Державна виконавча служба

ОГОЛОШЕННЯ! 
   Шукаємо цілеспрямованих громадян на посаду державного виконавця Броварського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області, здатних за своїми особистими і діловими якостями виконувати покладені на них обов'язки.
   Вимоги до кандидатів, встановлені Законом України «Про державну службу»:
   1. Громадянство України;
   2. Наявність вищої освіти ступеня бакалавр, за напрямом підготовки галузі «Право»;
   3. Вільне володіння українською мовою.
   Основні обов'язки:
   1. Примусове виконання рішень судів та інших органів;
   2. Представництво відділу в судах;
   3. Прийом громадян та ін.
   Умови:
   1. Статус державного службовця з оформленням трудової книжки та можливістю в подальшому отримувати пенсію державного службовця.
   Офіційна заробітна плата, а також передбачені надбавки, премії, отримання винагороди державного виконавця (2% від суми стягнення) за фактичне та повне виконання рішень судів та інших органів.
   2. Оплачувані відпустка, лікарняний.
   Повний робочий день з 9.00 до 18.00 годин,
   робочі дні - Понеділок-П’ятниця,
   вихідні дні - Субота, Неділя.
   Вступ на державну службу здійснюється шляхом призначення громадянина України на посаду державної служби за результатами конкурсу.
   07400, м.Бровари, бульвар Незалежності, 39, 4 поверх

   Також у відділі вільна вакансія оператора комп’ютерного набору (секретар).
   Контактні особи:
   Шкред Ірина Юріївна 097-945-89-58 
   Дячок Сергій Володимирович 097-699-23-42


Видео YouTubeВидео YouTube


   🏡 Право власності на землю - це право володіти, користуватися та розпоряджатися земельною ділянкою, яке набувається відповідно чинного законодавства України:
   🌿 право власності на земельну ділянку переходить до спадкоємців на загальних підставах зі збереженням її цільового призначення;
   🌿 якщо спадкоємець прийняв спадщину, у складі якої є нерухоме майно, він зобов'язаний звернутися до нотаріуса або уповноваженої на це посадової особи органу місцевого самоврядування за видачею свідоцтва про право власності на нерухоме майно;
   🌿 якщо спадщину прийняло кілька спадкоємців, свідоцтво видається на ім'я кожного з них із зазначенням імені та частки у спадщині.
   З цього випуску Ви дізнаєтеся, якими можуть бути особливості спадкування земельної ділянки та які дієві механізми можна використати, щоб захистити право власності на землю ☝️👩‍⚖️
   @Міністерство юстиції України Я МАЮ ПРАВО Координаційний центр з надання правової допомоги