Новини

Засідання 25 чергової сесії Броварської районної ради VIІ скликання

опубліковано 24 бер. 2017 р., 02:11 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 24 бер. 2017 р., 02:16 ]


   23 березня - відбулося засідання 25 чергової сесії Броварської районної ради VIІ скликання під головуванням голови районної ради С.М.Гришко
   В засіданні сесії взяли участь голова Броварської райдержадміністрації М.Ф.Клименко, 
  
   На розгляд 25 чергової сесії районної ради VІІ скликання  виносилися такі питання:
 1. Звіт про виконання бюджету за 2016 рік.
 2. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 22 грудня 2016 року № 254-21 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2017 рік» та додатків до нього.
 3. Звіт про виконання плану роботи районної ради за 2016 рік.
 4. Про хід виконання Районної програми «Сільська молодь» на 2014-2018 роки.
 5. Про хід виконання Програми організації громадських та інших робіт тимчасового характеру в Броварському районі на 2014-2017 роки.
 6. Звіт про виконання Програми харчування учнів та вихованців загальноосвітніх навчальних закладів Броварського району на 2016 рік.
 7. Звіт про виконання Програми розвитку Броварської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України на 2014-2016 роки.
 8. Про внесення змін до Програми розвитку Броварської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України на 2017-2021 роки.
 9. Звіт про виконання Програми протидії захворюванню на туберкульоз в Броварському районі на 2013-2016 роки.
 10. Звіт про виконання районної Програми відпочинку та оздоровлення дітей Броварського району на 2016 рік.
 11. Про хід виконання Програми розвитку системи освіти Броварського району на 2015-2017 роки.
 12. Про внесення доповнень до Програми розвитку системи освіти Броварського району на 2015-2017 роки.
 13. Про хід виконання районною державною адміністрацією повноважень делегованих районною радою з питань розвитку охорони здоров’я.
 14. Про затвердження Програми підтримки служби переливання крові Броварської центральної районної лікарні та розвитку донорства в Броварському районі на 2017 рік.
 15. Про затвердження Районної комплексної Програми подолання дитячої бездоглядності, підтримки сімей з дітьми та реформування інтернатних закладів для дітей «Назустріч дітям» на 2017 рік.
 16. Про затвердження Програми фінансової підтримки функціонування управління соціального захисту населення Броварської райдержадміністрації на 2017-2018 роки.
 17. Про затвердження змін до плану фінансового забезпечення районної програми «Турбота 2016-2020 роки» на 2017 рік.
 18. Про затвердження Програми правової освіти на надання безоплатної правової допомоги населенню Броварського району на 2017-2019 роки.
 19. Про підвищення тарифних розрядів педагогічних працівників закладів та установ освіти Броварського району.
 20. Про затвердження кошторису на 2017 рік до Програми підтримки діяльності Броварської районної організації інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій на 2016-2020 роки.
 21. Звіт про виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Броварському районі на 2015-2016 роки.
 22. Звіт про виконання Програми мобілізаційної підготовки Броварського району на 2015-2016 роки.
 23. Звіт про виконання Програми підготовки та виховання захисників Батьківщини, військово-фахової орієнтації молоді, організації та проведення приписки, призову на строкову військову службу в Броварському районі на 2016 рік.
 24. Про затвердження Програми підготовки та виховання захисників Батьківщини, військово-фахової орієнтації молоді, організації та проведення приписки, призову на строкову військову службу та відбору кандидатів на військову службу за контрактом в Броварському районі на 2017 рік.
 25. Про затвердження Програми фінансування забезпечення ведення військового обліку та бронювання на 2017 рік.
 26. Про затвердження Програми матеріально-технічного забезпечення 1-го та 2-го загонів оборони Броварського району на 2017-2018 роки.
 27. Звіт про виконання Програми навчання, підготовки та підвищення кваліфікації кадрів працівників райдержадміністрації, районної ради, посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, керівників бюджетних установ та організацій і кадрового резерву Броварського району на 2015 – 2016 роки.
 28. Звіт про виконання Програми збереження фондів Трудового архіву Броварського району на 2016 рік.
 29. Звіт про виконання Програми щодо вдосконалення надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації Броварської районної державної адміністрації на 2016 рік.
 30. Звіт про виконання Програми збереження архівних фондів Броварського району на 2016 рік.
 31. Звіт про виконання районної Програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку за 2016 рік.
 32. Про затвердження районної Програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку на 2017 рік.
 33. Про результати роботи тимчасової комісії Броварської районної ради зі здійснення контролю за розробкою та користуванням корисними копалинами місцевого значення на території Броварського району.
 34. Звіт директора комунального підприємства «Броварське районне виробниче управління житлово-комунального господарства» Броварської районної ради.
 35. Про затвердження структури Комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді».
 36. Про затвердження нової редакції Статуту Комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді».
 37. Про затвердження структури Комунального закладу «Броварський районний центр дитячої та юнацької творчості» Броварської районної ради Київської області.
 38. Про затвердження нової редакції Статуту Комунального закладу Броварської районної ради «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)».
 39. Про затвердження структури Комунального закладу Броварської районної ради «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)».
 40. Про затвердження Статуту Комунального закладу Броварської районної ради «Броварська районна централізована бібліотечна система».
 41. Про затвердження Статуту Комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури».
 42. Про затвердження Положення про порядок встановлення і розміри надбавок керівникам комунальних закладів Броварської районної ради Київської області.
 43. Про оплату праці керівників комунальних підприємств, установ, закладів Броварської районної ради.
 44. Про погодження змін в штатному розписі комунального підприємства «Броварське районне виробниче управління об’єднання шкільних їдалень» Броварської районної ради Київської області.
 45. Про передачу в оренду комунального майна, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл, селищ Броварського району.
 46. Про надання погодження на отримання спеціального дозволу ТОВ «Орієнтир-Екоресурси» на користування надрами з метою геологічного вивчення пісків Рожнівської ділянки, що знаходиться у Броварському районі Київської області.
 47. Про надання погодження на отримання спеціального дозволу ТОВ «АВК-Ресурс» на користування надрами з метою геологічного вивчення пісків ділянки кар’єру «Північний», що знаходиться у Броварському районі Київської області.
 48. Різне.
    По розглянутим питанням прийняті позитивні рішення. До 500-річчя Реформації

опубліковано 21 бер. 2017 р., 04:39 Інформаційно-довідковий центр«Право - це мистецтво добра і справедливості»
«Право створене на користь людству» 
(Латинське прислів’я)

   У 2017 році весь християнський світ відзначатиме 500-річчя від початку масштабного духовного відродження - Реформації, що назавжди змінило хід історії.

   Ця подія підтверджена Указом Президента України та відповідним розпорядженням Кабміну. Реформація - унікальний духовний, соціокультурний, економічний феномен, який став одним із рушіїв розвитку Європи, США та інших країн світу. Це та сила, яка сприяла покращенню розвитку прав та свобод громадян держав, початком періоду, названого істориками Новим Часом.

   Ознайомлення з історичним аспектом виникнення держави і права, ідеями Реформації, що символізували на українських землях новий етап розвитку освіти, науки, книгодрукування, утвердження самодостатності рідної мови, ідеєю віротерпимості та свободи совісті, стали темою засідання любительського клубу «Феміда», який розпочав цього року свою діяльність у Броварській центральній районній бібліотеці. Цього разу учасниками зустрічі, яку провели працівники методично-бібліографічного відділу районної бібліотеки, стали студенти громадської організації ветеранів «Університет третього віку».

   Слухачі університету розглянули право, як вид соціальних норм, що виникає тільки з появою держави, адже саме вона створює ці соціальні норми з метою врегулювання найважливіших суспільних відносин. Ознайомилися з дією права у часі, просторі та по колу осіб. Також заглибились в історичний екскурс - дослідження найдавніших юридичних пам'яток. І розпочали з духовного аспекту, адже початком Реформації вважається виступ доктора богослов'я Віттенберзького університету Мартіна Лютера, який 31 жовтня 1517 року оприлюднив свої «95 тез». Пізнання правових норм не може відбуватись ізольовано, без врахування умов історичного розвитку.

   Одним з видатних пам'яток найдавнішої писемності людства, що включає юридичні кодекси, є Біблія. Біблія та книги Ветхого Завіту стали основними регуляторами суспільних відносин. У Ветхому Завіті протягом століть було зібрано багато глибоких суджень про сферу політики і права. Перехід до правового суспільства та розбудову незалежної держави неможливо здійснити без тлумачення та застосування фундаментальних біблійських правових принципів. Про Десять Заповідей, які зобов'язували дотримуватися дуже простих і дохідливих правових і морально-етичних норм, розповів присутнім отець Максим, настоятель Свято-Михайлівського храму с.Світильня. Його виступ викликав не аби яку зацікавленість і захопленість присутніх.

   Звернулись учасники засіданні і до таких давніх юридичних пам'яток, як, наприклад, індійські Закони Ману, Кодекс законів вавилонського царя Хаммурапі, Закони царя Соломона, римські «Закони XII таблиць», «Повість временних літ», «Велесова книга», «Устав і закон руський», «Руська Правда», творами Володимира Мономаха («Повчання дітям), «Устав Володимира Мономаха», «Моління Данила Заточника», «Слово о полку Ігоревім», , церковні устави Аскольда, Володимира, Ярослава, Всеволода, «Заповіт Ярослава Мудрого», «Березневі статті» (інші назви - «Статті Богдана Хмельницького» або «Статті Війська Запорозького»), «Пакти й конституції законів та вольностей Війська Запорозького» (Конституція Пилипа Орлика).

   До уваги членів клубу запропоновано ілюстровану книжкову виставку, підготовлену відділом обслуговування районної книгозбірні, на якій представлено історичні джерела, що висвітлюють історію права, правову і релігійну літературу, дитячі книги, зокрема «Аліса в країні чудес» Льюїса Керролла, в якій можна знайти сценки судових розслідувань.

   Огляд цих історичних і релігійних пам'яток супроводжувався слайдами. Також присутніх мали змогу у відеозаписі прослухати виступ завідувача кафедри методики суспільно-гуманітарної освіти інституту післядипломної педагогічної освіти Фелікса Левітаса про розвиток права і становлення демократії в нашій країні від періоду Київської Русі і до сьогодення.

   Значну зацікавленість викликали висловлювання відомих діячів культури, літератури, політики від періоду Давнього Риму до нашого часу.

   Указом Президента України 2017 рік став Роком Японії в Україні. Знайомлячись з культурним життям цієї країни, не можна не звернути увагу на одного з відомих сучасних японських кінорежисерів, який створює фільми про суспільне життя Японії Такеші Кітано, який стверджує: «Ми втратили баланс між правами та обов'язками. Сьогодні всі говорять про права, і ніхто не замислюється про обов'язки. Ми розвиваємося в дуже дивному напрямку». Таке твердження викликає бажання усвідомлювати не тільки наші права, а й обов’язки, а також знайомитись з думками інших відомих діячів світу. Наприклад, правознавець Володимир Василенко висловлює думку, що сьогодні у світі немає жодної держави, в якій би на 100% додержувалися прав людини для всіх, завжди скрізь є якісь правопорушення, але за правопорушення, скоєні в нормальній цивілізованій демократичній країні, і тим паче правопорушення, які стосуються прав інших людей, завжди існує відповідальність.

   Підсумовуючи зустріч, можна сказати, що суттєвою рисою сучасної держави є відображення, забезпечення і захист природних прав людини, а вивчення історичних джерел в значній мірі дає відповіді на питання, яким шляхом розвивалось суспільство і чого ми маємо саме те, що маємо.

   Запрошуємо всіх бажаючих відвідати нашу книгозбірню та ознайомитись з джерелами правотворення.

 


 

 

Відбулась оперативна нарада керівників управлінь, відділів і служб Броварського району

опубліковано 20 бер. 2017 р., 06:14 Інформаційно-довідковий центр

   

   20 березня під головуванням заступника голови Броварської райдержадміністрації Ю.С.Плаксі відбулась оперативна нарада керівників управлінь, відділів і служб Броварського району.
На порядку денному наради розглядалась інформація керівників структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації та керівників управлінь відділ та служб району про роботу пророблену за минулий тиждень та планування роботи до 19.03.2017 року.

    На порядку денному наради розглядалися наступні питання: 
1. Інформація про підсумки роботи управління Пенсійного фонду України в м. Броварах та Броварському районі за 2016 рік та початок 2017 року.
2. Про роботу управління фінансів та організація бюджетного процесу в 2017 році
3. Про виконання запланованого відбору громадян на військову службу за контрактом за І квартал 2017 року.
4. Про проблемні питання щодо ліквідації виявлених стихійних сміттєзвалищ твердих побутових відходів на території Київської області, що зареєстровані на електронному сервісі «Інтерактивна мапа сміттєзвалищ».
5. Про проведення в Київській області двомісячника благоустрою населених пунктів у березні — травні 2017 року.
6. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.

     По всіх розглянутих питаннях прийняті розпорядження та дані окремі доручення управлінням, відділам, службам району.


Завантажити фото

Здійснено виїздний моніторинг семи закладів торгівлі с. Княжичі районною комісією щодо здійснення державного контролю за додержанням вимог законодавства у сфері торгівлі, ресторанного господарства, ринків та побутового обслуговування населення Броварського району

опубліковано 17 бер. 2017 р., 07:14 Інформаційно-довідковий центр

   З метою виявлення фактів порушень правил торгівлі, а саме продажу неякісних товарів та фальсифікованого алкоголю, продажу неповнолітнім тютюнових та алкогольних виробів, виявлення фактів порушень трудового та податкового законодавства і правил протипожежної та санітарної безпеки 17 березня в кабінеті голови Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименка відбувся збір та інструктаж комісії щодо здійснення державного контролю за додержанням вимог законодавства у сфері торгівлі, ресторанного господарства, ринків та побутового обслуговування населення Броварського району.

   Районна комісія в складі начальника відділу економіки РДА Л.О. Курейко, начальника служби у справі дітей РДА С.М. Хромець, головного спеціаліста відділу містобудування та архітектури РДА Л.М. Москаленко, дільничого Броварського відділу поліції ГУ НП України в Київській області О.В. Лисенка, старшого інспектора відділу поліції ГУ НП України в Київській області Л.О. Панченко, заступника начальника Броварської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДСФ України О.В.  Ільченко,  головного спеціаліста Броварського районного управління ГУ ДСНС України в Київській області В.В. Половко,  заступника начальника управління Держспоживслужби в Броварському районі О.В. Вакарчук здійснила виїздний моніторинг семи закладів торгівлі с. Княжичі Броварського району. 

   В результаті перевірки виявлено наступне:
1. в 6 закладах відсутня "Книга відгуків і пропозицій";
2. в 5 закладах виявлено продукти харчування, термін придатності яких вже минув;
3. працівник в 1 закладі  працює без належного оформлення;
4. в 2 магазинах знайдено товари без дати виготовлення та кінцевої дати реалізації;
5. майже в усіх магазинах присутній факт відсутності документів (сертифікатів) на продукти харчування,
6. в 2 закладах відсутній "Куточок споживача";
7. як з'ясувалося, в 2 закладах  працівники не пройшли медичний огляд. 

Шановні жителі Броварщини!

   Будьте уважними та пильними при здійсненні покупок. Звертайте увагу на терміни споживання, цілісність пакування (якщо таке є), на умови торгівлі. 

Відбулась спільна нарада за участі керівників м.Бровари та Броварського району щодо фінансування Броварської ЦРЛ та нарада щодо функціонування медичних закладів первинної ланки на території Калитянської ОТГ

опубліковано 17 бер. 2017 р., 06:14 Інформаційно-довідковий центр

   17 березня відбулась спільна нарада за участі керівників м.Бровари та Броварського району щодо фінансування Броварської центральної районної лікарні.
   На нараді були присутні  голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко, Броварський міський голова І.В. Сапожко, заступник голови Броварської районної ради А.В. Гоголіна, головний лікар Броварської ЦРЛ В.В. Багнюк.
   Були обговорені питання щодо проведення ремонтних робіт в різних корпусах Броварської ЦРЛ, завершення ремонту в Дитячій лікарні та придбання необхідного обладнання.
   Основними напрямками фінансування залишається завершення ремонту Дитячої лікарні, проведення заміни парового котла в котельні Броварської ЦРЛ, капітальний ремонт даху хірургічного корпусу Броварської ЦРЛ, заміна ліфтів у декількох корпусах, придбання обладнання для відділення інтенсивної терапії.

   Цього ж дня у приміщенні малої зали Броварської районної державної адміністрації голова адміністрації М.Ф. Клименко провів  нараду щодо функціонування медичних закладів первинної ланки на території Калитянської об’єднаної територіальної громади.
   На нараді були присутні голова Калитянської ОТГ  О.В. Христинченко, головний лікар Броварського районного Центу первинної медико-санітарної допомоги І.А. Деметьєва, головний лікар Броварської ЦРЛ В.В.  Багнюк, представники Калитянської ОТГ.
   Основним питанням даної наради було створення Центру первинної медико-санітарної допомоги Калитянської об’єднаної територіальної громади.
   Голова Броварської райдержадміністрації М.Ф. Клименко наголосив на необхідності в найкоротші терміни створити відділ охорони здоров’я Калитянської ОТГ та почати роботу по утворенню Центру первинної медико-санітарної допомоги Калитянської ОТГ.
   Також піднімалось питання про забезпечення належного стану пожежної безпеки на території Калитянської об’єднаної територіальної громади.
   Представник Броварського РУ ГУ ДСНС України в Київській області А.О. Лічагін наголосив, що забезпечення пожежної безпеки громадян на території Калитянської ОТГ покладається на Калитянську селищну раду. 

Нарада щодо виявлених стихійних сміттєзвалищ на території Броварського району

опубліковано 17 бер. 2017 р., 02:00 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 17 бер. 2017 р., 05:38 ]   14 березня  під головуванням заступника голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плаксі відбулася нарада щодо виявлених стихійних сміттєзвалищ на території Броварського району.

   В нараді взяли участь начальник відділу житлово-комунального господарства О.М. Заріцька, начальник відділу слідства Броварського відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області О.М. Ткаченко, сільські та селищні голови, головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства Калитянської селищної ради об’єднаної територіальної громади Л.О. Бабич, головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства О.О. Коваль.

  На порядку денному наради розглядалась настпні питання:
1. Про наявність стихійних сміттєзвалищ на території району.
2. Механізм виявлення стихійних сміттєзвалищ.
3. Шляхи вирішення ліквідації стихійних сміттєзвалищ.
4. Визначення місця захоронення твердих побутових відходів (далі – ТПВ), джерел фінансування цих послуг.
5. Запобігання утворення стихійних сміттєзвалищ у майбутньому.

   УХВАЛИЛИ:
1. Відділу житлово-комунального господарства розробити макет інформаційного звернення до мешканців населених пунктів району про необхідність дотримання правил поводження з ТПВ, неприпустимість утворення стихійних сміттєзвалищ та надіслати його комунальних підприємствам, селищним та сільським радам; вивчити питання залучення до вивозу та утилізації сміття підприємств, альтернативних комунальним підприємствам, що надають послуги з вивозу сміття, та власнику полігону ТПВ ТОВ «Десна-2»; здійснювати контроль за виконанням розпорядження голови Броварської районної державної адміністрації від 13.03.2017 № 240 «Про проведення у Броварському районі двомісячника благоустрою населених пунктів».

2. Селищним і сільським головам розмістити зазначену інформацію для ознайомлення на офіційних сайтах, у засобах масової інформації, у громадських місцях, до проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи залучити депутатів сільських і селищних рад, громадських активістів, небайдужу молодь; у кожній сільській або селищній раді призначити відповідальну особу, яка буде здійснювати моніторинг та надавати до відділу житлово-комунального господарства адміністрації інформацію про кількість, місцезнаходження і стан наявних сміттєзвалищ; виконувати заходи, передбачені розпорядженням голови Броварської районної державної адміністрації від 13.03.2017 № 240 «Про проведення у Броварському районі двомісячника благоустрою населених пунктів»; кожному підприємству укласти зі спеціалізованими підприємствами договір на вивіз та утилізацію сміття.

3. Броварському відділу поліції збільшити інтенсивність патрулювання вздовж автомобільних доріг для запобігання утворення несанкціонованих сміттєзвалищ та у разі виявлення порушення вжити посилених заходів.

Відбулась оперативна нарада керівників управлінь, відділів і служб Броварського району

опубліковано 14 бер. 2017 р., 01:55 Інформаційно-довідковий центр

    13 березня під головуванням заступника голови Броварської райдержадміністрації Ю.С.Плаксі відбулась оперативна нарада керівників управлінь, відділів і служб Броварського району.
    На порядку денному наради розглядалась інформація керівників структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації та керівників управлінь відділ та служб району про роботу пророблену за минулий тиждень та планування роботи до 19.03.2017 року.
    Після надання інформації керівниками управлінь, відділів і служб Броварського району було вирішено:
1. Заступнику голови адміністрації Плаксі Ю.С. провести спільну нараду з службою у справах дітей та сім’ї та центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо співпраці.
2. Відділу економіки спільно з юридичним відділом промоніторити договори підприємств щодо оренди земельних ділянок за межами населених пунктів.
3. Відділу агропромислового розвитку до 20.03.2017 року промоніторити укладення договорів оренди земель сільськогосподарськими підприємствами.
4. Провести 17.03.2017 року на 11.00 год. спільну нараду з м. Бровари щодо фінансування Броварської ЦРЛ.
5. Узгодити спільно з службою у справах дітей та сім’ї питання щодо обстеження вилучених дітей протягом доби.
6. Провести нараду з представниками Калитянської ОТГ щодо проведення акредитації медичних закладів первинної ланки 17.03.2017 року о 11.30 год.
7. Відділу культури підготувати листи на районну раду щодо покращення матеріально-технічного оснащення відділу, для виділення коштів для закупівлі костюмів, апаратури, іншого інвентаря.
8. До кінця дня відділу культури, освіти та центу первинної медико-санітарної допомоги надати інформацію коли комунальні підприємства надали акти виконаних робіт, щодо оплати за природній газ.
9. Відділу ЖКГ провести нараду з сільськими головами, керівниками комунальних підприємств з залученням правоохоронних органів щодо ліквідації стихійних сміттєзвалищ.

Засідання Броварської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

опубліковано 10 бер. 2017 р., 05:51 Інформаційно-довідковий центр


    10 березня - під головуванням голови Броварської райдержадміністрації М.Ф.Клименка відбулось засідання Броварської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
    На порядку денному засідання штабу розглядалися наступні питання: 

    1. Про стан виконання протокольного рішення Броварської районної комісії з питань ТЕБ та НС від 01.02.2017 № 2 щодо проведення комісійних оглядів дошкільних навчальних закладів Броварського району щодо дотримання вимог санітарного законодавства України.
    Вирішили:
- Начальнику відділу освіти Броварської райдержадміністрації Чайці Л.Г. постійно здійснювати оперативний, вибірковий контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних вимог, протиепідемічних заходів у дошкільних навчальних закладах, навчально-виховних комплексах.
- Головам сільських та селищних рад, яким підпорядковані навчальні заклади взяти під особистий контроль питання щодо організації та відповідальності за харчування у навчальних закладах державної та комунальної форми власності.
- Завідувачам дошкільних навчальних закладів Броварського району:
посилити внутрішній контроль за організацією харчування учнів;
до відповідних заходів залучати представників батьківських комітетів, щоб забезпечити прозорість вивчення цього питання та уникнути можливих непорозумінь;
забезпечувати неухильне виконання вимог до прийому продуктів харчування та продовольчої сировини лише за наявності супровідних документів, що підтверджують їх походження, безпечність і якість, відповідність вимогам державних стандартів;
при невиконанні заявки на продукти харчування та продовольчої сировини або при надходженні продуктів низької якості надавати постачальнику претензійний лист, копії якого керівник закладу зобов’язаний надати територіальному органу Держпродспоживслужби;
посилити контроль за умовами доставки продуктів харчування та продовольчої сировини до закладу, відповідальність за якість та асортимент продуктів харчування та продовольчої сировини, які приймаються до закладу, здійснення їх обліку з відповідним записом у Книгу складського обліку продуктів харчування;
забезпечити санітарні вимоги до умов зберігання та видачі продуктів харчування, додержання термінів реалізації продуктів харчування та продовольчої сировини;
забезпечити неухильне виконання державних санітарних правил та норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу (ДСанПіН 5.5.2.008-01) та Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів.

    2. Про виконання постанов про застосування запобіжних заходів на об’єктах, що здійснюють свою господарську діяльність з порушенням та відхиленням від державних норм у сфері пожежної та техногенної безпеки, до яких було застосовано захід реагування у вигляді повного або часткового зупинення.
Вирішили:
- Керівникам підприємств: бази відпочинку «Дельфін» ВАТ «Гумоволатексних виробів», с.Пухівка Броварського району; кінної ферми ФОП Кищук О.Є., с. Княжичі, Броварського району; ТОВ «Веста», с. Зазим’є Броварського району; ТОВ «Камелія PR», с. Княжичі, Броварського району, виробничої бази ФОП Копачевський Г.А., с. Красилівка Броварського району розробити План усунення порушень, які відображені в постановах про застосування запобіжних заходів з термінами виконання, відповідальними виконавцями та надати звіт про виконання з підтверджуючими матеріалами до Броварського РУ ГУ ДСНС України;
- підготувати лист до сільських, селищних голів щодо надання переліку об’єктів суб’єктів господарювання, що надають послуги з відпочинку та оздоровлення громадян поблизу/на водних об’єктів, що розташовані на території Броварського району;

    3. Про погодження переліку підприємств, розташованих в Броварському районі, які підлягають обов’язковому обслуговуванню державними аварійно-рятувальними службами.
Вирішили:
- Погодити перелік підприємств, розташованих в Броварському районі, які підлягають обов’язковому обслуговуванню державними аварійно-рятувальними службами.

    4. Про хід виконання Плану дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, районних установ, підприємств та організацій Броварського району з підготовки і забезпечення пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2017 році.
Вирішили:
- Сілсьским головам с. Літки, с. Літочки, с. Пухівка, с. Погреби, с. Зазим’є, с. Рожни: додатково уточнити перелік техніки (комунальної власності та приватної), що може бути залучена до ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з повінню та паводком, а також перелік плавзасобів;
- підготувати лист до громадської організації «УТМР» щодо надання переліку наявних плавзасобів, що перебувають у власності мешканців Броварського району;
- відповідальним виконавцям Плану дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, районних установ, підприємств та організацій Броварського району з підготовки і забезпечення пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2017 році продовжити виконання Плану згідно термінів.

    5. Про проведення посиленого відомчого лабораторного контролю за якістю питної води в умовах проходження льодоходу, повені та паводків.
Вирішили:
    - Керівникам підприємств, сільським головам:
провести очистку від стічних вод очисних споруд ТОВ «Молочна компанія» с.Літочки, очисних споруд БВ «Любич» та «Метробуд» в с.Літки, вигрібних ям баз відпочинку в селах, вигребів індивідуальних житлових будинків і дач вздовж р.Десна;
створити запас деззасобів для підтримання протиепідемічного режиму в дитячих закладах та проведення профілактичного обеззараження джерел водопостачання, вигрібних ям індивідуального сектору в зонах підтоплення;
інформувати громадськість щодо продовольчої та водної безпеки в зоні підтоплення, дотримання рекомендацій щодо поводження в період паводку, правил прибирання помешкань і території після сходу води.
  - Власникам відомчих водогонів: забезпечити контроль якості та безпечності питної води.
  - Районному відділу лабораторних досліджень: здійснювати моніторинг інфекційної захворюваності по кожному населеному пункту, проводити роз’яснювальну роботу про правила обеззараження підтоплених приміщень, вододжерел, забезпечити комплекс протиепідемічних заходів у вогнищах інфекційних захворювань.

    6. Різне.
    Про створення робочої групи щодо здійснення перевірки можливої незаконної господарської діяльності АЗС та АГЗП, що розташовані на території населених пунктів Броварського району
    Заслухавши пропозицію з даного питання голови Броварської райдержадміністрації Клименка М.Ф.
Вирішили:
Сільським, селищним головам, голові територіальної об’єднаної громади, начальнику Броварського відділу поліції ГУ Національної поліції у Київській області Янчинському О.В., начальнику Броварського РУ ГУ ДСНС України у Київській області Семиногу М.М.: надати перелік АЗС та АГЗП, що здійснюють можливу незаконну господарську діяльність на території населених пунктів Броварського району.

Відбулося районне свято до Міжнародного дня боротьби за права жінок і міжнародний мир

опубліковано 7 бер. 2017 р., 07:03 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 8 бер. 2017 р., 05:45 ]

    
 

    07 березня – в будинку культури селища Калинівка відбулося районне свято до Міжнародного дня боротьби за права жінок і міжнародний мир.
    У святкуванні взяли участь голова Броварської райдержадміністрації М.Ф.Клименко, голова районної ради С.М.Гришко.
    Почесними гостями на святі були - Герой України, голова правління ПАТ «Комбінат Тепличний» В.І.Чернишенко, Герої соціалістичної праці К.Т.Дяченко, М.З.Пильтяй, Почесні жителі Броварського району.
    У святкуванні взяли участь працівники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, голови і працівники сільських та селищних рад, працівники підприємств району, жителі сіл та селищ Броварського району.
    З вітальним словом до присутніх зверталися голова Броварської райдержадміністрації М.Ф.Клименко, голова районної ради С.М.Гришко.
    Від Броварської районної державної адміністрації та районної ради з нагоди Міжнародного дня боротьби за права жінок і міжнародний мир вручено Почесні грамоти Подяки та цінні подарунки 53 жінкам, а також Знаком Пошани ІІІ шести жінкам, ІІ ступеня трьом жінкам району, знаком пошани І ступеня була нагороджена Т.А.Філіпова.
    Після урочистої частини колективи художньої самодіяльності Броварського району виступили з численними концертними номерами.


Голова адміністрації провів виїзний особистий прийом громадян в Погребській сільській раді

опубліковано 7 бер. 2017 р., 06:57 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 7 бер. 2017 р., 06:58 ]

   
    07 березня - голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф.Клименко провів виїзний особистий прийом громадян в Погребській сільській раді.
    На прийом звернулися 9 жителів с.Погреби, які у своїх зверненнях порушили наступні питання:
- про розробку генерального плану с.Погреби;
- про будівництво окружної дороги біля с.Погреби;
- про сплату податків до місцевого бюджету автозаправними станціями, що працюють на території села;
- про відсутність безкоштовного перевезення пільгових категорій населення;
- про незаконне розміщення в житловому масиві с.Погреби питомника по вирощуванню собак;
- про відсутність педіатра в сільській амбулаторії.
    По порушених питаннях головою райдержадміністрації М.Ф.Клименком дані доручення керівникам відповідних структурних підрозділів.
 

1-10 of 700