Новини

Броварщина вітає медичних працівників

опубліковано 14 черв. 2019 р., 05:32 Інформаційно-довідковий центр

    Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди буде важливою і необхідною. І кожний лікар розуміє: здоров’я суспільства залежить від професійності, порядності і душевної доброти учнів Гіппократа. Праця медика завжди потрібна людям, адже саме ці люди стоять на варті здоров'я народу, повертають надію людям, допомагають зціленню хворих.
   Згідно Указу Президента № 281/94 від 03 червня 1994 року "Про медичного працівника"  кожну третю неділю червня медичні працівники відзначають професійне свято.
   Цього дня вшановуються люди із щирим відкритим серцем та золотими руками, які допомагають з'явитися на світ, підтримувати та продовжувати життя.

   14 червня 2019 року в актовому залі КНП "Броварська багатопрофільна клінічна лікарня" відбувся захід, присвячений Дню медичного працівника.

 

    До присутніх із святковим словом звернувся виконуючий обов'язки голови Броварської районної державної адміністрації Ю. Плакся


   "У день професійного свята прийміть найщиріші слова вітання і побажання великого щастя, благополуччя Вам і Вашим родинам. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці - доброта, а у справах - мудрість та виваженість.
   Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Хай кожна мить життя радує своєю неповторністю!
   Від усієї душі бажаємо Вам здоров'я, щастя та безхмарного неба. Нехай усе у Вас буде добре! "


   Також  з професійним святом вітали: Броварський міський голова І. Сапожко, голова Броварської районної ради С.Гришко, депутат Броварської районної ради В. Шульга, голова Великодимерської селищної ради А.Бочкарьов, директор КНП "Броварської багатопрофільної клінічної лікарні" В. Багнюк. 

   
 

   Згідно святкових розпоряджень медичні працівники нагороджені Почесними грамотами, подяками, відзнаками голови Броварської районної державної адміністрації, Знаками Пошани Броварської районної ради з врученням цінного подарунка. 

 
 

 
 
 
Відбулася розширена оперативна нарада

опубліковано 10 черв. 2019 р., 05:17 Інформаційно-довідковий центр

   10 червня 2019 року виконуючий обов'язки голови Броварської районної державної адміністрації Ю. Плакся провів розширену оперативну нараду.


   В нараді взяли участь: виконуючий обов'язки керівника апарату адміністрації О. Мордач, голови сільських та селищних рад, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, начальники служб, управлінь, які забезпечують життєдіяльність району, представники громадських організацій та засобів масової інформації.   Згідно порядку деннного розглянуто наступні питання:
  
   1. Про підготовку відділу ведення Державного реєстру виборців Броварської райдержадміністрації до виборів до Верховної Ради України 21 липня 2019 року.
   Указом Президента України "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів" достроково припинено повноваження Верховної Ради України восьмого скликання, та призначено позачергові вибори до Верховної Ради України на 21 липня 2019 року.
   Відділом ведення Державного реєстру виборців розпочато видачу посвідчень щодо тимчасової зміни місця голосування виборцям. Подано оголошення в міськрайонну газету “Нове життя” та до редакції міськрайонного радіомовлення про початок виборчого процесу Позачергових виборів народних депутатів України.
   29 травня 2019 року Центральною виборчою комісією прийнято постанову № 910, якою внесено зміни до постанови Комісії від 13 вересня 2012 року № 893 "Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси".
   Для тимчасової зміни місця голосування виборець може звернутися із відповідною заявою до органу ведення Державного реєстру виборців за вказаним у цій заяві місцем перебування виборця в день виборів (повторного голосування), референдуму чи місцезнаходженням виборчої дільниці, дільниці для голосування, яку він просить визначити місцем його голосування або за виборчою адресою заявника, яка визначається відповідно до статті 8 Закону України "Про Державний реєстр виборців".
   Відтепер вимогу стосовно додавання до заяви про тимчасову зміну місця голосування документів (копії документів), які підтверджують необхідність такої зміни, скасовано. Мотивація тимчасової зміни місця голосування зазначається лише у заяві виборця. Зазначена мотивація може бути викладена, зокрема, у такій формі: "за сімейними обставинами", "у зв’язку з відрядженням", "у зв’язку з виробничою необхідністю", "за місцем роботи", "за місцем навчання", "за місцем фактичного проживання", "у зв’язку із відпусткою", "у зв’язку із санаторно-курортним лікуванням", тощо. Звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців щодо тимчасової зміни місця голосування можна до 15 липня 2019 року включно.
   Утворення дільничних виборчих комісій звичайних та спеціальних виборчих дільниць починається не пізніше ніж за п’ятнадцять днів до дня голосування і триває до 05 липня 2019 року включно.
   Направлено листи всім суб’єктам подання відомостей періодичного поновлення із зазначенням змін у періодах подання відомостей. У зв’язку з виборчим процесом відомості періодичного поновлення надаються до відділу ведення Державного реєстру виборців 28 червня та 10 липня 2019 року.
  Згідно календарного плану передача одного примірника попереднього списку виборців до дільничних виборчих комісій та іменних запрошень до дільничних виборчих комісій звичайних виборчих дільниць відбудеться 08 – 09 липня 2019 року, передача одного примірника уточненого списку виборців до дільничних виборчих комісій відбудеться 17-18 липня 2019року.

   Відповідно до листа Гоголівської сільської ради № 629 від 29.05.2019 постановою Центральної виборчої комісії №948 від 05.06.2019 змінено адресу приміщення для голосування та адресу дільничної виборчої комісії № 320235, з вул. Шевченка, 5, на вул. Шевченка, 13 (без фактичної зміни місцезнаходження приміщення).
   Відповідно до листа виконавчого комітету Великодимерської селищної ради № 1255 від 27.05.2019 змінено місце проведення голосування без зміни поштової адреси ДВК № 320231 з навчально-виховний комплекс, головний корпус, актова зала на навчально-виховний комплекс, головний корпус, фойє

   Фінансове забезпечення виборчого процесу відбувається згідно Закону України “Про вибори народних депутатів України.
   Відповідно до Закону України “Про вибори народних депутатів України ст.51. п.1 матеріально-технічне забезпечення підготовки і проведення виборів депутатів.
   Органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані сприяти виборчим комісіям у реалізації їх повноважень:
   - надавати необхідні приміщення відповідно до норм, встановлених цим Законом або відповідними рішеннями Центральної виборчої комісії, прийнятими на виконання вимог цього та інших законів, сприяти в облаштуванні цих приміщень; 
   - забезпечувати їх охорону, а також охорону виборчих бюлетенів та іншої виборчої документації;
   - надавати згідно із встановленими Центральною виборчою комісією нормами та переліком транспортні засоби і засоби зв'язку (з оплатою послуг щодо їх встановлення та підключення), обладнання, інвентар, оргтехніку, що підлягають поверненню після припинення діяльності виборчих комісій.


   2. Про здійснення заходів щодо реалізації державної політики у сфері протидії домашньому насильству та жорстокому поводженню щодо дітей в районі.
   Домашнє насильство є однією з найбільш гострих соціальних проблем. Проте, як свідчить практика, переважно від домашнього насильства страждають найбільш вразливі верстви населення: жінки і діти, а також особи з інвалідністю та особи похилого віку. Діти страждають не лише від насильства по відношенню до себе, а й спостерігаючи за насильством у своїй сім'ї, переносять цей негативний досвід у власне життя в майбутньому.
   Домашнє насильство - проблема, з якою необхідно боротися всім суспільством. Масштаби цього явища не до кінця відомі, оскільки не всі жертви насильства звертаються в правоохоронні органи й соціальні служби за допомогою. Найбільш пагубно позначається напружений клімат у родині, у якій систематично відбуваються факти домашнього насильства, на фізичному й психічному здоров'ї дітей.
   Намагаючись вирішити проблему домашнього насильства, у грудні 2017 року Верховна Рада України ухвалила Закон «Про запобігання та протидію домашньому насильству», в якому запропоновано новий підхід до боротьби з цим негативним явищем у суспільстві.
   Постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 №658 затверджено Порядок взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.
   Взаємодія суб’єктів координується:
   - на загальнодержавному рівні - Мінсоцполітикою;
   - на регіональному рівні - обласними держадміністраціями;
   - на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці - районними держадміністраціями та виконавчими органами сільських, селищних рад, у тому числі об’єднаних територіальних громад.
   Виконавчі органи сільських, селищних рад, рад об’єднаних територіальних громад, з метою забезпечення здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству визначають відповідальних працівників виконавчого комітету (структурний підрозділ), які (який) проводять (проводить) роботу з прийому та реєстрації заяв і повідомлень про вчинення насильства, координації заходів реагування на факти вчинення насильства, надання допомоги і захисту постраждалим особам.
   Староста/сільський, селищний голова є персонально відповідальним за забезпечення своєчасного та ефективного вжиття заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству на території села, селища.
   Розв'язати проблему насильства щодо неповнолітніх можна тільки у разі спільної роботи педагогів, батьків,працівників правоохоронної системи, органів опіки та піклування, представників соціальної сфери, співробітників медичної і психологічної службі всіх дорослих, які так чи інакше причетні до виховання дітей. 

   1. Органи опіки та піклування у сфері запобігання та протидії домашньому насильству стосовно дитини та за участю дитини:
   - захищають права та інтереси постраждалої дитини, дитини-кривдника, у тому числі шляхом звернення до суду, представництва прав та інтересів дитини у суді при розгляді питань, пов'язаних із здійсненням актів домашнього насильства та жорстокого поводження з дітьми;
   - надають допомогу та захист постраждалим дітям, дітям-кривдникам, які мають статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
   - розглядають у порядку, встановленому Сімейним кодексом України, питання про доцільність відібрання дитини або позбавлення батьківських прав стосовно дитини, якщо кривдниками дитини є батьки (усиновлювачі) або один із них;
   - розглядають у порядку, встановленому законодавством, питання про доцільність відібрання дитини в опікуна (піклувальника), прийомних батьків, батьків-вихователів, про звільнення особи від обов'язків опікуна (піклувальника) дитини;
   - надають згоду на отримання соціальних послуг постраждалою дитиною, дитиною-кривдником, якщо батьки, інші законні представники дитини є кривдниками або ухиляються від захисту прав та інтересів дитини;
   - влаштовують дітей під опіку, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу
   Протягом 2018 року органом опіки та піклування подано 2 позовні заяви, позовні вимоги яких задоволено повністю. Одна справа щодо позбавлення батьківських прав, інша справа щодо відібрання дітей без позбавлення батьків батьківських прав через жорстоке поводження з дітьми. У 2019 році подано 1 позовну заяву про позбавлення батьків батьківських прав через жорстоке поводження з дитиною, позовні вимоги якої задоволені в повному обсязі. 1 дитина, яка постаждала від жорстокого поводження від батьків, розпорядженням райдержадміністрації влаштована під опіку. 

   2. Служба у справах дітей та сім’ї:
   - приймає та розглядає заяви і повідомлення про домашнє насильство стосовно дітей та за участю дітей;
   - інформує постраждалу дитину, її батьків, інших законних представників, якщо ті не є кривдниками дитини, про права, заходи та послуги, якими вони можуть скористатися;
   - інформує дитину-кривдника, її батьків, інших законних представників про права дитини, заходи та послуги, якими вони можуть скористатися;
   - влаштовує дитину в центр соціально-психологічної реабілітації дітей, інші установи для дітей незалежно від форми власності та підпорядкування, в яких створені належні умови для проживання, виховання, навчання та реабілітації дитини відповідно до її потреб, а також здійснює контроль за умовами її перебування та надання допомоги у разі неможливості проживання дитини із своїми батьками, іншими законними представниками у зв'язку із вчиненням домашнього насильства стосовно цієї дитини або за її участі;
   - проводить профілактичну роботи з батьками, іншими законними представниками дитини із запобігання домашньому насильству стосовно дітей та за участю дітей;
   - порушує перед органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування питання про притягнення до відповідальності згідно із законом посадових осіб у разі невиконання або неналежного виконання ними обов'язків під час виявлення фактів домашнього насильства, роботи з постраждалою дитиною, дитиною-кривдником;
   - взаємодіє з іншими суб'єктами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, відповідно до чинного законодавства (Міністерство соціальної політики України, уповноважені підрозділи органів Національної поліції України, органи опіки та піклування, управління освітою, охорони здоров'я тощо).
   Протягом 2018-2019 років до служби у справах дітей та сім’ї звернулися 3 особи та надійшло 3 повідомлення про вчинення домашнього насильства та жорстокого поводження з дітьми. 5 дітей відібрані у батьків 4 з яких влаштовані в заклади (3-КЗ БРР «Дитячий будинок «Надія» для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 1 - КЗ КОР «Спеціалізований будинок дитини м.Боярка»). 

   3. Органи Національної поліції України:
   - приймають та розглядають заяви та повідомлення про вчинення домашнього насильства, вживають заходи для його припинення та надають допомогу постраждалим особам з урахуванням результатів оцінки ризиків;
   - інформують постраждалих осіб про їхні права, заходи і соціальні послуги, якими вони можуть скористатися;
   - виносять термінові заборонні приписи стосовно кривдників;
   - беруть на профілактичний облік кривдників та проводять з ними профілактичну роботу в порядку, визначеному законодавством;
   - здійснюють контроль за виконанням кривдниками спеціальних заходів протидії домашньому насильству протягом строку їх дії;
   - анулюють дозволи на право придбання, зберігання, носіння зброї та боєприпасів у власників у разі вчинення ними домашнього насильства, а також вилучають зброю та боєприпаси у порядку, визначеному законодавством;
   - взаємодіють з іншими суб'єктами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, відповідно до чинного законодавства.
   Протягом 2018-2019 років до Броварського відділу поліції надійшло 11 повідомлень щодо жорстокого поводження з дітьми, зокрема у Броварському районі – 6, з яких за 2 випадками відкрито кримінальне провадження за ст. 166 КК України «Злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною або особою, щодо якої встановлена опіка або піклування» та ч.1 ст. 125 КК України «Умисне легке тілесне ушкодження».
   За іншими 4 випадками батьків притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП) «Вчинення домашнього насильства» та за ст. 184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей» та в 2-х сім’ях дітейвилученоз сім’ї.
   На виконання положень Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» особи-кривдники направлені на проходження корекційної програми.
   Щодо кримінальної відповідальності батьків, то у 2018 році зафіксовано два випадки жорстокого поводженні з дитиною в с. Шевченкове та с. Гоголів.
   Протягом 2019 року випадків внесення інформації до Єдиного реєстру досудових розслідувань у Броварському ВП щодо вчинення кримінальних правопорушень відносно жорстокого поводження з дітьми не зафіксовано. 

   4. Відділ освіти, позашкільні та загальноосвітні навчальні заклади:
   - сприяють забезпеченню підготовки фахівців відповідної кваліфікації з метою належного виконання ними функцій із запобігання та протидії домашньому насильству;
   - забезпечують впровадження в освітній процес, у тому числі включення до освітніх програм і планів, питань запобігання та протидії домашньому насильству;
   - беруть участь у підготовці (перепідготовці, підвищенні кваліфікації) фахівців, які представляють суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству;
   - методично забезпечують заклади освіти з питань запобігання та протидії домашньому насильству;
   - проводять з учасниками освітнього процесу виховну роботу із запобігання та протидії насильству;
   - проводять інформаційно-просвітницькі заходи з учасниками освітнього процесу з питань запобігання та протидії насильству, у тому числі стосовно дітей та за участю дітей, приділяючи особливу увагу формуванню небайдужого ставлення учнів до постраждалих дітей, усвідомлення необхідності невідкладного інформування вчителів про випадки насильства, що стали їм відомі;
   - організовують роботу практичного психолога та/або соціального педагога з постраждалими дітьми;
   - взаємодіють з іншими суб'єктами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, відповідно до чинного законодавства;
   
   5. Установи і заклади охорони здоров'я:
   - повідомляють уповноваженим підрозділам органів Національної поліції України про виявлення ушкоджень, що могли виникнути внаслідок вчинення домашнього насильства, а в разі виявлення ушкоджень у дитини - також службу у справах дітей;
   - у разі виявлення тілесних ушкоджень забезпечують в установленому порядку проведення медичного обстеження постраждалих осіб;
   - надають медичну допомогу постраждалим особам з урахуванням індивідуальних потреб;
   - інформують постраждалих осіб про заходи та соціальні послуги, якими вони можуть скористатися;
   - взаємодіють з іншими суб'єктами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, відповідно до чинного законодавства. 

   6. Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді:
   - приймають інформацію про випадки вчинення домашнього насильства або реальної загрози його вчинення;
   - забезпечують надання особам, які постраждали від домашнього насильства, психологічної, соціально-педагогічної, соціально-економічної, інформаційної та юридичної допомоги;
   - у разі необхідності направляють постраждалих осіб до центрів соціально-психологічної допомоги;
   - здійснюють соціальний супровід сімей та осіб, де мають місце випадки вчинення домашнього насильства або в яких існує реальна загроза його вчинення;
   - проводять оцінку потреб сімей та осіб, де мають місце випадки вчинення домашнього насильства або в яких існує реальна загроза його вчинення;
   - інформують райдержадміністрацію, органи місцевого самоврядування, уповноважені підрозділи органів Національної поліції України про виявлення фактів домашнього насильства. 

   Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», передбачено запровадження спеціальних заходів протидії домашньому насильству, серед яких, зокрема, направлення кривдника на проходження спеціальної програми.В районі не проводиться робота щодо практичного забезпечення реалізації корекційних програм.
   Відповідальними за виконання програм для кривдників є місцеві державні адміністрації та органи місцевого самоврядування.
   Виконання програм для кривдників повинні забезпечувати фахівці, які пройшли відповідне навчання, зокрема фахівці центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Але фахівців, які пройшли відповідне навчання в районі немає. На сьогодні Київський обласний центрсоціальних служб для сім’ї, дітей та молоді не здійснює підготовку фахівців.
   На сьогодні першочерговим завданням в районі щодо реалізації державної політики у сфері протидії домашньому насильству та жорстокому поводженню щодо дітей є навчання фахівців тапрактичне забезпечення реалізації корекційних програм.

   3. Про підсумки проведених районних оглядів-конкурсів, фестивалів. Участь переможців у обласних, Всеукраїнських та Міжнародних заходах.
   З метою відродження, збереження і розвитку вокально-хорового, хореографічного, музичного мистецтва, виконавських традицій; виявлення та підтримки молодих виконавців, аматорів художнього слова; знайомства з кращими солістами та ансамблями, встановлення нових творчих контактів, підвищення ролі естетичного виховання громадян, створення умов для підтримки та розвитку дитячої та юнацької творчості

   На виконання пункту 1.1. розділу ІІ Програми розвитку галузі культури Броварського району на 2017-2020 роки протягом 2019 року в районі проведено огляди-конкурси та фестивалі за жанрами.
   Комунальним закладом Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури» вже традиційно проведено:
   - районний фестиваль різдвяних піснеспівів «Слава Богу рожденному!» (смт Калинівка, с.Зазим`є). У фестивалі взяли участь 17 фольклорних та вокальних колективи району.
   - районний огляд-конкурс читців «Перо натхнення» присвячений 205-їй річниці від дня народження Т.Г. Шевченка. У Калинівському будинку культури 40 учасників демонстрували майстерність розмовного жанру. Відбулась урочиста церемонія нагородження 13 переможців конкурсу у парку Т.Г. Шевченка, м. Бровари
   - у Требухівському сільському будинку культури відбувся районний конкурс хореографічного мистецтва в якому взяли участь 18 різножанрових хореографічних колективів району. 40 хореографічних композицій було продемонстровано компетентному журі. 29 хореографічних композицій здобули призові місця у 5 номінаціях (народна хореографія, народно-сценічний танець, бальна хореографія, сучасна хореографія і танцювальне шоу)..
   - районний конкурс виконавців естрадної пісні «Україно, ти в серці моєму» відбувся у Требухівському сільському будинку культури. 50 номінантів до яких увійшли солісти, дуети, ансамблі створили свято української пісні. Варто зазначити, що наймолодшому виконавцю виповнилось лише 3 роки.
   - відбувся гала-концерт переможців вокального та хореографічного конкурсів. 57 призерів отримали дипломи та цінні подарунки.

   Комунальним закладом Броварської районної ради «Броварська районна централізована бібліотечна система» 20 березня вдруге проведено конкурс «Письменницька ватра початківців Броварщини». До розгляду журі було представлено 15 прозових творів та 22 поетичних. Переможцями стали представники сіл Княжичі, Літки, Русанів, Світильня, Требухів.

   Цього року комунальним закладом Броварської районної ради «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)» започатковано 2 конкурси:
   - конкурс вокального мистецтва «Прилетіла ластівочка». В конкурсі взяли участь 26 учнів закладу та рок-гурт. Переможці отримали сертифікати на майстер-класи з образотворчого мистецтва
   - конкурс мистецтва гри на народних інструментах «На крилах мелодії». Свої досягнення продемонстрували 25 учнів та 4 ансамблі.

   Творчі колективи, переможці районних конкурсів-фестивалів взяли участь у 10 обласних конкурсах. А саме:
   - фестиваль патріотичної творчості «З Україною у серці». У номінації поети і письменники здобув преремогу Скуйбіда Андрій;
   - участь вихованців школи мистецтв у обласних академічних концентрах з секції фортепіано та струнно-щипкових інструментів, що проходили у м.Бровари. Гідний рівень показали Діброва Ніка, Саєнко Вікторія, Троценко Анна (фортепіано), Чикаловець Ольга, Цахло Вікторія (домра), Жукова Софія, Жукова Соломія (бандура), Громадчук Анна (гітара);
   - в два тури у м. Києві проходив Обласний конкурс «Дебют» з секції образотворчого мистецтва. Вуйчик Ізабела та Саковцева Ірина здобули ІІІ місця. Пасіченко Марія і Самойленко Устина стали дипломантами конкурсу;
   - у смт Калинівка відбувся Обласний дитячо-юнацький конкурс виконавців сучасної пісні «Калиновий дзвін». Учні школи мистецтв Кукшин Поліна та Лісова Діана здобули ІІ місця;
   - ансамбль гітаристів «Акцент» та ансамбль гітаристів «Веселі носки» здобули ІІ та ІІІ місця у обласному конкурсі «Дебют» з секції струнно-щипкових інструментів;
   - Коломієць Марія (учень викладача Бєлощук Т.М.) взяла участь у Обласному академічному концерті з секції естрадного та циркового мистецтва що проходив у смт Баришівка;
   - переможець районного конкурсу майстрів художнього слова Анна Барамідзе (с.Літки) взяла участь у ХХVІІ обласному огляді-конкурсі читців ім.Т.Г.Шевченка;
   - учні відділення образотворчого мистецтва школи мистецтв взяли участь у Національному онлайн конкурсі від асоціації «Ноосфера» «Космічні канікули» і як результат 18 учнів отримали дипломи за участь;
   - Громадчук Анна здобула ІІІ місце у Міжнародному вокальному конкурсі імені Квітки Цісик.
   - хореографічні колективи КЗ БРР «Школа естетичного виховання» взяли участь у ХХІІ Обласному конкурсі в рамках фестивалю дитячої творчості «Дебют», що проходив у смт Калинівка. Зразковий колектив «Струмочок» (керівник Ніна Песляк), колектив «Мелодіка» (керівник Ольга Левчук) та колектив «Рідненьки» (керівник Олексій нагорний) здобули ІІ місця.
   - колективи гітаристів «Браво» та «Веселі струни» здобули перемогу у Міжнародному фестивалі – конкурсі «Соняшник». м.Київ
   - у м.Києві пройшов Всеукраїнський конкурс мистецтва гри на народних інструментах «Весняні орнаменти». Дипломи переможців привезли учні ДШМ Громадчук Анна, Жукова Софія, Жукова Соломія, Семиволос Аліна, Цахло Вікторія.
   - обласний фестиваль-конкурс «Весняний вернісаж». Юні художники з с.Княжичі здобули І та ІІ місця м.Київ

   Кращі виконавці, колективи району взяли участь у 15 Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах, фестивалях, а саме:
   - участь юних поетів у Всеукраїнському конкурсі ЕСЕ «Діти єднають Україну» м.Київ, Київська обласна бібліотека для юнацтва;
   - перемога квартету гітаристів «Браво» (КЗ БРР «ШЕВ (ДШМ)» у Всеукраїнському фестивалі - конкурсі «Разом – граємо, співаємо, танцюємо»;
  - ансамблі Погребського сільського будинку культури «Рута» та «Берегиня» здобули ІІ місце у Національному чемпіонаті України з фольклору «Euro Folk»;
   - ІХ Міжнародний фестиваль – конкурс мистецтв «Мелодія весни» у м.Києві. Хореографічний колектив «Мелодіка» отримав дипломи за І та ІІ місця;
   - Михед Людмила та Рокитько Тимур (викладач Світлана Бахметова) здобули призові місця у ІІІ Міжнародному конкурсі – фестивалі «Золоте зерно». м.Київ;
   - всеукраїнський конкурс бандуристів у м. Камянець-Подільський. Учні Світлани Бахметової стали переможцями конкурсу;
   - міжнародний конкурс «Super Star Fest 2019» у м.Києві – переможці Коломієць Вікторія та хореографічний колектив «Мелодіка»;
   - хореографічний колектив «Перлина» та естрадний колектив «Веселка» Рожнівського сільського будинку культури здобули ІІІ місця у Міжнародному фестивалі конкурсі мистецтва «Самоцвіти», що проходив у Польщі.
   - всеукраїнський фестиваль – конкурс «Пектораль талантів» у м.Бровари подарував перемогу Саєнко Вікторії (викладач Григор`єва Г.А.);
   - Коруц Марія стала лауреатом ІІ премії (викладач Гавриленко Л.Г.) ІХ Всеукраїнського фестивалю – конкурсу талантів «Гармонія душі» м.Київ; 
   - міжнародний фестиваль – конкурс «Соняшник», м.Київ. Мішанькіна Катерина – ІІІ місце (викладач Троценко О.М.);
   - участь у Всеукраїнському конкурсі «Мистецтво» при університеті ім. Грінченка;
   - всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Кіндер Fest 2019», в рамках Фестивалю Педагогічних Ідей, м.Київ. Дзюба Ангеліна – ІІ місце; Сташенко Поліна – ІІІ місце (викладач Колісниченко А.Є);
   - ІІ Міжнародний фестиваль – конкурс інструментального, вокального хореографічного, театрального, циркового мистецтва «Простір майбутнього», м. Київ. Луцюк Валерія – ІІ місце; Войцеховська Софія – І місце; Загура Ярослав – І місце; Фортепіаной дует (Кравченко Андрій, Загура Ярослав – І місце (викладач Колісниченко А.Є.);
   - міжнародний фестиваль-конкурс «Квітуча Україна», м.Київ. Хореографічний колектив «Мелодіка» - ІІ місце (керівник Левчук О.І.)

   На заохочення учасників районних конкурсів та фестивалів протягом 2019 року комунальними закладами Броварської районної ради було витрачено близько 13,0 тисяч гривень.
   Для забезпечення участі колективів у обласних, всеукраїнських та Міжнародних конкурсах, фестивалях Броварським районним будинком культури витрачено 8,0 тисяч гривень.
   Відповідно до програми Рожнівської сільської ради для участі творчих колективів у Міжнародних фестивалів виділено 200,0 тисяч гривень, а саме: 62,0 тисячі гривень конкурсі мистецтва «Самоцвіти», що проходив у Польщі та 138,0 тисячі гривень фестиваль що проходитиме в останній тиждень червня у Болгарії.

        4. Про результати освітнього процесу у закладах освіти району.
   Освіта є основою інтелектуального, духовного, фізичного і культурного розвитку особистості, її успішної соціалізації, економічного добробуту, запорукою розвитку суспільства, об’єднаного спільними цінностями і культурою. Вона є визначальним чинником політичної, соціально-економічної, культурної та наукової життєдіяльності суспільства, стратегічним ресурсом поліпшення добробуту людей, забезпечення національних інтересів, зміцнення авторитету і конкурентоспроможності держави на міжнародній арені.
   За останні роки, у системі освіти Броварського району здійснено низку заходів щодо реалізації ідей і положень Національної доктрини розвитку освіти, Концепції реформування освіти «Нова Українська школа», підвищення її якості, доступності та конкурентоспроможності. Модернізовано зміст та вдосконалено організацію всіх ланок освіти, здійснено організацію інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами, профільного навчання в старшій школі, триває забезпечення закладів освіти сучасними навчальними кабінетами природничо-математичного циклу, комп'ютерними комплексами, підключення їх до мережі Інтернет.
   Мета розвитку системи освіти Броварського району полягає у створенні умов для розвитку особистості і творчої самореалізації громадян району, які усвідомлюють свою належність до Українського народу, орієнтуються в реаліях і перспективах соціокультурної динаміки, підготовлені до життя і праці у світі, що змінюється, дотримуються громадянських прав і свобод, з повагою ставляться до традицій, культури, віросповідання та мови спілкування народів світу, у вихованні покоління людей, здатних ефективно працювати і навчатися протягом життя, оберігати й примножувати цінності національної культури та громадянського суспільства, розвивати і зміцнювати суверенну, незалежну, демократичну, соціальну та правову державу як невід'ємну складову європейської та світової спільноти.
   Модернізація і розвиток системи освіти у Броварському районі має безперервний, гнучкий характер, синхронізований з освітніми процесами, які відбуваються в Україні та світі. Підвищення якісного рівня освіти Броварського району спрямовується на забезпечення економічного зростання та розв'язання соціальних проблем регіону, подальше навчання і розвиток особистості громадян.
    Відділом освіти Броварської райдержадміністрації сплановано та організовано системну роботу закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної роботи щодо забезпечення освітніх запитів і потреб громадян району, зокрема:
   - продовжено реалізацію Плану заходів відділу освіти Броварської райдержадміністрації щодо реалізації Концепції «Нова українська школа»;
   - вживаються заходи щодо реалізації державної політики щодо поетапного створення додаткових місць у закладах дошкільної освіти та повного охоплення громадян Броварського району дошкільною освітою;
   - вживаються заходи щодо виконання Програми розвитку та функціонування системи освіти Броварського району на 2019 рік;
   - забезпечується організаційне виконання Програми впровадження інклюзивного навчання в навчальних закладах Броварського району на 2017-2019 роки;
   - забезпечується неухильне виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів», наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 05.05.2018 за № 564/32016, вжито відповідних заходів для повного охоплення дітей і молоді шкільного віку різними формами навчання (видано розпорядження голови Броварської районної державної адміністрації від 12 січня 2018 року № 23 «Про облік дітей дошкільного, шкільного віку та учнів Броварського району», визначено відповідальних осіб за створення та оновлення відповідного районного реєстру, відпрацьовано механізми взаємодії між відділами і службами району, сільськими та селищними радами, керівниками закладів освіти із зазначеного питання;
   - вживаються заходи щодо збереження існуючої мережі закладів освіти, її розвиток та оптимізацію, організації роботи закладів освіти в одну зміну;
   - вживаються заходи щодо приведення штатних розписів закладів загальної середньої освіти до нормативної чисельності та приведення у відповідність до чинного законодавства України їх установчих документів;
   - забезпечено реалізацію права громадян на здобуття освіти за різними формами навчання, зокрема – індивідуальною, дистанційною, екстернатною, інклюзивною, відповідно до потреб здобувачів освіти;
   - створено умови рівних можливостей у здобутті освіти для громадян району, у тому числі осіб з особливими освітніми потребами, забезпечення функціонування ефективної системи інклюзивної освіти;
   - забезпечено розвиток, наступність і безперервність системи освіти між всіма її ступенями (дошкільною, початковою, загальною середньою, позашкільною тощо) протягом життя шляхом впровадження різних форм її здобуття, зокрема, заочної, екстернатної, дистанційної;
   - забезпечується розвиток інноваційної та дослідно-експериментальної діяльності закладів загальної середньої освіти, підвищення якості освіти району на інноваційній основі (участь закладів загальної середньої освіти району у провадженні дослідно-експериментальної роботи на регіональному, обласному та всеукраїнському рівнях);
   - вирішуються питання підвезення дітей, які цього потребують, шкільними автобусами, орендованим та найманим транспортом до місця навчання і в зворотному напрямку, заплановано закупівлю нових шкільних автобусів;
   - всіх дітей пільгових категорій та учнів 1-4 класів забезпечено безкоштовним гарячим харчуванням (відповідно до Програми організації харчування учнів та вихованців Броварського району на 2019 рік). Послуги харчування надає комунальне підприємство «Броварське районне виробниче управління об'єднання шкільних їдалень» Броварської районної ради;
   - забезпечуються умови щодо функціонування класів (груп) з поглибленим і профільним вивченням базових дисциплін у закладах загальної середньої освіти та забезпечення закладів освіти району сучасними навчальними кабінетами відповідно до вибраних профілів;
  - планомірно здійснюється оснащення закладів освіти району сучасними навчальними комп’ютерними та мультимедійними комплексами;
   - завершується оформлення для навчальних закладів району Державних актів на право користування земельними ділянками та Свідоцтв на право власності будівель;
   - з метою підготовки закладів освіти до нового начального року, забезпечення комфортних і безпечних умов у всіх закладах освіти Броварського району заплановано комплекс ремонтно-будівельних робіт;
   - забезпечено 100 % оплату заробітної плати, плати за спожиті енергоресурси, комунальні послуги тощо;
   - створено умови щодо ефективного функціонування комунального закладу Броварської районної ради «Інклюзивно-ресурсний центр».

   Проблемні питання, які негативно впливають на розвиток системи закладів освіти Броварського району, та заходи, які вживаються для їх подолання: 

Проблемне питання
Заходи, вжиті на 
місцевому рівні
Пропозиції щодо 
вирішення питання
Завершити у 2019 році реорганізацію Требухівської ЗОШ І-ІІІ ст. у навчально-виховне об'єднання (у складі закладу дошкільної освіти та закладу загальної середньої освіти).
1. Видано розпорядження голови Броварської райдержадміністрації за № 805.
2. відділом освіти Броварської райдержадміністрації видано відповідний наказ від 24.09.2018 року № 325
Прийняття відповідних рішень місцевими органами самоврядування щодо реєстрації Статуту закладу
Початок будівництва дошкільного закладу освіти на 110 місць Рожнівської сільської ради Сільською радою виділено ділянку та розроблено проект будівництва

 

Включення зазначеного проекту до фінансування через фонд регіонального розвитку


   5. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.

  За інформацією начальника відділу цивільного захисту Броварського РУ ГУ ДСНС України у Київській області Лічагіна А. за період з 03 по 09 червня 2019 року сталося 4 пожежі та 1 нещасний випадок на р. Десна - втопилася дитина 2004 року народження.


   Завідувач Броварського районного відділу лабораторних досліджень державної установи «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України» Товстоног В., що з 31.05. по 06.06 в Броварському районі не зареєстровано спалахів небезпечних кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь.
   Реєструвалися лише окремі випадки:
   - гострі кишкові інфекції у дітей та дорослих - 6 випадків;
   - сальмонельоз - 1 випадок;
   - туберкульоз - 1 випадок;
   - кір - 11  випадків;
   - вітряна віспа - 1;
   - покуси тваринами - 5 випадків.
   Фахівцями лабораторного відділу проводиться епідеміологічні розслідування та комплекс протиепідемічних заходів, направлених на профілактику інфекційних захворювань та запобігання поширенню, локалізацію і ліквідацію інфекційних хвороб в районі. 

Призовна кампанія "Весна-2019" в Броварському районі

опубліковано 3 черв. 2019 р., 03:53 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 3 черв. 2019 р., 03:54 ]

   03 червня 2019 року перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.Плакся взяв участь в урочистому заході з нагоди планової відправки призовників до обласного збірного пункту для служби в лавах Збройних Сил України.


   Вчитися захищати Батьківщину будуть 20 жителів Броварського району.

   З вітальним словом та настановою до юнаків звернулися військовий комісар Броварського ОМВК В.Ноженко, перший заступник Броварської районної держаної адміністрації Ю.Плакся.

 

Відбулася робоча нарада в Броварській районній державній адміністрації

опубліковано 3 черв. 2019 р., 03:16 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 3 черв. 2019 р., 03:20 ]

   03 червня 2019 року перший заступник Броварської районної державної адміністрації Ю. Плакся провів робочу нараду. 


    В засіданні взяли участь: заступник голови райдержадміністрації О. Юрченко, виконуючий обов’язки керівника апарату О. Мордач, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, начальники служб, управлінь, які забезпечують життєдіяльність району, представники засобів масової інформації. 


     За інформацією, наданою начальником відділу цивільного захисту Броварського РУ ГУ ДСНС України у Київській області А. Лічагіна за період за 27 травня по 2 червня зареєстровано:
   - загоряння трав'яного настилу в смт Калита на площі 200 м2;
   - загоряння сміття в с. Квітневе;
   - загоряння легкового автомобілю в с. Рожівка.
   Також А. Лічагін  наголосив на те, що проблемним є питання купання в необлаштованих для цього водоймах. Не дивлячись на таблички "Купатися заборонено", люди нехтують своєю безпекою та життям.

   Згідно інформації завідувача відділу Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень В. Товстоног з 24 по 30 травня 2019 року отримано 38 термінових повідомлень про виявлення в районі небезпечних інфекційних захворювань або підозри на них.
   Спалахів небезпечних кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь не зареєстровано.
   Дуже гостро стоїть питання захворюваності на кір. Протягом вказаного періоду зареєстровано 12 випадків, з них 9 дорослі та 3 дітей. Діагноз попередній, лабораторно ще не підтверджений.
   При проведеному епідеміологічному розслідування установлено, що всі хворі не щеплені проти кору.
   У зв'язку з неблагополучною епідемічною ситуацією у районі щодо захворюваності на кір та керуючись ст.15 ЗУ "Про захист населення від інфекційних хвороб" Броварський МРВЛД рекомендує керівникам освітніх закладів не зараховувати дітей, які не отримали профілактичних щеплень згідно з вимогами. 

       Директор КЗ БРР«Дитяча юнацько-спортивна школа» Т.Філіпова проінформувала, що 54 каратисти направдяються до Івано-Франківської області на відпочинок, 210 спортсменів взяли участь в змаганнях  першості ДЮСШ для підвищення рівня акредетації.  
      КЗ БРР "ДЮСШ" взяли участь в заході, присвяченому Дню захисту дітей та проводили спортивні змагання на своєму острівку  спортивних чудес.

   Директор КЗ БРР «Броварський районний центр дитячої та юнацької творчості» Т. Куць повідомила, що вихованці центру долучилися до проекту «Позашкілля заради майбутнього», а працівники долучені до роботи пришкільних таборів. 
   08 червня заплановано 11-й турнір з сімейної риборовлі. 

Броварщина відзначає Міжнародний День захисту дітей

опубліковано 31 трав. 2019 р., 01:33 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 31 трав. 2019 р., 01:59 ]

  

   Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.

   Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуєм достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави.

   Так 31 травня 2019 року в с. Літки, що на Броварщині, відбувся районний захід, присвячений Дню захисту дітей.

   В урочистостях взяли участь: заступник голови Броварської районної державної адміністрації О. Юрченко, заступник голови Броварської районної ради              А. Гоголіна, голова Літківської сільської ради І. Андріяш, працівники відділу освіти та культури райдержадміністрації, вчителі, батьки та діти.

  

   Ольга Борисівна у своєму виступі зазначила, що діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє Броварського району і всієї України. Саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

  

   Тому наше основне завдання – виховати своїх дітей розумними, порядними, добрими, з щедрою та гармонійною душею, впевненими в собі. А ще – прищепити їм палку любов до знань, рідної Батьківщини, мови та культури.

   Саме тому і районна влада постійно дбає про всебічний розвиток та здібності дітей, забезпечує належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

   Заступник голови побажала молодому поколінню Броварщини яскравих та незабутніх років дитинства, більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів.

   В ході проведення свята з дітьми проводили роботу такі локації: 

   1. «Острів чарівних художників»

 
 
 

   2. «Острів спортивних чудес»

 
 

   3. «Патріот»

 
 
 
  
 

   4. «Мистецький простір «ART KIDS LEND»

 
 
 

 
 

   Святкову локацію організували працівники Броварського відділу поліції, де дітки мали змогу продемонструвати знання правил дорожнього руху, дорожніх знаків та наочно застосували їх на практиці.


   Всі охочі мали змогу прийняти участь у конкурсі малюнку на асфальті, рухливих іграх, спортивних естафетах, безкоштовній фотосесії, аквагримі та пройти різні майстер-класи і разом з тим отримати естетичну насолоду від виступів найкращих творчих колективів Броварщини.

  
 
 

Всі учасники та переможці конкурсів отримали солодощі, морозиво, солодкі напої та подарунки від організаторів свята

  
  


Відбулася розширена оперативна нарада

опубліковано 27 трав. 2019 р., 01:14 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 28 трав. 2019 р., 04:50 ]

   27 травня 2019 року виконуючий обов'язки голови Броварської районної державної адміністрації Ю. Плакся провів розширену оперативну нараду. 


   В нараді взяли участь: заступник голови адміністрації О.Юрченко, виконуючий обов'язки керівника апарату адміністрації О. Мордачголови сільських та селищних рад, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, начальники служб, управлінь, які забезпечують життєдіяльність району, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

   Нарада розпочалася привітанням з нагоди Дня народження Л. Шапки - головного редактора міськрайонної газети "Нове життя" та відзначенням Подякою Мальцевої Т. - головного спеціаліста відділу містобудуавання та архітектури Броварської районної державної адміністрації з нагоди 40-річчя роботи на державній службі.

   


   На нараді розглянуто наступні питання:
 
  1. Про проведення виплати одноразової допомоги до Дня Перемоги та відзначення Дня Перемоги в районі.

   На виконання Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань» , постанови Кабінету Міністрів України від 20.03.2019 №237 «Деякі питання виплати у 2019 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» управління соціального захисту населення підготувало списки та провело виплату у наступних розмірах:

   - інвалідам війни І групи - по 3850,0 грн.;
   - інвалідам війни ІІ групи – по 3400,0 грн;
   - інвалідам війни ІІІ групи – по 2950,0 грн.;
   - учасникам бойових дій – по 1295,0 грн.;
   - членам сімей загиблих (померлих) – по 840,0 грн.;
   - учасникам війни – по 530,0 грн.

   Допомогу отримали:

   - інвалідам війни І групи – 36 чоловік ( з них ветеранів АТО – 2) ;
   - інвалідам війни ІІ групи – 134 чоловік ( з них ветеранів АТО – 20);
   - інвалідам війни ІІІ групи – 54 чоловіка ( з них ветеранів АТО – 16);
   - учасникам бойових дій –879 ( з них ветеранів АТО – 596);
   - членам сімей загиблих (померлих) – 222 ( з них ЧСЗ в АТО – 13);
   - учасникам війни – 622 ( з них ветеранів АТО – 4).

   Загальна сума виплат складає – 2395,8 тис.грн. Виплата проведена вчасно, відповідно до законодавства України.

   На виконання плану заходів від 24.04.2018 №27/1 “Про підготовку та відзначення у Броварському районі Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні”:

   - учнівська молодь, працівники соціальної сфери упорядкували та привели в належний стан меморіали, пам’ятники, військові поховання жертв Другої світової війни в кожному населеному пункті району;
   - керівники району та органів місцевого самоврядування спільно з головами сільських (селищних) ветеранських організацій, учнівською молоддю відвідали за місцем проживання ветеранів Другої світової війни;
   - в населених пунктах району 09.05.2019 були проведені святкові заходи до Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні;
   - 08. 05. 2018 у відділенні стаціонарного догляду Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбувся святковий обід для його мешканців.

   Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) спільно з управлінням соціального захисту населення, міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України, за рахунок районної програми “Турбота”, сформували та вручили 120 ветеранам війни продуктові набори (25,4 тис. грн).

   В населених пунктах району ветерани війни отримали: грошову винагороду – 304 чол /213,1 тис. грн; продуктові набори – 74 чол / 13,7 тис. грн, присутні на благодійному обіді – 30 чол/12,0 тис. грн.
   

   2. Інформація про хід виконання у 2019 році Програми розвитку Броварської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України на 2017 -2021 роки.

   За 5 місяців 2019 року БМРО ТЧХУ проведена наступна робота:
  
 1. В січні місяці, від Всеукраїнського БФ «Триумф серця», з яким наша організація плідно співпрацює вже не перший рік, було отримано та передано Броварському районному територіальному центру соціального обслуговування для малозабезпечених сімей Броварського району постіль, одяг та взуття на загальну суму 2 371,92 грн.
   2. В лютому місяці отримали ліки та передали - раді ветеранів району, Броварському терцентру, КНП «ББК лікарні» на загальну суму 4890,80 грн.
   3. Спільно з Броварським районним центром соціальних служб сім’ї та молоді в березні місяці проведена благодійна акція для сімей, які знаходяться в складних життєвих обставинах, були розвезені дитячі подарунки по домівкам – на загальну суму 15 030,28 грн. Ці подарунки готували сім’ї , які проживають в Німеччині.
   4. 05 березня ми долучилися до проведення благодійної акції до Міжнародного жіночого дня для жінок ветеранів Броварського району з накриттям святкового столу на загальну суму 5 938,00 грн.
   5. В квітні місяці Броварському районному територіальному центру соціального обслуговування були передані медикаменти для підопічних поважного віку на загальну суму 4 140,00грн.
   6. До Великодня проведена благодійна акція з врученням кексів та соків для 30 осіб, які проживають в Хоспісі для літніх людей в с. Скибин на загальну суму 1090,00грн.
   7. З нагоди Дня Перемоги разом з Управлінням соціального захисту населення БМРО ТЧХУ долучилася до видачі ветеранам 120 продуктових наборів на загальну суму 6000,00грн.
   8. Прийняли участь в святкуванні Дня Перемоги в В.Димеркій громаді в накритті святкового столу на загальну суму 3 783,00 грн.
   9. В рамках Місяця ЧХ до Дня матері була проведена благодійна акція – видача засобів гігієни, а саме підгузки для малят від Німецького ЧХ.
   Броварському районному територіальному центру соціального обслуговування для дітей з малозабезпечених сімей були передані 35 упаковок на загальну суму 15 218,00грн.
   Спільно з Броварським районним центром соціальних служб сім’ї та молоді підгузки розвозили по домівкам сім’ям, які знаходяться в складних життєвих обставинах – всього 57 упаковокна загальну суму 14 316,42 грн.
   Також 20 упаковок памперсів передані відділу соціального захисту населення, захисту прав дітей, сім’ї та молоді виконавчого комітету Великодимерської селищної ради на загальну суму 7728,00грн.
   10. В розрізі сучасних подій ЧХ продовжує благодійні акції на підтримку вимушених переселенців.
   Завдяки співпраці Товариства Червоного Хреста з компанією «Епіцентр» при отриманні подарункових сертифікатів Хоспіс для літних людей в с.Скибин зміг придбати новий посуд для своїх підопічних на загальну суму 1200,00грн.
   Також 5 сім’ям із с. Семиполки видано подарункові сертифікати ТЦ «Епіцентр» на загальну суму 600,00 грн.
   11. В День захисту дітей, який пройде 31 травня в с. Літки ЧХ приймає активну участь. Вже закуплено та зібрано благодійної натуральної допомоги на загальну суму 7500,00грн.
   12. Центр медико-соціальної допомоги БМРО ТЧХУ продовжує свою роботу по обслуговуванню наших ветеранів міста та району. За даний період 18 осіб Броварського району пройшли 38 медичних процедур.
   13. Традиційно щороку закуповуються та передаються в усі навчальні заклади Броварського району медикаменти і апарати для артеріального тиску. Вже отримано запит від всіх шкіл.


   3.  Інформація про організацію харчування у закладах освіти Броварського району у ІІ семестрі 2018-2019 навчального року

   Організація харчування здійснюється відповідно до Програми організації харчування учнів та вихованців закладів освіти Броварського району на 2019 рік, затвердженої рішенням Броварської районної ради від 22 листопада 2018 року № 655-50-VII.

   Фінансування Програми здійснюється за рахунок:

   - коштів районного бюджету;
   - інших джерел, не заборонених законодавством України. 

   Батьки або особи, які їх замінюють, вносять плату за харчування дітей у дошкільній ланці у розмірі, що становить 35 відсотків від вартості харчування на день (навчально-виховні комплекси та навчально-виховні об'єднання).

   Батьки, у сім’ях де троє і більше дітей виховується у дошкільній ланці, сплачують за харчування у розмірі, що становить 15 відсотків від вартості харчування на день (навчально-виховні комплекси та навчально-виховні об'єднання).

   Безкоштовним харчуванням у ЗДО забезпечені 321 дітина пільгових категорій (дітей – сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування - 5, із малозабезпечених сімей –6, із сімей учасників АТО – 57, діти-інваліди – 15, переселенці – 16, напівсироти – 3, діти з неповних сімей – 38, діти із багатодітних родин – 177, діти постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС – 4, діти.

   Середня вартість харчування 1 дитини на день у дошкільних закладах з 01.01.2019 р. становить 46,05 грн.. Організація харчування в ЗДО здійснюється шляхом закупівлі продуктів, а в НВК шляхом закупівлі послуги з організації харчування. Середня вартість харчування 1 дитини на день в НВК становить 55,27 грн.

   Батьківська плата за харчування дітей частково або повністю може вноситися в натуральній формі, як самими батьками, так і спонсорами, меценатами тощо.

   Рішенням сесії Броварської районної ради від 22 листопада 2018 року № 655-50-VII було затверджено Програму організації харчування учнів та вихованців загальноосвітніх навчальних закладів Броварського району на 2019 рік. Відповідно до Програми в 2019 році безкоштовним харчування забезпечені 3142 учні1-11 класів, з них: 2384 учнів 1-4 класів, 67 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, 17 дітей із малозабезпечених родин, 26 дітей з особливими освітніми потребами.

   Вартість харчування 1 учня складає: учнів 1-4 класів – 20 грн., учнів 5-11 класів – 24,11 грн. Загальний обсяг фінансування даної програми складає 16 486 069,20  грн.
 

   4. Інформація про стан програми реімбурсації "Доступні ліки".

   Програма реімбурсації «Доступні ліки» запроваджена КМУ з 01.04.2019 року перейшла в адміністрування національної служби здоров’я України. Починаючи з 07.03.2019 року почалась активна робота з підписання договорів з аптечними закладами, що дозволить пацієнтам отримувати ліки за електронними рецептами у будь якій аптеці по всій території України.

   Структурні підрозділи нашого підприємства забезпечені МІС та широкосмуговим інтернетом. Всі лікарі отримали КЕП (кваліфікаційний електронний підпис).

   Починаючи з 01.03.2019 року адміністрацією була проведена інформаційна компанія з аптечними закладами, щодо укладання договорів з НСЗУ.

   За інформацією що доступна адміністрації КНП на території Броварського арйону здійснюють господарську діяльність аптеки:

Населений пункт

Аптечний заклад

Участь в програмі

Лікар

Літки

ФОП Філатьєва

ні

Ткаченко

Зазим’є 

Віталюкс

ні

Вовк

Княжичі

Алтея

так

Дунаєва

Калинівка

Алтея

так

Ніколенко

Требухів

ВЕТА, 

Бажаємо здоров’я

так

ні

Каленченко

Красилівка

Алтея,
Трубіж

так, 

ні

Безрідний

Гоголів

Алтея,
ФОП ЗУБ

ні 

ні

Гладир

Плоске

ВЕТА

готуються

Рябий

Світильня

Трубіж

ні

Проценко

Русанів

Трубіж

ні

Іванова

ОТГ

Аптека №2 ББКЛ,  

ФОП Новіков

готуються

готуються

Заушніков

Пухівка

відсутній

 

Михієнко

Погреби

Євро СІТІ

ні

Шевченко

Рожни

відсутній

 

Новак

Богданівка

Медея

ні

Квашук

М. Бровари

ПАНІ, АПТЕКАРЬ

так

 

 

 

 

 

    За період з 01.04.2019 по теперішній час було виписано 1917 рецептів (853 особи), рецепти виписуються на термін 3 міс.

   5. Різне

   Про результати роботи Броварського відділу поліції по обслуговуванню Броварського району в період 18.-25.05.2019 проінформував М. Скидан - перший заступник начальника Броварського відділу поліції. За вказаний період було зареєстровано 167 повідомлень, з них з ознаками кримінальних правопорушень - 16. Зафіксовано 10 фактів раптової смерті та 5 ДТП без постраждалих. Всього по Броварському району за вказаний період складено 59 адміністративних протоколів.

   Згідно з інформацією завідувача відділу Броварського міжрайонного відділу лабораторних доліджень в Броварському районі зафіксовано 15 випадків захворювань на кір за період з 17.05.2019 по 23.05.2019. Загалом у районі та місті станом на 23.05.2019 на кір захворіло 604 особи з них 219 - Броварський район.


 

В школах Броварщини пролунав "Останній дзвоник"

опубліковано 24 трав. 2019 р., 01:48 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 24 трав. 2019 р., 01:57 ]


   24 травня 2019 року у Броварському районі відбулися урочисті заходи, присвячені закінченню навчального року.

   Голова Броварської районної державної адміністрації М. Клименко та начальник відділу освіти Броварської районної державної адміністрації Л. Чайка побували на урочистостях «Останнього дзвоника» в Плосківському НВО.

   

   Привітавши учнівський, педагогічний та батьківський колективи Плосківського НВО щирими напутніми словами, Микола Федорович побажав випускникам успіхів у майбутньому, вдалих перших кроків у самостійне життя, впевненості в собі, здійснення мрій та сподівань. Зазначив, що молодь – це наше майбутнє і від неї залежить подальше процвітання Української держави, зокрема Броварського краю. В подарунок від райдержадміністрації заклад отримав сертифікат на придбання м'ячів.

  

   Голова зазначив, що Броварська районна державна адміністрація всіляко сприяє розвитку освітньої галузі Броварщини. Також додав, що до початку навчального року в освітніх закладах району буде проведено ряд ремонтних робіт. Першокласники кожної школи Броварського району сядуть за нові парти, а кожен клас буде оснащено новітніми інтерактивними комплексами.

   Плосківське НВО є одним із найуспішніших закладів у Броварському районі. Педагоги навчально-виховного об’єднання підготували 14 переможців районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, 2-х призерів конкурсу захисту робіт малої академії наук України, переможців та призерів творчих конкурсів. Команда «101» Плосківського НВО стала переможцем районного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. Також на високому рівні була проведена робота за військово-патріотичним напрямом, адже учні Плосківського навчального закладу стали переможцями районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура». На урочистостях переможців голова адміністрації відзначив Почесними грамотами відділу оствіти Бровраської районної державної адміністраці за зайняте І місце у конкурсі «Впоряд», за І місце у конкурсі «Смуга перешкод», за ІІІ місце у конкурсі творчих звітів «Добре діло», за І місце у районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

  
 
 

   Після завершення урочистостей присвячених святу Останнього дзвоника всіх учнів НВО чекав сюрприз: педагогічний колектив підготували святковий квест “Ура! Канікули!". Протягом години учні проходили цікаві завдання по станціям - співали пісні, показували свої знання зі шкільної програми, проявляли свої творчі здібності та фізичну підготовку.

  

   Пролунав останній дзвоник, сповістивши про те, що навчальний рік закінчився і попереду довгоочікувані канікули, для випускників – вступ до інших навчальних закладів. А останній шкільний вальс і останній дзвоник вкотре нагадав про прекрасні шкільні роки.

Відбулися міськрайонні змагання з пожежно-прикладного спорту серед невоєнізованих протипожежних формувань Броварського району

опубліковано 23 трав. 2019 р., 05:34 Інформаційно-довідковий центр

   23 травня 2019 року на стадіоні Броварського вищого училища фізичної культури за адресою м. Бровари вул. Шевченка, Броварським районним управлінням ГУ ДСНС України у Київській області було проведено міськрайонні змагання з пожежно-прикладного спорту серед невоєнізованих протипожежних формувань Броварського району.

   Дані змагання були проведені з метою зароджування здорової, сильної нації, популяризації і розвитку пожежно-прикладного спорту в Броварському районі, формування у жителів та працівників підприємств необхідних навичок і спеціальних якостей в роботі з пожежним обладнанням, підвищення рівня спортивної майстерності.

   У змаганнях взяли участь: команди дружин юних пожежників навчальних закладів Броварського району та м. Бровари, сільські пожежні команди Броварського району, добровільні пожежні дружини.

 
      
  

   І. Результати змагань серед місцевих пожежних команд та добровільних пожежних дружин: 


   1. Пожежна естафета (4х100 м з подоланням перешкод та гасінням палаючого протвіня):

   І місце – МПК смт В. Димерка

   ІІ місце – МПК с. Богданівка

   ІІІ місце – МПК с. Княжичі

   2. Бойове розгортання від пожежної автоцистерни на одну магістральну та дві робочі лінії з гасінням умовної пожежі (мішені):

   І місце – МПК смт В. Димерка

   ІІ місце – МПК с. Тарасівка

   ІІІ місце – МПК с. Богданівка

   3. Загальнокомандне місце:

   І місце – МПК смт В. Димерка

   ІІ місце – МПК с. Богданівка

   ІІІ місце – МПК с. Русанів

   4. Краще утримання пожежного ДЕПО:

   І місце – МПК с. Княжичі.

   5. Краще утримання пожежного автомобіля серед невоєнізованих протипожежних формувань:

   І місце – МПК с. Требухів

   ІІ. Результати змагань серед дружин юних пожежних:

   Пожежна естафета (4х100 м з подоланням перешкод та гасінням горящого протвіня):

   І місце – ДЮП Требухівської ЗОШ

   ІІ місце – ДЮП Княжицької ЗОШ

   ІІІ місце – ДЮП Русанівського НВК


  
  
   Переможців привітали перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю. Плакся, начальник Броварського районного управління ГУ ДСНС України в Київській області М. Семиног та начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Броварської міської ради П. Приказчик 

  

Відбулося засідання колегії Броварської районної державної адміністрації

опубліковано 23 трав. 2019 р., 02:32 Інформаційно-довідковий центр

23 травня 2019 року голова Броварської районної державної адміністрації М. Клименко провів засідання колегії Броварської районної державної адміністрації.

  

    В засіданні взяли участь: перший заступник голови адміністрації Ю. Плакся, заступник голови адміністрації О.Юрченко, виконуючий обов’язки керівника апарату О. Мордач, члени президії, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, керівники служб, які забезпечують життєдіяльність району, голови сільських, селищних рад та представники об’єднаних територіальних громад, голови профспілок району, представники засобів масової інформації. 

   На засіданні колегії розглянуто наступні питання:
   
   1. Про стан виконання районного бюджету за І квартал 2019 року.
   Доповідає: Миргородська Олена Жоржівна – начальник управління фінансів Броварської районної державної адміністрації.

   Станом на 01.04.2019 року по загальному фонду обсяг надходжень до зведеного бюджету району становить 231507,1 тис. грн., що більше плану на 2,1 % або 4862,5 тис.грн. З них, міжбюджетні трансферти (дотації, субвенції тощо) становлять 65,7 % або 152042,4 тис.грн.. В порівняні з відповідним періодом минулого року надходження зведеного бюджету зменшились на 48226,2 тис.грн.

   За 1 квартал 2019 року фактично надійшло доходів без урахування трансфертів до зведеного бюджету району на суму 79464,7 тис. грн. або 109,3 % до затвердженого плану. Зростання до минулого року склало 17,0 %, або 11562,5 тис. грн..

   Станом на 01.04.19 за оперативними даними сума податкового боргу до місцевого бюджету по Броварському району становить 12687,5 тис. грн., в т.ч. по податкам:
   - земельний податок та орендна плата за землю – 10074,3 тис.грн.,
   - єдиний податок – 1276,3 тис.грн.,
   - інші податки і збори – 1336,9 тис.грн..

   По спеціальному фонду до зведеного бюджету Броварського району надійшло 14296,5 тис.грн., з них власних надходжень 2367,1 тис.грн., офіційних трансфертів 2439,7 тис.грн., екологічного податку 171,5 тис.грн., надходження коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту 2882,4 тис.грн., надходження коштів від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва 5,4 тис.грн., коштів від продажу земельних ділянок – 6429,5 тис.грн., інших надходжень – 1,0 тис.грн.

   Видатки зведеного бюджету району за І квартал 2019 року складають 211640,3 тис. грн. та зменшились на 18,9 % відносно минулого року ( 261001,1 тис.грн різниця становить – 49360,8 тис. грн.), в т.ч. по загальному фонду 198198,1 тис.грн. та по спеціальному 13442,2 тис.грн.   


   2. Про хід виконання Програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку Броварського району за І квартал 2019 року. 
   Доповідає: Плакся Юрій Сергійович – перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації. 

   Доходи населення. Середньомісячна заробітна плата штатних працівників за ІV квартал 2018 року зросла на 25,1 % в порівнянні з відповідним періодом минулого року і склала – 11682 грн (за ІV квартал 2017 року цей показник становив 9337 грн). Станом на 01.04.2019 року заборгованість з виплати заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях району відсутня.

   Пенсійне забезпечення. По Броварському району перебуває на обліку 21068 пенсіонерів, середній розмір пенсії становить 2805,74 грн. Протягом І кварталу 2019 року призначено 212 нових пенсій, проведено 402 перерахунки за зверненнями громадян.

   Житлово-комунальне господарство та енергозбереження. Станом на 01.04.2019 року у Броварському районі функціонує 18 комунальних підприємств сільських та селищних рад, в тому числі 5 – у територіальних об’єднаних громадах. Протягом І кварталу 2019 року ПрАТ «Коммунтранс» виконало роботи з експлуатаційного утримання доріг державного значення (замовник – Служба автомобільних доріг у Київській області) на суму 549,6 тис. грн, ТОВ «ДС ПРОМ ГРУП» виконало роботи з експлуатаційного утримання доріг місцевого значення (замовник – Департамент регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації) на суму 6,271 млн. грн. Станом на 01.04.2019 року в рамках двомісячника ліквідовано 5 несанкціонованих сміттєзвалищ, вивезено близько 124,8 м3 відходів, частково приведено в належний санітарний стан дитячі і спортивні майданчики. Роботи в цьому напрямку продовжуються.

   Адміністративні послуги. Центр надання адміністративних надає 158 послуг. Протягом І кварталу 2019 року до Центру звернулося 5452 суб’єкт звернень, з них: надано адміністративних послуг – 4544 заявникам; відмовлено у видачі адміністративної послуги – 667 заявникам;на розгляді – 241 звернення. Центром надано 5798 консультацій. За І квартал 2019 року відділом реєстрації прийнято 345 заяви про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, з яких у 7 заяв відмовлено. Також, прийнято та розглянуто 45 заяв юридичних та фізичних осіб-підприємців стосовно державної реєстрації бізнесу. Надано близько 3500 консультацій. 

   Обсяг прямих інвестицій (акціонерного капіталу), унесених в Броварський район з початку інвестування, на 31 грудня 2018 року склав 596 040,7 тис. дол. США (37,4 % від загального обсягу прямих інвестицій в Київську область), що на 1,6 % менше обсягу прямих інвестицій на початок 2018 року та в розрахунку на одну особу населення становив 8 667,0 дол. США.
   Освоєно капітальних інвестицій у Броварському районі за 2018 рік на суму 1 188 164 тис. грн., що на 16,1 % більше ніж за 2017 рік (за 2017 рік цей показник становив 1 023 376 тис. грн.).
   Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та з метою залучення коштів пайової участі у розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури до місцевих бюджетів сільських (селищних) рад протягом І кварталу 2019 року фактично надійшло
2882,4 тис. грн., що на 1381,3 тис. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року (надходження за І квартал 2018 року становлять
1501,1 тис. грн.). 

   Зовнішньоекономічна діяльність. Обсяг експорту товарів за 2018 рік становив 41 411,1 тис. дол. США (2,2 % від загального обсягу експорту товарів області), імпорту – 308 610,6 тис. дол. США (8,5 % від загального обсягу імпорту товарів області). Порівняно з 2017 роком експорт зріс на 26,2 %, імпорт – на 29,1 %. Негативне сальдо зовнішньої торгівлі товарами становило 267 199,5 тис. дол. США.
   Коефіцієнт покриття експортом імпорту склав 0,13.
   Обсяг експорту послуг становив 3 184,3 тис. дол. США (1,0 % від загального обсягу експорту послуг області), імпорту – 15 251,3 тис. дол. США (7,1 % від загального обсягу імпорту послуг області). Порівняно з 2017 роком експорт зріс на 21,4 %, імпорт – на 33,9 %. Негативне сальдо зовнішньої торгівлі послугами склало 12 067,0 тис. дол. США.
   Коефіцієнт покриття експортом імпорту становив 0,21.

   Споживчий ринок. На сьогоднішній день в районі встановилась позитивна динаміка розвитку галузі торгівлі та ресторанного господарства. Роздрібний товарооборот за 2018 рік становить 935 987,0 тис. грн., що на 18,9 % більше за аналогічний період минулого року (за 2017 рік цей показник становив 787 564,5 тис. грн.). Роздрібний товарооборот у розрахунку на одну особу населення за 2018 рік становить 13 664 грн, що на 18,0 % більше за
2017 рік (за 2017 рік цей показник становив 11582 грн.).

   Транспортне обслуговування. Перевезення пасажирів автомобільним транспортом здійснюється на 57 регулярних автобусних маршрутах, в тому числі: приміських маршрутів – 46, міжміських – 6 та приміських внутрішньорайонних – 5. В Броварському районі 5 «шкільних автобусів», що дає змогу дітям з віддалених куточків населених пунктів вчасно добиратися до місця розташування навчальних закладів. В січні 2019 року проведений конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Броварського району (далі – конкурс), організатором якого була Броварська районна державна адміністрація. Результатом конкурсу визначено переможців по затвердженим маршрутам. 14.02.2019 підписані договори про організацію перевезень пасажирів на автобусному маршруті загального користування між адміністрацією та перевізниками – переможцями.
   
   Згідно районної Програми «Турбота на 2016-2020 роки за І квартал 2019 року із запланованих 100,0 тис. грн., профінансовано ПАТ «Укрзалізниця» 24 122,00 грн. компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті.


   3. Про стан реалізації Концепції «Нова українська школа» у закладах освіти Броварського району та впровадження нового Державного стандарту початкової освіти.    
   Доповідає: Чайка Людмила Григорівна – начальник відділу освіти Броварської районної державної адміністрації. 

   З метою реалізації Концепції НУШ, нового Державного стандарту, підвищення якості надання освітніх послуг закладами загальної середньої освіти та відділом освіти Броварської райдержадміністрації здійснюються відповідні заходи:
   1. Наказом відділу освіти Броварської райдержадміністрації від 20.12.2017 року №497 затверджено «План заходів відділу освіти Броварської райдержадміністрації з реалізації Концепції «Нова українська школа» на 2017 -2024 рр.» (передбачено перехід на новий зміст освіти, підготовку педагогічних працівників, оновлення системи забезпечення якості освіти, створення нового освітнього середовища, забезпечення прозорості функціонування закладів освіти).
   2. Розпорядженням голови Броварської райдержадміністрації від 16.01.2018 р. № 26 затверджено «План заходів із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти “Нова українська школа” на 2017—2029 роки».
   3. Планомірно формується перспективна мережа перших класів, які з 1 вересня 2019 року будуть реалізувати Концепцію «Нова українська школа».
У 2019/2020 н. р. у районі планується відкрити 28 перших класів, у яких почнуть здобувати загальну середню освіту близько 630 учнів. Заплановано до 31 травня здійснити набір до 1-х класів здобувачів освіти відповідно до території обслуговування, а з 1 червня – зараховувати решту бажаючих (на вільні місця).
   4. Здійснено аналіз кадрового забезпечення початкової школи на 2019/2020 н.р., забезпечується підвищення кваліфікації педагогічних працівників під керівництвом тренерів (березень-червень) з отриманням необхідних сертифікатів, зокрема, шляхом завершення курсів на платформі Едера.
   Відповідно листа КНЗ КОР "Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів" від 28.09.2018 № 1151 " Про підвищення кваліфікації педагогічних працівників" з 10 жовтня 2018 року по 18 листопада 2018 року здійснено навчання для 36 вчителів (вчителів майбутніх перших класів 2019-2020 н.р. та вчителів, які працюють в перших класах і не пройшли курси підвищення кваліфікації) в ІІІ етапи. Навчання відбувалося на базі Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Загальна кількість годин навчання – 60. Тренерами в навчанні були Лавреха Т.Г., учитель Княжицької ЗОШ І-ІІІ ступенів та Ткаченко В.М., методист РМК.
   5. Відповідно до нормативних документів МОН України відбувається відбір підручників для учнів 2 класів за новою програмою через систему ІСУО.
   6. Забезпечується фінансування Плану заходів відділу освіти Броварської райдержадміністрації з реалізації Концепції «Нова українська школа» на 2017 -2024 рр.».
   7. Відділом освіти Броварської райдержадміністрації здійснюється моніторинг створення нового освітнього простору для 1-х класів у закладах освіти району, готовність закладів освіти району впроваджувати новий Державний стандарт початкової загальної освіти.  

   З метою забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у 2019 році було розподілено 68 444,1 тис.грн. Зокрема:

   48 776,10 тис. грн. – на закупівлю дидактичних матеріалів, музичних інструментів, сучасних меблів, комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів згідно з переліком, затвердженим МОН (видатки розвитку);

   15 337,50 тис. грн. – на підготовку тренерів-педагогів, супервізорів, проведення супервізії та підвищення кваліфікації педагогічних працівників (видатки споживання), у тому числі 4 334,50 тис. грн. – для вчителів, які забезпечують здобуття учнями 5-11 (12) класів загальної середньої освіти.

   Розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 11 квітня 2019 року № 217 «Про розподіл та перерозподіл обсягів субвенцій з державного бюджету між місцевими бюджетами Київської області на 2019 рік» здійснено розподіл між місцевими бюджетами Київської області на 2019 рік обсягу субвенції з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету. Так, для Броварського району передбачено видатки на суму 1 183 376,00 грн., у тому числі:

   297 886,00 – на закупівлю дидактичних матеріалів для учнів початкових класів, що навчаються за новими методиками відповідно до Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти "Нова українстка школа" (видатки розвитку);

   491 697,00 – на закупівлю сучасних меблів для початкових класів нової української школи (видатки розвитку);

   367 696,00 – на закупівлю музичних інструментів, комп'ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів нової української школи (видатки розвитку );

   26 097,00 – на здійснення витрат на відрядження для підвищення кваліфікації вчителів, асистентів вчителів закладів загальної середньої освіти з інклюзивним та інтегрованим навчанням , директорів закладів загальної середньої освіти, заступників директорів з навчально-виховної (навчальної, виховної) роботи у початковій школі, а також директорів, заступників директорів з навчально-виховної (навчальної, виховної) роботи, вчителів закладів загальної середньої освіти, які є учасниками експерименту із запровадження проекту Державного стандарту початкової освіти, інтегрованого курсу природничих дисциплін, електронних підручників (видатки споживання).

   В рамках реалізації Концепції «Нова українська школа» у закладах освіти Броварського району планомірно створюється сучасне нове освітнє середовище.            Зокрема:
   - яскравий дизайн зовнішнього оформлення закладів освіти у сучасній стилістиці;
   - внутрішній дизайн приміщень, сучасне оформлення класів, учбових приміщень, коридорів, зокрема, багатофункціональний учбовий простір, забезпечення сучасним навчальним обладнанням;
   - облаштування пришкільної території (відпочинково-ігрові зони, доріжки для прогулянок, лабіринти, обладнані (пристосовані) зони для рухливих та розвиваючих ігор на свіжому повітрі);
   - придбання обладнання та навчально-дидактичного матеріалу для майбутніх перших класів;
   - створення і підтримка умов для інклюзивного навчання та безбар'єрного доступу осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення;
   - розпочато процедуру тендерних закупівель щодо освоєння залишків освітньої субвенції за 2018 рік.

   У 2019 році із зазначеними цілями закуплено:
   - 4 ноутбука;
   - 1 багатофункціональний пристрій;
   - 3 навчальні комп’ютерні комплекси;
   - 6 навчальних кабінетів природничо-математичного циклу;
   - 300 парт для початкової ланки системи освіти району.

   Заплановано у 2019 році:
   - оновити матеріально-технічну і навчально-методичну базу кабінетів у яких навчатимуться першокласники (починаючи з 1 вересня 2019 року, за проектом «Нова українська школа»);
   - оснастити сучасним комп’ютерним та мультимедійним обладнанням кабінети 1­-х класів початкової школи;
   - забезпечити навчальні приміщення 1-х класів початкової школи сучасними меблями (одномісні антисколіозні парти, робоче місце вчителя тощо);
   - забезпечити учасників освітнього процесу дидактичними навчальними засобами.

   Сума дефіциту фінансування заходів Плану з реалізації Концепції «Нова українська школа» для закладів освіти Броварського району становить близько 500,0 тис.грн.

   4. Про здійснення заходів щодо підготовки та проведення літнього оздоровлення дітей шкільного віку та пільгового контингенту влітку 2019 року. 
   Доповідає: Хромець Світлана Миколаївна – начальник служби у справах дітей та сім’ї Броварської районної державної адміністрації. 

   Районною Програмою оздоровлення передбачено охопити оздоровленням та відпочинком 2214 дітей шкільного віку, за рахунок яких коштів районного та місцевих бюджетів. Прогнозні показники щодо фінансового забезпечення оздоровчої кампанії 2019 року складають 8 805 600,00 грн.. З них – 1 149 600,00 грн. кошти районного бюджетів, 7 656 000,00 - кошти сільських, селищних рад, кошти ОТГ та кошти інших джерел не заборонених законодавством України.

   Загальна чисельність дітей пільгових категорій, які мають бути забезпечені оздоровленням та відпочинком, на території району становить 5159 осіб. Що становить 60 % від загальної кількості дітей шкільного віку.

   Відділом освіти райдержадміністрації заплановано організовується відпочинок дітей у пришкільних та мовних таборах на базі навчальних закладів району. Загалом працюватиме 14 пришкільних таборів, у яких змістовним відпочинком було охоплено 759 дітей.

   Станом на 26.04.2019 оздоровлено 58 дітей. З них 7 – дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 8 – дітей з багатодітних сімей, 1 – дитина з інвалідністю, 1 – дитина учасника АТО, 1 – рідна дитина батьків-вихователів ДБСТ, 40- дітей-учасників творчих колективів.


   5. Про заходи щодо попередження пожеж, загибелі та травмування людей на них в Броварському районі. 
   Доповідає: Кривенко Василь Андрійович – завідувач сектору з питань цивільного захисту Броварської районної державної адміністрації. 

   Станом на перше півріччя 2019 року вже було проведено 15 відпрацювань населених пунктів, під час яких здійснено обхід 321 домоволодіння, проведено інструктажі з понад 400 особами щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті та розповсюджено 550 листівок на протипожежну тематику.

  23 травня 2019 року спільно з Броварським районним управлінням ГУ ДСНС України в Київській області на стадіоні Броварського вищого училища фізичної культури будуть проведені змагання з пожежно прикладного спорту серед невоєнізованих протипожежних формувань, в яких беруть участь дружини юних рятувальників сільських, селищних шкіл і об’єднаних територіальних громад та команди пожежної місцевої охорони Броварського району. Для нагородження учасників були виділені кошти в розмірі 25 000 грн серед школярів і підрозділів місцевої пожежної охорони та 75 000 грн для поповнення матеріального резерву згідно номенклатури (дезінфікуюча установка).

   6. Про підведення підсумків роботи сільських і селищних рад, комунальних підприємств, спеціалізованих служб району з проведення весняного двомісячника благоустрою населених пунктів району.
   Доповідає: Заріцька Оксана Миколаївна – начальник відділу житлово-комунального господарства Броварської районної державної адміністрації.

  Основні заходи, спрямовано на поліпшення стану довкілля, а саме: озеленення, благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій, очищення водних джерел тощо.
   Щотижня по всіх населених пунктах району проводилися суботники.
   20 квітня 2019 року у всіх населених пунктах району пройшли акції «За чисте довкілля», «Посади своє дерево».
   11 травня 2019 року взяли участь у суботнику працівники структурних підрозділів райдержадміністрації. В с. Літки було очищено від побутового сміття прибережну смугу річки Десна та висаджені саджанці сосен і дубів.

   Під час проведення зазначених акцій в населених пунктах впорядковано прибудинкові території, вулиці, майдани, сквери, місця громадського користування та відпочинку, береги водойм, ліси, приведено в належний санітарний стан джерела питного водопостачання, власні і прилеглі території промислових та сільськогосподарських підприємств, закладів освіти, охорони здоров’я, підприємств побуту, торгівлі, громадського харчування, транспортних організацій, смуги залізничної колії тощо.

   В ході проведених робіт було ліквідовано 99 несанкціонованих сміттєзвалищ, зібрано та вивезено 3,91 тис. м3 сміття, висаджено 1758 дерев, 914 кущів, впорядковано 2,54 тис. м2 квітників та 11,14 тис. м2 газонів. Прибрано 26 парків і 12 скверів, 92 дитячих майданчики, 67 кладовищ, 10 місць почесних поховань, 28 братських могил та 19 меморіальних комплексів. У суботниках взяли участь підприємства району, установи та організації всіх форм власності, в тому числі працівники райдержадміністрації, її структурних підрозділів, районної ради, депутатський корпус, учні ЗОШ району та жителі населених пунктів. У заходах взяли участь 5,7 тис. осіб, в тому числі 2,7 тис. осіб учнівської молоді.

   На автодорогах місцевого та державного значення дорожніми службами було проведено роботи з прибирання несанкціонованих сміттєзвалищ та очищення узбіч доріг, зупинок громадського транспорту, проводився ямковий ремонт дорожнього покриття.
 
   7. Про зміни в порядку призначення житлової субсидії.
   Доповідає: Яіцька Лариса Петрівна – начальник управління соціального захисту населення Броварської районної державної адміністрації. 

   До Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 внесено зміни постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 №373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі».

   З першого травня 2019 року житлова субсидія буде надаватися у грошовій формі: безготівковій або готівковій.

   Грошова безготівкова форма - це коли призначена субсидія перераховується на АТ «Ощадбанк», який відшкодовує кошти на обслуговуючі організації згідно поданими ними реєстрами. За результатами опалювального (неопалювального) сезону залишок невикористаної субсидії виплачується готівкою субсидіанту.

   Грошова готівкова форма - це коли призначена субсидія надається готівкою, а саме:
   - особам, які одержують пенсії,- через Пенсійний фонд України шляхом перерахування коштів на пенсійні рахунки банків або через АТ «Укрпошта», де особа одержує пенсію;
   - особам, які не одержують пенсії, - через АТ «Ощадбанк» шляхом перерахування грошових переказів через платіжну систему «Система термінових переказів Швидка копійка» або шляхом зарахування на поточні рахунки відкриті в АТ «Ощадбанк».

   З новою заявою та декларацією у травні мають звернутися тобто подати новий пакет документів:
   - орендарі житла;
   - внутрішньо переміщені особи;
   - домогосподарства, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих осіб;
   - домогосподарства, де є непрацюючі особи працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати;
   - якщо у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства відбулися зміни протягом останнього року.

   Всім іншим субсидіантам, які одержували житлову субсидію в опалювальному сезоні у грошовій формі (безготівковій чи готівковій), і у них відсутня заборгованість за житлово-комунальні послуги, яка відповідає ознакам, визначеним у підпункті 5 пункту 6 Положення, житлова субсидія на наступний строк призначається автоматичним перерахунком у готівковій формі. Із відібраних 6919 субсидійних справ 5078 підлягає автоматичному перерахунку без звернення субсидіантів, 1841 справа потребує повторної подачі заяви та декларації.

   Таким чином, у травні 2019 року житлова субсидія призначається на наступний період домогосподарствам, які одержували субсидію у попередньому періоді і у яких відсутня зазначена вище заборгованість зі сплати послуг, у грошовій готівковій формі без подання нових заяви і декларації.

   Тим сім'ям, у яких чоловіки (дружини) зареєстровані за різними адресами, повинні подати новий пакет документів.
 
   Особам, які вперше звертаються за субсидією, вона призначається у грошовій безготівковій формі на підставі декларації і заяви, в якій має бути зазначено номер мобільного телефону.

   Громадянам, які одержували житлову субсидію в опалювальному сезоні і у них наявна заборгованість з оплати послуг, субсидія на наступний період призначається у грошовій безготівковій формі після вирішення питання з наявною заборгованістю. Крім того, за наявності заборгованості в окремих випадках, з урахуванням обставин, що склалися, комісія може прийняти рішення щодо призначення субсидії на наступний період (у грошовій безготівковій формі).

   Якщо за результатами розрахунку розмір субсидії становить більше 5 тис. грн, така субсидія надається у грошовій безготівковій формі.

   Також Положенням передбачено, що за заявою одержувача субсидії, якому вона надається у грошовій готівковій формі, виплата субсидії з наступного після подання заяви місяця може здійснюватися у грошовій безготівковій формі, в якій обов’язково зазначається номер мобільного телефону заявника.

   8. Про стан роботи щодо збереження культурної спадщини району та утримання пам’яток історії та археології у належному стані.
   Доповідає: Мехед Тетяна Іванівна – начальник відділу культури Броварської районної державної адміністрації. 

   В районі продовжують роботу 13 колективів у фольклорному жанрі, з них: фольклорний гурт «Перевесло» Броварського РБК та фольклорний ансамбль «Живемо» Зазимського сільського клубу мають звання «народний»; фольклорний ансамбль «Перепілочка» Зазимського сільського клубу має звання «зразковий».

   До пам`яток культурної спадщини національного значення Київської області, занесених до Державного реєстру нерухомих пам’яток України, у Броварському районі на території Літочківської сільської ради є пам’ятка археології під назвою «Городище», про що свідчить Постанова Кабінету Міністрів України від 03.09.2009 № 928. Також до пам’яток культурної спадщини місцевого значення, занесених до Державного реєстру нерухомих пам’яток України, у Броварському районі на території Рожівської сільської ради є пам’ятка археології під назвою «Поселення Рожівка І», про що свідчить Наказ Мінкультури від 27.03.2013 № 228. Обидві пам’ятки знаходяться в належному стані.

   На території Броварщини ще є понад 200 пам’яток, однак вони не внесені до оновленого Державного реєстру нерухомих пам’яток України. Також можна відмітити про те, що фінансування на належне утримання даних об’єктів комунальним закладом Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури» протягом останніх 6 місяців не відбувалося.

   9. Про хід виконання Програми розвитку футболу в Броварському районі на 2019-2021 роки за І квартал 2019 року.
   Доповідає: Левкович Віталій Віталійович – завідувач сектору фізичної культури, молоді і спорту. 

   В районі створена Громадська Cпілка «Федерація футболу Броварського району». При селищних та сільських радах працюють 14 інструкторів зі спорту, з них 12 на громадських засадах. Цим популярним видом спорту в районі займається 2400 спортсменів-аматорів, близько 1000 юнаків, створено 20 футбольних команд району.

   На початку травня 2019 року в селі Зазим’я відбувся фінал Кубку Броварського района ім. Михайла Юхти, перемогу здобув ФК «Зазим’я», обігравши ФК «Тарасівка». Також вже стартував Чемпіонат Броварського району з футболу серед чоловіків, участь в якому приймають 18 футбольних команд. Вже зіграно матчі І туру вищої ліги. У вищій лізі чемпіонату Київської області з футболу беруть участь дві команди нашого району: ФК «Десна» Погреби президент клубу Крупенко Віталій Вікторович, який водночас являється одним із заступників обласної федерації футболу та ФК «Асканія - Флора» Калинівка президент клубу Рудницький Володимир Станіславович.

   В КЗ БРР «ДЮСШ» функціонує відділення футболу де працює 5 тренерів-викладачів на базах 5 ЗОШ району де займаються близько 450 юних футболістів. Чотири тренери з футболу пройшли курси підвищення кваліфікації у Національному університеті фізичного виховання і спорту України і претендують на підвищення категорії тренера – викладача.

   В першому кварталі 2019 року пройшли відкриті Першості КЗ БРР «ДЮСШ» з міні – футболу у всіх вікових групах. Також відбувся дитячий Чемпіонат Броварського району з міні – футболу. Серед учасників 2005 – 2006 р.н. перемогу здобули спортсмени з села Рудня, а серед 2007 – 2008 р.н. спортсмени з смт Калинівка.

   10. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Калинівської селищної ради. 
   Доповідає: Булкот Вадим Сергійович – голова Калинівської селищної ради. 

   На території Калинівської селищної ради проживає 5848 чол. В тому числі: громадян працездатного віку 3682 чол. або 63% від загального населення, пенсіонерів - 846 чол. або 14,5 % від загального населення, дитяче населення – 1320 чол. або 22,5 % (від 0 до 18 років).

   На виконання Програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку за 2019 рік селищною радою використано 11 387,045 тис.грн., на гуманітарну сферу, житлово-комунальне господарство, розвиток інфраструктури та соціальної сфери, духовний розвиток, охорону навколишнього середовища, будівництво та інвестиційну діяльність та інше.

   Станом на 01.01.2018 року на території селищної ради зареєстровані понад 100 підприємств різних форм власності. Найбільшими платниками податків є ПАТ «Комбінат «Тепличний», є одним з основних постачальників екологічно чистих овочів закритого грунту для населення м.Києва і області, багатьох регіонів України; ТОВ «Асканія-Флора», лідер квіткової галузі України, її діяльність охоплює всі основні напрямки квіткового бізнесу: виробництво, роздрібну та оптову продажі; ТОВ «ВЕКА УКРАЇНИ» займається виготовленням метало пластикового профілю; ТОВ «Техенерготрейд» надання в оренду промтоварних та розподільчих складів, ЗВПП «Регіон-2001» та багато інших, які є найбільшими платниками податків до бюджетів всіх рівнів.

   За звітний період виконкомом селищної ради видано 485 довідок різного характеру, на особистому прийомі прийнято – 10 громадян, надійшло письмових звернень від громадян – 59, вхідних листів – 467, підготовлено вихідних документів – 634. Станом на 01.01.2019 року проведено 28 державних реєстрацій актів цивільного стану, а саме: 10 – народжень, 16 – смертей, 2 – шлюбів.

   Пільгова категорія населення, а саме інваліди Великої Вітчизняної війни  1 чол. учасники війни – 43 чол. діти війни – 117 чол.; учасники бойових дій на території інших країн – 14 чол., ліквідатори наслідків катастрофи на ЧАЕС – 60 чол., учасники АТО  22 чол.

   На території селищної ради функціонує Калинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, де навчається 700 учнів (з них учнів які, проживають на території селищної ради 393 дітей) та дошкільний навчальний заклад ясла-садочок «Сонечко» де виховується 195 дітей.

   Медичне обслуговування населення здійснює Калинівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини Броварського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Київської області. Мешканців обслуговують 3 лікарі.

   Проблемними питаннями, що потребують вирішення є:
   1. Будівництво та капітальний ремонт доріг в селах Скибин, Квітневе та Перемога, смт.Калинівка;
   2. Відведення земельної ділянки під кладовище в селі Скибин;
   3. Утеплення наружних стін, часткова заміна даху та вікон в Калинівській ЗОШ 1-111ст.;
   4. Будівництво дитячого садка в селі Скибин;
   5. Заміна даху в селищному будинку культури;
   6. Ремонт доріг, що перебувають на балансі служби автомобільних доріг у Київській області.


   11. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Требухівської сільської ради.
   Доповідає: Куць Віталій Володимирович – голова Требухівської сільської ради.

   На території Требухівської сільської ради проживає 2038 чол. В тому числі: громадян працездатного віку 1158 чол. або 54% від загального населення, пенсіонерів – 1895 чол. або 30% від загального населення, дитяче населення – 971 чол. (від 0 до 18 років).

   Пільгова категорія населення, а саме з інваліди Великої Вітчизняної війни – 10 чол. учасники війни – 83 чол. діти війни – 119 чол.; учасники бойових дій на території інших країн – 19 чол., ліквідатори наслідків катастрофи на ЧАЕС – 96 чол., учасники АТО – 52 чол.

   Медичне обслуговування населення здійснює Требухівська медична амбулаторія загальної практики сімейної медицини, яку відвідує в середньому 10000 чоловік на рік. Мешканців обслуговують 2 сімейні лікарі, 1 педіатр, 1 акушерка та 9 медичні сестри. 

   Станом на 01.04.2019 року на території сільської ради працюють більше 56 підприємств різних форм власності. Найбільшими платниками податків до місцевого бюджету, земельного податку та орендної плати за землю: ТОВ «Успот ЛТД» , ТОВ «Орімі Україна», ТОВ «Сільпо-фуд».

   На території сільської ради функціонує Требухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, де навчається 763 учнів та дошкільний навчальний заклад «Ромашка», де виховується 308 дитина.

   На території сільської ради функціонує 18 об’єктів торгівлі. Серед них:6 - непродовольчих; 9 змішаного типу; спеціалізованих магазинів - 3. Працює 3 закладів кафе, 3 перукарні, 2 аптеки.

   На виконання Програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку за 2018 рік сільською радою використано 8 млн.912 тис. грн.

   Транспортне обслуговування надається 13 маршрутними автобусами, які забезпечують 8 рейсів Красилівка - Требухів – Бровари та 8 рейсів Требухів – Київ, Куйбишев – Київ (17 рейсів), Дударків – Київ (25 рейсів)

   Проблемними питаннями, що потребують вирішення є:
   1.Реконструкція водовідведення та водопостачання
   2.Капітальний ремонт медамбулаторії
   3. Капітальний ремонт доріг.
   4. Капітальний ремонт ДНЗ «Сонечко»

Перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації провів робочу нараду

опубліковано 20 трав. 2019 р., 05:18 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 20 трав. 2019 р., 06:40 ]

   20 травня 2019 року перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю. Плакся провів робочу нараду.


   В засіданні взяли участь: заступник голови райдержадміністрації О. Юрченко, виконуючий обов’язки керівника апарату О. Мордач, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, начальники служб, управлінь, які забезпечують життєдіяльність району, представники засобів масової інформації. 


   За інформацією заступника начальника Броварського відділу поліції Мазуренка Я. за минулий тиждень до Броварського відділу поліції надійшло 176 повідомлень, 19 – з ознакам кримінальних правопорушень, сталось 9 ДТП (без травмованих), 7 крадіжок майна громадян, 15 фактів раптової смерті. Складено 46 протоколів про адміністративні правопорушення. 

  Директор Броварського районного відділу лабораторних досліджень Товстоног В. повідомила, що за минулий тиждень Броварським РВЛД отримано 21 термінове повідомлення про виявлення небезпечних інфекційних захворювань або підозри на них. Всі вони опрацьовані. Реєструвались лише окремі випадки гострих кишкових інфекцій у дітей та дорослих – 4, кір  9, вітряна віспа – 1, покусів тваринами  6. У всіх вогнищах, при необхідності, фахівцями лабораторного відділу проводяться епідеміологічні розслідування та комплекс протиепідемічних заходів, направлених на профілактику інфекційних захворювань та запобігання поширенню та ліквідацію інфекційних хвороб в районі.

   Директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Дементьєва І. повідомила, що в Броварському районі розпочато роботу по програмі «Доступні ліки». Наголосила, що районні медичні амбулаторії забезпечені вакциною проти кору у повному обсязі. Проблемним є питання негативного ставлення населення до вакцинації.

   Основні доручення отриманні під час наради:

   1. Забезпечити інформування населення та доведення до відома батьків інформацію щодо необхідності вакцинації дітей проти кору в населених пунктах Броварського району.

   2. Провести нараду з представниками поліції та медицини по питанню взаємодії та безпеки медичних працівників під час надання медичної допомоги населенню Броварського району.

   3. Створити робочу групу з обстеження місць перебування осіб літнього віку в населених пунктах Броварського району

    

1-10 of 657