Новини

Святий Миколай завітав у Броварський край!

опубліковано Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено ]

   19 грудня православні християни відзначають День Святого Миколая, який вважається покровителем дітей. Цього дня Святий Миколай кладе їм під подушку подарунок, якщо вони будуть добрими. А тим, хто провинився поганими вчинками – кладе під подушку різку чи шматок вугілля. Звісно ж, у цей день діти отримують саме солодощі та подарунки, але такі легенди навчають, що навіть добро повинне бути справедливим.

   Також, цього дня в смт Калинівка відбулося відкриття головної ялинки Броварського району. Для дітей проведено конкурсно-розважальну програму, де учасники могли і проявити себе в творчості, спритності та кмітливості. 

  

   

 

   Маленьких мешканців Броварщини привітав голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко, депутат Броварської районної ради В.Є. Шульга, секретар Калинівської селищної ради Ю.Ю. Дорошенко. Почесні гості привітали діток зі святом, побажали щастя, радості, багато солодощів, чуда та радощів.

 

   Після привітань всі присутні засвітили ялинку. 

 


   Також бажаючі дітки розповідали віршики Миколаю та отримували заохочувальні подаруночки.

   

Відбулось засідання 51 чергової сесії Броварської районної ради

опубліковано 18 груд. 2018 р., 06:38 Інформаційно-довідковий центр

  18 грудня 2018 року відбулось засідання 51 чергової сесії Броварської районної ради VII скликання під головуванням голови Броварської районної ради С.М.Гришка.


   В засіданні взяли участь: голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко, заступник голови адміністрації О.Б. Юрченко, депутати Київської обласної ради В.В. Багнюк та Н.І. Гунько, депутати районної та місцевих рад, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, керівники служб, які забезпечують життєдіяльність району, голови сільських, селищних рад та представники об’єднаних територіальних громад., представники громадстких організацій і засобів масової інформації.

   Згідно порядку денного розглянуто наступні питання:
   1. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 21 грудня 2017 року № 468-35 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2018 рік» та додатків до нього.
   2. Про передачу коштів у вигляді міжбюджетних трансфертів (іншої субвенції з місцевого бюджету).
   3. Про передачу коштів у вигляді міжбюджетних трансфертів (субвенції з місцевого бюджету на утримання об`єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об`єктів спільного користування).
   4. Про районний бюджет Броварського району на 2019 рік.
   5. Про затвердження плану роботи районної ради на 2019 рік.
   6. Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку Броварського району на 2018 рік.
   7. Про хід виконання районною державною адміністрацією повноважень делегованих районною радою з питань розвитку охорони здоров’я, сприяння роботі асоціацій, інших громадських та неприбуткових організацій, які діють у сфері охорони здоров’я
   8. Про внесення змін до Додатку до Програми стимулів та розвитку надання первинної медико-санітарної допомоги населенню Броварського району та відновлення матеріально-технічної бази Комунального некомерційного підприємства Броварської районної ради «Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2018 рік
   9. Про внесення змін до фінансового забезпечення заходів районної комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей на 2018 рік, затвердженої рішенням Броварської районної ради від 14.12.2017 №439-34-VІІ
   10. Про внесення змін до кошторису Програми діяльності Броварської районної громадської організації «Чорнобильський Спас» на 2019 рік.
   11. Про затвердження кошторису на 2019 рік до Програми підтримки діяльності Броварської районної організації інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій на 2016-2020 роки
   12. Про затвердження кошторису на 2019 рік до Програми підтримки діяльності Броварської районної організації ветеранів війни і праці, Збройних сил і правоохоронних органів на 2016-2020 роки.
   13. Про затвердження кошторису на 2019 рік до Програми розвитку Броварської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України на 2017-2021 роки.
   14. Про затвердження кошторису витрат комунального закладу Броварської районної ради «Дитячо-юнацька спортивна школа» на 2019 рік до Програми розвитку фізичної культури і спорту «Броварщина спортивна» на 2017-2020 роки.
   15. Про затвердження Кошторису сектору фізичної культури молоді та спорту Броварської районної державної адміністрації на 2019 рік до Програми розвитку фізичної культури і спорту «Броварщина спортивна» на 2017-2020 роки.
  16. Про затвердження районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей Броварського району на 2019 рік.
   17. Про затвердження Районної комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Щаслива родина – успішна країна» на період до 2022 року.
   18. Про затвердження районної Програми «Сільська молодь» на 2019-2021 роки.
   19. Про затвердження Програми розвитку футболу в Броварському районі на 2019-2021 роки.
   20. Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства Броварської районної ради «Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2019 рік.
   21. Про затвердження районної Програми «Територіальна оборона» на 2019 – 2020 роки.
   22. Про затвердження Програми проведення інвентаризації та нормативної грошової оцінки земель за межами населених пунктів Броварського району Київської області на 2019-2020 роки.
   23. Про затвердження Програми підтримки розвитку засобів масової інформації та інформування населення Броварщини на 2019 рік.
   24. Про затвердження Програми діяльності та фінансової підтримки Броварської редакції міськрайонного радіомовлення на 2019 рік.
   25. Про затвердження Програми збереження фондів Трудового архіву Броварського району на 2019 рік.
   26.Про звільнення директора комунального закладу Броварської районної ради «Школа естетичного виховання (дитяча школа мистецтв»» та призначення виконуючого обов’язки директора.
   27. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці села Погреби Погребської сільської ради Броварського району Київської області.
   28. Про затвердження змін до розділу VII  районної Програми "Турбота" на 2016-2020 роки.
   29. Про затвердження змін до плану фінансового забезпечення на 2019 рік розділу VII  районної Програми "Турбота" на 2016-2020 роки.
   30. Про затвердження витрат на утримання районної ради та її виконавчого апарату на 2019 рік.
   31. Різне.

Вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції

опубліковано 14 груд. 2018 р., 05:55 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 14 груд. 2018 р., 06:12 ]

   14 грудня 2018 року відбулися заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

   В приміщенні великої зали Броварської райдержадміністрації за ініціативи голови  ГО "Чорнобильський Спас" Я.Я. Скопича проведена зустріч з учасниками ліквідаціх аварії. 
   У заході взяли участь: голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко, голова Броварської районної ради С.М. Гришко, завідувач міжнародним Секретаріатом Верховної Ради України О.Ф. Рижков, голова Київської обласної організації інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій В.В. Говоров, заступник голови Ради сприяння розвитку громадянського суспільства Київської області, почесний голова Громадскої ради при Київській обласній державній адміністрації Р.М. Грінченко, голова ГО  Броварської районної організації інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій О.В. Жмур, голова Броварської районної ГО громадської організації "Чорнобильський Спас" Я.Я. Скопич, начальник управління соціального захисту населення Броварської райдержадміністрації Л.П. Яіцька, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, представники ЗМІ.

  

   Зі словами подяки за можливість жити та побажаннями творити сьогоднення й надалі звернулися голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко та голова Броварської районної ради С.М. Гришко.

 

   Також до присутніх звернулися завідувач міжнародним Секретаріатом Верховної Ради України О.Ф. Рижков, голова Київської обласної організації інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій В.В. Говоров, заступник голови Ради сприяння розвитку громадянського суспільства Київської області, почесний голова Громадскої ради при Київській обласній державній адміністрації Р.М. Грінченко, голова Броварської районної ГО громадської організації "Чорнобильський Спас" Я.Я. Скопич.

 
 

 За багаторічну сумлінну працю, мужність і самовідданість, виявлені під час ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Почесними грамотами Броварської райдержадміністрації та подяками Броварської райради з врученням цінних подарунків.

   
   
   


   В приміщенні Броварського районного управління ГУ ДСНС України в Київській області пройшов міськрайонний захід, присвячений 32-й річниці відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, в якому взяли участь: голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко та голова Броварської районної ради С.М. Гришко, керуючий справами виконавчого комітету м. Бровари К. В. Кузнєцов, керівництво Броварського РУ ГУ ДСНС, учасники та вдови учасників ліквідації аварії, представники засобів масової інформації.

 

 

   
   Почесними грамотами Броварської районної державної адміністрації, подяками Броварської районної ради та Броварського міського голови з врученням цінних подарунків відзначено учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЄС


 

   Пам’ять усіх загиблих у ліквідації техногенних катастроф було вшановано хвилиною мовчання.

   Учасники заходу поклали квіти було до Пам’ятного знаку працівникам органів внутрішніх справ Броварщини – учасникам ліквідації Чорнобильської катастрофи.

М.Ф. Клименко привітав працівників суду з професійним святом

опубліковано 14 груд. 2018 р., 04:53 Інформаційно-довідковий центр

   14 грудня 2018 року голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко привітав працівників суду з професійним святом.
   У своєму привітанні Микола Федорович зазначив: "Від наполегливої та самовідданої праці всіх, хто працює у судовій системі, великою мірою залежить збереження в суспільстві стабільності, миру та спокою! Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає від суддів та працівників судових органів високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей: честі, гідності, відданості справі та наполегливості.
   Впевнений, що суддівський корпус Броварського міськрайонного суду завжди буде гарантом забезпечення засад справедливості та законності, формуючи правову культуру серед жителів краю, їх повагу до Права та Закону. Нехай Вашу почесну працю завжди супроводжує успіх, а кожний день повниться плідним змістом і наближає вас до спільної мети – утвердження верховенства права в нашій державі! Здоров’я, енергії, натхнення для нових звершень на ниві здійснення правосуддя! Бажаю всім доброї вдачі, оптимізму й професійних успіхів, шани громадян і підтримки держави!"


   За сумлінну працю, самовідданість своїй справі, високий професійний рівень та з нагоди свята присутнім вручено Почесні грамоти адміністрації з цінними подарунками.

 

Відбулося засідання ради регіонального розвитку Броварського району під головуванням голови Броварської районної державної адміністрації

опубліковано 11 груд. 2018 р., 07:01 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 11 груд. 2018 р., 07:03 ]

   11 грудня 2018 року відбулося засідання ради регіонального розвитку Броварського району під головуванням голови Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименка.


   В засідання взяли участь: голова Броварської районної ради С.М. Гришко, перший заступник голови Ю.С. Плакся, заступник голови адміністрації О.Б. Юрченко, виконуючий обов’язки керівника апарату Н.В. Грабовецька, начальник Броварського вузла поштового зв'язку № 9 КМД ПАТ "Укрпошта" М.С.Чукавіна, керуючий ТВБВ №10026/074 АТ "Ощадбанк" Д.Є. Лапко, представники адміністрації, представники первинної та вторинної ланки медицини, депутати районної ради, члени Громадської ради при Броварської районної державної адміністрації. 


   Згідно порядку денного розглянуто наступні питання:
   1. Питання оптимізації роботи поштових відділень та відділень "Ощадбанку" в населених пунктах Броварського району.
   2. Про утримання в населених пунктах Броварського району стоматологічних та фізіотерапевтичних кабінетів.
   3. Формування перспективного плану розвитку Броварського району на 2019-2021 роки.

   1. Питання оптимізації роботи поштових відділень та відділень "Ощадбанку" в населених пунктах Броварського району.
   Голова Броварської районної державної адміністрації Клименко М.Ф. зазначив, що за останній рік відбулась оптимізація роботи відділень "Укрпошти" та відділень "Ощадбанку". Деякі відділення були закриті, а в деяких змінився графік роботи.
   Президент надав доручення виділити додаткові кошти на заробітну плату для працівників "Укрпошти" та "Ощадбанку", з метою недопущення припинення роботи відділень.
   Дане питання обговорювалось на нараді у голови Київської обласної державної адміністрації Терещука О.Д.

   Згідно інформації начальника центру поштового зв’язку № 9 КМД ПАТ "Укрпошта" Чукавіної М.О. з 20 грудня 2018 року запланована зміна графіку роботи відділень поштового зв’язку
   Основними послугами працівників поштових відділень є доставка пенсій, доставка періодичних видань та прийом комунальних платежі. Броварський район єдиний в Київській області, де не закривається жодне поштове відділення, а лише відбулось скорочення кількості робочих днів.
   Поштові відділення в смт Калинівка, смт В.Димерка, смт Калита – залишаються на 5-денному робочому графіку.
   Чукавіна М.О. озвучила проблемні питання відділень поштового зв’язку Броварського району, зазначивши, що 3 відділення не мають належного опалення приміщень.
   Також наголосила на необхідності проведення роботи з населенням, стосовно встановлення на будинках табличок з назвою вулиці та номером будинку. 


    Керуючий ТВБВ № 10026/0741 АТ "Ощадбанк" Лапко Д.Є. довів до відома присутніх, що є програма реформування державних банківських установ. По Броварському району ряд відділень підлягає закриттю. Для того щоб відділення не було закрите потрібно залучити до роботи з "Ощадбанком" юридичних осіб, які зареєстровані на території населених пунктів. 
   На даний час планується залишити таку мережу відділень «Ощадбанку»:
   смт Велика Димерка, с.Шевченкове, смт Калинівка, с.Гоголів, с.Требухів, с.Зазим’є, с.Погреби.

   За результатами заслуханої інформації вирішено підготувати звернення до голови Київської обласної державної адміністрації Терещука О.Д., головного управління по м. Києву та Київській області АТ «Ощадбанк», до голови правління АТ «Ощадбанк» щодо перегляду питання закриття деяких відділень АТ «Ощадбанк» в населених пунктах Броварського району. 

 

   Також обговорили питання щодо утримання в населених пунктах Броварського району стоматологічних, акушерських та фізіотерапевтичних кабінетів.
  Вирішено зберегти в районі мережу стоматологічних, акушерських та фізіотерапевтичних кабінетів. Витрати за оплату комунальних послуг відшкодовувати за рахунок сільських та селищних рад і районного бюджетів. 

 
 

   Під час обговорення питання щодо формування перспективного плану розвитку Броварського району на 2019-2021 роки, згідно пропозицій сільських та селищних голів, визначено основні напрямки діяльності на вказаний період:
   - реконструкція та капітальні ремонти закладів освіти, медицини та культури;
   - будівництво соціального житла, дошкільних навчальних закладів;
   - будівництво та капітальні ремонти автомобільних доріг, реконструкція мережі вуличного освітлення;
   - створення привабливого інвестиційного клімату в населених пунктах Броварського району. 

Голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів робочу нараду

опубліковано 10 груд. 2018 р., 06:16 Інформаційно-довідковий центр

   10 грудня 2018 року голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів робочу нараду. 


   В засіданні взяли участь: перший заступник голови райдержадміністрації Ю.С. Плакся, заступник голови адміністрації О.Б. Юрченко, виконуючий обов’язки керівника апарату Н.В. Грабовецька, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, начальники служб, управлінь, які забезпечують життєдіяльність району, представники засобів масової інформації.
 
 

   Відповідно до інформації, наданої начальником управління Держпродспоживслужби В.Г. Ситюком в Броварському районі рівень захворюваності на ГРВІ/ОРГ в дитячих садочках становить 13%, в навчальних закладах – 11%.

   Головноий лікар КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» В.В. Багнюк зазначив, що збільшилася захворюваність на пневмонії, зафіксовано зростання хворих з діагнозом «інфаркт» та «інсульти». 

   Голова адміністрації надав доручення тримати на постійному контролі питання температурного режиму в навчальних закладах району.

   Під час наради розглянуто проблемні питання функціонування первинної та вторинної ланки медицини. В процесі обговорення вирішено провести зустріч із головами сільських та селищних рад та представниками первинної і вторинної ланки медицини стосовно подальшого фінансування медичних закладів.

   В зв’язку з можливим погіршенням погодних умов Територіальному центру соціального обслуговування доручено зібрати інформацію по всіх населених пунктах стосовно проблемних питань, а саме – умов проживання категорій населення, які обслуговуються Центром.

   В зв’язку з наближенням новорічних свят, голова доручив керівникам відповідних служб приділити особливу увагу забезпеченню подарунками дітей району.

   Службам, які забезпечують життєдіяльність району бути готовими до роботи під час погіршення погодних умов.

З 1 грудня жителі Київської області мають можливість здійснити обстеження КТ та МРТ в Комунальному некомерційному підприємстві «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня»

опубліковано 10 груд. 2018 р., 02:17 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 10 груд. 2018 р., 04:38 ]

   З 1 грудня жителі Київської області мають можливість здійснити обстеження КТ та МРТ в Комунальному некомерційному підприємстві «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня».

   07 грудня 2018 року до  лікарні завітали: голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко, перший заступник голови Ю.С. Плакся, голова міської ради м. Бровари І.В. Сапожко, заступник міського голови  з гуманітарних питань Л.М. Виноградова, голова Великодимерської селищної ради А.Б. Бочкарьов, головний лікар КНП "Броварська багатопрофільна клінічна лікарня"  В.В. Багнюк, директор ТОВ «Профімед-2000» І.Марута, представники засобів масової інформації.


   Як повідомив Ігор Марута, завдяки даному обладнанню можна робити перевірку всіх зон та відділів тіла людини.
   КТ Philips. 1 мм розрізають на 64 зрізи, що дає можливість зробити більш детальне діагностування. з внутрішньовенним контрастним посиленням. Проводиться 3д моделювання, ангіосканія та онкоскрінінг всіх можливих штампів.
   МРТ Philips. Має потужність 1,5 Тесла на всіх зонах і котушках, застосовується контрастне посилення. 

 

   Вартість діагностування однієї ділянки коштує 900 гр.  У разі застосуванням контрасту вартість змінюється, в залежності від ділянки, що перевіряється.

   Кожного місяця виділяється соціальний пакет послуг, до якого входять 30 безкоштовних послуг та 25% знижки певним категоріям населення.
   Один сеанс триває 25-30 хвилин. За день проводиться до 25 сеансів.
   Для здійснення КТ/МРТ необхідно здійснити попередній запис за телефонами:
   - МРТ (096) 039-59-95
     * пн-сб 08.00:20.00
     * нд 09.00:16.00
   - КТ (096) 316-39-93
     * пн-пт 09.00:16.00
     * ургентна служба (швидка допомога) сб 09.00:15.00

    Головний лікар  лікарні В.В. Багнюк зазначив, що таким обладнанням може похвалитися лише клініка «Добробут» та Броварська КНП. Завдяки даному проекту інвестовано 20 000 000 грн. 

День місцевого самоврядування

опубліковано 10 груд. 2018 р., 01:57 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 10 груд. 2018 р., 04:36 ]

   06 грудня 2018 року Броварщина вітала працівників органів місцевого самоврядування.

   У святковому заході взяли участь: голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф.Клименко, перший заступник голови Ю.С. Плакся, заступник голови адміністрації О.Б. Юрченко, виконуючий обов’язки керівника апарату Н.В. Грабовецька, представники Броварської районної ради, депутати всіх рівнів, голови сільських та селищних рад, Почесні громадяни Броварського району, представники комунальних закладів.

   Голова районної ради С.М. Гришко побажав усім сил та наснаги, мирного неба та спокою в родинах.

   Голова адміністрації М.Ф. Клименко подякував присутнім за величезний вклад в розвиток району, за ту працю, яку вони здійснюють кожного дня.


   Голова Великодимерської об'єднаної територіальної громади А.Б. Бочкарьов подякував головам Броварської райдержадміністрації та Броварської райради за співпрацю, а колегам побажав міцного здоров'я, терпіння та впевненості в завтрашньому дні.


   За сумлінну працю, вагомий внесок в розвиток Броварського району присутніх нагороджено почесними грамотами, дипломами, почесними відзнаками, подяками, знаками пошани від Київської обласної ради, Броварської районної державної адміністрації, Броварської районної ради з врученням цінних подарунків.

 

 
   

Голова Броварської райдержадміністрації провів розширену оперативну нараду та засідання Ради регіонального розвитку Броварського району

опубліковано 5 груд. 2018 р., 04:38 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 5 груд. 2018 р., 04:48 ]

   04 грудня 2018 року голова Броварської районної деравної адміністрації М.Ф. Клименко провів розширену оперативну нараду.


  В засіданні взяли участь: голова Броварської районної ради С.М. Гришко, перший заступник голови райдержадміністрації Ю.С. Плакся, заступник голови адміністрації О.Б. Юрченко, виконуючий обов’язки керівника апарату Н.В. Грабовецька, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, керівники служб, які забезпечують життєдіяльність району, голови сільських, селищних рад та представники об’єднаних територіальних громад, голови профспілок району, представники засобів масової інформації. 

   На нараді розглянули наступні питання:
   1. Стан обслуговування доріг в Броварському районні в зимовий період. Матеріально-технічне забезпечення дорожніх служб.
   Перший заступник голови Плакся Ю.С. підвів підсумки після останнього об’їзду підприємств, які обслуговують дороги державного та місцевого значення на наявність і справність техніки, піщано-соляної суміші та кількості паливно-мастильних матеріалів. Він зазначив, що дороги були очищені якісно та вчасно.
   Клименко М.Ф. відмітив трасу М01-Рожни, а саме дуже засмічене узбіччя. 
   Представник Служби автомобільних доріг Одинець К. В. роз’яснив, що їх робота полягає в прибиранні дороги біля узбіччя, проте вони не зобов’язані вивозити цілі сміттєзвалища. 
   Голова районної ради Гришко С.М. відмітив недоліки в роботі Служби автомобільних доріг у Київській області. Він наголосив, що якщо Служба є утримувачем ділянки дороги, то до їх обов’язків входить і вивіз сміття, а сміттєзвалище утворюється саме через те, що прибирання узбіччя систематично не проводиться. 
   Голова Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації Ладан К.П. внесла пропозицію щодо встановлення чітких термінів виконання протокольних доручень, які надаються на нарадах у голови адміністрації.

 

   2. Організація та проведення новорічних та різдвяних свят у Броварському районі. 

   Також М.Ф. Клименко провів засідання Ради регіонального розвитку Броварського району.
   Голова ради Клименко М.Ф. довів до відома присутніх склад ради, затверджений розпорядженням від 22.11.2018 року № 974 «Про утворення ради регіонального розвитку Броварського району» та зазначив, що основною метою ради регіонального розвитку є налагодження ефективної взаємодії місцевих органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування і вирішення проблемних питань життєзабезпечення населених пунктів району.   

   Порядок денний:
   1.Аналіз переліку об’єктів з регіонального розвитку, що реалізовані в 2015-2018 роках.  
   Клименко М.Ф. довів до відома присутніх основні здобутки населених пунктів Броварського району з 2015 по 2018 роки.
   Зауважив, що основними видатками є видатки на ремонт та оснащення закладів освіти, технічне оснащення медичних амбулаторій та ФАПів, ремонт доріг та мереж вуличного освітлення.

   2.Обговорення проекту формування перспективного плану розвитку Броварського району на 2019-2021 роки.
   Клименко М.Ф. звернувся до присутніх сільських і селищних голів та зауважив на необхідності формування перспективного плану розвитку Броварського району, який повинен включати проекти покращення життєдіяльності району. Тому запропонував надавати свої пропозиції та проекти.
   Також голова ради Клименко М.Ф. зазначив, що нагальним у 2019 році постає питання утворення нових об’єднаних територіальних громад.
   Вирішили:
   - надавати до відділу економіки Броварської райдержадміністрації пропозиції щодо розроблення перспективного плану розвитку Броварського району на 2019-2021 роки;
   - активізувати роботу щодо утворення об’єднаних територіальних громад.

3 грудня: особливий день для особливих людей

опубліковано 4 груд. 2018 р., 00:28 Інформаційно-довідковий центр

   26 років тому Генеральна Асамблея ООН проголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів. Мета такого рішення цілком очевидна: люди з психічними та фізичними недугами повинні відчувати себе повноправними членами суспільства.

   Близько 10% людей, які населяють нашу планету, інваліди. Цифра катастрофічна за своїми масштабами. І, треба визнати, зростає з року в рік.

   У багатьох країнах світу в Міжнародний день інвалідів проходять різноманітні заходи, в яких беруть участь люди з обмеженими можливостями.

   Броварщина також щорічно долучається до підтримки таких особливих людей. Так, 3 грудня, в будинку культури смт. Калинівка відбувся районний захід, що зібрав близько сотні дітей з особливими потребами. Веселі клоуни та королева розважали дітей у фойє, цікаві мультики транслювалися на великому екрані. Майстер-класи, аквагрим та виставки дитячих робіт – неповний перелік того, чим дорослі розважали юних наших земляків.

   Зі сцени лунали вітання, адже були підбиті підсумки районного конкурсу малюнків та поробок «Повір у себе». У його рамках також відбувалися спортивні змагання, за що діти отримали цінні подарунки.

   Звеселила присутніх дітлахів казка, яку майстерно показали учасники зразкового театру естрадної пісні «Маестро» КЗ БРР «Броварський районний будинок культури».

   До створення святкового настрою дітям долучилися: центр соціальних служб для дітей, сім’є та молоді; Броварський районний центр творчості; представники Червоного хреста; управління соціального захисту населення; відділ культури Броварської РДА; КЗ БРР «Броварський РБК» та представники влади.

   Захід закінчився. Однак хочеться закликати всіх людей до милосердя, чуйності і доброти, які допоможуть особливим людям легше та веселіше жити. Нехай ніхто з них не залишиться обділеним нашою увагою. І пам’ятаймо: ми різні. Але ми - рівні.

 


  


1-10 of 600