Новини

Бровращина відзначає 28 річницю незалежності України!!!

опубліковано Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено ]

   22 серпня 2019 року в приміщенні великої зали Броварської районної державної адміністарції відбувся святково-урочистий захід, присвячений Дню Незалежності України та Дню Державного Прапора України.


   У святкуванні заходу взяли участь: голова Броварської райдержадміністрації М. Клименко, перший заступник голови Ю. Плакся, заступник голови Броварської районної ради А. Гоголіна, керуючий справами виконавчого комітету Броварської районної ради С. Максакдепутати Броварської районної ради та сільських, селищни рад, Почесні громадяни Броварського району, голови сільських, селищних рад, представники засобів масової інформації, учасники АТО, військовослужбовці - представники 7 військових частин, жителі Броварщини.


   Урочистий захід відкрито внесенням Державного Прапора України та Державним Гімном України у виконанні учасників художної самодіяльності Літочківського будинку культури.

     

   М. Клименко побажавши всім міцного здоров’я, благополуччя та мирного неба, наголосив, що справжніми творцями нашого сьогодення і нашого майбутнього є ми самі, і лише ми здатні збудувати процвітаючу і справедливу Україну, забезпечити гідне життя кожному громадянину та щасливе майбутнє нашим дітям. Також до вітального слова долучилася заступник голови районної ради А. Гоголіна.

     

   За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм у роботі, вагомий особистий внесок у розвиток Броварського району жителів Броварщини нагороджено Грамотами Броварської райдержадміністрації, Подяками Київської обласної ради та Броварскої районної ради, Знаками Пошани Броварської районної ради.


   


     

    

   В День Незалежності України представникам молодого покоління, яким виповнилося 16 років, юнакам та дівчатам, що народилися в незалежній державі, головою Броварської районної державної адміністрації М. Клименком та заступником голови Броварської районної ради А. Гоголіною вручено паспорти громадянина України.


   Святковий концерт для гостей підготували працівники відділу культури Броварської районної державної адміністрації, КЗ БРР "Броварський районний будинок культури", учасники художньої самодіяльності Літочківського, Рожнівського та Гоглівського будинків культури.

     

   У фойє було розміщено художню виставку «Пишаюся країною своєю!».

    

   Рогорнуто художнє шиття полтна, виготовленого в 1931 році з портретом Великого Кобзаря. На ослоні, застеленому рядном – юний бандурист виконував твори Т.Г.Шевченка.

Відбулася чергове засідання Броварської районної комісії з питань ТЕБ та НС

опубліковано Інформаційно-довідковий центр

   22 серпня 2019 року відбулася чергове засідання Броварської районної комісії з питань ТЕБ та НС. 

   На комісії розглянуто наступні питання:

   Про затвердження Плану роботи Броварської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на II півріччя.

   2. Про проведення перевірок стану готовності та виключення з фонду захисних споруд цивільного захисту.

   3. Про пошкодження даху в Плосківському НВО (ЗОШ I-III ст. та ДНЗ) Броварського району.

   4. Про підготовку закладів освіти Броварського району до нового 2019-2020 навчального року з питань протипожежної безпеки, охорони праці та техніки безпеки.

   5. Про стан забезпечення охорони врожаю зернових культур та грубих кормів від пожеж в 2019 році.

   6. Про стан підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Броварського району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 року.

   7. Різне.

Не старіють душею ветерани

опубліковано 21 серп. 2019 р., 06:09 Інформаційно-довідковий центр

   18 серпня 2019 у СБК с. Княжичі відбувся ІІ районній конкурс вокальних колективів і сольних виконавців первинних ветеранських організацій Броварського району, присвяченого 28-й річниці Незалежності України - «Не старіють душею ветерани».


   Пісенні традиції нашого краю мають давні та глибокі національні коріння. Вслухаючись у хвилюючі слова та мелодії українських пісень, ми відкриваємо багато поетичних таємниць, знаходимо золоті ключі мелодій, чуємо голоси творців, чиї імена зберегли історичні події і тих, які несправедливо загубились в життєвій круговерті. Наш народ відомий у всьому світі співучістю і неповторним мелодичним багатством. Українська пісня здавна оспівувала любов до рідного краю, завжди кликала до боротьби і надихала на перемогу. Вона завжди змістовна, поетична і мелодійна, народжена неосяжними степами, зеленими гаями і дібровами, стрункою тополею і червоною калиною, високим явором і плакучою вербою. Особливе місце належить народній пісні, яка пройшла випробування часом на невмирущість і сьогодні з новою силою заявляє про себе.

   Тож перейдемо безпосередньо до того, що об’єднало нас разом у цьому прекрасному місці – любов до пісні, до рідної, щирої української пісні.

   Хочеться подякувати за цю зустріч засновникам ІІ районного конкурсу вокальних колективів і сольних виконавців ветеранських організацій Броварського району «Не старіють душею ветерани.»:

   - Броварській районній організації ветеранів війни і праці, Збройних сил та правоохоронних органів
   - Броварській районній державній адміністрації
   - Броварській районній раді
   - Відділу культури БРДА
   - Керівництву Сільської ради, БК с. Княжичі .

   Та спонсорам нашого конкурсу :
   - ПАТ «Мономах»
   - ТОВ «Камелія»

   Метою нашого конкурсу є збереження традицій української пісенної творчості.

   Журі конкурсу у складі:
   Голова журі: Голова Броварської районної організації ветеранів – Брюхов Володимир Якович

   Члени журі:
   - Заступник голови Броварської районної ради – Гоголина Анна Василівна
   - Представник Відділу культури БРДА – Тимошенко Тетяна Петрівна
   - Член президії Броварської районної організації ветеранів – Скоробагатько Ганна Пантеліївна

   З словами привітання до учасників конкурсу звернулись:
   - Депутат Київської обласної ради – Кищук Олег Євгенійович
   - Заступник голови Броварської районної ради – Гоголина Анна Василівна
   - Секретар сільської ради – Зеленко Тамара Василівна

   Конкурс проводиться за двома номінаціями:
   - Вокальний ансамбль ветерані
   - Сольний виконавець

   В конкурсі брали участь колективи 4 ветеранських організації району

   · Вокальний ансамбль « Веселі Пухівчаночки» с. Пухівка.
   · Ансамбль автентичної пісні «Джерело» смт. В. Димерка.
   · Фольклорний гурт «Будьмо» с. Требухів.
   · Народний самодіяльний колектив «Княжичянка»

    Результаті конкурсу оголосив Голова Броварської районної організації ветеранів – Брюхов Володимир Якович та провив нагородження переможців конкурсу кубками, грамотами, медалями , квітами та подарунками вид ТОВ «Камелія», компанії «Мономах»

   Переможцями конкурсу стали:
   · Фольклорний гурт «Джерело» смт. В. Димерка 1 мисці
   · Вокальний колектив « Веселі Пухівчаночки» с. Пухівка 2 мисці
   · Народний самодіяльний колектив «Княжичянка» 3 мисці
   · Фольклорний гурт «Будьмо» с. Требухів. 4 мисці

   Сольні виконавці
   · Лобок Микола Павлович с. Требухів -1 мисці
   · Чайка Надія Кіндратівна смт. В.Димерка - 2 мисці
   · Писаренко Григорій Іванович с.Пухівка -3 мисці

   Всі учасники конкурсу отримали подарунки від ПАТ "Мономах" - ароматні набори чаїв,квіти від ТОВ «Камелія», медалі та кубки.
   День видався складним та принаймні результативний!
   На останок, всіх учасники зробили фото на згадку.

              

Голова Броварської районної ради 
ветеранів війни і праці, Збройних сил та правоохоронних органів

Перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації провів спільну робочу нараду.

опубліковано 21 серп. 2019 р., 05:56 Інформаційно-довідковий центр

    21 серпня 2019 року перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю. Плакся провів спільну робочу нараду з представниками Броварського ОМВК та начальниками військово-облікових столів. 

   Нарада стосувалася проведення осіннього призову юнаків на строкову військову службу у Броварському районі.

   В нараді взяли участь: головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи апарату Броварської районної державної адміністрації О Кублій, майор О. Пилипенко – заступник військового комісара Броварського ОМВК, лейтенант І. Алмаєв, начальники військово-облікових столів при сільських та селищних радах Броварського району.

   Вирішили доручити начальникам військово-облікових столів протягом 10 робочих днів вручити оповіщення юнакам призовного віку щодо прибуття до Броварського ОМВК для проходження медичної комісії. 

   Громадяни, які навчаються на денній формі навчання або мають інші причини відстрочки від проходження військової служби мають надати підтверджуючі документи в строк до 01 жовтян 2019 року.

   

Відбулася робоча нарада в Броварській районній державній адміністрації

опубліковано 19 серп. 2019 р., 03:49 Інформаційно-довідковий центр

   19 серпня 2019 року голова Броварської районної державної адміністрації М. Клименко провів робочу нараду.


   В засіданні взяли участь: перший заступник голови Броварської райдержадміністрації Ю. Плакся, виконуючий обов’язки керівника апарату О. Попова, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, начальники служб, управлінь, які забезпечують життєдіяльність району, представники засобів масової інформації. 


   Під час наради велику увагу приділено питанню готовності освітніх закладів до нового навчального року та питанню проведення заходів щодо забезпечення лікарськими кадрами закладів охорони здоров’я, що надають первинну медичну допомогу, наявності та фінансування програм місцевих стимулів у Броварському районі.

   Заступник військового комісара Броварського об’єднаного міського військового комісаріату О. Пилипенко проінформував, що на контрактну службу до лав Збройних Сил України відправлено 11 осіб. 

   Заслухавши інформацію начальників відповідних служб, надано наступні доручення: 

   1. Вивчити питання щодо укладення договорів стосовно ліквідації насаджень вздовж доріг обласного значення. 

   2. Провести нараду з голами сільських і селищних рад Броварського району, головами ОТГ та представниками Броварського ОМВК щодо якісного проведення осіннього призову до ЗСУ.

   3. Підготувати звернення до голів сільських та селищних рад району, голів ОТГ, керівників сільськогосподарських підприємств щодо якісного видалення небезпечної алергенної рослини – амброзії на території населених пунктів Броварського району та обабіч доріг місцевого та обласного значення.

   4. Створити робочу групу по встановленню факту та причини забруднення навколишнього середовища (зливання нечистот) на території Калитянської ОТГ

   5. Підготувати програми підтримки лікарів первинної ланки медицини щодо забезпечення їх житлом, транспортом та коштами по відшкодування на житло. 

   6. Підготувати програму заходів по відзначенню Дня фізичної культури і спорту у Броварському районі.

В Броварському районі пройшла соціальна акція "УРОК"

опубліковано 12 серп. 2019 р., 03:21 Інформаційно-довідковий центр

   На виконання районної Програми щодо вдосконалення соціальної роботи з сім"ями, дітьми та молоддю у Броварському районі на 2019-2021 роки Броварським районним центром соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді було проведено акцію "Урок". У ході акції закупили та розвезли дітям з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах 40 наборів шкільного приладдя, у які входили: шкільний рюкзак, зошити, обкладинки, щоденник, кольоровий папір та картон, ручки, олівці, пенал, пластилін, лінійки для креслення. Під час вибору шкільного приладдя було враховано вікові особливості та стать дітей. Загалом було витрачено 40 тис 07 грн 48 копійок.

      

      


Голова Броварської районної державної адміністрації провів розширену оперативну нараду.

опубліковано 12 серп. 2019 р., 01:58 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 12 серп. 2019 р., 02:11 ]

   12 серпня 2019 року голова Броварської районної державної адміністрації М. Клименко провів розширену оперативну нараду. 

  

   В нараді взяли участь: виконуючий обов'язки керівника апарату адміністрації О. Мордач, голови сільських та селищних рад, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, начальники служб, управлінь, які забезпечують життєдіяльність району, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

   Під час наради розглянуто наступні питання:
   1. Про стан готовності навчальних закладів Броварського району до роботи в 2019-2020 навчальному році.
Інформує Чайка Л.Г. - начальник відділу освіти Броварської районної державної адміністрації; Ситюк В.Г. – начальник Броварського управління Держпродспоживслужби в Броварському районі.
   До системи освіти Броварського району входять 28 закладів освіти, а саме:
   - 11 закладів дошкільної освіти (населені пункти: с. Богданівка, с. Гоголів, с. Зазим’є, смт Калинівка, с. Княжичі, с. Красилівка, с. Літки, с. Погреби, с. Пухівка, с. Рожівка, с. Требухів);
   - 1 навчально-виховне об'єднання (с. Плоске);
   - 3 навчально-виховні комплекси (населені пункти: с. Русанів, с. Рожни, с. Світильня);
   - 9 закладів загальної середньої освіти (населені пункти: с. Богданівка, с. Зазим’є, смт Калинівка, с. Княжичі, с. Красилівка, с. Літки, с. Погреби, с. Пухівка, с. Требухів);
   - 1 опорний навчальний заклад та його філія (с. Гоголів);
   - 1 районний комунальний заклад загальної середньої освіти – комунальний заклад Броварська районна вечірня загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів із заочною формою навчання (далі – Вечірня школа);
   - 2 районні комунальні позашкільні заклади освіти Броварської районної ради: «Центр дитячої та юнацької творчості» та «Центр патріотичного виховання учнівської молоді»;
   - 1 комунальний заклад - Центр муніципального управління та розвитку місцевого самоврядування Броварської районної ради Київської області;
   - дитячий будинок для сиріт та позбавлених батьківського піклування «Надія» (має на утриманні 35 вихованців).
   Заклади освіти які навчаються у другу зміну – відсутні.
   Здійснюється організований набір учнів до 1-х та на вакантні місця 2-11-х класів закладів загальної середньої освіти. Так на 01.09.2019 року заплановано прийняти на навчання 655 учнів 1-х класів та 270 учнів 10-х класів. Забезпечується ефективне комплектування мережі класів закладів освіти.
    З метою забезпечення безпечних і комфортних умов у всіх закладах освіти Броварського району здійснюється комплекс ремонтно-будівельних робіт та косметичних ремонтів приміщень закладів освіти.
   Також закуплено для всіх шкіл фарбу для поточного ремонту приміщень на суму 194 577 грн. та вогнегасники для доукомплектування згідно норм на суму 199 тис. грн.
    Кошти освітніх субвенцій, міжбюджетних трансферів, кошти виділені з місцевих бюджетів на співфінансування виконання заходів, передбачених субвенціями тощо освоюються у відповідності до Закону України «Про публічні закупівлі», постанови Кабінету Міністрів України від 14 січня 2015 року № 6 «Деякі питання надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам» освоюються через електронний майданчик «Прозорро».
   Станом на 01 .08.2019 року кошти субвенцій на які здійснено (розпочато) закупівлі використано на 80%, зокрема, кошти спрямовано на:
   - придбання 2-х шкільних автобусів для перевезення дітей із закладів загальної середньої освіти, які будуть реорганізовані на суму 3 600 000, 0 грн. (розпочато тендерні закупівлі);
   - придбання підручників і посібників (у тому числі електронних) для закладів освіти (за погодженням з МОН) на суму 50 000, 0 грн.;
   - оснащення закладів освіти засобами навчання з фізики, хімії, біології, географії, математики, навчальними комп'ютерними комплексами з мультимедійними засобами навчання (інтерактивна дошка, інтерактивна панель із вмонтованим комп'ютером, мультимедійний проектор, під'єднаний до комп'ютера вчителя, учнівське комп'ютерне обладнання, програмне забезпечення, комутаційне обладнання тощо), навчальним обладнанням і методичним забезпеченням для початкової школи на суму 3 924 590, 0 грн.;
   - капітальний ремонт туалетних приміщень в 6-ти закладах загальної середньої освіти (в Зазимському ЗЗСО, Калинівській, Красилівській, Требухівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Русанівському НВК та Плосківському НВО), їх облаштування санітарно-гігієнічним обладнанням та розроблення відповідної проектної документації на суму 1 565 000, 0 грн. (кошти освоєно).
   - придбано навчально комп’ютерні комплекси до закладів освіти району: Зазимський ЗЗСО, Богданівська ЗОШ І-ІІІ ст., Требухівська ЗОШ І-ІІІ ст. (2 комплекси) на суму 599 916, 0 грн.;
   - придбано предметні кабінети до закладів освіти району: Богданівська ЗОШ І-ІІІ ст. (кабінет географії), Требухівська ЗОШ І-ІІІ ст. (кабінет географії), Плосківське НВО (кабінет математики), Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст. (кабінет математики) на суму 595 724, 0 грн.
   Теплоенергетичне господарство закладів системи освіти Броварського району включає:
   - 14 закладів загальної середньої освіти, яким надаються послуги з газо- та теплопостачання:
   - 4 комунальними підприємствами: КП «Плосківське» с. Плоске; КП «МРІЯ» с. Пухівка; КП «Рожнівське» с. Рожни; КП «Богданівське Джерело» с. Богданівка;
   - 2 приватними підприємствами: ТОВ «Енерго дім» смт. Калинівка та ТОВ «Теплоспеценерго» с. Княжичі;
   - 8 котелень на балансі відділу освіти Броварської райдержадміністрації +1резервна (Княжицька ЗОШ I-ІІІ ст.).
   - 11 закладів дошкільної освіти, яким надають послуги з теплопостачання:
   З метою підготовки енергогосподарства до нового опалюваного сезону Відділом освіти Броварської райдержадміністрації укладені договори в межах коштів, передбачених для їх оплати в кошторисах:
   - договір про розподіл природного газу з ПАТ «Київоблгаз»;
   - договір на постачання природного газу з ТОВ «БЛАГОГАЗ ЗБУТ»;
   - договір на транспортування природного газу з ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»;
   - договір на експлуатацію складових газорозподільної системи з БФЕГГ ПАТ «Київоблгаз;
   - договір на повірку лічильників та коректорів природного газу з ТОВ «ВО Українська енергетична компанія»;
   - договір на виконання робіт по технічному обслуговуванню вузлів обліку газу – 191,0 тис. грн.;
   - договір на виконання робіт по технічному обслуговуванню котелень та вузлів обліку газу з ФОП Погиба А.В. – 191,0 тис. грн.;
   - договір на проведення повірки газосигналізаторів з ФОП Погиба А.В.;
   - проведено періодичне навчання посадових осіб і фахівців з «Правил безпеки системи газопостачання» з Комунальним закладом «Центр муніципального управління та розвитку місцевого самоврядування»;
   - договір по перевірці кратності повітрообміну та прочистки і перевірки тяги у димових та вентиляційних каналах (в т.ч. котельнях) в навчальних закладах відділу освіти з ФОП Теплюк М.А;
   - ТОВ «Лед Плюс» протокол вимірів опору ізоляції;
   - здійснюється робота з підготовки Актів готовності газового обладнання сезонної дії на опалювальний період 2019/2020 років для котелень відділу освіти.
   В цілому енергетичне господарство закладів системи освіти Броварського району готове до початку нового опалювального сезону на 80%.
   Акти готовності газового обладнання сезонної дії на опалювальний період 2019/2020 років для котелень відділу освіти почнуть підписуватись з після обстеження газового господарства представником управління Держпраці у Київській області. Відділ освіти звернувся з листом про направлення представника Держпраці . Проведення перевірки запланована з 05.08.2019 року.
   Перевірка готовності закладів освіти Броварського району до початку 2019-2020 навчального року запланована на 20-21.08.2019 рік.
   Серпневі педагогічні заходи (конференція, секційні засідання ) для працівників системи освіти Броварського району заплановані на 30 серпня 2019 року. 


   2. Про відзначення у Броварському районі 28-річниці незалежності України.
   Інформує: Мехед Тетяна Іванівна – начальник відділу культури Броварської райдержадміністрації.

   На виконання Указу Президента України №513/2019 від 11 липня 2019 року «Про відзначення 28-ї річниці незалежності України», відповідно до розпорядження Київської обласної державної адміністрації №446 від 01 серпня 2019 року «Про відзначення у Київській області 28-ї річниці незалежності України» Броварською районною державною адміністрацією затверджено план заходів з підготовки та проведення у Броварському районі 28-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України (розпорядження Броварської районної державної адміністрації №319 від 05 серпня 2019 року).

   23 серпня 2019 року у великій залі Броварської районної державної адміністрації відбудеться урочистий захід, приуроченого 28-ій річниці Незалежності України та Дню Державного Прапора України.

   О 9:00 годині 23 серпня в селищах та селах району заплановані урочисті заходи підняття Державного Прапора України, покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховань осіб, які загинули у боротьбі на незалежність України у ХХ столітті, учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях за участю представників громадських і політичних організацій, релігійних громад, депутатів різних рівнів, активістів.

   Комунальними закладами Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури» та «Броварська районна централізована бібліотечна система» розроблено детальний план інформаційно-освітніх, патріотично-виховних та культурно-мистецьких заходів, спрямованих на поширення знань про події українського державотворення, виховання поваги до державних символів України, зміцнення національної єдності.


   3. Щодо співпраці Броварського об'єднаного міського військового комісаріату з головами сільських, селищних рад та керівниками військово-облікових столів. 
   Інформує: Довгань Василь Григорович – військовий комісар Броварського ОМВК. 
   Надана інформація щодо призову, відбору кандидатів на військову службу за контрактом та відбору кандидатів на вступ до вищих військових навчальних закладів.

   

   4. Щодо забезпечення населення якісною питною водою в Броварському районі.
   Інформує: Ситюк Володимир Григорович – начальник управління Держпродспоживслужби в Броварському районі
   Рекомендовано сільським та селищним головам поставити на контроль питання щодо забезпечення населення якісною питною водою гарантованої якості та провести дезінфікуючі заходи.
   
 

   5. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.
   Товстоног В. - завідувач Броварського районного відділу лабораторних досліджень державної установи «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомила про реєстрацію 11 випадків захворювання на гостру кишкову інфекцію, 1 - туберкульозу, 5 - кір, покусів тваринами - 3 та 2 випадки вітряної віспи.

   Отрох Р. - представник Броварського відділу поліції повідомив про результати роботи Броварського ВП по обслуговуванню Броварського району за період з 02-09.08.2019. За вказаний період зареєстровано 311 повідомлень, з них 35 з ознаками кримінальних правопорушень. Сталося 18 крадіжок майна громадян, з яких 6 розкрито, 1 ДТП з травмованими та 17 без травмованих, за звітний період складено 46 адміністративних протоколів.

Броварщина вітає працівників ветеринарної медицини

опубліковано 9 серп. 2019 р., 03:51 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 11 серп. 2019 р., 22:09 ]

   09 серпня 2018 року в актовому залі приміщення Броварського районного управління головного управління Держпродспоживслужби в Київській області відбулися урочистості з нагоди Дня працівників ветеринарної медицини. 
   В привітанні взяли участь начальник агпромислового розвитку Броварської районної державної адміністрації Шибіко С., голова Броварської районної ради Гришко С., начальник Броварського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Ситюк В., які привітали присутніх зі святом, побажали міцного здоров'я, щастя, мирного неба та Божого благословіння. Подякували за сумлінне виконання професійних обов’язків: забезпечення епізоотичного благополуччя, продовольчої безпеки та охорони довкілля.    
   Кращим працівникам ветеринарної сфери вручено грамоти, подяки та цінні подарунки.
 

 Підготовка навчальних закладів Броварського району до нового навчального року

опубліковано 9 серп. 2019 р., 03:00 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 9 серп. 2019 р., 03:09 ]

   Мета розвитку системи освіти Броварського району полягає у створенні умов для розвитку особистості і творчої самореалізації підростаючого покоління району, які усвідомлюють свою належність до Українського народу, орієнтуються в реаліях і перспективах соціокультурної динаміки, здатних розвивати і зміцнювати суверенну, незалежну, демократичну, соціальну та правову державу як невід'ємну складову європейської та світової спільноти. 
   За останні роки, у системі освіти Броварського району здійснено низку заходів щодо реалізації ідей і положень Національної доктрини розвитку освіти, Концепції реформування освіти «Нова Українська школа», підвищення її якості, доступності та конкурентоспроможності. Модернізовано зміст та вдосконалено організацію всіх ланок освіти, здійснено організацію інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами.
   Модернізація і розвиток системи освіти у Броварському районі має безперервний, гнучкий характер, синхронізований з освітніми процесами, які відбуваються в Україні та світі. Підвищення якісного рівня освіти Броварського району спрямовується на забезпечення економічного зростання та розв'язання соціальних проблем регіону, подальше навчання і розвиток особистості громадян.    
   З метою забезпечення належної підготовки навчально-виховних закладів району до роботи в новому 2019-2020 навчальному році та осінньо-зимовому періоді у всіх навчальних закладах Броварського району проводяться відповідні заходи.
   У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 14 січня 2015 року № 6 «Деякі питання надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам», Закону України «Про публічні закупівлі» через офіційний портал оприлюднення інформації про публічні закупівлі України «ProZorro» освоюються кошти освітніх субвенцій, міжбюджетних трансферів, місцевих бюджетів на співфінансування виконання заходів, передбачених субвенціями тощо. 

   Освітня субвенція, завдяки якій здійснюються закупівлі, спрямована на:
   - придбання 2-х шкільних автобусів для перевезення дітей із закладів загальної середньої освіти, які будуть реорганізовані на суму 3 600 000, 00 грн. (розпочато тендерні закупівлі); 
   - придбання підручників і посібників (у тому числі електронних) для закладів освіти (за погодженням з МОН) на суму 50 000, 00 грн.; 
   - оснащення закладів освіти засобами навчання з фізики, хімії, біології, географії, математики, навчальними комп'ютерними комплексами з мультимедійними засобами навчання (інтерактивна дошка, інтерактивна панель із вмонтованим комп'ютером, мультимедійний проектор, під'єднаний до комп'ютера вчителя, учнівське комп'ютерне обладнання, програмне забезпечення, комутаційне обладнання тощо), навчальним обладнанням і методичним забезпеченням для початкової школи на суму 3 924 590, 00 грн.; 
   - капітальний ремонт туалетних приміщень в 6-ти закладах загальної середньої освіти їх облаштування санітарно-гігієнічним обладнанням та розроблення відповідної проектної документації на суму 1 565 000, 00 грн.; 
   - придбання навчально-комп’ютерних комплексів до закладів освіти району на суму 599 916, 00 грн.; 
   - придбання предметних кабінетів до закладів освіти району: на суму 595 724, 00 грн.

    З метою забезпечення комфортних та безпечних  умов у всіх закладах освіти Броварського району здійснюється комплекс ремонтно-будівельних робіт та косметичних ремонтів приміщень закладів освіти.
   Станом на 01.08.2019 рік за кошти Броварського районного бюждету виконані капітальні ремонти на суму 8 739 557, 75 грн та поточні ремонти на суму 1 284 070, 00 грн. За кошти сільських та селищних рад виконані капітальні ремонти на суму 3 392 595,00 грн та поточні ремонти на суму 245 300, 00 грн
    
   Влада продовжує турбуватись про створення належних умов для отримання якісної освіти дітьми Броварського району. 

 
 Проведено реконструкцію даху, зовнішнє утеплення і фарбування фасаду та внутрішній косметичний ремонт коридорів Зазимського ЗЗСО

 
Проводиться поточний ремонт вбиралень Калинівської ЗОШ 
  
 
    Проводиться капітальний ремонт даху та ремонтні роботи класів Русанівського НВК

Проводиться ремонт спортивної зали та здійснено ремонт їдальні Богданівської ЗОШ

  
  Проводиться капітальний ремонт підлоги та класів опорного навчального закладу Гоголівської ЗОШ

 
Проведено косметичний ремонт фасаду та коридорів Гоголівської філії Гоголівської ЗОШ 
 
Проведено утеплення фасаду Літківської ЗОШ ім. М. Стельмаха

 
Проведено косметичний ремонт приміщення для роботи згідно з вимогами НУШ та замінено освітлення в приміщенні  Плосківського НВО

 
Проведено ремонт теплотраси та косметичний ремонт приміщення Пухівської ЗОШ

 
Проведено косметичний ремонт спортивної зали та коридорів Рожнівського НВК

 
Проведено капітальний ремонт на подвір'ї та косметичний ремонт спортивної зали Красилівської ЗОШ

 
Здійснена заміна дверей на металопластикові в Княжицькій ЗОШ

 
Здійснюється капітальний ремонт підвального приміщення Погребської ЗОШ

 
Закуплено нові тренажери та оновлено вікна на металопластикові в Світильнянському НВК

Відбулося засідання 61-ї позачергової сесії Броварської районної ради VII

опубліковано 8 серп. 2019 р., 04:11 Інформаційно-довідковий центр

   08 серпня 2019 року відбулося засідання 61-ї позачергової сесії Броварської районної ради VII скликання під головуванням голови Броварської районної ради С.Гришка.
   

    В засіданні взяли участь: голова Броварської районної державної адміністрації М. Клименко, депутати районної та місцевих рад, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, голови сільських, селищних рад та представники об’єднаних територіальних громад та засобів масової інформації.

    На засіданні розглянуто наступні питання:
   1. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 18 грудня 2018 року № 686-51 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2019 рік» та додатків до нього.
   2. Про внесення змін до рішення Броварської районної ради від 16 травня 2019 року № 792-57 позач.-VII «Про припинення діяльності комунального підприємства «Броварське районне виробниче управління житлово-комунального господарства» Броварської районної ради шляхом його ліквідації».
   3. Про передачу Броварській районній раді майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл та селищ Броварського району закріпленого на праві господарського відання за комунальним підприємством «Броварське районне виробниче управління житлово-комунального господарства» Броварської районної ради.
   4. Про передачу майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл та селищ Броварського району.
   5. Про вихід комунального підприємства «Броварське районне виробниче управління житлово-комунального господарства» Броварської районної ради із співзасновників ТОВ «АЛЬФА-БУД-ІНВЕСТ» та передання своєї частки іншим співзасновникам, які мають пріоритетне право відповідно до чинного законодавства.
   6. Різне.

 

1-10 of 681