рамках двомісячника 21 квітня 2018 року акції «Посади своє дерево» та «Зробимо Україну чистою». 
   3.8. Залучити до проведення заходів двомісячника благоустрою громадськість, учнівську та студентську молодь. 

   4. Доручити районному штабу з питань організації проведення двомісячника благоустрою систематично здійснювати рейди перевірки стану виконання заходів з благоустрою по кожній територіальній громаді району. 

   5. Сільським і селищним головам забезпечити інформування за встановленою формою (додаток 2) районного штабу з питань організації проведення двомісячника благоустрою про здійснені заходи через відділ житлово-комунального господарства адміністрації 04 та 20 квітня, 03 та 22 травня 2018 року. 

   6. З метою виконання заходів, визначених у підпунктах 3.3-3.8 пункту 3 цього розпорядження, спільно з головою районної ради: 
   6.1. Розбити територію району на п’ять секторів, закріпивши за ними відповідальну особу на рівні не нижче керівника структурного підрозділу адміністрації, згідно з додатком 3. 
   6.2. Забезпечити розподіл особами, відповідальними за сектори, територій секторів на два-шість підсекторів та закріплення за ними відповідальної особи на рівні сільських та селищних голів та залучення керівників великих підприємств незалежно від форм власності, а також депутатів районної ради (за згодою) згідно з додатком 4. 
   6.3. Забезпечити розподіл особами, відповідальними за підсектори, територій підсекторів на дві – одинадцять зон відповідальності, закріпивши за ними депутатів сільських та селищних рад, залучивши активних мешканців приватного сектору, волонтерів, учнівську та студентську молодь, громадські організації, військовослужбовців, представників бізнесу, які здійснюють свою діяльність на відповідній території (за згодою), згідно з додатком 5. 

   7. Сільським і селищним головам спільно з депутатами сільських і селищних рад забезпечити щоденний контроль виконання запланованих заходів з благоустрою у секторах, підсекторах та зонах відповідальності. 

   8. Відділу організаційно-інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату адміністрації забезпечити широке інформування населення про хід проведення двомісячника благоустрою. 

   9. Рекомендувати редакціям міськрайонної газети «Нове життя» та міськрайонного радіомовлення широко інформувати населення про хід проведення двомісячника благоустрою. 

   10. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови адміністрації Плаксю Ю.С. 


Голова адміністрації                                                                                                                                                                                          М.Ф.Клименко 


 

Додаток 1 
до розпорядження голови райдержадміністрації 
від 23 березня 2018 року № 315 
СКЛАД 
районного штабу з питань організації 
проведення двомісячника благоустрою населених пунктів 

Клименко
Микола Федорович

- голова адміністрації, керівник штабу

Гришко
Сергій Миколайович


- голова районної ради (за згодою)
Плакся
Юрій Сергійович
- заступник голови адміністрації, заступник керівника штабу

 

Заріцька
Оксана Миколаївна

- начальник відділу житлово-комунального господарства адміністрації, секретар штабу

Члени штабу: 

Багнюк
Валентин Віталійович
- головний лікар Броварської центральної районної лікарні (за згодою) 

Бичук
Юрій Іванович
- начальник філії «Броварське дорожньо-експлуатаційне управління» (за згодою)

 

Глушко
Олексій Григорович
- генеральний директор ПрАТ «Коммунтранс» (за згодою) 


Кривенко
Василь Андрійович

- завідувач сектору з питань цивільного захисту адміністрації

 

Куценко
Олександр Миколайович
- начальник КП «Бровари рай ВУЖКГ» (за згодою) 


Небрат
Володимир Іванович

- заступник головного редактора Броварської міськрайонної газети «Нове життя» (за згодою)

Семиног
Микола Миколайович
- начальник Броварського РВ ГУ ДСНС України у Київській області (за згодою)

 

Ситюк
Володимир Григорович
- начальник Управління Держпродспоживслужби в Броварському районі (за згодою)

 

Харитонюк
Тетяна Миколаївна
- начальник відділу містобудування та архітектури адміністрації 


Чайка Людмила
Григорівна

- начальник відділу освіти адміністрації 

 

Шибіко
Сергій Петрович
- начальник відділу агропромислового розвитку адміністрації

 

Янчинський
Олег Віталійович
- начальник Броварського ВП ГУНП в Київській області (за згодою)


Керівник апарату адміністрації                                                                                                                                             К.В.Прянішнікова 

 

Додаток 2
до розпорядження голови райдержадміністрації
від 23 березня 2018 року № 315
 
ІНФОРМАЦІЯ 
про хід виконання заходів двомісячника благоустрою 
__________________________сільської (селищної) ради 
станом на ___________ 2018 року 

 

Найменування заходів Один. виміру Загальна кількість (всього в населе-них пунктах) Прибрані (приведені в належий сані-тарний та естетичний стан) Відре-мон-товано Створено (побу-довано)
1 2 3 4 5 6 7

1.

Ліквідовано несанкціонованих сміттєзвалищ, у т.ч.: шт.

 

 

Х Х
- у межах смуг вулиць та доріг населених пунктів; шт.

 

 

Х Х
- на прибудинкових територіях; шт.

 

 

Х Х
- на пустирях в межах населених пунктів; шт.

 

 

Х Х

2.

Обсяг зібраних побутових відходів на несанкціонованих сміттєзвалищах м3

 

 

Х Х

3.

Наявність, технічний та санітарний стан:

 

Х Х Х Х
- прибудинкових територій м2

 

 

Х Х
- парків од./ м2

 

 

 

 

- скверів од./ м2

 

 

 

 

- дитячих майданчиків од./ м2

 

 

 

 

- спортивних майданчиків од./ м2

 

 

 

 

- господарських майданчиків од./ м2

 

 

 

 

- інших об’єктів благоустрою (вказати яких) од./ м2

 

 

 

 

4.

Зелені насадження загального користування

 

Х Х Х Х
- дерева шт.

 

Х Х

 

- кущі шт.

 

Х Х

 

- газони м2

 

 

 

 

- квітники м2

 

 

Х

 

у тому числі висаджених у межах смуг вулиць та доріг населених пунктів:
- дерев
шт.

 

 

 

Х
Х

 

- кущів шт.

 

Х Х

 

- газонів м2

 

 

 

 

- квітників м2

 

 

 

 

5.

Наявність, утримання місць для поховання:

 

Х Х Х Х
- кладовищ од./га

 

 

 

 

- братських могил од.

 

 

 

Х
- меморіальних комплексів од.

 

 

 

Х
- місць почесних поховань од.

 

 

 

 

6. Наявність, прибирання та впорядкування вулиць та доріг населених пунктів, зокрема:

 

Х

Х

Х

Х

- доріг м2

 

 

 

 

- тротуарів м2

 

 

 

 

- зупинок громадського транспорту од.

 

 

 

 

7.

Витрачено коштів на благоустрій всього, у т.ч. грн

 

Х Х Х
- бюджетних грн

 

Х Х Х
- позабюджетних грн

 

Х Х Х

8.

Протяжність очищених від сміття берегів водойм м2

 

 

 

Х

9.

Кількість залученої до участі у весняних толоках громадськості, у т.ч.: осіб

 

Х Х Х

 

учнівської молоді осіб

 

Х Х Х

10

Відзначено громадян – найбільш активних учасників Всеукраїнської весняної акції «Благоустрій України» осіб

 

Х Х Х

 

Сільський (селищний) голова                                                                                                         _________________

 

Керівник апарату адміністрації                                                                                                                                                      К.В.Прянішнікова 


 

Додаток 3 
до розпорядження голови райдержадміністрації 
від 23 березня 2018 року № 315 
Сектори району та відповідальна особа, 
закріплена за сектором
№ сектору
Населені пункти, які входять 
до складу сектору
Відповідальна особа, закріплена за сектором
І Погреби, Зазим’є, Пухівка, Рожни, Літки, Літочки
Шибіко 
Сергій Петрович
ІІ Княжичі, Требухів, Красилівка, Калинівка
Прянішнікова 
Катерина Валеріївна
ІІІ Русанів, Кулажинці, Світильня, Плоске, Гоголів
Плакся 
Юрій Сергійович
ІV населені пункти Великодимерської селищної ради, Рожівка
Кривенко 
Василь Андрійович
V населені пункти Калитянської селищної ради об’єднаної територіальної громади, Богданівка
Заріцька
Оксана Миколаївна

Керівник апарату адміністрації                                                                                                                                             К.В.Прянішнікова

 

        

Додаток 4
до розпорядження голови райдержадміністрації
від 23 березня 2018 року № 315

Підсектори секторів району та їх відповідальні особи 

№ сектору Населений пункт № підсектору Відповідальний сільський або селищний голова Відповідальний депутат районної ради (за згодою)
І с. Погреби 1 Крупенко Віталій Вікторович Субботін В’ячеслав Миколайович
с. Зазим’є 2 Спичак Людмила Валентинівна Щиголь Володимир Валерійович
с. Пухівка 3 Труба Микола Григорович Іваненко Павло Олександрович
с. Рожни 4 Кабиш Володимир Михайлович Козлов Олександр Костянтинович
с. Літки 5 Андріяш Ігор Григорович Сивуха Ольга Борисівна
с. Літочки (с. Соболівка) 6 Гайдак Михайло Васильович Бригинець Борис Іванович
ІІ с. Княжичі 1 Петренко Віктор Іванович
Залозний Микола Володимирович 
Фірсов Ігор Миколайович
с. Требухів 
(с. Переможець)
2 Куць Віталій Володимирович
Горюнов Олексій Володимирович 
Корнійко Сергій Олександрович 
Оксюта Олег Васильович
с. Красилівка 3 Нагібіна Раїса Леонідівна
Шибіко Роман Михайлович 
Матвієнко Алла Георгіївна
смт Калинівка 
(села Квітневе, Перемога, Скибин)
4 Булкот Вадим Сергійович Калашник Валерій Іванович
ІІІ
с. Русанів 
(с. Перше Травня)
1 Слизюк Володимир Іванович Сорокопуд Сергій Олексійович
с. Гоголів 
(с. Зоря)
2 
Примак Петро Васильович Воєвуцька Діляра Мідхатівна
с. Світильня 
(с. Гребельки)
3 Кругляк Олександр Володимирович Іваненко Петро Петрович
с. Плоске 
(с. Першотравневе)
4 
Димчук Лідія Сергіївна Борсук Олександр Миколайовича
с. Кулажинці 5 Козюба Станіслав Анатолійович Плющ Олексій Анатолійович
ІV населені пункти Великодимерської селищної ради 1 Бочкарьов Анатолій Борисович
Драний Микола Іванович 
Куценко Олександр Миколайович 
Столяр Ірина Василівна 
Теплюк Микола Маркович 
Шульга Валентина Євгеніївна 
Чабур Валерій Іванович 
Столяр Олег Анатолійович 
Радченко Віктор Іванович
с. Рожівка 2 Величенко Софія Дмитрівна Шитий Євгеній Михайлович
V

 

 

населені пункти Калитянської селищної ради об’єднаної територіальної громади 1 Федоровська Лариса Павлівна
Шкрабацький Віктор Петрович 
Колісниченко Тетяна Олексіївна 
Дяченко Валерій Васильович 
Філіпова Тетяна Анатоліївна
с. Богданівка 
(с. Залісся)
2 Бобко Юрій Миколайович
Кеуш Олександр Федорович \
Теплюк Вадим Іванович



Керівник апарату адміністрації                                                                                                                                                      К.В.Прянішнікова

 


Додаток 5 
до розпорядження голови райдержадміністрації 
від 23 березня 2018 року № 315 
   Зони відповідальності територій підсекторів району 
   1) Підсектори сектору І
1. Погреби – 2 зони: 
1 зона – Биков Олександр Андрійович – депутат сільської ради – вулиці Гагаріна, Щаслива, Радужна, Завбірська, Мічуріна, Світанкова, Єдності, Молодіжна, Старосільська, Привітна, Висока, Нова, Чкалова, Європейська, Майданівська, Суворова, Лугова, Садова, Дубов, Дружби народів, Зелена, Мисливська, Стародеснянська, Деснянська, Козацька, О.Чижика, Кленова, Сонячна, Погребський шлях, Козацька, Рибальська, Заозірська, Кутузова, Вишнева, Весняна, Ратушного, провулки Старосільський, Пшеничний, Степовий, Калиновий.

2 зона – Силюков Данило Сергійович – депутат сільської ради – вулиці Квітнева, Удитинська, Лозова, Софіївська, Каштанова, Приозерна, Солом'янська, Лідіївська, Горького, Городецького, Теплична, Різдвяна, Гоголя, Терникова, Гайдара, І.Франка, Берегова, Ватутіна, Малишка, Гончара, Незалежності, Лесі Українки, Лісова, Соборна, Полова, Осіння, А.Пасіченка, Столична, Грушевського, Некрасова, Комерційна, Центральна, Промислова, Київська, Шевченка, Зарічна, Озерна, Солов’їна, Травнева; Покровська, Гайова, Яблунева, Паркова, провулки Парковий, Горького, Тепличний, Лозовий, Приозерний. 

2. Зазим’є – 2 зони: 
1 зона – Делайчук Олег Володимирович – директор КП «Добробут», депутат сільської ради – провулки Озерний, Київський і Деснянський, вулиці Деснянська, Г.Мельника, Новоселиця, Терешкової, Ватутіна, Київська, Гагаріна, Миру, Шевченка, Марущака, І.Богуна, Райдужна, Незалежності, Квітнева, Каштанова, Ковалівська, Грушевського, Травнева, Осинки, Довженка. 
2 зона – Дацишин Михайло Михайлович – депутат сільської ради – вулиці Широка, Т.Радченко, Тростянецька, П.Сагайдачного, Лесі Українки, Савичанська, Молодіжна, Вишнева, Дубрівка, Берегова, Садова, Липнева, Нова, Н.Барбон, Лугова, Лісова, Залізнична. 


3. Пухівка – 2 зони: 
1 зона – Климась Микола Іванович – начальник КП «Мрія» – південна частина села до приміщення сільської ради. 
2 зона – Дзюба Костянтин Степанович – директор КП «Пухівське» – північна частина села Пухівка від приміщення сільської ради. 

4. Рожни – 3 зони: 
1 зона – Козаченко Віктор Михайлович – депутат сільської ради, голова земельної комісії – територія села Рожни. 
2 зона – Ромахін Юрій Михайлович – голова садового товариства «Ландиш» – територія садового товариства «Ландиш». 
3 зона – Киричук Ніна Миколаївна – голова садового об’єднання «Трудовик» – територія садового об’єднання «Трудовик». 

5. Літки – 2 зони: 
1 зона – Пархоменко Ярослав Миколайович – депутат сільської ради – масиви Бусловка, Дарниця, Роззувайловка та продовження центральної вулиці Шевченка з № 66 по № 160. 
2 зона – Астанков Олександр Юрійович – активіст с. Літки – масиви Хутор, Почаїв, колишній торговий центр та центральна вулиця Шевченка з № 1 по № 65. 

6. Літочки – 2 зони: 
1 зона – Бригинець Світлана Петрівна – депутат сільської ради – вулиці Хатянівська, Зарічна, Каштанова, Лугова, Центральна, Шевченка, Озерна. 
2 зона – Трубенок Галина Володимирівна – депутат сільської ради, вулиці Кругла, Лісова, Садова, Нова, Вишнева, Сонячна. 

6.1. Соболівка – 1 зона: 
1 зона – Ткаченко Віра Петрівна – депутат сільської ради, вулиці Парнянська, Київська, Окружна, Соболя, Шевченка, Рибальська. 


   2) Підсектори сектору ІІ 
1. Княжичі – 2 зони: 
1 зона – Горобей Василь Олександрович – начальник КП «Добробут» – територія села Княжичі. 
2 зона – Степаненко Микола Васильович – голова масиву садівничих товариств «Ялинка» – за масив садівничих товариств «Ялинка». 

2. Требухів – 2 зони: 
1 зона – Шуляк Василь Михайлович – депутат сільської ради – при в'їзді з Броварів ліва сторона вулиць Броварська та Гоголівська. 
2 зона – Овдієнко Олександр Олександрович – депутат сільської ради – при в'їзді з Броварів права сторона вулиць Броварська та Гоголівська. 

2.1. Переможець – 1 зона: 
1 зона – Менжега Олександр Миколайович – депутат сільської ради. 

3. Красилівка – 2 зони: 
1 зона – Лисий Олег Дмитрович – директор КП «Красилівське» – вулиці Київська, Новосадова, Чехова, Лесі Українки, Гутора, Шкільна, Козацька, Будівельників, Ладанська, Ковальська, Джерельна, Гончара, Незалежності, Грушевського, Б.Хмельницького, Привітна, Березнева, Володимирська, Корольова, І.Радченка, І.Марченка, Бажана, Тичини, Довженка, С.Басова, Енергетиків, провулки Островського, Польовий, Вишневий, Гоголя, Квітневий. 
2 зона – Дяченко Валентин Миколайович – член виконавчого комітету – вулиці Дружби, Конєва, Лугова, Космонавтів, Молодіжна, Благодатна, Миру, Мічуріна, Садова, Шевченка, І.Франка, Нова, Гагаріна, Європейська, Центральна, Горошкова, Старошулявська, Троїцька, Дяченка, провулки Дружний, Героя, Чкалова, Луговий, Травневий, Мирний, Ставковий, Мічуріна. 

4. Калинівка – 1 зона: 
1 зона – Черниш Вадим Миколайович – директор КП «Калинівська керуюча компанія з обслуговування житлового фонду «Громадський сервіс». 

4.1. Квітневе – 1 зона: 
1 зона – Хамбір Геннадій Миколайович – депутат селищної ради. 

4.2. Перемога – 1 зона: 
1 зона – Кісіль Юрій Іванович – депутат селищної ради. 

4.3. Скибин – 1 зона: 
1 зона – Миронець Андрій Миколайович – депутат селищної ради. 

   3) Підсектори сектору ІІІ 
1. Русанів – 2 зони: 
1 зона – Серпутько Олег Борисович – депутат сільської ради – територія, обмежена вулицями Київська, Набережна, Жовтнева, Довженка, Франка, Зоряна. 
2 зона – Костира Юрій Анатолійович – депутат сільської ради – вулиці Київська, Гайова, Польова, Пасічна, Гагаріна, Прилуцька, Хамбіра, Партизанська. 

1.1. Перше Травня – 1 зона: 
1 зона – Семенюк Олександр Андрійович – мешканець с. Перше Травня, громадський активіст). 

2. Гоголів – 2 зони: 
1 зона – Риндак Леонід Миколайович – головний інженер ГП «Оглав» – масив «Центральний». 
2 зона – Жовтуха Олена Миколаївна - депутат сільської ради. 

2.1. Зоря – 1 зона: 
1 зона – Хоменко Володимир Іванович – депутат сільської ради. 

3. Світильня – 1 зона: 
1 зона – Решотко Віктор Олексійович – депутат сільської ради. 

3.1. Гребельки – 1 зона: 
1 зона – Горбач Руслан Миколайович – депутат сільської ради. 

4. Плоске – 2 зони: 
1 зона – Строкач Юрій Олександрович – директор КП «Плосківське» – вулиці Будівельників, Незалежності, Дяченка, Шевченка, Гагаріна. 
2 зона – Ігнатенко Ольга Іванівна – член виконавчого комітету – вулиці Садова, Нова, Київська, Молодіжна, Перемоги, Ватутіна, Польова, Сонячна. 

4.1. Першотравневе – 1 зона: 
1 зона – Голівець Віктор Петрович – депутат сільської ради. 

5. Кулажинці – 1 зона: 
1 зона – Денисенко Ігор Сергійович – депутат сільської ради. 

   4) Підсектори сектору ІV 
1. Велика Димерка – 2 зони: 
1 зона – Науменко Тарас Григорович – депутат селищної ради – з центра селища до району залізничної платформи Димерка, дорога на село Богданівка, цвинтар Шевченкове, ЗВТО «Мономах», ТОВ «Маяк-ап», ІП «Кока-кола Беверіджиз Лімітед Україна», ТОВ «СторСіті», вулиці Вокзальна, Бобрицька, Покровська, Богданівська, Котовського, Південна, Степана Разіна, Марії Миронець, Тарасівська, Вереснева, Курчатова, Дуні Безсмертної, Некрасова, Берегова, Квітнева, Відродження, Лісова, Вишнева, Радгоспна, Паркова, Літківська, Освіти, Шевченка, Ворошилова, Пирогова, Мічуріна, Березнева, Окружна, Грушевського, Чернігівська, Григорія Сковороди, Молодіжна, Північна, Пушкіна, Січнева, Докучаєва, Городня, Озерна, Котляревського, Садова, Комунальна, Заліська, провулки Богданівський, Ворошилова, Південний, Пушкіна. 
2 зона – Герасименко Станіслав Володимирович – депутат селищної ради – з центра селища до району залізничної платформи Парникова, ТОВ «Сад», цвинтар Курган, вулиці Парникова, Яблунева, Олімпійська, Зелена, Гоголівська, Павла Поповича, Чапаєва, Залізнична, Челюскінців, Франка, Горького, Поштова, Польова, Київська, Степова, Сонячна, Незалежності, Красилівська, Ніжинська, Зоряна, Сім’ї Сидоренків, Євтушенка, Лесі Українки, Макаренка, Введенська, Григорія Миронця, Механізаторів, Миру, Першотравнева, Лермонтова, Жовтнева, Богдана Хмельницького, Пугачова, Броварська, Соборна, Щорса, Михайлівська, Пархоменка, Ситюкова, Чехова, Прорізна, Різдвяна, Вербна, провулки Щорса, Польовий. 

1.1. Жердова – 1 зона: 
1 зона – Пікож Олександр Анатолійович – депутат селищної ради. 

1.2. Захарівка – 1 зона: 
1 зона – Пікож Олександр Анатолійович – депутат селищної ради. 

1.3. Покровське – 1 зона: 
1 зона – Пікож Олександр Анатолійович – депутат селищної ради. 

1.4. Тарасівка – 1 зона: 
1 зона – Рева Анатолій Михайлович, Зверєва Лідія Миколаївна – депутати селищної ради. 

1.5. Михайлівка – 1 зона: 
1 зона – Пікож Олександр Анатолійович – депутат селищної ради. 

1.6. Підлісся – 1 зона: 
1 зона – Іванов Дмитро Дмитрович – депутат селищної ради. 

1.7. Вільне – 1 зона: 
1 зона – Рева Анатолій Михайлович, Зверєва Лідія Миколаївна – депутати селищної ради. 

1.8. Бобрик – 2 зони: 
1 зона – Шибіко Галина Василівна – депутат селищної ради – вулиці Козацька, Ватутіна, Ентузіастів, Лісова, Набережна, Молодіжна, Заворицька, Соборності, Польова, Фрунзе. 
2 зона – Дяченко Роман Миколайович – депутат селищної ради – вулиці Шевченка, Райдужна, Михайлівська, Гагаріна, Кринична, Садова, Волошкова, Кооперативна,Боженка, Вишнева. 

1.9. Шевченкове – 2 зони
1 зона – Слуговій Іван Іванович – депутат селищної ради – вулиці Ковпака, Гоголівська, Кругла, Вокзальна, Польова, Гвардійська, Паркова, Затишна, Матросова, Першотравнева. 
2 зона – Жуков Олександр Юрійович, Тесля Віра Павлівна – депутати селищної ради – вулиці Київська, Гіталова, Механізаторів, Кошового, Михайлівська, Шевченка, Лесі Українки, Б.Хмельницького, Козацька, Вишнева, Макаренка, Шкільна, Докучаєва, І та ІІ Кільцеві, Теплична, Довженка, Учительська, Молодіжна, Мічуріна, Глібова, Широка, Окунинівська, П.Ангеліної, Бобрицька, Миколи Кукси. 

1.10. Рудня – 2 зони: 
1 зона – Коваленко Марина Вікторівна – депутат селищної ради – вулиці Київська, Козацька, Віталія Шевченка, Шкільна, Агеївська. 
2 зона – Кадирова Алла Тофіківна, Трегуб Володимир Миколайович – депутати селищної ради – вулиці І.Франка, Лебідська, пров. Лебідський, Ватутіна, Шевченківська, Лісова. 

2. Рожівка – 1 зона: 
1 зона – Величенко Леонід Михайлович – директор КП «Добробут». 

5) Підсектори сектору V 
1. Калита, Опанасів – 11 зон: 
1 зона – Лесик Леонід Олександрович – депутат селищної ради – провулок Ювілейний, вулиці Миру, Шевченка. 
2 зона – Шелест Леонід Григорович – депутат селищної ради – вулиці Миру, Піщана. 
3 зона – Каюда Катерина Василівна – депутат селищної ради – вулиці Молодіжна, Піщана, Шевченка. 
4 зона – Бондаренко Олександр Анатолійович – депутат селищної ради – вулиці Миру, Шевченка. 
5 зона – Догаєв Денис Євгенович – депутат селищної ради – вулиці Миру, Шевченка. 
6 зона – Кулик Віталій Степанович – депутат селищної ради – вулиці Миру, Вербова, Піщана, Пушкіна, Франка, Нова, Скока, Польова, Озерна, Квітнева, Сонячна, Кобзаря, Вишнева, Луценка, Новоселів, Прорізна, Чернігівська. 
7 зона – Смірнова Ірина Юріївна – депутат селищної ради – вулиці Шевченка, Зернова, Левицького. 
8 зона – Шпак Антоніна Юріївна – депутат селищної ради – вулиця Бредака. 
9 зона – Толстікова Лариса Іванівна – депутат селищної ради – вулиці Бредака, Турчиновського, Кленова, Малинова. 
10 зона – Балакір Руслана Дмитрівна – депутат селищної ради – вулиці Пінчука, Першотравнева, Піонерська, Набережна, Коцюбинського, Чкалова, Гоголя, Садова, Кошового, Кругова, Лесі Українки, провулки Шкільний, Першотравневий. 
11 зона – Багній Ольга Сергіївна – депутат селищної ради – вулиці Калинова, Петрівська, Лугова, Слуківська, провулки Лісовий, Першотравневий, Слуківський, Квітневий. 

1.1. Семиполки – 8 зон: 
1 зона – Ковальчук Тетяна Леонідівна – депутат селищної ради – вулиці Старий шлях, Редьківська, Красуцького, Лесі Українки, провулок Остерський. 
2 зона – Борщ Дмитро Олександрович – депутат селищної ради – вулиці Остерське шосе, Привітна, Приозерна, Польова, Шкільна, Дніпровська, Єсеніна, Шабаліна. 
3 зона – Василенко Олена Миколаївна – депутат селищної ради – вулиці Уланівська, Коцюбинського, Франка, Озерна, Лісова, Зої Космодем’янської, ДО Резиденція «Залісся». 
4 зона – Печонка Ігор Костянтинович – депутат селищної ради – вулиці Київське шосе, Молодіжна, 1 Травня, Кудренка, Козацька, Вишнева, Рильського, Матросова, провулки Мічуріна, Смоловика, Гагаріна. 
5 зона – Телендій Тетяна Миколаївна – депутат селищної ради – вулиці Старий шлях, Княгині Хованської, Панська, Паркова, Парникова, Миру. 
6 зона – Савченко Ярослав Васильович – депутат селищної ради – вулиці Київське шосе, Гайова, Шкільна, Печурівська, Обузна, Нова, Райдужна, Пушкіна, Героїв партизан, Шевченка, провулок Трубізький. 
7 зона – Пантась Олег Іванович – директор КП «Надія», депутат селищної ради – вулиця Гвардійська військового містечка Семиполки. 
8 зона – Пасіхов Володимир Леонідович – депутат селищної ради – вулиця Гвардійська військового містечка Семиполки. 

1.2. Мокрець – 2 зони: 
1 зона – Холод Микола Васильович – депутат селищної ради – вулиці Бервицька, Незалежності, Гагаріна, Торлова, Жовтнева. 
2 зона – Куцієнко Віктор Васильович – депутат селищної ради – вулиці Терешкової, Залізнична, Центральна, Нова, Окружна, Лісова, Першотравнева, Польова, провулок Вишневий. 

1.3. Заворичі – 3 зони: 
1 зона – Шило Алла Вікторівна – депутат селищної ради – вулиці Жовтнева, Зелена, Зарічна, Калинова, Каштанова, Парникова, Польова, Прорізна, Широка, Теплична. 
2 зона – Мігда Володимир Миколайович – депутат селищної ради – вулиці Тітова, Шкільна, Молодіжна, Калинова, Грінченка, Лугова, Північна, Полярна, Травнева, провулки Шкільний, Пляжний. 
3 зона – Пилипчук Ігор Михайлович – депутат селищної ради – вулиці Будівельників, Культури, Вокзальна, Привокзальна, Залізнична. 

1.4. Бервиця – 1 зона: 
1 зона – Гудименко Микола Васильович – депутат селищної ради – вулиці Грушевського, Івана Франка, Ступака, Шевченка, Лісова, провулки Грушевського, Ювілейний, Київський. 

2. Богданівка – 2 зони: 
1 зона – Суліменко Олександр Олександрович – депутат сільської ради – вулиці Богдана Хмельницького (перша частина), Хоменка, Гайова, Горького, Ломоносова, Садова, Висока, Окружна, Молодіжна, Лермонтова, Травнева, Жовтнева, Різдвяна, Східна, Чернігівська, Сонячна; 
2 зона – Теплюк Євген Вікторович – депутат сільської ради – вулиці Богдана Хмельницького (друга частина), Ланова, Гагаріна, Шевченка, Освітянська, Пушкіна, Польова, С.Кримця, Сливова, Яблунева, Матросова, Високовольтна. 

2.1. Залісся – 1 зона: 
1 зона – Василенко Сергій Миколайович – депутат сільської ради – вулиці Київська, Центральна, ДО Резиденція «Залісся». 


Керівник апарату адміністрації                                                                                                                                              К.В.Прянішнікова

 

Комунальні підприємства, що надають послуги з утримання багатоквартирних будинків 

Назва й адреса підприємства

№ тел.

Електронна адреса

1

КП «Калитянський», смт Калита

68-2-76

kpkalutyanskuy@ukr.net

2

КП «Калинівське ДПС», смт Калинівка

78-3-36, 78-1-57

kdps@online.ua

3

КП «Добробут», с. Зазимє

29-6-61

dobrobutkp@ukr.net

4

КП «Плосківське», с. Плоске

32-2-49

igor.krasnopir.kp@gmail.com

5

КП «Руднянське», с. Рудня

2-22-19

alena_v2012@ukr.net

6

КП «Надія», с. Семиполки

 5-66-00

kpnadia_2010@ukr.net

7

КП «Побут», с. Тарасівка

5-11-26

jkgppobut@ukr.net

Інформація

щодо надання державної фінансової підтримки для здійснення 
заходів з підвищення енергоефективності житлових будинків
 
   Броварська райдержадміністрація інформує, що 8 квітня 2015 року Кабінетом Міністрів України була прийнята постанова № 231 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 березня 2010 р. № 24.1 і 
від 17 жовтня 2011 р. № 1056», яка спрямована на стимулювання населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів та встановлення (заміни) котлів, окрім газових.

Прийняття даного документу дозволить запровадити в Україні на національному рівні прозорий механізм стимулювання населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів відповідно до кращих європейських практик.

Наразі, визначено перелік енергоефективного обладнання та матеріалів, які можна придбати в кредит та отримати компенсацію (30% - для індивідуальних будинків, квартир; 40% - для ОСББ, ЖБК), зокрема для: утеплення фасадів, горищ та фундаментів; модернізації системи освітлення; встановлення енергозберігаючих вікон; встановлення засобів обліку теплової енергії та води; облаштування індивідуальних теплових пунктів; встановлення теплових насосів; встановлення сонячних колекторів; заміни радіаторів опалення тощо, який буде оприлюдненододатково.

На отримання компенсації можуть розраховувати як фізичні особи - мешканці приватних будинків та квартир, так і організовані об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та житлово-будівільних кооперативів (ЖБК).

Реалізовувати ці ініціативи Державне агенсто з енергоефективності та енергозбереження України планує у співпраці з провідними державними банками: ПАТ АБ «Укргазбанк», «Державний експортно-імпортний банк України» та ПАТ «Державний Ощадбанк України».

Механізм для ОСББ та ЖБК працюватиме за принципом нині діючого механізму компенсації 20% суми кредиту на придбання «негазового» котла.

Запропонований механізм дозволить підвищити ефективність використання бюджетних коштів, оптимально розподілити ризики та контроль за цільовим використанням коштів між державою та банками - учасниками програми, мінімізувати втручання держави в оцінку інвестиційних проектів, їх відбір та верифікацію, що нівелюватиме корупційні ризики.

З метою проведення роз’яснювальної роботи в частині економічних, технічних та правових засад участі населення в програмі отримання державної підтримки на впровадження енергоефективних заходів 27 квітня 2015 року Держенергоефективністю було створено Call-центр.

Call-центр з проведення роз’яснювальної роботи в частині економічних, технічних та правових засад участі населення, ОСББ, ЖБК в програмі отримання державної підтримки на впровадження енергоефективних заходів працює з 09:00 до 17:30 (крім вихідних та святкових днів), тел.: 044 292-32-57, e-mail: energoefect@saee.gov.ua .










Інформація щодо переваг використання альтернативної енергетики 
в Броварському районі
    Серед важливих проблем, які сьогодні турбують кожного з нас, проблемою номер один є енергозабезпечення життєдіяльності людини. Виникає своєрідний парадокс: чим швидше вичерпуються запаси газу, нафти, тим більше людство їх споживає. Яким є вихід для нас? 
    Прогресивні трансформації у суспільстві та природі неможливі без постійних енергетичних витрат. 
    Для Броварського району та України в цілому найактуальнішою проблемою є необхідність зменшити енергетичні витрати, зокрема розхід природного газу, що, в свою чергу, ставить на межу виживання ряд галузей народного господарства. Саме тому впровадження альтернативних джерел енергії дасть можливість вирішити проблему енергозбереження. Адже, альтернативна енергетика – це енергетика, що базується на використанні відновлюваних джерел енергії: сонячної, геотермальної, вітрової, енергії біомаси, а також енергії припливів та відпливів. 
    На відміну від традиційної енергетики, що використовує газ, нафту тощо та є одним з основних джерел забруднення навколишнього середовища, альтернативну енергетику умовно відносять до екологічно чистого виду енергії. В умовах загострення проблеми забезпечення людства енергетичними ресурсами, а також складної екологічної ситуації питання розвитку альтернативної енергетики набувають особливої актуальності. 
    Перед нами стоять завдання з реалізації стратегічних завдань з розвитку альтернативної енергетики району. 
    Пріоритетним напрямком в діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Броварського району була і залишається реалізація комплексу енергозберігаючих заходів в житлово-комунальній галузі. Першочерговий напрямок – це перехід опалення об’єктів соціальної сфери на опалення від мінікотелень та переведення останніх на альтернативні види палива. 
    У зв’язку з чим, на Броварщині продовжуються роботи по технічному переоснащенню котелень з установкою котлів, що працюють на альтернативному виді палива. 
    На даний час, на альтернативний вид опалення (електроопалення) переведено адміністративне приміщення сільської ради та поштове відділення в с. Рудня. Також, переведено на альтернативний вид палива (тверде паливо) котельню будинку культури с. Семиполки, котельню, що опалює приміщення сільської ради с. Семиполки та приміщення сільської пожежної команди. 
    Всі об’єкти бюджетної сфери с. Літочки, в тому числі, два ФАПи, Будинок культури, клуб, сільська рада повністю переведені на тверде опалення (дрова та вугілля). 
    Крім того, на тверде паливо переведено котельню, що опалює приміщення сільської ради та поштового відділення в с. Мокрець, котельню, що опалює приміщення ФАП в с. Бервиця. На котельні, що опалює приміщення бібліотеки в с. Мокрець встановлено додатковий котел на твердому паливі. 
    Також, приватним підприємством «Регіон-2001» було здійснено комплекс заходів по технічному переоснащенню газової котельні з переводом на дров яне опалення та піролізному брикетуванню опалення адмінбудинку та виробничих приміщень. 
    Райдержадміністрацією ведеться постійний моніторинг споживання енергетичних ресурсів та аналіз стану споживання та оплати за спожиті паливно-енергетичні ресурси. 
    Роботи в цьому напрямку будуть продовжуватися і надалі. 



Підприємства комунальної власності
Всього на території району станом на 01.01.2015 року функціонує 20 підприємств комунальної власності. 

Підприємства комунальної власності сільських, селищних територіальних громад району

 

 №

п/п

Повна назва підприємства

 Підгалузь

 Керівник

Поштова адреса та індекс

 Телефон/

факс

 Електронна адреса

1

2

3

4

5

6

 

7

1

КП “Калитянський”,

смт Калита

 

Зовнішнє освітлення, зелене господарство, поводження з побутовими відходами, похоронне обслуговування.

Бобошко Павло Васильович

07420, смт Калита,

вул. Ювілейна, 4

 68-7-45, 68-2-76

 

kpkalutyanskuy@ukr.net

2

КП “Калинівське ДПС”

смт Калинівка

Зелене господарство.

Гарбузюк Олександр Борисович

07443, смт Калинівка, вул. Чернігівська, 20

78-1-57, 78-3-36

kdps@online.ua

 

3

КП “Плосківське”,

с. Плоске

Зелене господарство, поводження з побутовими відходами.

 

Терлюк Валентина Василівна

07450, с. Плоске,

вул. Леніна, 6

 

32-2-49, 5-66-30

 

ploskevalia@ukr.net

4

КП “Красилівське”,

с. Красилівка

 

Поводження з побутовими відходами

Марченко Наталія Григорівна

07451,

с. Красилівка,

вул. Енергетиків, 2

 74-2-86

 

komynalne-krasulivka@ukr.net

5

ПП “Комунальник-Ш”,

с. Шевченкове

Поводження з побутовими відходами

Пантась Василь Іванович

07434,

с. Шевченкове,

вул. Вокзальна, 40

 

28-3-86

 

 

alena_v2012@ukr.net

6

КП “Сервіс”,

с. Требухів

 

Зелене господарство.

Пісьменюк Микола Миколайович

07454, с. Требухів,

вул. Парникова, 1а

71-2-02, 71-0-52

trebuh-servis@ukr.net

7

ФОП «Скок П. М.»

с. Заворичі

 

Скок Петро Миколайович

07424, с. Заворичі,

вул. Леніна, 31

37-4-43, 37-4-44

_

8

КП “Надія”,

с. Семиполки

Зелене господарство, поводження з побутовими відходами.

Пантась Олег Іванович

07423,

с. Семиполки,

вул. Миру, 14

5-66-00

kpnadia_2010@ukr.net

9

КП “Оглав”,

с. Гоголів

Поводження з побутовими відходами

Лазаренко Вячеслав Іванович

07452, с. Гоголів,

вул. Леніна, 11

27-2-42

 

oglav@ukr.net

 

10

КП “Богданівське Джерело”,

с. Богданівка

 

Зелене господарство, поводження з побутовими відходами.

 Корецька Валентина Вацлавівна

 07433, с. Богданівка,

вул. Леніна, 219

 33-5-32,

5-04-63

ol_yana@ukr.net

11.

КП «Богданівська Надія»
с. Богданівка

Зелене господарство, поводження з побутовими відходами.

 Корецька Валентина Вацлавівна

07433, с. Богданівка,

вул. Леніна, 219

33-5-32,

5-04-63

ol_yana@ukr.net

11

КП “В.Димерське”,

смт В. Димерка

Поводження з побутовими відходами.

Терлюк Володимир Миколайович

07442,

смт В. Димерка,

вул. Комунальна, 6

47-1-38, 47-1-36

kp-vd@i.ua

12

КП “Побут”,

с. Тарасівка

Поводження з побутовими відходами.

Зубко Віктор Миколайович

07440, с. Тарасівка,

вул. 9-го Січня, 1

20-2-22

JKGPpobut@ukr.net

13

КП “Добробут”,

с. Княжичі

Зелене господарство.

Горобей Василь Олександрович

07455, с. Княжичі,

вул. Слави, 9

5-02-85, 38-4-31

kp_knyzichi@ukr.net

14

КП “Мрія”,

с. Пухівка

Поводження з побутовими відходами.

Климась Микола Іванович

07413, с. Пухівка,

вул. Радгоспна, 39

26-7-80, 26-1-45

_

15

КП “Руднянське”,

с. Рудня

-

 Іваненко Валерій Володимирович

07430,с. Рудня,

вул. Чапаєва, 22

 

22-2-85, 22-2-19

_

16

КП “Світильня-комунпобутсервіс”,

с. Світильня

-

Процайло Наталія Сергіївна

07444, с. Світильня, вул. Корольова, 2

-

._

17

КП “Рожнівське”,

с. Рожни

Зелене господарство.

Кабиш Володимир Михайлович

07412, с. Рожни,

 вул. Щорса, 41-з

2-54-23

kp-rojnu@meta.ua

18

КП “Добробут”,

с. Зазим є

Зелене господарство.

 

07415, с. Зазим’є,

вул. Пролетарська,6

29-6-61,
29-1-23

spichak_09@ukr.net

19

КП “Добробут”,

Рожівської сільської ради

Зелене господарство.

Величенко Леонід Михайлович

07414, с. Рожівка,

вул. Слави, 17

39-2-38

-

20

КП “Броварське районне виробниче управління ЖКГ”

Благоустрій, вивезення твердих та рідких побутових відходів, ритуальні послуги, ремонт та встановлення зовнішнього освітлення.

Куценко Олександр Миколайович

07442,

смт. В.Димерка,

вул. Комунальна, 6

67-8-67

-

 

Структура районного виробничого управління житлово-комунального господарства
 

 

 

 

Comments