Новини

Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

опубліковано 16 серп. 2018 р., 06:15 Інформаційно-довідковий центр

   16 серпня 2018 року заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

   В засіданні взяли участь члени комісії, голови сільських рад зони Придесення Броварського району.

   Згідно порядку денного розглянуто наступні питання:
   1. Про неблагополучну епідемічну ситуацію щодо захворюваності на гострі кишкові інфекції та харчові отруєння серед населення.
   Вирішено:
   1. Інформацію взяти до відома.
   2. Начальнику відділу економіки Броварської райдержадміністрації:
   2.1. З метою запобігання масових інфекційних захворювань і харчових отруєнь серед населення створити та затвердити, відповідно до чинного законодавства, робочу групу з метою обстежень всіх закладів громадського харчування, що здійснюють діяльність з виготовлення їжі швидкого приготування (малі архітектурні форми, закусочні та ін.). 

   2. Звіт про виконання заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах Броварського району. 
  Вирішено:
   1. Інформацію взяти до відома.
   2. Начальнику Броварського РУ ГУ ДСНС України у Київській області:
   2.1. Забезпечити продовження агітаційної та роз’яснювальної роботи серед населення щодо заборони купання та про правила поводження на водоймах Броварського району.
   3. Сільським головам зони Придесення Броварського району:
   3.1.Продовжити роботи щодо обладнання місць відпочинку людей на водних об’єктах попереджувальними табличками, а також надати Броварській районній державній адміністрації фотозвіт з наданого доручення.
   3.2.Вжити заходів для мінімізації трагічних випадків загибелі людей на водних об'єктах району, шляхом встановлення інформаційних щитів, постійних та тимчасових огороджень.
   3.3.Взяти на облік всі місця масового відпочинку людей на водних об'єктах (місця купання, любительської та спортивної риболовлі, місця для занять водними видами спорту), які розташовані на підпорядкованій Вам території.
   3.4.Здійснити комплекс заходів направлених на забезпечення безпеки відпочинку людей на водних об'єктах відповідно до наказу МВС України від 10.04.2018 року № 301 «Про затвердження правил охорони життя людей на водних об'єктах України».
   3.5.Забезпечити виконання Плану заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об'єктах Київської області у 2018 році затвердженого протоколом обласної комісії з питань ТЕБ та НС від 19.03.2018 року № 3 та Інструкцію взаємодії щодо пошуку та рятування людей на водних об'єктах Київської області.
 
   3. Про підготовку до проведення тренування щодо реагування на надзвичайні ситуації в разі аварії на Київській ГЕС.
   Вирішили:
   1. Інформацію взяти до відома.
   2. Керівникам спеціалізованих служб цивільного захисту Броварської райдержадміністрації:
   2.1.Підготуватися до практичної роботи у разі настання надзвичайної ситуації;
   2.2. Повторно вивчити положення про свою спеціалізовану службу, у разі потреби внести пропозиції щодо змін та доповнень в них.

Відбулося 46 позачергове засідання сесії Броварської районної ради VII скликання

опубліковано 14 серп. 2018 р., 05:37 Інформаційно-довідковий центр

   14 серпня 2018 року відбулось засідання 46 позачергової сесії Броварської районної ради VII скликання під головуванням голови Броварської районної ради С.М.Гришка. 

   В роботі сесії взяв участь: голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко, заступник голови райдержадміністрації Ю.С. Плакся, керівник апарату райдержадміністрації К.В. Прянішнікова,  депутати Київської обласної ради В.В. Багнюк, О.Є Кищук, депутати районної ради, голови сільських, селищних рад та представники ЗМІ. 

   Відповідно до порядку денного розглянуто наступні питання:
   1. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 21 грудня 2017 року № 468-35 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2018 рік» та додатків до нього.
   2. Різне.

Голова Броварської районної державної адміністрації провів оперативну розширену нараду

опубліковано 13 серп. 2018 р., 05:12 Інформаційно-довідковий центр

   13 серпня 2018 року голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів оперативну розширену нараду. 


   В засіданні взяли участь: заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся, керівник апарату адміністрації К.В. Прянішнікова, заступник голови Броварської районної ради А.В. Гоголіна, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, керівники служб, які забезпечують життєдіяльність району, голови сільських, селищних рад та представники об’єднаних територіальних громад, голови профспілок району, представники засобів масової інформації.

   Нараду розпочали з привітання працівників будівельної галузі з професійним святом. Голова адміністрації побажав нових професійних досягнень, успішної реалізації проектів та підкорення нових висот. Вручив Почесні грамоти Броварської районної державної адміністрації та цінні подарунки.

    

  

   Згідно порядку денного розглянуто наступні питання:

   1. Про заходи щодо підготовки навчальних закладів освіти Броварського району до початку нового опалювального періоду. 
   Інформує: Чайка Людмила Григорівна – начальник відділу освіти Броварської райдержадміністрації. 

   2. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян в Броварській районній державній адміністрації за І півріччя 2018 року.
   Інформує: Дмитриченко Ольга Василівна – головний спеціаліст відділу з питань контролю, документального забезпечення та звернень громадян апарату райдержадміністрації.


   3. Про роботу Броварського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у І півріччі 2018 року. Хід виконання Районної Програми щодо вдосконалення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю на 2016-2018 роки.
   Інформує: Цахло Марина Валентинівна – директор Броварського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді.
 

   4. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.
   Інформують:
   Мазуренко Я.П. – заступник начальника Броварського відділу поліції ГУ НП в Київській області.
   Лічагін А.О. – начальник відділу цивільного захисту Броварського районного відділу РУ ГУ ДСНС України у Київській області.
   Вакарчук О.В. – начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби в Броварському районі.
   Товстоног В.С.  завідувач Броварського районного відділу лабораторних досліджень державної установи «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України».
   Дементьєва І.А. – директор комунального некомерційного підприємства Броварського ПМСД, яка повідомила що станом на 13.08.2018 укладено 26742 договори з пацієнтами, що становить 39% від загальної кількості населення району. Усі підрозділи Підприємства підключені до мережі інтернет та повністю забезпечені персональними комп’ютерами та принтерами. По програмі «Доступні ліки» станом на 13.08.2018 використано 1 108 554, 55 тис грн.

   

   За результатами проведення наради вирішено: 
   
   1. Інформацію доповідаючих прийняти до відома.

   2. Броварському районному управлінню ДСНС з метою недопущення та попередження пожеж торфяників в районах потрубіжжя на території Броварського району вирішити питання з водними господарствами щодо необхідності підняття рівня води.

   3. Начальнику відділу агропромислового розвитку Шибіко С.П. спільно з Броварським районним управлінням ДСНС провести моніторинг та перевірки об’єктів, де зберігається сільськогосподарська продукція та на полях, де збираються зернові щодо дотримання вимог пожежної безпеки.

В приміщенні Броварської районної державної адміністрації відбулася нарада щодо погіршення криміногенної ситуації в селі Пухівка.

опубліковано 10 серп. 2018 р., 05:31 Інформаційно-довідковий центр

   10 сепня 2018 року в приміщенні Броварської районної державної адміністрації відбулася нарада щодо погіршення криміногенної ситуації в селі Пухівка.

   В нараді взяли участь: голова Броварської райдержадміністрації М.Ф.Клименко, голова Громадської ради при адміністрації К.П.Ладан, перший заступник прокурора Броварської місцевої прокуратури в Київській області Д.І.Радійчук,  заступник начальника - начальник сектору привенції Броварського ВП ГУ НП в Київській області Я.П. Мазуренко,заступник начальника слідчого відділу Броварського ВП ГУ НП в Київській області О.М. Ткаченко, члени Громадської ради при Броварській райдержадміністрації. представники адміністрації, депутати Пухівської сільської ради та місцеві жителі.

   Враховуючи неспокійну ситуацію в селі Пухівка:
   - працівникам сільської ради та депутатського корпусу надати юридичну підтримку для налагодження робочого процесу;
   - посилити роботу щодо виконання заходів, спрямованих на забезпечення захисту прав і свобод місцевих мешканців від протиправних посягань;
   - вжити заходів щодо виявлення та притягнення до відповідальності винних осіб.

День працівників ветеринарної медицини

опубліковано 10 серп. 2018 р., 05:05 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 10 серп. 2018 р., 05:16 ]

   12 серпня 2018 року в актовому залі приміщення Броварського районного управління головного управління Держпродспоживслужби в Київській області відбулися урочистості з нагоди Дня працівників ветеринарної медицини. 

   В привітанні взяли участь голова Броварської районної державної адміністрації Клименко М.Ф., начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Броварської міської ради Приказчик П.В., які привітали присутніх зі святом, побажали міцного здоров'я, щастя, мирного неба та Божого благословіння. Подякували за сумлінне виконання професійних обов’язків: забезпечення епізоотичного благополуччя, продовольчої безпеки та охорони довкілля. Вручили грамоти та цінні подарунки.

     

   

   Привітав з професійним святом колег Ситюк В.Г. - начальник Броварського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області. Вручив подяки Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області та відзначив подяками Броварського районного управління ветеранів ветеринарної служби.

    

Відбулася нарада щодо реалізації медичної реформи на території Броварського району

опубліковано 8 серп. 2018 р., 05:10 Інформаційно-довідковий центр

  08 серпня 2018 року в приміщенні малої зали Броварської районної державної адміністрації відбулася нарада щодо реалізації медичної реформи на території Броварського району.

   В нараді взяли участь: голова Броварської райдержадміністрації М.Ф. Клименко, голова Броварської районної ради Гришко С.М., керівник апарату адміністрації К.В. Прянішнікова, директор КНП "Броварська багатопрофільна клінічна лікарня" БРР БМР  Багнюк В.В.,  директор КНП "Броварський центр первинної медико-санітарнох допомоги" Дементьєва І.А, заступник директора КНП "Броварська багатопрофільна клінічна лікарня" БРР БМР з економічних питань Щербак Т.В., головні лікарі медичних амбулаторій та ФАПів, сільські та селищні голови.

 
 


   Згідно порядку денного розглянуто наступні питання:
   1. Cтан підписання декларацій з сімейними лікарями.
   2. Оптимізація використання площ медичних албулаторій та ФАПів з метою економії бюджетний коштів та передачі приміщень в користування громадам сіл та селищ.

   В ході наради надані рекомендації та відповідні доручення.

Відбулася робоча нарада у голови Броварської районної державної адміністарції

опубліковано 6 серп. 2018 р., 06:31 Інформаційно-довідковий центр

   06 серпня 2018 року голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів робочу нараду.

 
     В засіданні взяли участь: заступник голови адміністрації Ю.С. Плакся, керівник апарату райдержадміністрації К.В. Прянішнікова, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, начальники служб, управлінь, які забезпечують життєдіяльність району, представники засобів масової інформації. 

   Одними з головних питань, які розглянуто на нараді є:
   - хід проведення кампанії з підписанням декларацій із сімейними лікарями в Броварському районі;
   - підготовка комунальних підприємств району до опалювального сезону 2018-2019 років;
   - підготовка навчальних закладів до навчального періоду 2018-2019 років.

Виконуючий обов'язки голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С.Плакся провів робочу нараду

опубліковано 30 лип. 2018 р., 05:01 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 30 лип. 2018 р., 05:54 ]

   30 липня 2018 року виконуючий обов'язки голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С.Плакся провів робочу нараду.


   В засіданні взяли участь: керівник апарату райдержадміністрації К.В. Прянішнікова, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, начальники служб, управлінь, які забезпечують життєдіяльність району, представники засобів масової інформації. 
  

   В ході засідання особливу увагу приділено питанню підготовки до нового опалювального сезону. 

   Головний фахівець Броварського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області повідомив про проведення профілактичних робіт щодо попередження нещасних випадків на воді. 


   Начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Вакарчук О.В. повідомила про проведення перевірок закладів відпочинку та оздоровлення дітей та проведення роботи щодо забезпечення населення якісною питною водою.


   Заступник директора комунального закладу «Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Скибенко Н.Г. повідомила про хід проведення кампанії з підписанням декларацій із сімейними лікарями, а саме про 22595 підписаних декларацій.   Під час наради надано наступні доручення: 

   - провести моніторинг комунальних підприємств району щодо підготовки до опалювального сезону 2018-2019 років;

   - провести разом з працівниками Броварського управління ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ виїзди в села Переможець та Пухівка з метою детального вивчення та реагування на звернення в системі "UVAGA.UA";

   - здійснювати постійний контроль закладів освіти щодо готовності приміщень до нового навчального року.

Відбулося засідання колегії при Броварській районній державній адміністрації

опубліковано 26 лип. 2018 р., 04:55 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 29 лип. 2018 р., 22:09 ]

   26 липня 2018 року виконуючий обов'язки голови райдержадміністрації Ю.С.Плакся провів засідання колегії при Броварській райдержадміністрації.    В засіданні взяли участь керівник апарату райдержадміністрації К.В. Прянішнікова, члени президії, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, керівники служб, які забезпечують життєдіяльність району, голови сільських, селищних рад та представники об’єднаних територіальних громад, голови профспілок району .

   Згідно порядку денного розглянуто наступні питання:
   1. Про стан виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року.
   Вірішено доручити головним розпорядникам коштів, головам сільських і селищної рад з метою ефективного та раціонального використання коштів, посилення фінансової, бюджетної дисципліни та наповнення місцевих бюджетів у 2018 році необхідно: 
   - привести у відповідність затвердженим бюджетним призначенням на оплату праці мережу бюджетних установ, штатну чисельність працівників;
   - забезпечити жорсткий режим економного використання енергоносіїв, оплата яких здійснюється за рахунок бюджетних коштів;
   - в процесі виконання місцевих бюджетів першочергово спрямовувати всі додаткові фінансові ресурси на ці потреби;
   - здійснювати управління бюджетними коштами в межах встановлених бюджетних повноважень із забезпеченням ефективного, результативного, цільового та економного використання бюджетних коштів, належної організації та координації роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів;
   - реєструвати бюджетні зобов’язання та здійснювати платежі розпорядникам коштів місцевих бюджетів за незахищеними видатками загального фонду місцевих бюджетів у разі відсутності заборгованості з оплати праці працівників бюджетних установ і розрахунків за спожиті енергоносії;
   - протягом року забезпечити своєчасну і в повному обсязі виплату заробітної плати та оплату за використані енергоносії, для чого в процесі виконання місцевих бюджетів першочергово спрямовувати всі додаткові фінансові ресурси на ці потреби.


   2. Про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Броварського району та результати діяльності Броварського відділу поліції за 6 місяців 2018 року.
   
   Т.в.о. начальника Броварського відділу поліції ГУНП в Київській області Скидан М.В. повідомив, що за 6-ть місяців 2018 року до Броварського відділу поліції ГУНП в Київській області надійшло 7086 заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події скоєних на території Броварського району, з яких 1034 – з ознаками кримінальних правопорушень внесено до ЄРДР, зокрема:
   - 341 тяжких кримінальних правопорушень;
   - 5 умисних вбивств;
   - 2 тяжкі тілесні ушкодження;
   - 1 зґвалтування;
   - 525 крадіжок;
   - 7 грабіж;
   - 8 шахрайство;
   - 2 незаконне поводження зі зброєю;
   - 4 розбій;
   - 14 ДТП з потерпілими;
   - 4 привласнення розтрата майна;
   - 16 кримінальних правопорушень, пов'язаних з незаконним обігом наркотичних.
   
   З них розкритих злочинів - 286 (по яких повідомлено про підозру особам), зокрема:
   - 205 тяжких кримінальних правопорушень;
   - 5 умисне вбивство;
   - 2 тяжкі тілесні ушкодження;
   - 1 зґвалтування;
   - 215 крадіжок;
   - 6 грабіж;
   - 3 шахрайство;
   - 3 розбій;
   - 4 привласнення розтрата майна;
   - 8 кримінальних правопорушень, пов'язаних з незаконним обігом наркотичних.

   Маємо позитивну динаміку у розкритті злочинів (вище середньо обласного рівня): 
   - тяжкі тілесні ушкодження – 100,0% - 94,2%;
   - грабіж – 91,3%, область – 68,8%;
   - крадіжка – 43,5%, область – 42,9%;
   - шахрайство – 61,3%, область – 46,6%;
   - незаконне поводження зі зброєю – 80,0%, область – 49,0%;

   Вирішено:
   1. Броварському відділу поліції ГУ НП України в Київській області:
   1.1. Вжити заходів щодо поліпшення розкриття злочинів та попередження їх вчинення у Броварському районі.
   1.2. Посилити роботу дільничних офіцерів поліції спільно з громадськістю, виконкомами сільських, селищних рад, керівниками установ і організацій з проведення профілактичної роботи серед осіб, схильних до правопорушень та скоєння злочинів, раніше засуджених громадян, осіб які зловживають алкогольними напоями і наркотичними засобами, а також неблагополучних сімей.
   1.3. Вжити заходів щодо забезпечення безпеки дорожнього руху, попередження дорожньо-транспортних пригод, насамперед із тяжкими наслідками у Броварському районі.
   1.4. З метою забезпечення державної безпеки, загальнонаціональної злагоди та територіальної цілісності і недоторканості України організовувати заходи з протидії на території оперативного обслуговуванням прояву тероризму та сепаратизм, виявлення, документування та припинення діяльності незаконних збройних формувань.
   1.5 Здійснювати постійний контроль по зміцненню дисципліни й законності серед особового складу, недопущення вчинення працівниками Броварського відділу поліції корупційних проявів, порушень службової та транспортної дисципліни.
   1.6. Регулярно через засоби масової інформації інформувати населення про резонансні злочини та події, оприлюднювати результати діяльності органів внутрішніх справ у боротьбі зі злочинністю, підтриманні громадського порядку та з метою зміцнення контактів з населенням проводити роз’яснювальну роботу серед населення щодо збереження спокою, вирішення суперечностей виключно в рамках законодавства, діалогу, ввічливого ставлення один до одного.

   2. Сільським та селищним головам, керівникам правоохоронних органів:
   2.1. Посилити роботу щодо виконання заходів, спрямованих на забезпечення захисту прав і свобод громадян, інтересів суспільства та держави від протиправних посягань у Броварському районі.
   2.2. Продовжити роботу з дотримання порядку у громадських місцях, місцях масових скупчень та відпочинку громадян, особливо молоді у Броварському районі.
   2.3. Вжити заходів щодо виявлення та притягнення до відповідальності суб’єктів господарювання, які займаються забороненими видами діяльності. 


   3. Про легалізацію зайнятості населення та виплати заробітної плати не менше розміру мінімальної заробітної плати.
   Вирішено: 
   1. Броварському об’єднаному управлінню Пенсійного фонду України:
   1.1 продовжити ведення моніторингу відомостей реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування з метою виявлення ознак використання праці неоформлених працівників та порушень законодавства про працю;
   1.2 здійснювати аналіз фонду заробітної плати та чисельності застрахованих осіб підприємств за видами економічної діяльності (сільське господарство, будівництво, оптова та роздрібна торгівля, транспорт, складське господарство, тимчасове розміщення й організація харчування).
   2. Керівникам підприємств, установ та організацій Броварського району: проводити виплату заробітної плати найманим працівникам не менше законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати.


    4. Про хід збирання ранніх зернових культур в господарствах Броварського району всіх форм власності в 2018 році.    Вирішено: відділу агропромислового розвитку Броварської районної держаної адміністрації здійснювати моніторинг збирання ранніх зернових культур в господарствах Броварського району всіх форм власності в 2018 році.


   5. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Красилівської сільської ради.
   Вирішено:
   Красилівському сільському голові Нагібіній Р.Л.:
   1. Забезпечити належне виконання делегованих повноважень виконкому Красилівської сільської ради.
   1.1. Здійснювати контроль за дотриманням зобов’язань щодо платежів до місцевого бюджету на підприємствах і в організаціях, незалежно від форм власності.
   1.2. Здійснювати контроль за належною організацією обслуговування населення підприємствами житлово-комунального господарства, торгівлі, побутового обслуговування, транспорту, зв’язку, за технічним станом та утриманням інших об’єктів нерухомого майна усіх форм власності.
   1.3. Забезпечувати, у межах наданих повноважень, доступність та безоплатність освіти та медичного обслуговування.
   1.4. Контролювати дотримання земельного та природоохоронного законодавства.
   1.5. Враховувати в планах соціально-економічного розвитку с. Красилівка пропозиції і зауваження, висловлені громадянами в письмових зверненнях та під час усних і виїзних прийомів.
   2. Посилити увагу до життєвих проблем соціально незахищених категорій населення: інвалідів, учасників Другої світової війни, багатодітних сімей, осіб, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших громадян, вишукувати всі наявні можливості для задоволення їх обґрунтованих звернень.
   3. Створити Комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та затвердити її персональний склад.   6. Різне.
   Оперативну інформацію щодо підписання з лікарями первинної ланки декларацій про надання медичних послуг в Броварському районі повідомила Дементьєва І.А. - директор комунального некомерційного підприємства Броварської районної ради «Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги». Станом на 26.07.2018 року підписано 21569 декларацій.

 

Відбулося 45 позачергове засідання сесії Броварської районної ради VII скликання

опубліковано 24 лип. 2018 р., 01:35 Інформаційно-довідковий центр

   24 липня 2018 року відбулось засідання 45 позачергової сесії Броварської районної ради VII скликання під головуванням голови Броварської районної ради С.М.Гришка.

   В роботі сесії взяв участь заступник голови райдержадміністрації Ю.С. Плакся, керівник апарату райдержадміністрації К.В. Прянішнікова, начальник управління фінансів райдержадміністрації О.Ж. Миргородська, депутати районної ради, голови сільських, селищних рад та представники ЗМІ.

   Відповідно до порядку денного розглянуто наступні питання:

   1. Про внесення доповнень до Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку Броварського району на 2018 рік.
   2. Звіт про виконання районного бюджету Броварського району за І півріччя 2018 року.
   3. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 21 грудня 2017 року № 468-35 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2018 рік» та додатків до нього.
   4. Про внесення змін в рішення Броварської районної ради від 26.07.2011 № 150-9-VI «Про затвердження Положення та персонального складу Комісії з питань присвоєння звання «Почесний громадянин Броварського району»
   5. Про встановлення розміру плати за навчання в комунальному закладі «Центр муніципального управління та розвитку місцевого самоврядування» Броварської районної ради Київської області
   6. Про затвердження Порядку списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селищ Броварського району.
   7. Різне.

1-10 of 895