Новини

Робоча нарада у голови Броварської райдержадміністрації

опубліковано 14 серп. 2017 р., 01:47 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 14 серп. 2017 р., 01:49 ]


   14 серпня 2017 року в приміщенні малої зали Броварської районної державної адміністрації відбулась робоча нарада під головуванням голови адміністрації Клименка М.Ф. 

   На нараді були присутні: заступник голови адміністрації Плакся Ю.С., Керівник апарату адміністрації Прянішнікова К.В., керівники управлінь, відділів та служб Броварського району.  

   Основними питаннями, які обговорювались на раді були:

- Відсутність фінансування ПРАТ «Коммунтранс» та Дорожньо-експлуатаційного управління.

- Необхідність перевірки об’єктів на яких здійснюється сушіння зерна.

- Підготовка навчальних закладів району до нового навчального року.

- Фінансування районних цільових програм.

   По всіх питаннях головою райдержадміністрації були надані відповідні доручення.


День ветеринарної медицини

опубліковано 11 серп. 2017 р., 05:28 Інформаційно-довідковий центр

   11 серпня в актовому залі приміщення Броварського районного управління головного управління Держпродспоживслужби в Київській області відбулися урочистості з нагоди Дня ветеринарної медицини. 

   В привітанні взяли участь заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся, секретар міського голови м.Бровари П.І. Бабич,  які привітали присутніх зі святом, побажали міцного здоров'я, щастя та всього найкращого. Також вручено грамоти та цінні подарунки.

 

 

Обстеження закладів торгівлі, побутового обслуговування в с. Шевченкове, с. Бобрик Броварського району під час виїзного моніторингу комісією щодо здійснення державного контролю за додержанням вимог законодавства у сфері торгівлі, ресторанного господарства, ринків, побутового обслуговування населення, автозаправних станціях та станціях технічного обслуговування Броварського району

опубліковано 11 серп. 2017 р., 04:33 Інформаційно-довідковий центр

    Комісією щодо здійснення державного контролю за додержанням вимог законодавства у сфері торгівлі, ресторанного господарства, ринків, побутового обслуговування населення, на автозаправних станціях та станціях технічного обслуговування Броварського району проведено обстеження (моніторинг) роботи шести закладів торгівлі у с. Шевченкове та двох закладів торгівлі у с. Бобрик Броварського району. За результатами обстежень зазначених закладів торгівлі встановлено наступне.

    В 4 закладах відсутні медичні книжки на працівників, які здійснюють обслуговування населення, в 2 закладах працівниками медогляд не пройдено у встановлений термін.

   В 3 закладах відсутній куточок споживача, в 1 закладі куточок споживача розміщено в недоступному місці, в 1 закладі куточок споживача є, але в ньому відсутні будь-які правоустановчі документи. Книга скарг та пропозицій відсутня в 5 закладах.

   В 2 закладах торгують пивом на розлив, не маючи статусу кафетерію.

   В 3 закладах відсутня вивіска щодо заборони продажу пива (крім безалкогольного), слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років, в одному закладі дана табличка не яскрава.

   В 2 закладах при торгівлі харчовими продуктами на вагу (сирого мяса, ковбас та ін.) відсутня проточна вода.

   В 3 закладах відсутня документація на продукцію (сертифікати).

   В 1 магазині не дотримано температурний режим: при максимальній температурі зберігання продуктів харчування 6 градусів, температура в одному холодильнильнику була до 8 градусів, в іншому до 10 градусів.

   В 7 торгових закладах без маркування або стікерів з відміткою про дату виробництва та кінцевого терміну зберігання продавались: окорока курячі, печиво, сардельки, м'ясо, фарш, напівфабрикати, в’ялена риба (плотва, лящ, густера). Без упаковок продаж продуктів харчування (окорока курячі, ковбаса) здійснювалось в 2 торгівельних закладах. 

   В двох магазинах виявлено продукти харчування термін зберігання яких скічився:
   * сардельки 0,606 кг, 
   * сосиски загальною вагою 2,058 кг, 
   * паштет печінковий 2 упаковки,
   * зельц 0,495 кг.

   В присутності членів Комісії вказана продукція знята з реалізації. Крім того, в одному магазині на продаж було виставлено обвітрене м'ясо птиці, яке не мало товарного вигляду.

   Порушується товарне сусідство: в 2 торгових закладах в одному торговому залі здійснюється продаж продуктів харчування та побутової хімії. В 3 закладах виставлені для реалізації яйця курячі без упаковки.

   В 2 закладах відсутні належні умови для миття розроблювального та торгівельного інвентарю.

   В 2 торгових закладах продукти харчування (овочі, фрукти, напої та ін.) зберігаються в торговому залі на полу, прямо під ногами у покупців, в одному магазині торговий зал зовсім захаращений.

   В 2 закладах працювали не оформлені належним чином працівники (записано зі слів самих працівників).

   Брудно в 2 закладах, та 1 заклад потребує ремонту.

В області зібрали перший мільйон зерна!

опубліковано 10 серп. 2017 р., 06:11 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 10 серп. 2017 р., 23:06 ]

   
   10 серпня 2017 року Директор Департаменту Агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації С.М. Шупик, заступник Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся та представники відділу агропромислового розвитку здійснили виїзд до ФГ "Журавушка" та СТОВ "Требухівське".

   З нагоди зібрання першого мільйона тон зерна у Київській області урожаю 2017 року, за досягнення значних успіхів у розвитку сільськогосподарського виробництва, підвищення культури землеробства, за активну громадську позицію, сумлінну, невтомну працю комбайнерів С.Л. Ігнатенка (ФГ «Журавушка»)  та  О.Д. Міхея (СТОВ «Требухівське») нагорожено грамотами Департаменту Агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації.

 

 

 Оперативна розширена нарада

опубліковано 7 серп. 2017 р., 05:07 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 9 серп. 2017 р., 22:57 ]

   
   7 серпня 2017 року у приміщенні великої зали Броварської райдержадміністрації відбулось засідання колегії Броварської районної державної адміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови адміністрації Ю.С. Плаксі. 
   
   В засіданні взяли участь голова районної ради С.М. Гришко, керівник апарату адміністрації К.В. Прянішнікова, начальники управлінь, служб, відділів, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації. 

   Згідно порядку денного були розглянуті такі питання: 
  1. Про стан сплати фізичними та юридичними особами орендної плати за землю та заходи реагування щодо недопущення втрат з місцевого бюджету.
   Вирішили:
   - Броварській ОДПІ ГУ ДФС у Київській області та  сільським, селищним головам вжити всіх заходів щодо стягнення земельного податку з підприємств-боржників Броварського району.
 
   2. Про хід підготовки навчальних закладів до початку нового 2017-2018 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період
   Вирішили:
   - детально вивчити питання щодо підготовки до початку навчального року Шевченківської ЗОШ;
   - продовжити підготовку навчальних закладів до нового 2017-2018 навчального року.

   3. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.

Керівництво Броварського району привітало поліцейських з професійним святом

опубліковано 4 серп. 2017 р., 05:07 Інформаційно-довідковий центр

   04 серпня 2017 року виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся та голова Броварської районної ради С.М.Гришко привітали працівників Броварського відділу поліції з професійним святом – Днем Національної поліції України.

   На початку заходу, присутні вшанували хвилиною мовчання працівників поліції, які, виконуючи свій службовий обов’язок, загинули в зоні проведення АТО.

   Керівниками району кращим працівникам Броварського відділу поліції було вручено 12 грамот та 8 подяк з цінними подарунками.

   У вітальному слові Ю.С. Плакся та С.М. Гришко подякували працівникам поліції за їхню роботу та побажали успіхів у подальшій боротьбі зі злочинністю.

 
 

 


Засідання Броварської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

опубліковано 4 серп. 2017 р., 04:29 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 4 серп. 2017 р., 04:37 ]

  04 серпня  2017 року  під головуванням виконуючого обов'язки голови адміністрації Ю.С. Плаксі відбулось засідання Броварської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 

   На засідання обговорювалося питання про заходи щодо протидії загрозам і реагування на надзвичайні ситуації у природних екосистемах. 
   Вирішили:
   1.  Провести комплекс додаткових заходів з протидії пожежам у природних екосистемах, а також введення тимчасових обмежень на період високого та надзвичайно високого класів пожежної небезпеки стосовно відвідування населенням лісових масивів та в’їзд до них автотранспортних засобів.
   2.Встановити особистий контроль за здійсненням моніторингу голові Калитянської об’єднаної громади та головам сільських та селищних рад за місцями залягання торфу.
   3. В разі виявлення пожеж в природних екосистемах, забезпечити своєчасне інформування диспетчера 21-ДПРЧ (м. Бровари) ДСНС України у Київській області для подальшого нарощування сил і засобів для гасіння та залучення до гасіння лісокористувачів, місцевих органів влади, служб цивільного захисту та населення.
   4. Посилити контроль за здійсненням План заходів щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки в природних екосистемах Броварського району на 2017 рік.
   5. Забезпечити взаємодію з органами управління військових формувань з метою ефективної протидії пожежам у лісових масивах на територіях військових частин.

Обстеження закладів торгівлі, побутового обслуговування в с. Красилівка Броварського району під час виїзного моніторингу комісією щодо здійснення державного контролю за додержанням вимог законодавства у сфері торгівлі, ресторанного господарства, ринків, побутового обслуговування населення, автозаправних станціях та станціях технічного обслуговування Броварського району

опубліковано 4 серп. 2017 р., 04:16 Інформаційно-довідковий центр

   Комісією щодо здійснення державного контролю за додержанням вимог законодавства у сфері торгівлі, ресторанного господарства, ринків, побутового обслуговування населення, на автозаправних станціях та станціях технічного обслуговування Броварського району проведено обстеження (моніторинг) роботи чотирьох магазинів, одної перукарні та кафе в с. Красилівка Броварського району.

  За результатами обстежень торгових закладів в с. Красилівка встановлено:
  - в 1 працівника, який здійснює обслуговування населення, відсутня медична книжка;
  - в 1 закладі відсутній куточок споживача;
  - в 1 закладі куточок споживача розміщено в недоступному місці;
  - книга скарг та пропозицій відсутня в 1 закладі;
  - в 1 закладі не пред’явили ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами;
  - 2 закладах реалізують пиво на розлив, не маючи статусу кафетерію;
  - в 3 закладах відсутня вивіска щодо заборони продажу пива (крім безалкогольного), слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років, в двох закладах дані таблички не яскраві (папір формату А4); 
  - в 2 закладах при торгівлі харчовими продуктами на вагу (сирого мяса, ковбас та ін.) відсутня проточна вода;
  - в  2 закладах відсутня документація на продукцію (сертифікати);
  - в 1 магазині не дотримано температурний режим: при максимальній температурі зберігання продуктів харчування 6 градусів, температура в холодильнильнику була 7 градусів.

   Без маркування або стікерів з відміткою про дату виробництва та кінцевого терміну зберігання продавались: м'ясо, фарш, печиво, в’ялена риба (підлящ, карась, судак, лящ, окунь). В чотирьох магазинах виявлені продукти харчування термін придатності яких закінчився, але вони  були виставлені на продаж: ковбаса ліверна 1,600 кг, ковбаса ліверна 1,035 кг, зельц домашній 1,120 кг, тістечка «Стара Прага», помідори. В  присутності членів Комісії дані продукти харчування були зняті з реалізації. 

   Порушення товарного сусідства: в 2 торгових закладах в одному торговому залі здійснюється продаж продуктів харчування та побутової хімії.

   В 2 закладах відсутні належні умови для миття розроблювального та торгівельного інвентаря.

   В 3 торгових закладах продукти харчування (сіль та ін.) зберігаються в торговому залі на підлозі, під ногами у покупців.

   В 2 закладах працювали не оформлені належним чином працівники (записано зі слів самих працівників).

   Було брудно в 1 закладі.

  Потребує ремонту 1 заклад.

Директорам шкіл району вручили сертифікати на мультимедійні комплекси

опубліковано 1 серп. 2017 р., 06:19 Інформаційно-довідковий центр   28 липня за участі виконуючого обов'язки голови адміністрації Ю.С. Плаксі у приміщенні Броварської райдержадміністрації відбулася зустріч з керівниками навчальних закладів району, під час якої вручено сертифікати на мультимедійні комплекси, якими оснастили школи цього року. Сума придбаного на суму 135 тисяч гривень. В заході взяли участь начальник районного відділу освіти Л.Г. Чайка, депутати районної ради А.Г. Матвієнко, В.В. Щиголь.

   Виконуючий обов'язки голови адміністрації Ю.С. Плакся наголосив, що спільними зусиллями держави, районної влади, депутатів, підприємців і батьків змінено на краще імідж роботи педагогів. Поліпшено і буде поліпшуватися матеріально-технічне забезпечення шкіл. Дуже приємно, що не стоїть осторонь освітніх питань в районі народний депутат П.О.Різаненко. Завдяки його клопотанню й були виділені кошти на придбання мультимедійних комплексів, проекторів. Причому, це лише невелика частина того, що вдалося зробити. І ця наша спільна робота є постійною.

   Начальник районного відділу освіти Л.Г. Чайка зауважила, що закупівля мультимедійних комплексів проходила через систему "ProZorro". І завдяки цьому вдалося заощадити 19 тисяч гривень. Ці кошти теж підуть на придбання необхідного обладнання.

   На врученні директорам шкіл сертифікатів були також присутні та висловили задоволення з приводу активної співпраці народного депутата П.О. Різаненко з районною владою, з директорами шкіл, що приносить реальні результати для покращення умов навчання дітей, 
  


Засідання колегії Броварської райдержадміністрації

опубліковано 27 лип. 2017 р., 04:17 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 9 серп. 2017 р., 22:34 ]


   27 липня 2017 року у приміщенні великої зали Броварської райдержадміністрації відбулось засідання колегії Броварської районної державної адміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови адміністрації Ю.С. Плаксі. 

   В засіданні взяли участь голова районної ради С.М. Гришко, заступник голови районної ради А.В. Гоголіна, керівник апарату адміністрації К.В. Прянішнікова, начальники управлінь, служб, відділів, голови сільських та селищних рад, представники засобів масової інформації.
 
   Згідно порядку денного були розглянуті такі питання: 

   1.Про стан виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року та аналіз надходження податку з доходів фізичних осіб сплачених райдержадміністрацією, структурними підрозділами, комунальними закладами районної ради, сільськими та селищними радами у 2017 році.

   2. Про хід збирання ранніх зернових культур в господарствах Броварського району всіх форм власності в 2017 році .

   3. Про розгляд проекту Програми будівництво реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури Броварського району на 2017-2018 рік.

   4. Про розгляд проекту Програми підтримка садівництва та ягідництва у Броварському районі на 2017-2018 роки.

   5. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян в Броварській районній державній адміністрації за І півріччя 2017 року

   6. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Рожнівської сільської ради.

   7. Різне.

   За результатами розгляду всіх питань були надані відповідні розпорядження та доручення.
   
   Окремо піднімалось питання щодо гасіння торфовищ, які почали горіти на території населених пунктів район. За останній тиждень було зафіксовано декілька випадків займання торфовищ. На даний час проходять заходи з гасіння торфовищ в с. Світильня.
   
   Керівництво Броварської райдержадміністрації та районної ради наголосили на необхідності об’єднати всі сили та спільними зусиллями загасити займання торфовища в с. Світильня.

 

 
1-10 of 801