Новини

Їх подвиг - вічний: на Броварщині вшанували ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи

опубліковано 13 груд. 2019 р., 05:49 Інформаційно-довідковий центр

   13 грудня 2019 у малій залі Броварської районної державної адміністрації відбулось урочисте вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.
   Слова вдячності на адресу ліквідаторів цього дня прозвучали від голови Броварської районної державної адміністрації М. Клименка, голови Броварської районної ради С. Гришка та голови Броварської районної громадської організації "Чорнобильський Спас" Я. Скопича.

 
 
 
   За вагомий особистий внесок тим, хто захищав нашу країну від атому, хоч і мирного, але який наробив багато горя, всім тим, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав своє здоров'я, виконавши обов`язок перед рідною землею та з нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС ліквідаторам-чорнобильцям було вручено почесні грамоти Броварської районної державної адміністрації, подяки та почесні відзнаки Броварської районної ради "Знак Пошани" та цінні подарунки.

   В продовження вшанування ліквідаторів в актовій залі Броварського районного відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій  нагородили ветеранів пожежної охорони.
    У нагородженні взяли участь перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю. Плакся, керуючий справами Броварської районної ради С. Максак, заступник міського голови м.Бровари О. Резнік, начальник Броварського районного відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій М.Семиног.
   Від Броварської районної державної адміністрації та Броварської районної ради з нагоди Дня вшанування ліквідаторів присутнім вручили почесні грамоти Броварської райдержадміністрації, подяки Броварської районної ради та цінні подарунки.
   По закінченню заходу присутні поклали квіти до пам’ятника загиблим під час ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

  
  

   Цього ж дня в с. Гоголів Броварського району відбулося урочисте відкриття пам’ятного знаку ліквідаторам наслідків Чорнобильської катастрофи.
   Почесну міссію виконали: перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю. Плаксяголова Броварської районної громадської організації "Чорнобильський Спас" Я. СкопичГоголівський сільський голова П. Примак, голова Великодимерської об'єднаної територіальної громади А.Бочкарьов, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, учні Гоголівського НВО та  актив села.

 


11.12.2019 відбулася робоча поїздка голови Київської обласної державної адміністрації Олексія Чернишова до Броварського району.

опубліковано 11 груд. 2019 р., 07:27 Інформаційно-довідковий центр

   Зустріч розпочалась з візиту голови Київської обласної державної адміністрації  Олексія Чернишова до ТОВ «Укрхімпласт», що знаходиться в с. Зазим’є Броварського району. Олексій Чернишов ознайомився з виробничими потужностями даного підприємства, яке займається виробництвом різних видів виробів з пластмаси. Головою КОДА відмічено якісну роботу підприємства та його участь у соціально-економічному розвитку Зазимської громади.
   Також очільник КОДА завітав до ТОВ «Асканія-Флора», що розташоване в селищі Калинівка та займається вирощуванням квіткової продукції у закритому грунті з використанням комп’ютеризованої системи клімат-контролю.
   В ході візиту голова облдержадміністрації ознайомився з основними напрямками роботи ТОВ «Зброяр», що розташоване в с. Квітневе, та займається виготовленням спортивної та військової зброї з використанням новітнього обладнання та технологій. О. Чернишов підкреслив важливу роль ТОВ "Зброяр" в оновленні та заміщенні зброї радянського виробництва у Збройних Силах України на сучасну, вітчизняного виробництва. 
   Після відвідування підприємств Броварського району, у Будинку культури смт Калинівка відбулася зустріч голови Київської обласної державної адміністрації Олексія Чернишова з громадою Броварського району.

   На зустрічі були присутні: голова Броварської районної державної адміністрації М. Клименко, голова Броварської районної ради С. Гришко, Народний Депутат України М. Галушко, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ, що забезпечують життєдіяльність району, дапутати всіх рівнів, голови сільських, селищних рад, голови ОТГ, представники засобів масової інформації та актив Броварського району.

 
 
   Під час зустрічі Олексій Чернишов зазначив, що основним напрямком стратегії розвитку Київської області на 2020 рік є розвиток соціальної сфери, а саме створення нових шкіл, дитячих садочків, лікарень тощо. Також в майбутньому буде зроблено акцент на розвиток технологічних галузей, створення індустріальних та іноваційних парків. Зауважив, що Броварський район є одним із стратегічно-цікавих районів Київської області для створення та розміщення індустріальних парків.
   Також голова КОДА акцентував увагу на прискоренні темпу утворення об'єднаних територіальних громад. Додав, що на сьогодні Київською обласною державною адміністрацією погоджено створення 7-ми нових ОТГ.
   В ході відкритого діалогу представники громади мали можливість звернутися до керівництва області з нагальними питаннями та з проханням посприяти у їх якнайшвидшому вирішенні. 
   Прозвучали такі питання: 
- щодо вирубки дерев вздовж автомобільних доріг обласного значення та компенсаційного озеленення;
- щодо необхідності проведення ремонтних робіт на аварійній ділянці дороги від с. Кулажинці до с. Світильня;
- щодо проведення реконструкції очисних споруд, які знаходяться на території Красилівської сільської ради; 
- щодо діяльності сміттєпереробних підприємств; 
- щодо розвитку спорту в населених пунктах Броварськогог району; 
- щодо виділення земельних ділянок військовослужбовцям в с. Світильня.

  

  По всіх питаннях головою Київської обласної державної адміністрації були надані доручення керівникам обласних та районних служб.

09.12.2019 відбулася робоча нарада у голови Броварської райдержадміністрацї

опубліковано 9 груд. 2019 р., 03:02 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 9 груд. 2019 р., 03:02 ]

    В засіданні робочої наради взяли участь: перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю. Плакся, заступник голови Броварської районної державної адміністрації О. Юрченковиконуючий обов’язки керівника апарату О. Мордач,  керівники відділів, управлінь, служб Броварської райдержадміністрації, та представники служб, що забезпечують життєдіяльність  Броварського району.

 

        А. Лічагін – представник Броварського управління ДСНС повідомив про те, що служба працює в штатному режимі. 
        Ситуація у Броварському районі стабільна. За минулий тиждень працівниками служби було здійснено 7 виїздів, 5 з яких це виїзди на гасіння пожеж.  
04.12.2019 в с. Зазим'є (залив Кичма) - підозра на утопленика. Після пошукових робіт працівниками служби, тіла не виявлено. 
08.12.2019 по вул. Центральна в с. Пухівка виникло загорання ПЖБ, в наслідок якого був 1 постраждалий (отруєння чадним газом).
        В. Ситюк – начальник управління Держпродспоживслужби у Броварському районі зазначив, що на минулому тижні надзвичайних ситуацій не було, групових отруєнь у районі не виявлено. Управління працює в штатному режимі. Додав, що наразі всі школи Броварського району в нормальному тепловому режимі. Захворюваність на ОРВІ становить 10%.
        В. Товстоног – начальник Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень повідомила, що за минулий тиждень не було зафіксовано спалахів небезпечних кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь. Зареєстровано лише окремі випадки:
- 9 гострих кишкових інфекцій у дітей та дорослих;
- 2 вірусний гепатит;
- 1 туберкульоз;
- 12 вітряна віспа;
- 2 скарлатина;
- 4 покуси тваринами.  
        У всіх вогнищах, при необхідності, фахівцями лабораторного відділу проводяться епідеміологічні розслідування та комплекс протиепідемічних заходів, направлених на профілактику інфекційних захворювань та запобігання поширенню, локалізацію і ліквідацію інфекційних хвороб в районі.
        За результатами лабораторних досліджень у приміщеннях класних кімнат Плосківського НВО та групових осередках ДНЗ з 40 вимірів виявлено занижену штучну освітленість у 24 точках: це 1,2, 3-А, 4 класи, кабінети математики, англійської мови, зарубіжної літератури та інформатики.

        Керівники управлінь та служб Броварської райдержадміністрації проінформували про свою роботу за минулий тиждень.

У Броварському районі відбулися святкові заходи до Дня місцевого самоврядування

опубліковано 5 груд. 2019 р., 06:45 Інформаційно-довідковий центр

   На урочистому заході були присутні: голова Броварської районної державної адміністрації М. Клименко, перший заступник голови райдержадміністрації Ю.Плакся, заступник голови Броварської райдержадміністрації О. Юрченко, виконуючий обов'язки керівника апарату адміністрації О. Мордач, голова Броварської районної ради С. Гришко, заступник голови Броварської районної ради А. Гоголіна, керуючий справами виконавчого комітету Броварської районної ради С. Максак, депутати всіх рівнів, голови сільських та селищних рад Броварськог району.
   З вітальним словом до присутніх звернулися: С. Гришко, М. Клименко  та голова Великодимерської об'єднаної територіальної громади А. Бочкарьов.

  
   Голова адміністрації зазначив, що самоврядні органи в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Місцеве самоврядування об'єднує всіх нас у спільному прагненні зробити нашу Броварщину щасливими і багатими!
   З нагоди свята Микола Федорович висловив свою вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові Броварського району.
   Всіх, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їхні запити та інтереси нагородили Відзнаками голови Броварської районної державної адміністрації, грамотами Броварської райдержадміністрації, Знаками Пошани і подяками Броварської районної ради та цінними подарунками.
    Кращих представників органів місцевого самоврядування нагородили подяками Київської обласної ради.
    На гостей святкового заходу чекали яскраві концертні номери.

   
 
У Броварській районній державній адміністрації відбувся захід, приурочений відзначенню 5-ої річниці волонтерського руху та Дня Збройних Сил України

опубліковано 5 груд. 2019 р., 05:36 Інформаційно-довідковий центр

   На урочистостях були присутні: голова Броварської райдержадміністрації М. Клименко, перший заступник голови адміністрації Ю.Плакся, виконуючий обов'язки керівника апарату адміністрації О. Мордач, голова Броварської ртайонної ради С. Гришко, заступник голови районної ради А. Гоголіна, керуючий справами районної ради С. Максак, голова райдержадміністрації 1999-2005 років - голова Громадського комітету сприяння ЗСУ Л. Вайсфельд, голова Всеукраїнського об'єднання "Асоціація воїнів АТО "Київська Русь"- учасник Революції Гідності, учасник АТО О. Чекмаз, волонтери Броварського району та військовослужбовці. 

   З вітальними  словами та словами вдячності до присутніх звернулися очільники Броварського району - М. Клименко та С. Гришко.

 
  Микола Федорович зазначив, що волонтерство - це не просто благодійництво. Воно дає глибший зміст та форму діяльності. Волонтери діють за покликанням серця. Діють особисто. Безкорисно. Висока благородна мета рухає їх серцем на шляху підтримки, безпосередньої особистої діяльності задля блага ближнього.
Сьогодні підтримка держави військових структур та підтримка їх народом через волонтерський рух ідуть пліч-о-пліч. 
   Дуже приємно, що жителі Броварського району не залишаються осторонь проблем нашої держави: це прості люди, учні, працівники та пенсіонери. Певен, що кожен мешканець нашого району вніс хоча б часточку себе, своєї душі і праці у спільну мету - допомогу нашим бійцям. Тому саме сьогодні  маємо за честь привітати мужніх захисників України та учасників волонтерського руху Броварщини.


 
    До вітального слова долучилися голова райдержадміністрації 1999-2005 років - голова Громадського комітету сприяння ЗСУ Л. Вайсфельд, голова Всеукраїнського об'єднання "Асоціація воїнів АТО "Київська Русь"- учасник Революції Гідності, учасник АТО О. Чекмаз та голова наглядової ради громадської організації "АТО-М" В. Білик.

  

   За невичерпну жагу приносити користь суспільству, чуйність і незламну віру у свій народ, запідтримку, таку необхідну для захисту територіальної цілісності і незалежності нашої держави присутніх було нагороджено Відзнаками голови Броварської районної державної адміністрації, грамотами Броврської райдержадміністрації, Знаками Пошани і  подяками Броварської районної ради та цінними подарунками.
   Найактивніших членів волонтерського руху Броварського району нагородили медалями "Волонтер України".
   На завершення урочистого заходу прозвучали пісні у виконанні учасників театру естрадної пісні "Маестро".

«ОСОБЛИВІ ДІТИ – ДІТИ З ОСОБЛИВИМИ ТАЛАНТАМИ»

опубліковано 3 груд. 2019 р., 02:47 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 3 груд. 2019 р., 04:34 ]

   03 грудня 2019 року в смт Калинівка пройшов урочистий захід, присвячений Міжнародному дню людей з особливими потребами.

   З 09:30 у фойє Калинівського закладу культури всіх гостей гостинно зустрічала "Територія творчості",  де проводилася робота локацій з  майстер-класів по виготовленню новорічних сувенірів, різдвяних янголят, ляльок-мотанок, та фейс-арту.

   

  

   З 10:30 розпочалося проведення розваг для дітей: ігри та забави з аніматорами. Розваги відбулися у спілкуванні з веселими клоунами Бібою і Бобою, мультгероями Фіксіками, крокодилом Геною та ін. Разом з дітками аніматори провели ряд розважальних ігор: «Познайомимося ближче», «Намалюй мрію», «Поділися посмішкою» «Подорож країнами світу», інтерактиви та вікторини з малечою. Разом з клоунами учасники дійства створили КАРТУ КРАЇНИ «СМАЙЛЛЯНДІЇ».

    

    

   На всіх учасників заходу чекали смачні пригощення від Броварської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України.

    

   Броварський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді підготував та провів конкурс "Повір у себе". 

    

      

   На урочистому заході були присутні заступник голови Броварської районної державної адміністрації О. Юрченко, депутати Броварської районної ради VII  скликання В. Шульга та Т. Філіпова, начальник управління соціального захисту Броварської райдержадміністрації Л. Яіцька, директор Броварського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді М. Цахло. Переможцям та учасникам конкурсу "Повір у себе" вручили заохочувальні призи - USB носії інформації. 1 місце - фітнес браслет та грамота, два других місця - портативні батареї та грамоти, три третіх місця - портативні колонки, флеш носії та грамоти. Переможців спортивних змагань відзначали грамотами та цінними подарунками.

      
      

   Всі присутні отримали потужний заряд бадьорості від сьогоднішнього дня! По закінченню свята на діток чекав  ще один сюрприз: перегляд мультиплікаційного фільму корпорації "Дісней" - "Крижане серце".

02 грудня 2019 року у Броварській районній державній адміністрації відбулось засідання розширеної оперативної наради.

опубліковано 2 груд. 2019 р., 03:12 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 2 груд. 2019 р., 04:53 ]


   
В засіданні взяли участь: перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю. Плакся, виконуючий обов’язки керівника апарату О.Мордач, заступник голови Броварської районної ради А. Гоголіна, керівники служб, які забезпечують життєдіяльність району, голови сільських та селищних рад.На засіданні розглянули такі питання:

1. Про виконання районної цільової Програми організації харчування учнів і вихованців закладів освіти Броварського району на 2019 рік.
Інформує: Чайка Людмила Григорівна – начальник відділу освіти Броварської райдержадміністрації 


2. Про дотримання законодавства в сфері містобудівної діяльності.
Інформує: Мальцева Тетяна Григорівна – заступник начальника відділу містобудування та архітектури Броварської райдержадміністрації. 3. Звіт про виконану роботу відділу агропромислового розвитку Броварської райдержадміністрації за 12 місяців.
Інформує: Шибіко Сергій Петрович – начальник відділу агропромислового розвитку Броварської райдержадміністрації. 4. Про хід виконання Програми щодо вдосконалення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю на 2019-2021 роки за 12 місяців.
Інформує: Цахло Марина Валентинівна - директор центу соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді. 5. Про стан готовності дорожніх служб до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 років
Інформує: Заріцька Оксана Миколаївна – начальник відділу житлово-комунального господарства. 


6. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.
О. Білоконний – представник Броварського відділу поліції проінформував присутніх про події, що відбувались минулого тижня у Броварському районі.
        До Броварського відділу поліції надійшло 182 повідомлень, із них з ознаками кримінальних правопорушень – 10. Розкрито 4 злочинів, а саме 1- безвісті відсутній (встановлений); 2 – самогубство; 1- ДТП (з травмованими); 1 – незаконне зберігання наркотичних речовин. Складено 89 адміністративних протоколів.
        А. Лічагін – представник Броварського управління ДСНС повідомив про те, що служба працює в штатному режимі. 
        Ситуація у Броварському районі стабільна. За минулий тиждень працівниками служби було здійснено 8 виїздів на гасіння пожеж. На щастя обійшлося без загиблих та травмованих.
        В. Ситюк – начальник управління Держпродспоживслужби у Броварському районі зазначив, що на минулому тижні надзвичайних ситуацій не було, групових отруєнь у районі не виявлено. Управління працює в штатному режимі. Додав, що наразі всі школи Броварського району в нормальному тепловому режимі. Захворюваність на ОРВІ становить: днз - 11%; зоз - 9%.
        О. Строй – представник Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень повідомила, що за минулий тиждень не було зафіксовано спалахів небезпечних кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь. Зареєстровано лише спорадичні випадки гострих кишкових інфекцій у дітей, це :
- 4 ГГЕК;
- 1 вірусний гепатит;
- 2 покуси тваринами.
- 2 скарлатина;
- 3 вітряна віспа.  
        У всіх вогнищах, при необхідності, фахівцями лабораторного відділу проводяться епідеміологічні розслідування та комплекс протиепідемічних заходів, направлених на профілактику інфекційних захворювань та запобігання поширенню, локалізацію і ліквідацію інфекційних хвороб в районі.  

Робоча нарада у Броварській районній державній адміністрації

опубліковано 25 лист. 2019 р., 05:59 Інформаційно-довідковий центр

       25 листопада 2019 року відбулось засідання робочої наради у першого заступника голови Броварської районної державної аміністрації.

 

  О. Білоконний – представник Броварського відділу поліції проінформував присутніх про події, що відбувались минулого тижня у Броварському районі.
        До Броварського відділу поліції надійшло 188 повідомлень, із них з ознаками кримінальних правопорушень – 15. Розкрито 5 злочинів, а саме 1- погроза вбивством; 2 – незаконне поводження зі зброєю; 1- ДТП (з травмованими); 1 – незаконне зберігання наркотичних речовин. Складено 58 адміністративних протоколів.
        А. Лічагін – представник Броварського управління ДСНС повідомив про те, що служба працює в штатному режимі. 
        Ситуація у Броварському районі стабільна. За минулий тиждень працівниками служби було здійснено 4 виїзди на гасіння пожеж. На щастя обійшлося без загиблих та травмованих.
        В. Ситюк – начальник управління Держпродспоживслужби у Броварському районі зазначив, що на минулому тижні надзвичайних ситуацій не було, групових отруєнь у районі не виявлено. Управління працює в штатному режимі. Додав, що наразі всі школи Броварського району в нормальному тепловому режимі. Захворюваність на ОРВІ становить 10%.
        О. Строй – представник Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень повідомила, що за минулий тиждень не було зафіксовано спалахів небезпечних кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь. Зареєстровано лише окремі випадки:
- 8 гострих кишкових інфекцій у дітей та дорослих;
- 9 вітряна віспа;
- 4 покуси тваринами.  
        У всіх вогнищах, при необхідності, фахівцями лабораторного відділу проводяться епідеміологічні розслідування та комплекс протиепідемічних заходів, направлених на профілактику інфекційних захворювань та запобігання поширенню, локалізацію і ліквідацію інфекційних хвороб в районі.  
        Керівники управлінь та служб Броварської райдержадміністрації проінформували про свою роботу за минулий тиждень.

Пілотні аудити в школах Броварського району

опубліковано 22 лист. 2019 р., 05:44 Інформаційно-довідковий центр

   У листопаді Держслужба якості освіти проводить пілотні аудити в двох школах Броварщини: Літківській ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Михайла Стельмаха та Княжицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів.

   Це позапланові заходи, які ініціювали самі школи, щоб стати більш ефективними в управлінні та підвищити якість освітньої діяльності.

   Вихованцям гуртка "Gatsby media group KIDS" Комунального закладу "Броварський районний центр дитячої та юнацької творчості" Броварської районної ради випала нагода завітати у Княжицьку ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Княжичі аудит.mp4
 

Відбулася робоча нарада щодо готовності дорожніх служб до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 років на території району.

опубліковано 22 лист. 2019 р., 05:28 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 22 лист. 2019 р., 05:28 ]

  

    22.11.2019 о 10-00 у малому залі райдержадміністрації відбулася нарада під головуванням першого заступника голови адміністрації Ю.Плаксі щодо готовності дорожніх служб до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 років на території району.

   На нараду були запрошені представники департаменту регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації, Служби автомобільних доріг у Київській області, Дочірнього підприємства «Київське обласне дорожнє управління», ТОВ «БУД СЕРВІС ГРУП», ТОВ «СПЕЦ КОМПЛЕКТ ПОСТАЧ», ТОВ «ДС ПРОМ ГРУП».

   Були присутні начальник відділу житлово-комунального господарства О.Заріцька, начальник відділу агропромислового розвитку С.Шибіко, провідний спеціаліст сектору цивільного захисту М.Сікач, начальник відділу з експлуатаційного утримання доріг Служби автомобільних доріг у Київській області К.Одинець, виконуючий обов’язки заступника начальника управління функціонування та розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення – начальник відділу інноваційно-концесійної роботи департаменту регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації Ю.Корнійко, начальник відділу експлуатаційного утримання та безпеки дорожнього руху управління функціонування та розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення департаменту регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації С.Кожушко, головний спеціаліст відділу експлуатаційного утримання та безпеки дорожнього руху управління функціонування та розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення департаменту регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації О.Вільгоцький, заступник начальника Переяславського відділення ДП «Київське обласне дорожнє управління» О.Колосовський, начальник дорожнього відділу ТОВ «АМК РЕМ-БУД» (підрядна організація ТОВ «СПЕЦ КОМПЛЕКТ ПОСТАЧ») І.Бабинець, інженер ТОВ ТОВ «ДС ПРОМ ГРУП» Я.Сухина, виконроб ТОВ «БУД СЕРВІС ГРУП» С.Рибалко.

   Присутні представники дорожніх служб доповіли про забезпеченість спецтехнікою, паливо-мастильними матеріалами та посипковими протиожеледними сумішами; про кількість обслуговуючого персоналу, який буде задіяний для ліквідації наслідків негоди під час погіршення погодних умов; надали адреси ділянок у Броварському районі, на яких зберігається спеціалізована техніка, протиожеледні суміші та паливо-мастильні матеріали; повідомили контактні дані відповідальної особи (телефон чергового) на ділянках доріг загального користування державного та місцевого значення в межах Броварського району для оперативного реагування на надзвичайні ситуації під час погіршення погодних умов.

1-10 of 726