Державна виконавча служба


  

   Нагадуємо, що тепер за прояви булінгу передбачена адміністративна відповідальність у вигляді:

✔️ штрафу від 850 до 1700 грн або громадських робіт від 20 до 40 годин (вчинення булінгу неповнолітньої чи малолітньої особи).
✔️ штрафу у розмірі від 1700 до 3400 грн або громадських робіт на строк від 40 до 60 годин (знущання, вчинені повторно упродовж року після накладення адміністративного стягнення або групою осіб).

У разі цькування неповнолітніми від 14 до 16 років, відповідатимуть його батьки або особи, що їх заміняють:
✔️ штраф від 850 до 1700 грн або громадські роботи на строк від 20 до 40 годин.

   Нагадуємо, окрема відповідальність передбачена для керівника закладу освіти за неповідомлення поліції про відомі йому випадки цькування серед учнів.

   Детальніше у матеріалі Vladyslav Vlasiuk Директорат з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності
   З 1 грудня розмір аліментів буде підвищено: Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко 

   Доброго дня, пане Міністре! Скажіть, чи це правда, що з 1 грудня розмір аліментів збільшиться?
Соня Гук 

   Хочу поінформувати шановну читачку, що на початку липня ми домоглися прийняття другого пакету законів у рамках проекту Уряду та Мін’юсту #ЧужихДітейНеБуває. Новації цих законів покликані захистити економічні права найменших українців та убезпечити їх від можливого економічного насильства з боку дорослих.
   Серед іншого ми прописали й норму, яка стосується підвищення мінімального розміру аліментів на одну дитину. Ця норма, як й інші положення пакету законів, почала діяти 28 серпня.

   Який розмір аліментів запроваджується цим Законом?
   Відповідно до прийнятих змін, мінімальний гарантований розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Однак ця сума може бути присуджена лише в тому випадку, коли у батька чи матері, які проживають окремо, не вистачає коштів для того, щоб платити більші аліменти.
  Натомість, мінімальний рекомендований розмір аліментів на одну дитину прирівнюється до прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

   З 28 серпня це стало:
   1. 1559 грн для дитини до 6 років,
   2. 1944 грн для дітей від 6 до 18 років.
   
   З 1 грудня планується підняття відповідних сум до:
   1. 1626 грн для дітей менше 6 років,
   2. 2027 грн для дітей 6 років і старших.

   Яким чином здійснюватиметься контроль за цільовим витрачанням аліментів?
   Одне з важливих питань, які нам задавали як представники громадськості, так і депутати перед прийняттям другого пакету законів, стосувалося посилення контролю за використанням коштів. Адже багато хто побоювався, що сплачені аліменти можуть використовуватися не на потреби дитини.
   Хочу наголосити, що орган опіки та піклування проводитиме регулярні інспекції батьків, з якими живуть діти і які, відповідно, отримують аліменти. Порядок та періодичність таких інспекцій визначатиметься Мінсоцполітики.
   Окрім того, за заявою платника аліментів, який не має заборгованості зі сплати аліментів, інспекції можуть проводитися позапланово, але не більше за один раз на три місяці.
  Також у законі ми передбачили санкції до того з батьків, котрий витрачає отримані кошти не на потреби дитини, зокрема, ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов'язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей тягне за собою попередження або накладення штрафу від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

   Де можна отримати детальнішу консультацію по кожному конкретному випадку?

   Для того, щоб отримати більш детальні консультації чи роз’яснення, слід звернутися до одного з наших центрів чи бюро безоплатної правової допомоги. Дізнатися, де розташований найближчий з них можна на сайті http://legalaid.gov.ua/ua/ або за телефоном гарячої лінії: 0(800)213-103.ОГОЛОШЕННЯ! 
   Шукаємо цілеспрямованих громадян на посаду державного виконавця Броварського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області, здатних за своїми особистими і діловими якостями виконувати покладені на них обов'язки.
   Вимоги до кандидатів, встановлені Законом України «Про державну службу»:
   1. Громадянство України;
   2. Наявність вищої освіти ступеня бакалавр, за напрямом підготовки галузі «Право»;
   3. Вільне володіння українською мовою.
   Основні обов'язки:
   1. Примусове виконання рішень судів та інших органів;
   2. Представництво відділу в судах;
   3. Прийом громадян та ін.
   Умови:
   1. Статус державного службовця з оформленням трудової книжки та можливістю в подальшому отримувати пенсію державного службовця.
   Офіційна заробітна плата, а також передбачені надбавки, премії, отримання винагороди державного виконавця (2% від суми стягнення) за фактичне та повне виконання рішень судів та інших органів.
   2. Оплачувані відпустка, лікарняний.
   Повний робочий день з 9.00 до 18.00 годин,
   робочі дні - Понеділок-П’ятниця,
   вихідні дні - Субота, Неділя.
   Вступ на державну службу здійснюється шляхом призначення громадянина України на посаду державної служби за результатами конкурсу.
   07400, м.Бровари, бульвар Незалежності, 39, 4 поверх

   Також у відділі вільна вакансія оператора комп’ютерного набору (секретар).
   Контактні особи:
   Шкред Ірина Юріївна 097-945-89-58 
   Дячок Сергій Володимирович 097-699-23-42


Видео YouTubeВидео YouTube


   🏡 Право власності на землю - це право володіти, користуватися та розпоряджатися земельною ділянкою, яке набувається відповідно чинного законодавства України:
   🌿 право власності на земельну ділянку переходить до спадкоємців на загальних підставах зі збереженням її цільового призначення;
   🌿 якщо спадкоємець прийняв спадщину, у складі якої є нерухоме майно, він зобов'язаний звернутися до нотаріуса або уповноваженої на це посадової особи органу місцевого самоврядування за видачею свідоцтва про право власності на нерухоме майно;
   🌿 якщо спадщину прийняло кілька спадкоємців, свідоцтво видається на ім'я кожного з них із зазначенням імені та частки у спадщині.
   З цього випуску Ви дізнаєтеся, якими можуть бути особливості спадкування земельної ділянки та які дієві механізми можна використати, щоб захистити право власності на землю ☝️👩‍⚖️
   @Міністерство юстиції України Я МАЮ ПРАВО Координаційний центр з надання правової допомоги