Новини

В Броварському районі святкували День місцевого самоврядування

опубліковано 8 груд. 2017 р., 00:04 Інформаційно-довідковий центр

   07 грудня 2017 року в смт В Димерка Броварського району Київської області відбулись урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування. 

   Зі святом  присутніх вітали голова Броварської районної ради С.М. Гришко

  
   Депутат Броварської районної ради В.Є. Шульга

   Голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко

  

   Голова Великодимерської об’єднаної територіальної громади А.Б. Бочкарьов
   
   Також були присутні заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся, керівник апарату адміністрації К.В.Прянішнікова, депутатський корпус, представники райдержадміністрації та районної ради, жителі Броварського району, представники засобів масової інформації. 

   Своїми неперевершеними номерами присутніх вітали працівники закладів культури Броварського району та районного Будинку культури, викладачі КЗ БРР "Школа естетичного виховання"Дитяча школа мистецтв"".
            

  
 
 

   

День Збройних Сил України на Броварщині

опубліковано 6 груд. 2017 р., 05:10 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 7 груд. 2017 р., 00:50 ]

   06 грудня 2017 року у військовій частині А-3498 Зенітної Ракетної "Київської" Бригади Повітряних Сил Збройних Сил України  відбулися урочистості, присвячені Дню Збройних Сил України.
   
 

   Військовослужбовців привітали голова Броварської районної державної адміністрації  М.Ф. Клименко
   

   Голова Броварської районної ради С.М. Гришко 
 

   Представник Броварської міської ради
 

   Представники освіти
 

   Хвилиною мовчання та покладанням квітів вшановано загиблих військовослужбовців

 


Відбувся захід для дітей з особливими потреба

опубліковано 1 груд. 2017 р., 05:28 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 1 груд. 2017 р., 05:33 ]

   01 грудня 2017 року в смт Велика Димерка відбувся районний захід "Подорож до "Навпаки"" для дітей з особливими потребами.
   
   В заході взяли участь керівник апарату Броварської районної державної адміністрації К.В. Прянішнікова, голова Великодимерської об'єднаної територіальної громади А.Б. Бочкарьов, представник депутатського корпусу району Т.А. Філіпова, працівники Броварської райдержадміністрації та служб району, дітки з особливими потребами.

 

   На вході всіх зустрічала виставка творчості. Роботи виконані в різноманітних жанрах.

   Для діток проводилися майстер-класи
 

  
 

   Святковий концерт проводили казкові персонажі Лесик, Толик та Володя. 

   З привітальним словом звернувся голова Великодимерської об'єднаної територіальної громади А.Б. Бочкарьов,
 

   Керівник апарату Броварської районної державної адміністрації К.В. Прянішнікова, 


   Представник депутатського корпусу району Т.А. Філіпова


   Окрім подаруночків кожній дитині, особливі нагороди вручено переможцям різноманітних змагань та учасникам художньої самодіяльності.
 
  

   Святковими номерами радували учасники КЗ БРР "Школа естетичного виховання"Дитяча школа мистецт"", солісти зразкового театру дитячої естрадної пісні "Маестро" та самі гості.

  


Відкрито Центр медико-соціальної допомоги Броварської міськрайонної організації Товариства Червоного хреста України

опубліковано 30 лист. 2017 р., 06:32 Інформаційно-довідковий центр

   30 листопада 2017 року відкрито Центр медико-соціальної допомоги Броварської міськрайонної організації Товариства Червоного хреста України.

   В урочистому відкритті взяли участь голова Броварської районної державної адміністрації Клименко М.Ф., голова Броварської міської ради Сапожко І.В., представники районної адміністрації та міської ради, депутати району та міста, представники ЗМІ, гості заходу.

   З вітальним словом звернулися голова Броварської міської ради Сапожко І.В.

   Голова Броварської райдержадміністрації Клименко М.Ф. подякував голові Броварської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України Драпей Л.Б. за проведену роботу та дбання про ближніх та нужденних.

   Урочисте відкриття Центру провели голова Броварської районної державної адміністрації Клименко М.Ф., голова Броварської міської ради Сапожко І.В., президенту Товариства Червоного Хреста України Усіченку І.Г.

   Голова БМР ТЧХУ Драпей Л.Б.  провела для гостей  екскурсію по Центру, де присутніх  пригостили всіх лікувальними чаями з пиріжками
  
 
Засідання колегії Броварської районної державної адміністрації

опубліковано 30 лист. 2017 р., 04:53 Інформаційно-довідковий центр

   30  листопада 2017 року в приміщенні великої зали Броварської районної державної адміністрації голова Клименко М.Ф. провів засідання колегії при Броварській райдержадміністрації.


   В засіданні взяли участь: голова Броварської районної ради Гришко С.М., заступник голови Броварської райдержадміністрації Плакся Ю.С., заступник голови Броварської райради Гоголіна А.В., керівник апарату адміністрації Прянішнікова К.В., члени президії, начальники управлінь, відділів та служб адміністрації, керівники організацій та служб району, сільські та селищні голови, представники ЗМІ.

   Відповідно до порядку денного розглянуто наступні питання:
   1. Підсумки проведення у вересні – жовтні 2017 року Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя».
   Вирішили:
   - інформацію про проведену Всеукраїнську благодійну акцію «Милосердя» у вересні-жовтні 2017 року взяти до відома.

   2. Проект Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку Броварського району на 2018 рік.
   Вирішили:
   - доопрацювати та перенести розгляд проекту Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку Броварського району на 2018 рік на наступне засідання колегії.

   3. Проект Програми організації харчування учнів та вихованців загальноосвітніх навчальних закладів Броварського району на 2018 рік (далі – Програма).
   Вирішили:
   - схвалити проект Програми « Про організацію харчування учнів та вихованців закладів освіти Броварського району на 2018 рік».
   - відділу освіти районної державної адміністрації забезпечити організаційне виконання Програми організації харчування учнів та вихованців загальноосвітніх навчальних закладів Броварського району на 2018 рік.
   - управлінню фінансів Броварської райдержадміністрації передбачити в бюджеті відділу освіти Броварської райдержадміністрації на 2018 рік кошти на реалізацію Програми.
   - сільським та селищним радам розробити та затвердити Програми організації харчування учнів та вихованців закладів освіти Броварського району на 2018 рік, передбачити кошти на їх фінансування.

   4. Проект Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2018-2021 роки.
   Вирішили:

   - схвалити Проект Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2018-2021 роки.
   - сектору з питань цивільного захисту Броварської райдержадміністрації подати Проект Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2018-2021 роки на розгляд сесії районної ради.

   5. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Княжицької сільської ради.
   Вирішили:

   - забезпечити належне виконання делегованих виконкому Княжицької сільської ради повноважень:
   * здійснювати контроль за дотриманням зобов’язань щодо платежів до місцевого бюджету на підприємствах і в організаціях, незалежно від форм власності;
   * здійснювати контроль за належною організацією обслуговування населення підприємствами житлово-комунального господарства, торгівлі, побутового обслуговування, транспорту, зв’язку, за технічним станом та утриманням інших об’єктів нерухомого майна усіх форм власності;
   * забезпечувати, у межах наданих повноважень, доступність та безоплатність освіти та медичного обслуговування;
   * контролювати дотримання земельного та природоохоронного законодавства.
   * враховувати в планах соціально-економічного розвитку с. Княжичі пропозиції і зауваження, висловлені громадянами в письмових зверненнях та під час усних і виїзних прийомів.
   - посилити увагу до життєвих проблем соціально незахищених категорій населення: інвалідів, учасників Другої світової війни, багатодітних сімей, осіб, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших громадян, вишукувати всі наявні можливості для задоволення їх обґрунтованих звернень.
   - рекомендувати вжити заходи щодо:
   * роботи з доступу до публічної інформації згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації»;
   * роботи з питань діловодства у відповідність до вимог чинного законодавства.

Відбулася передача на відповідальне зберігання матеріального резерву

опубліковано 28 лист. 2017 р., 05:20 Інформаційно-довідковий центр

   28 листопада до Броварського районного управління завітали керівники Броварської районної державної адміністрації, Броварської районної ради та представники депутатського корпусу Київської обласної ради з нагоди передачі на відповідальне зберігання матеріального резерву. На зберігання були передані електростанція, калориферна піч, мотопомпи, бензинові пили, намет та комплектуючі до них. Дані засоби стануть в нагоді при ліквідації та локалізації різних надзвичайних ситуацій на території Броварського району.

   В ході бесіди були обговорені деталі подальшої співпраці щодо укріплення матеріально-технічної бази 5 державного пожежно-рятуваль­ного загону ГУ ДСНС України у Київській області, який розташований у місті Бровари, більш сучасними технічними засобами і обладнанням, враховуючи ймовірний характер можливих аварійних і надзвичайних ситуацій, які можуть статися на території району.

  

Робоча нарада у голови Броварської райдержадміністрації

опубліковано 27 лист. 2017 р., 04:22 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 27 лист. 2017 р., 04:30 ]


    27 листопада 2017 року у малому залі Броварської районної державної адміністрації відбулась робоча нарада у голови Броварської райдержадміністрації Клименка М.Ф.
    На нараді були присутні: заступник голови адміністрації Плакся Ю.С., керівник апарату адміністрації Прянішнікова К.В., керівники управлінь відділів та служб Броварського району, представники засобів масової інформації.
    За результатами наради керівникам управлінь, відділ та служб були надані доручення:

- працювати над формуванням бюджету Броварського району на 2018 рік.

- начальнику відділу освіти вирішити питання з встановленням протипожежної сигналізації в дитячому будинку «Надія».

- начальнику управління соціального захисту зібрати по всіх населених пунктах інформацію про осіб, які не мають постійного місця проживання та осіб, які потребують соціальної допомоги. Провести обстеження їх місць проживання визначення потреб.

- Броварському відділу поліції з’ясувати питання про законність виконання робіт на березі річка Десна в с. Рожни (поблизу рятувальної станції).

  


День пам’яті жертв голодоморів

опубліковано 23 лист. 2017 р., 03:42 Інформаційно-довідковий центр


    23 листопада 2017 року в смт Калинівка Броваського району відбувся мітинг-реквієм з вшанування пам’яті жертв голодоморів.
    На заході буди присутні заступник голови адміністрації Плакся Ю.С., депутати, представники церкви, учнівська молодь.
    Заступник голови Броварської райдержадміністрації Ю.С. Плакся зазначив, що Голодомор – є актом геноциду Українського народу, здійснений комуністичним тоталітарним режимом у 1932-1933 роках, шляхом організації штучного масового голоду, що спричинив загибель мільйонів українців у сільській місцевості на території Української СРР та Кубані. Метою даного злочинного діяння було придушення українського національно-визвольного руху і фізичного знищення частини українських селян.
    Голодне лихоліття 33-го – не просто історична минувшина, а незагойна фізична і духовна рана українського народу, яка пекучим болем пронизує пам’ять багатьох поколінь. Сьогодні треба говорити про минуле задля майбутнього, адже безпам’ятність породжує бездуховність, котра, роз’їдає тіло й душу нації – перекреслює її історію, паклюжить традиції й руйнує соціокультурну самобутність народу.
    Голодомор 1932-1933 років - одна з найтрагічніших сторінок української історії, яка поглинула мільйони безневинних, - не підлягає забуттю…
    На знак вшанування пам’яті про невинних жертв голодомору, присутні поклали квіти та колосся пшениці до пам’ятного знаку жертвам голодоморів.

  

  

  
 


Засідання 33 позачергової сесії Броварської районної ради

опубліковано 23 лист. 2017 р., 03:22 Інформаційно-довідковий центр


    23 листопада 2017 року відбулось засідання 33 позачергової сесії Броварської районної ради VII скликання під головуванням голови Броварської районної ради С.М. Гришка.
    В роботі сесії взяли участь голова Броварської районної державної адміністрації Клименко М.Ф., заступник голови адміністрації Плакся Ю.С., заступник голови районної ради Гоголіна А.В., керівник апарату Прянішнікова К.В., депутати районної ради.
    На порядок денний були винесені такі питання:

1. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 22 грудня 2016 року № 254-21 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2017 рік» та додатків до нього.

2. Про внесення змін до рішення сесії районної ради від 15.12.2016 № 243-20 позач.-VII «Про затвердження списку присяжних Броварського міськрайонного суду Київської області.».

3. Про затвердження кошторису на 2018 рік до Програми підтримки діяльності Броварської районної організації інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій на 2016-2020 роки.

4. Про затвердження Комплексної програми профілактики злочинності, зміцнення правопорядку, охорони прав і свобод громадян на території Броварського району Київської області на 2017-2018 роки.

5. Про затвердження Програми підготовки та виховання захисників Батьківщини, військово-фахової орієнтації молоді, організації та проведення приписки, призову на строкову військову службу та відбору кандидатів на військову службу за контрактом в Броварському районі на 2017-2018 роки.

6. Про внесення змін до додатку 1 на 2017 рік Комплексної програми фінансового забезпечення функціонування Броварської районної державної адміністрації для виконання та реалізації повноважень, делегованих Броварською районною радою на 2016-2017 роки.

7. Про оголошення конкурсу на посади керівників закладів культури, заснованих Броварською районною радою та затвердження Положення про порядок формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посади керівників закладів культури, заснованих Броварською районною радою.

8. Про надання дозволу комунальному закладу Броварської районної ради «Броварський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» на списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селищ Броварського району.

9. Про надання згоди Броварській центральній районній лікарні на списання майна, що належить до основних фондів лікарні та є спільною сумісною власністю територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району.

10. Про передачу в оренду комунального майна, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району.

11. Про погодження об’єкта, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл та селищ Броварського району, для передачі в оренду.

12. Різне.

  

  


Краєзнавча конференція учнівської молоді «Герої серед нас: сучасні захисники України»

опубліковано 21 лист. 2017 р., 04:05 Інформаційно-довідковий центр


    20 листопада 2017 року на базі Київського військового ліцею імені Івана Богуна відбулась обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «Герої серед нас: сучасні захисники України», присвячена Дню Гідності і Свободи. Юні краєзнавці Київщини презентували свої творчі напрацювання за такими напрямками: «Революції Гідності присвячується», «Сучасні захисники України», «Доля переселенців», «Пам’ятки Другої світової війни», «Виховуємо патріотів».
    На пленарному засіданні було презентовано п’ять найкращих пошукових робіт і серед них робота вихованки гуртка «Юні музеєзнавці» КЗ БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді», що працює на базі Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Чекиня Л.М.) Осіпова Яна. Вона гідно представила Броварщину, презентувавши роботу «Герої нашого часу», про свого тата Осіпова Сергія Миколайовича – учасника АТО, патріота України, героя сучасності, захисника рідної землі. Робота зайняла І місце за напрямом «Сучасні захисники України».
    Тож щиро вітаємо юну дослідницю Яну Осіпову з гідною перемогою!

  


1-10 of 868