Новини

Відбулося засідання 56-ї позачергової сесії Броварської районної ради

опубліковано 16 квіт. 2019 р., 06:13 Інформаційно-довідковий центр

   16 квітня 2019 року відбулося засідання 56-ї позачергової сесії Броварської районної ради VII скликання під головуванням голови Броварської районної ради С.Гришка.


   В засіданні взяли участь: перший заступник голови адміністрації Ю. Плакся, заступник голови адміністрації О.Юрченко, депутати районної та місцевих рад, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, голови сільських, селищних рад та представники об’єднаних територіальних громад та засобів масової інформації.


   На розгляд 56 позачергової сесії районної ради VІІ скликання винесено наступні питання:
   1. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 18 грудня 2018 року № 686-51 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2019 рік» та додатків до нього.
   2. Звіт про виконання районного бюджету Броварського району за 1 квартал 2019 року.
   3. Про внесення змін до рішення сесії Броварської районної ради від 18 грудня 2018 року № 687-51позач.-VІІ «Про затвердження плану роботи Броварської районної ради VІІ скликання на 2019 рік».
   4. Про затвердження Програми розвитку та функціонування системи освіти Броварського району на 2019 рік.
   5. Про внесення змін до розділу 5 Районної Програми забезпечення проведення роз’яснювальної роботи та оформлення субсидій серед населення Броварського району в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги.
   6. Про затвердження Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Броварському районі на 2019-2020 роки.
   7. Про затвердження нової редакції Положення про умови та порядок надання соціальних послуг із встановленням диференційованої плати комунальним закладом Броварської районної ради «Броварський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».
   8. Про затвердження зміни до структури Комунального закладу Броварської районної ради «Дитячо-юнацька спортивна школа».
   9. Про надання дозволу комунальному підприємству «Броварське районне виробниче управління житлово-комунального господарства» Броварської районної ради на проведення незалежної експертної оцінки майна, що належить до основних фондів підприємства та є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Броварського району.
   10. Про реорганізацію (перетворення) комунального підприємства «Броварське районне виробниче управління житлово-комунального господарства» Броварської районної ради в комунальний заклад Броварської районної ради «Броварський районний Центр утримання комунального майна».
   11. Про звільнення директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури».
   12. Про оголошення конкурсу на посаду директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури».
   13. Про призначення виконуючого обов’язки директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури».
   14. Про внесення змін до Програми розвитку галузі культури Броварського району на 2017-2020 роки.
   15. Різне.

В Броварській районній державній адміністрації відбулася розширена оперативна нарада

опубліковано 8 квіт. 2019 р., 05:15 Інформаційно-довідковий центр

   08 квітня 2019 року голова райдержадміністрації М.Клименко провів розширену оперативну нараду.

   В нараді взяли участь: заступник голови адміністрації О.Юрченко, виконуючий обов’язки керівника апарату О. Мордач, голови сільських та селищних рад, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, начальники служб, управлінь, які забезпечують життєдіяльність району, представники громадських організацій та засобів масової інформації.
 
 

   На розширеній оперативній нараді розглянуто наступні питання:
   1. Про завершення опалювального сезону у закладах освіти району та формування комплексного плану обслуговування енергетичних господарств. 
   У Броварському районі функціонують:
   1. 14 закладів загальної середньої освіти, яким надаються послуги з газо- та теплопостачання :
     - 4 комунальними підприємствами: КП «Плосківське» с. Плоске; КП «МРІЯ» с. Пухівка; КП «Рожнівське» с. Рожни; КП «Богданівське Джерело» с. Богданівка;
     - 2 приватними підприємствами: ТОВ «Енерго дім» смт. Калинівка та ТОВ «Теплоспеценерго» с. Княжичі;
     - 8 котелень на балансі відділу освіти Броварської райдержадміністрації+ 1 резервна (Княжицька ЗОШ I-ІІІ ст.).
   2. 11 закладів дошкільної освіти, яким надають послуги з теплопостачання:
     - 6 сільські ради;
     - 2 комунальні підприємства: КП «Добробут» с. Рожівка; КП «МРІЯ» с. Пухівка;
     - 2 приватні підприємства: ТОВ «Енерго дім» смт. Калинівка та ТОВ «Теплоспеценерго» с. Княжичі.
   Постачання теплоносія до закладів освіти розпочато:
   - у закладах дошкільної освіти з 01.10.2018 року по 24.10.2018 року (останнім підключено ДНЗ «Сонячний» с. Літки, у зв’язку із затримкою підписання акту готовності);
   - у закладах загальної середньої освіти з 21.10.2018 року по 06.11.2018 року (останнім підключено: КП «Богданівське Джерело» с. Богданівка - не завершено реконструкцію вузла обліку газу).
   Відділом освіти проведено тендери та укладено договори на 2019 рік з тепло та газопостачання та 100% проведено розрахунки за спожиті енергоносії та комунальні послуги.
    На виконання районної програми з енергозбереження проведено наступні заходи:
   - розроблено плани заходів з економії споживання енергоресурсів;
   - призначено відповідальних осіб та створено комісії з енергозбереження, які проводять постійний моніторинг енергоспоживання, аналізуючи причини зростання обсягів споживання та шляхи їх усунення;
   - розроблено температурні графіки для визначення необхідної температури теплоносіїв, температурний режим у приміщеннях закладів освіти контролюється щоденно;
   - ведеться облік використання природного газу, теплової енергії, води, електроенергії з відображенням показників лічильників у відповідних журналах та автоматизованій системі енергомоніторингу «Київщина енергоефективна»;
   - на період вихідних та святкових днів, канікул, карантину, температуру теплоносіїв знижують до мінімуму в залежності від погодних умов, освітлення вимикають, крім чергового та аварійного;
   - постійно контролюється світловий режим і потужність ламп, не допускається освітлення навчальних і побутових приміщень у світлий період доби при достатньому природному освітленні;
   - заборонене використання електрообігрівачів для опалення приміщень (за умови належного функціонування системи опалення), проводиться роз'яснювальна робота серед працівників закладів освіти, щодо збереження та економного використання енергоносіїв.
   Основну економію бюджетних коштів досягли за рахунок виконання «Програми розвитку та функціонування системи освіти Броварського району на 2018-2019 роки»:
   - проведено заміну віконних блоків на металопластикові: Калинівська ЗОШ I-III ст.; Плосківське НВО; Русанівський НВК; Требухівська ЗОШ I-III ст.
(1012 тис. грн.);
   - проведено реконструкцію електрощитових: Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст.; ОНЗ Гоголівська ЗОШ І-ІІІ ст.; Зазимський ЗЗСО та Княжицька ЗОШ І-ІІІ ст. (266 300 грн.);
   - проведено заміну системи внутрішнього освітлення в Русанівському НВК (199 000 грн.);
   - проведено реконструкцію вузлів обліку газу автономних міні-котелень закладів освіти: Зазимський ЗЗСО; Погребська ЗОШ I-III ст.; Русанівський НВК; Світильнянський НВК; Богданівська ЗОШ I-III ст.; Требухівська
ЗОШ I-III ст. (1200 тис. грн.);
   - проведено заміну системи опалення: Плосківське НВО; Калинівська ЗОШ I-III ст. (2800 тис. грн.);
   - проведено ремонт відмостки ДНЗ з утепленням: Світильнянський НВК (200 тис. грн.);
   - проведено ремонт фасаду ДНЗ з утепленням: Світильнянський НВК (600 тис. грн.);
   - встановлено шатровий дах: Калинівська ЗОШ I-III ст. (1500 тис. грн.);
   - завершено встановлення шатрового даху та розпочато утеплення фасаду: Зазимський ЗЗСО (10000 тис. грн.);
   - встановлено нові світлодіодні лампи у закладах загальної середньої освіти: ОНЗ Гоголівська ЗОШ І-ІІІ ст.; Княжицька ЗОШ І-ІІІ ст.; Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст.; Літківська ЗОШ І-ІІІ ст.; Світильнянський НВК (45 тис. грн.);
   - зроблено промивку системи опалення: ОНЗ Гоголівська ЗОШ І-ІІІ ст. (298 тис. грн.).
   Щомісяця закладами освіти надаються пояснення, на підставі яких з'ясовуються причини збільшення споживання енергоресурсів. У разі виникнення ситуацій з перевищенням, незалежним від роботи закладу освіти, відділом освіти направляються листи-звернення організаціям, робота яких спричинила збільшення використання енергоресурсів з проханням детального роз'яснення ситуації.
   Економія споживання природного газу склала 16 698 м3.
   Економія споживання тепла склала 340,011 Гкал, але:
   Споживання води перевищило на 46 м3. 
   Економії споживання води досягли не всі:
   - Богданівська ЗОШ І-ІІІ ст. (перевищення на 29 м3)– за рахунок промивки фільтрувальних елементів фільтру питної води;
   - Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст. (перевищення на 19 м3) – заміна радіаторів і промивка системи опалення у навчальному закладу.
   За висновками перевірки результатів звітів наданих навчальними закладами відділом освіти видано наказ від 18 грудня 2018 року № 01-03/457 «Про посилення контролю за використанням енергоресурсів», у якому рекомендовано:
   1. Керівникам закладів освіти:
   - контролювати виконання розроблених планів заходів щодо економії споживання енергоресурсів;
   - відповідальним особам та створеним комісіям проводити постійний моніторинг енергоспоживання, аналізуючи причини зростання обсягів споживання та шляхи їх усунення;
   - щоденно контролювати температуру у приміщеннях закладів освіти та використання природного газу, теплової енергії, води, електроенергії з відображенням показників лічильника у відповідних журналах та автоматизованій системі енергомоніторингу «Київщина енергоефективна»;
   - на період вихідних і святкових днів, канікул, карантину, температуру теплоносія знижувати у залежності від погодних умов, освітлення вимикати, крім чергового та аварійного;
   - контролювати світловий режим і потужність ламп, не допускати освітлення навчальних і побутових приміщень у світлий період доби при достатньому природному освітленні;
   - заборонити використання електрообігрівачів для опалення приміщень (за умови належного функціонування системи опалення) та постійно проводити роз'яснювальну роботу серед працівників закладів освіти щодо збереження та економного використання енергоносіїв.
   2. Відділу освіти Броварської районної державної адміністрації забезпечити:
   - проведення ремонту покрівель у закладах освіти району відповідно до проектно-кошторисної документації; 
   - утеплення фасадів і горищ закладів освіти;
   - заміну системи опалення;
   - промивку системи опалення;
   - переведення автономних міні-котелень на альтернативні види палива;
   - для регулювання температури теплоносія потрібно у теплопункті Калинівської ЗОШ I-III ст. встановити трьохходовий кран з ручним, або автоматичним регулюванням за показаннями датчика температури зовнішнього повітря та датчиками подачі й обратки теплоносів;
   - поточний ремонт електромережі внутрішнього освітлення;
   - заміну віконних блоків на металопластикові).
  Відповідно до наказу відділу освіти Броварської районної державної адміністрації Київської області від 20 березня 2019 року №01-03/76 «Про завершення опалювального сезону в закладах освіти Броварського району в 2018/2019 роках» з 31 березня 2019 року опалювальний сезон у закладах освіти Броварського району завершено. 
   Станом на 01 квітня 2019 року Броварською ФЕГГ ПАТ «Київоблгаз» у навчальних закладах Броварського району проведено опломбування вхідних засувок та встановлення блінд. 


2. Про стан проходження опалювального періоду 2018/2019 років та розрахунки сільських та селищних рад. Комунальних підприємств району, відділу освіти за спожиті енергоносії. 
   Відповідно до розпорядження голови Броварської районної державної адміністрації опалювальний сезон розпочався з 22 жовтня 2018 року.
   Аналогічні розпорядження прийняті виконавчими органами сільських, селищних рад району відповідно до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630. Підключення споживачів до систем теплопостачання було здійснено за наявності актів готовності до опалювального сезону та проведених розрахунках і погашенні заборгованості за енергоносії.
   У ході підготовки до опалювального сезону 2018-2019 років комунальні підприємства, установи і організації району виконали значний обсяг робіт з підготовки об’єктів соціально-культурної сфери, багатоквартирного житлового фонду, водопровідно-каналізаційного та теплового господарств, об’єктів енергетичного комплексу, дорожнього господарства до роботи в осінньо-зимовий період. Були розроблені та виконані заходи з проведення поточних та профілактичних ремонтів об’єктів житлового фонду, теплопостачання, водопровідно-каналізаційного господарства.
   Броварським районним підрозділом ПрАТ «Київобленерго» було здійснено ремонти електричних мереж, а поточні питання вирішуються у робочому режимі.
  Обслуговуючий персонал газових котелень пройшов навчання з отриманням відповідних посвідчень на право обслуговування теплогенеруючих агрегатів; на всіх об’єктах соціально-культурного призначення були повірені засоби обліку газу.
   До централізованого опалення від приватної котельні на твердому паливі в смт Калинівка були підключені 1 гуртожиток та 2 житлові будинки (готельки).
   Надання послуг по водопостачанню та водовідведенню проходить у штатному режимі.
   Всі комунальні підприємства району, які надають послуги з теплопостачання, мають відповідні договори із постачальниками енергоносіїв, обслуговуючими організаціями та споживачами теплової енергії.
   Наразі заборгованість за спожитий природній газ мають КП «Керуюча компанія «Громадський сервіс» - 2,5 млн. грн, КП «Калитянський» - 1,38 млн. грн, КП «Рожнівське» - 143,0 тис. грн та КП «Плосківське» - 220,0 тис. грн. В свою чергу, сільськими та селищними радами, комунальними підприємствами району проводиться роз’яснювальна робота з населенням з метою погашення дебіторської заборгованості за надані житлово-комунальні послуги.
   Згідно з розпорядженням голови Броварської районної державної адміністрації від 05.04.2019 № 142 «Про закінчення опалювального сезону 2018-2019 років у населених пунктах Броварського району» опалювальний сезон у населених пунктах Броварського району закінчується з 09 квітня 2019 року.
   Незабаром з метою забезпечення стабільної роботи підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району в умовах осінньо-зимового періоду 2019/2020 років будуть розроблені відповідні заходи та проводитися роботи з підготовки житлово-комунального господарства й об’єктів соціально-культурного призначення.
   
   3. Про здійснення державної регуляторної політики в Броварському районі за 2018 рік. 
   Реалізація державної регуляторної політики Броварською районною державною адміністрацією у 2018 році здійснюється відповідно до завдань та вимог, визначених Законом України від 11.09.2003 № 1160-ІV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308 «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта», мета яких – прийняття виважених рішень з урахуванням максимально можливих позитивних результатів, спрямованих на забезпечення балансу інтересів суб’єктів господарювання, громадян та влади.
   Основні завдання регуляторної політики в Броварському районі протягом 2018 року були спрямовані на:
   - встановлення єдиного системного підходу до впровадження регуляторної діяльності;
   - забезпечення інформаційної відкритості з питань державної регуляторної політики;
   - забезпечення планування діяльності щодо підготовки проектів регуляторних актів;
   - підвищення якості підготовки аналізів регуляторного впливу.
   Відповідно до вимог статті 7 Закону України від 11.09.2003 № 1160-ІV «Про засади державної регуляторних політики у сфері господарської діяльності», розроблено та затверджено План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності Броварської райдержадміністрації на 2018 рік, який оприлюднений 15.12.2017 відповідно до вимог статті 13 Закону на офіційному веб-сайті Броварської районної державної адміністрації http://www.brovary-rda.gov.ua в розділі «Регуляторна політика» та у місьрайонній газеті «Нове життя» від 15.12.2017 № 49 (10563). Зміни до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності Броварської райдержадміністрації на 2018 рік внесені та оприлюднені в серпні 2018 року, а саме в назві одного з регуляторних актів.
   Затверджений головою Броварської райдержадміністрації План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності Броварської районної державної адміністрації на 2019 рік оприлюднений в газеті «Нове життя» та на веб-сайті http://www.brovary-rda.gov.ua.
   Станом на 01.01.2019 кількість діючих регуляторних актів – 16, з них 5 - прийняті Броварською районною державною адміністрацією та 9 прийняті Броварською районною радою.
   У 2018 році було заплановано прийняти 4 регуляторні акти:
   1. Інструкція з підготовки бюджетних запитів на 2019 рік та проекту прогнозу на 2020- 2021 роки.
   Згідно пояснень Управління фінансів Броварської районної державної адміністрації даний проект не відноситься до регуляторних актів.
   2. Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Броварського району.
   Проект вищевказаного регуляторного акту погоджено у Державній регуляторній службі України та зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Київській області 29 жовтня 2018 р. № 134/1161.
   3. Про затвердження Положення про районну комісію щодо здійснення державного контролю за додержанням вимог законодавства у сфері торгівлі, ресторанного господарства, ринків, побутового населення, на автозаправних станціях та станціях технічного обслуговування Броварського району.
   Згідно роз’яснень Державної регуляторної служби України даний проект не відноситься до категорії регуляторних актів.
   4. Про затвердження положення про Раду керівників підприємств Броварського району при Броварській районній державній адміністрації.
   Згідно роз’яснень Державної регуляторної служби України від 05.02.2018 № 1142/0/20-18 даний проект не містить норм регуляторного характеру.
   Відповідно до ст.10 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» у Броварському районі протягом 2018 року проведено 6 періодичних відстежень та 1 базове відстеження. Усі звіти про відстеження результативності дії регуляторних актів оприлюднені в газеті «Нове життя» та на веб-сайтах http://www.brovary-rda.gov.ua, http://brovrayrada.gov.ua.
   В цілому стан реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності в Броварському районі визначає стійку тенденцію по впорядкуванню регуляторних процесів відповідно до вимог нормативно-правової бази. Також особлива увага приділяється недопущенню прийняття регуляторних актів, які є непослідовними або не узгоджуються чи дублюють діючі регуляторні акти, ефективному запровадженню діючих регуляторних актів.
   4. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.

   Під час наради дано наступні доручення:
   1. Підготувати проекти ремонтних робіт закладів освіти для реалізації в літній період.
   2. Відновити роботу Комісії щодо здійснення державного контролю за додержанням вимог законодавства у сфері торгівлі, ресторанного господарства, ринків, побутового обслуговування населення, на автозаправних станціях та станціях технічного обслуговування населення Броварського району.
   3. Провести виїзне засідання комісії ТЕБ та НС з метою запобігання  пожежам та підпалам екосистеми.
   4. Сільським та селищним радам розробити схему санітарного плану очищення територій населених пунктів та надати до Броварського районного управління головного управління Держпродспоживслужби в Київській області та відділу житлово-комунального господарства Броварської районної державної адміністрації. 

Відбулося засідання колегії Броварської районної державної адміністрації

опубліковано 21 бер. 2019 р., 06:15 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 21 бер. 2019 р., 06:34 ]

   21 березня 2019 року виконуючий обов'язки голови Ю.Плакся провів засідання колегії Броварської районної державної адміністрації.


    В засіданні взяли участь: заступник голови адміністрації О.Юрченко, виконуючий обов’язки керівника апарату О. Мордач, члени президії, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, керівники служб, які забезпечують життєдіяльність району, голови сільських, селищних рад та представники об’єднаних територіальних громад, голови профспілок району, представники засобів масової інформації. 

   На засіданні колегії розглянуто наступні питання:
   1. Про роботу Броварського відділу поліції ГУ НП в Київській області за 2018 рік. 
   За 12 місяців 2018 року до Броварського відділу поліції ГУНП в Київській області надійшло 13 877 заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події, скоєні на території Броварського району, з яких 1 840 - з ознаками кримінальних правопорушень внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
   В середньому протягом доби до чергової частини Броварського ВП надходить понад 40 заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події, що відбуваються на території Броварського району.
    Протягом 2018 року складено 2 965 адміністративних протоколів, що на 45,8% більше за аналогічнй період 2017 року (1 607):
   - 1 135 протоколів по лінії адмінправопорушень, що посягають на громадський порядок і громадську безпеку;
   - 1 619 протоколів по лінії адміністративних правопорушень на транспорті.
      
   1.1. Про стан забезпечення дотримання законності під час підготовки та проведення виборів Президента України 2019 року. 
   Броварським відділом поліції ГУ НП в Київській області постійно вживаються  заходи із забезпечення громадського порядку та прозорості, недопущення порушень і провокацій виборчого процесу безпосередньо у день голосування та під час підрахунку голосів. 


   2. Про організаційно-технічні заходи по зменшенню ризику виникнення надзвичайних ситуацій в період пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у весняно-літній період 2019 року на території Броварського району.
   Згідно класифікації річок України в Броварському районі протікає 14 малих річок, 1 велика річка, 1 середня річка, 3 струмки всього загальною протяжністю 239,9 км.
   На водозаборах річок району розміщено 126 ставків та озер загальною площею водного дзеркала 185,4 га.
   На території Броварського району знаходяться 14 189,5 га осушених земель, із них 2 097,9 га по системі р. Десна. На осушених землях розміщено 569 км меліоративних каналів, в тому числі міжгосподарських -210 км., господарських - 359 км. На каналах знаходяться 575 одиниць гідротехнічних споруд, в т.ч. міжгосподарських - 157 одиниць, господарських - 418 одиниць. Дамб - 6,52 км. Значна частина каналів потребує очистки, а гідротехнічні споруди - ремонту та пониження відміток порогів.
   Броварський район розташований на заниженій території, в середньому над рівнем моря 108-110 метрів. Серйозної уваги в паводковий період потребує Придесенська зона.
   По даним багаторічних спостережень мають загрозу підтоплення та підтоплюються такі населені пункти: Придесення (Зазим'я, Погреби, Пухівка, Літки, Соболівка).
   Сектором з надзвичайних ситуацій було направлено сільським та селищним головам телефонограми щодо попередження та ліквідації негативних наслідків повені, затверджений План дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, районних установ, підприємств та організацій Броварського району з підготовки і забезпечення пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2019 році. План доведений до відома та виконання до сільських, селищних рад та ОТГ, спеціалізованих служб цивільного захисту Броварського району.
   Затверджені організаційно-технічні заходи по підготовці до пропуску льодоходу, повені на річках та меліоративних системах у Броварському районі Броварською е/д Трубізького МУВГ в 2019 році.
   Поновлені Плани евакуації в сільських радах зони Придесення, створені штаби та рятувальні команди на території сільських рад зони Придесення, затверджені графіки цілодобового чергування відповідальних працівників в сільських радах, складено списки власників плавзасобів з номерами телефонів, які у разі потреби можуть надати допомогу.
   Також затверджений План дій підрозділів Броварського районного управління ГУ ДСНС України під час пропуску весняної повені та дощових паводків у 2019 році на території Броварського району, План дій підрозділів пожежно-рятувальної служби по підготовці та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації з можливим підтопленням населених пунктів Броварського району в період весняного паводку.
   Здіснюється постійний контроль та моніторинг за рівнем води на річках, в районі облаштовано гідрометричний пост на річці Десна в с. Літки, та встановлені водомірні рейки на магістральних шлюзах на річці Трубіж.
   Пік паводку приходиться на квітень місяць і першу декаду травня.
   Трубіжським управлінням водного господарства створено 2 аварійні бригади по 3-4 чол. для проведення безаварійного пропуску повені та паводків на водогосподарських системах району.
   На період пропуску повені та паводків у 2019 році в населених пунктах, які відносяться до зони можливого підтоплення буде забезпечено цілодобове чергування відповідального чергового у сільській раді, та постійний зв’язок з сектором з питань надзвичайних ситуацій.
   Окреме і досить серйозне питання - це проведення евакозаходів в разі затоплення водами Київського водосховища. Населені пункти Броварського району, котрі розташовані в Придесенській зоні, попадають в зону затоплення. За розрахунками спеціалістів вода буде розповсюджуватись зі швидкістю 1 км. за 3 хвилини і утримуватися на термін від 7,5 до 10 годин.
   На виконання вимог доручення Прем’єр-міністра України від 03.10.2017 № 39053/0/1-17 щодо підвищення готовності органів влади до виконання заходів із захисту населення і територій від масштабних надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та відповідно до графіку проведення у 2018 році тренувань органів управління та сил цивільного захисту щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій на арсеналах, базах зберігання (складах) озброєння Збройних сил України, атомних електростанціях і гідроспорудах Дніпровського та Дністровського каскадів ДСНС України та Київською облдержадміністрацією 25.09.2018 проведено тренування щодо реагування на надзвичайну ситуацію, що може виникнути при аварії на Київській ГЕС/ГАЕС.
   В ході тренування практично були перевірені сільськи ради Броварського району в яких розміщуються ЗПЕ та ППЕ.
   Станом на 01.03.2019 року в населених пунктах Броварського району встановленні 5 сирен та 1 ревун.
   Сектором з питань цивільного захисту розроблені організаційно-технічні заходи по зменшенню ризику виникнення надзвичайних ситуацій в період пропуску льодоходу, повені а також підготовані методичні матеріали і пам’ятки про дії населення під час можливих затоплень та паводків у весняно-літній період.
   Броварський район готується до безаварійного пропуску льодоходу, повені та паводків у 2019 році.

   3. Про стан транспортного обслуговування на території Броварського району. 
   Автобусні перевезення населення Броварського району забезпечують 12 юридичних осіб: ТОВ «ПасБРайТ», ТОВ «Союз-Авто», ВАТ «Броварське АТП-13209», ПП «А.Т.Н.», ТОВ Бровариавтопас», ТОВ «Автосервіс», ТОВ «Підприємство «Троїцька Артіль», КП «Київпастранс», ПОГ АТП «Інватранс», ТОВ «Автопас-К», ТОВ «Транспортна компанія «Автосоюз», ПАТ «АТАСС – Бориспіль» та 4 приватні підприємці.
   Перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування здійснюється на конкурсній основі.
   Відповідно до ст.7 Закону України «Про автомобільний транспорт» забезпечення організації пасажирських перевезень покладається на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району, – на районні державні адміністрації.
   В січні 2019 року був проведений конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Броварського району (далі – конкурс), організатором якого була Броварська районна державна адміністрація. Результатом конкурсу було визначено переможців по затвердженим маршрутам. 14.02.2019 були підписані договори про організацію перевезень пасажирів
на автобусному маршруті загального користування між адміністрацією та перевізниками – переможцями.
   На сьогодні діє 5 приміських внутрішньорайонних маршрутів, організація яких відноситься до компетенції Броварської районної державної адміністрації та 37 міжміських і приміських автобусних маршрутів, що не виходять за межі області (внутрішньообласні), організація яких відноситься до компетенції Київської обласної державної адміністрації.
   Броварська райдержадміністрація намагається максимально задовольнити потреби, як громади так і перевізників та в межах своїх повноважень робить все для вирішення відповідних завдань, щоб покращити умови у сфері обслуговування при перевезенні жителів району.
   Наразі триває робота щодо можливості зміни маршруту № 16 Красилівка – Бровари (Броварська ЦРЛ).
   В Броварському районі функціонує 5 «шкільних автобусів», що дає змогу дітям з віддалених куточків населених пунктів вчасно добиратися до місця розташування навчальних закладів. Одним із основних завдань Броварської районної державної адміністрації в цьому напрямку є забезпечення усіх населених пунктів району шкільним транспортом, особливо це актуально в зимовий період для дітей молодших класів.
   Згідно статистичних даних основні показники вантажо - та пасажирообороту Броварського району в 2018 році:

 

Основні показники 2017 р. 2018 р.
В порівнянні 
2018 р. до 2017 р. %
Вантажооборот, млн.ткм 81,3 81,7 + 0,5
Обсяг перевезених вантажів, тис.т 328,7 358,7 +9,1
Пасажирооборот, млн.пас.км 42,1 34,7 -17,6
Кількість перевезених пасажирів, тис. 1 754,4 1 537,7 -12,4

   Броварська райдержадміністрація постійно проводить роботу з відстеження належного функціонування автобусних маршрутів, розглядає та відповідним чином реагує на звернення громадян щодо надання та підвищення якості послуг перевезень.
   Загалом, Броварською райдержадміністрацією проводиться цілеспрямована та системна робота щодо забезпечення належного транспортного обслуговування на території району.       

            
   4. Про проведення в Броварському районі весняного двомісячника благоустрою населених пунктів. 
   Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про благоустрій населених пунктів», розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 березня 2010 року № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів» з метою забезпечення утримання територій населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення, на виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 07.03.2019 № 120 «Про проведення в Київський області двомісячника благоустрою населених пунктів», розпорядженням виконуючого обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації від 14.03.2019 № 89 передбачено проведення у районі з 18 березня по 18 травня 2019 року двомісячника благоустрою населених пунктів.
   З метою належного виконання заходів двомісячника, поліпшення стану навколишнього природного середовища, благоустрою, озеленення населених пунктів та прилеглих до них територій в районі були дані такі доручення:
   - сільським та селищним головам району утворити штаби з питань організації проведення двомісячника благоустрою, розробити заходи з питань поліпшення благоустрою по кожному населеному пункту із зазначенням конкретних обсягів запланованих робіт;
   - сільським та селищним головам в ході проведення двомісячника особливу увагу приділити ліквідації несанкціонованих стихійних сміттєзвалищ, очищення від сміття та металобрухту лісосмуг уздовж доріг;
   - керівникам дорожніх служб району в ході проведення заходів з благоустрою провести роботи з прибирання сміття вздовж автодоріг місцевого та державного значення;
   - сільським та селищним головам у населених пунктах району 20 квітня 2018 року провести заходи, спрямовані на поліпшення стану довкілля, а саме: акції «Посади своє дерево» та «Зробимо Україну чистою» (під час проведення зазначених акцій в населених пунктах впорядкувати вулиці, майдани, сквери, місця громадського користування та відпочинку, привести в належний санітарний та естетичний стан джерела питного водопостачання, прибудинкові території, власні і прилеглі території промислових та сільськогосподарських підприємств, закладів освіти, охорони здоров’я, підприємств побуту, торгівлі, дитячі, спортивні та господарські майданчики);
   - відділу організаційно-інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату адміністрації забезпечити широке інформування населення про хід проведення двомісячника благоустрою;
   - ТОВ «Броварська редакція газети «Нове життя» та редакції міськрайонного радіомовлення широко інформувати населення про хід проведення двомісячника благоустрою.
   Відповідно до розпорядження територія району була розбита на п’ять секторів, за кожним з яких було закріплено відповідальну особу на рівні не нижче керівника структурного підрозділу адміністрації; території секторів були поділені на два – шість підсекторів із закріпленням за ними відповідальної особи на рівні сільських та селищних голів, а також депутатів районної ради; території підсекторів були поділені на дві – вісім зон відповідальності, за якими були закріплені депутати сільських та селищних рад, члени виконкомів сільських та селищних рад, керівники комунальних підприємств, голови садових товариств та об’єднань, громадські активісти.
   Станом на 20.03.2019 Зазимська, Рожівська, Літочківська, Світильнянська, Погребська, Кулажинська, Богданівська сільські ради та Великодимерська селищна рада вже надали планові показники по заходах двомісячника. Узагальнені показники такі:
   Планові показники заходів двомісячника благоустрою населених пунктів Броварського району

Найменування заходів Один. виміру
Заплановано 

Заплановано ліквідувати несанкціонованих сміттєзвалищ, у т.ч. шт. 28
- у межах смуг вулиць та доріг населених пунктів; шт. 9
- на прибудинкових територіях; шт. 4
- на пустирях в межах населених пунктів шт. 15
Обсяг побутових відходів на несанкціонованих сміттєзвалищах м3 70
Зелені насадження загального користування Х
- дерев шт. 880
- кущів шт. 355
- газонів тис.м2 10,48
- квітників м2 451
Наявність, утримання місць для поховань Х
- кладовищ од/га 17
- братських могил од. 8
- меморіальних комплексів од. 10
- місць почесних поховань од. 1
Наявність, прибирання та впорядкування зупинок громадського транспорту населених пунктів од. 51
Запланована кількість коштів на благоустрій всього, у т.ч. млн.грн 1,834
- бюджетних млн.грн 1,832
- позабюджетних млн.грн 0,2
Протяжність очищених від сміття берегів водойм тис.м2 6,185
Кількість громадськості, що планується залучити до участі у весняних толоках громадськості, у т.ч. осіб 1 916
- учнівської молоді осіб 745
- студентської молоді осіб 133

   Роботи з поліпшення стану навколишнього природного середовища, благоустрою, озеленення населених пунктів та прилеглих до них територій триватимуть і надалі. 

   5. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Пухівської сільської ради.
   Пухівська сільська рада та її виконавчий комітет у своїй роботі по виконанню делегованих повноважень керується Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», Указом Президента України «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», іншими законодавчими актами та розпорядчими документами.
   Робота виконавчого комітету Пухівської сільської ради проходить згідно плану роботи на 2019 рік затвердженого рішенням виконкому від 12.12.2018 року за № 59.
   На території Пухівської сільської ради проживає 2 038 чол. В тому числі: громадян працездатного віку 1 158 чол. або 57% від загального населення, пенсіонерів - 611 чол. або 30% від загального населення, дитяче населення – 354 чол. або 17 % (від 0 до 18 років).
   Пільгова категорія населення: інваліди Великої Вітчизняної війни - 1 чол., учасники війни – 43 чол., діти війни – 119 чол.; учасники бойових дій на території інших країн – 6 чол., ліквідатори наслідків катастрофи на ЧАЕС – 15 чол., учасники АТО-21 чол.
   Виконком контролює роботу підприємств та установ різних форм власності, що знаходяться на території сільської ради.
   При виконкомі працює три постійні комісії:
   - Комісія з питань планування бюджету, фінансів і цін, реформування економіки, підтримки підприємництва, середнього та малого бізнесу; 
   - Комісія питань регламенту депутатської етики, законності та правопорядку, освіти, культури, охорони здоров’я, материнства і дитинства та соціального захисту населення; 
   - Комісія з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології.
   Також працює адміністративна комісія.
   Виконавчим комітетом Пухівської сільської ради за період з 01.01.2019 року по 01.03.2019 рік вчинено 15 нотаріальних дій: посвідчення доручень 9, складання заповітів 4, посвідчення підпису та копій 2.
     Проводиться державна реєстрація актів цивільного стану. Станом на 01.03.2019 року проведено 16 державних реєстрацій актів цивільного стану, а саме: 15 смертей, 1 шлюб.
   Станом на 01.03.2019 року на території сільської ради зареєстровані 23 підприємства різних форм власності. Найбільшими платниками податків до місцевого бюджету є: ТОВ «Будіндустрія-Сервіс ЛТД», ТОВ «Авантаж».
   На території сільської ради функціонує Пухівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, де навчається 181 учень та дошкільний навчальний заклад «Десняночка» де виховується 104 дітей.
   Медичне обслуговування населення здійснює Пухівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини Броварського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Київської області, яку відвідує в середньому 38 чоловік на день. Мешканців обслуговують 1 лікар та 1 медична сестра. Учасники бойових дій, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи, перебуваючи на диспансерному обліку, один раз на рік проходять поглиблений медичний огляд, а також забезпечуються, згідно переліку, затвердженого Міністерством охорони здоров'я, безоплатними ліками. Особливий медичний догляд ведеться за дітьми до року та групою ризику.
   В будинку культури функціонують: гурток «Мистецтво», вокальний ансамбль, фольклорний ансамбль, гурток сольного співу, клуб вихідного дня, історико-технічне стендове моделювання.
   В селі постійно проводяться культурно-масові заходи.
   Виконком сільської ради та депутатські комісії постійно контролюють роботу підприємств торгівлі та побуту по дотриманню законодавчих актів, прав споживачів.
   Виконком сільської ради надає дозвіл на переведення садових будинків у житлові, присвоює поштову адресу на новозбудовані житлові будинки та земельні ділянки з відповідним цільовим призначенням, погоджує графіки роботи закладів торгівлі.
   На виконання Програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку за 2019 рік сільською радою використано 182,5 тис. грн, з них: на вуличне освітлення – 129,8 тис.грн., на вивіз побутового сміття –52,7 тис.грн.
   Транспортне обслуговування надається маршрутними автобусами, які забезпечують доставку громадян до міста Києва. Це рейси №344 Київ-Пухівка (через місто Бровари) та № 325 Київ-Пухівка (через Троєщину). Також, через село Пухівка проходить маршрут №341 Київ - Рожни.
   Село повністю газифіковане та телефонізоване.
   Сільською радою відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» здійснюється оприлюднення Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів сільської ради на відповідні роки, проектів регуляторних актів та аналізу їх регуляторного впливу на власному сайті (http://www.pukhivka-rada.gov.ua).
   Відповідно до ст. 22 Закону України «Про звернення громадян», особистий прийом громадян сільським головою, секретарем та землевпорядниками проводиться в своїх кабінетах. Сільський голова проводить прийом щосереди з 09.00 до 12.00 години, секретар та землевпорядник проводять прийом з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 17.00 години, обідня перерва з 12.00 до 13.00 години.
   Графік роботи апарату виконкому сільської ради затверджений розпорядженням сільського голови та доведений до відома населення через дошки оголошень та висвітлений на сайті сільської ради. Сільським головою ведеться журнал особистого прийому громадян.
   За звітний період виконкомом сільської ради було проведено 2 (два) засідання, прийнято 9 рішень. На засіданнях виконкому розглядаються заплановані питання, що стосуються переведення садових будинків у житлові, присвоєння адрес, надання дозволів на встановлення тимчасових споруд, організація та проведення масових заходів (свята), забезпечення порядку на водних об’єктах. А також на засіданні виконкому розглядалися розпорядження та доручення голови Броварської РДА, які потребували прийняття заходів на їх виконання.
   В порівнянні з минулим роком кількість звернень громадян до виконкому сільської ради збільшилась. Актуальними залишаються земельні питання.
   Всі звернення громадян розглядаються у встановлений законом термін на засіданнях виконкому та на пленарних засіданнях сесій сільської ради, на яких приймаються відповідні рішення, на письмові звернення надаються письмові відповіді.
   Належна увага приділяється соціальному захисту населення, особливо людям похилого віку та одиноким мешканцям, так за наданням субсидії на оплату житлово-комунальних послуг та електроенергію звернулось 35 сімей у 2019 році. Питання про стан роботи зі зверненнями громадян розглядається 4 рази в рік на засіданні виконкому.
   Реєстрація звернень громадян в сільській раді ведеться окремо від інших видів діловодства в журналі встановленої форми, в якому є відмітки про виконання, журнал прошнурований, пронумерований і скріплений печаткою. Ведення діловодства та робота із зверненнями громадян згідно посадової інструкції покладено на землевпорядника сільської ради та секретаря.
   В галузі оборонної роботи згідно ст. 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ведеться облік військовозобов’язаних. На території Пухівської сільської ради на військовому обліку перебуває 389 громадян. Постійно проводиться робота по сприянню організації призову жителів села на строкову службу та проведення мобілізації. До відома населення, а також до підприємств, організацій та установ всіх форм власності доводиться наказ військового комісара про призов на строкову службу.
   Станом на 01.03.2019 перебуває на військовому обліку 37 призовників.
   В результаті військових дій, які розгорнулися на сході України було мобілізовано на військову службу всього 21 особу.
   З 04 квітня 2016 року в сільській раді працює спеціаліст з реєстрації місця проживання громадян. Станом на 01.03.2019 року на території Пухівської сільської ради зареєструвалося – 15 громадян, а знялося з реєстрації – 4 громадянина.
   З 18 травня 2016 року в сільській раді працює державний реєстратор. Станом на 01.03.2019 року було опрацьовано 53 заяви про реєстрацію речових прав на нерухоме майно.
   Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сільською радою виконуються делеговані повноваження. А саме:
   Проблемними питаннями, що потребують вирішення є:
   1. Добудова нового будинку культури в селі Пухівка.
   2. Облаштування сільського стадіону.
   3. Облаштування тротуарної доріжки по вул.. Центральна, Деснянська, Космонавтів.
   4. Встановлення електропідстанцій на нових масивах.
   5. Розчистка водоймищ на території села Пухівка.

Відбулося засідання Броварської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

опубліковано 21 бер. 2019 р., 00:28 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 21 бер. 2019 р., 00:33 ]

   20 березня 2019 року перший заступник голови адміністрації Ю.Плакся провів засідання Броварської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

   Під час засідання розглянуто наступні питання:
   1. Про створення на рівні районних державних адміністрацій, виконавчих органів місцевого самоврядування відповідних комісій з метою проведення перевірок об’єктів поводження з твердими побутовими відходами розміщених на підпорядкованих територіях.
   2. Про забезпечення комісійного проведення перевірок об’єктів поводження з твердими побутовими відходами розміщеними на підпорядкованих територіях і контроль за діяльністю об’єктів.
   3. Про забезпечення ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів на відповідній території. 
   4. Про надання до секретаріату комісії звіти про проведену роботу.
   5. Про результати проведеної роботи надати узагальнені звіти в секретаріат комісії   5. Про вжиття заходів щодо здійснення контролю за діяльністю об’єктів поводження з відходами.
   6. Про вжиття заходів щодо забезпечення лабораторного контролю показників безпеки (в тому числі санітарно-хімічних, мікробіологічних та вірусологічних) води, що подається населенню централізованими системами водозабезпечення громадських колодязів.
   7. Про аналіз санітарно-технічного стану об’єктів центрального водопостачання з метою встановлення причин незадовільних показників якості та безпечності води.
   8. Про розробку заходів щодо приведення систем централізованого водопостачання у відповідності до вимог санітарного законодавства та вирішення питання щодо їх фінансування.
   9. Про забезпечення наявності на підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства нормативних запасів реагентів, знезаражуючих засобів і реагентів для очищення та знезараження питної води.
   10. Про забезпечення в разі необхідності проведення посиленого відомчого лабораторного контролю і державного санітарного нагляду за якістю питної води.
   11. Про виконання Програми «Питна вода Київщини на 2017-2020 роки», затвердженої рішенням Київської обласної ради від 19.05.2017 № 312-14-VII (зі змінами) в повному обсязі.
   12. Про проведення комплексної інвентаризації непридатних хімічних засобів захисту рослин, відповідно до Порядку проведення комплексної інвентаризації місць накопичення заборонених і непридатних до використання в сільському господарстві хімічних засобів захисту рослин, затвердженого спільним Наказом Мінагрополітики України, Мінекоресурсів України, МОЗ України 18.10.2001 №315/376/412, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 14 листопада 2001 р. за №951/6142.
   13. Про забезпечення надання до департаменту екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації Актів інвентаризації місць накопичення заборонених і непридатних до використання в сільському господарстві хімічних засобів захисту рослин.
   14. Про надання в секретаріат комісії інформації про кількість паливно-мастильних матеріалів в матеріальному резерві та обсяги резервного фонду передбачені бюджетом на 2019 рік.
   15. Про результати комплексних перевірок захисних споруд цивільного захисту у Броварському районі.
   16. Про забезпечення приведення в готовність до використання за призначенням захисних споруд цивільного захисту.
   17. Про забезпечення безумовного виконання вимог:
   - постанови Кабінету Міністрів України від 6 березня 2002 року № 264 «Про затвердження порядку обліку місць масового відпочинку населення на водних об’єктах»;
   - наказу МВС України № 301 від 10 квітня 2017 року про затвердження «Правил охорони життя людей на водних об’єктах України»;
   - розпорядження голови обладміністрації «Про забезпечення безпеки та запобігання загибелі людей на водних об’єктах області» від 06 серпня 2018 року № 432;
   - «Плану заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах Київської області»;
   - протоколів обласної комісії з питань ТЕБ та НС щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах Київської області.
   18. Про результати виконання цих документів та рішень обласної комісії з питань ТЕБ та НС щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах Броварського району інформувати секретаріат комісії.
   19. Про забезпечення проведення командно-штабних навчань та командно-штабних тренувань згідно Плану основних заходів цивільного захисту Київської області на 2019 рік.
   20. Про забезпечення прийняття місцевих цільових програм захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та внесення змін до існуючих, передбачивши окремий розділ «забезпечення засобами індивідуального захисту населення, яке потрапляє до зони прогнозованого хімічного забруднення» і придбання засобів індивідуального захисту для непрацюючого населення, яке потрапляє в зону можливого хімічного забруднення від хімічно небезпечних об’єктів, а також працівників формувань та спеціалізованих служб цивільного захисту.
   21. Про результати прийняття місцевих цільових програм захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру інформувати секретаріат комісії.
   22. Про організаційно-технічні заходи по зменшенню ризику виникнення надзвичайних ситуацій в період пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у весняно-літній період 2019 року. Про затвердження плану дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, районних установ, підприємств та організацій Броварського району з підготовки і забезпечення пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2019 році.
   23. Про затвердження Плану заходів щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки в природних екосистемах Броварського району на 2019 рік.
   24. Різне.

Голова Броварської районної державної адміністрації М. Клименко провів робочу нараду.

опубліковано 18 бер. 2019 р., 06:17 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 18 бер. 2019 р., 07:17 ]

   18  березня 2019 року голова Броварської районної державної адміністрації М. Клименко провів робочу нараду.


   В засіданні взяли участь: перший заступник голови адміністрації Ю. Плакся, заступник голови райдержадміністрації О.Юрченко, виконуючий обов’язки керівника апарату О. Мордач, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, начальники служб, управлінь, які забезпечують життєдіяльність району, представники засобів масової інформації. 


   Робочу нараду голова адміністрації М. Клименко  розпочав з урочистих привітань працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення з професійним святом, яке відзначається 17 березня. 

   За багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у розвиток житлово-комунальної галузі, активну життєву позицію почесними грамотами Броварської райдержадміністрації та подяками Броварської райради з врученням цінних порадунків відзначено кращих працівників галузі. Вітаючи з професійним святом Микола Федорович подякував працівникам за працю та повсякденну турботу задля належного життєзабезпечення жителів населених пунктів району.

  

  

   Під час наради надані наступні  доручення:
   - посилити заходи попередження пожеж в екосистемі території Броварськог району;
   - надати допомогу соціально незахищеним особам упроведенні сільськогосподарських робіт, які обслуговуються Центром територіального обслуговування населення Броварського району;
   - визначити пріорітетні об'єкти освіти, які потребують негайного ремонту;
   - тримати на постійному контролі стан виконання заходів з благоустрою населення Броварського району.

Відбулося засідання 55-ї чергової сесії Броварської районної ради VII скликання

опубліковано 14 бер. 2019 р., 06:22 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 14 бер. 2019 р., 06:22 ]

   14 березня 2019 року відбулося засідання 55-ї чергової сесії Броварської районної ради VII скликання під головуванням голови Броварської районної ради С.Гришка.


   В засіданні взяли участь: заступник голови адміністрації О.Юрченко, депутати районної та місцевих рад, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, голови сільських, селищних рад та представники об’єднаних територіальних громад та засобів масової інформації.

   На розгляд 55 чергової сесії районної ради VІІ скликання винесено наступні питання:
   1. Звіт про виконання районного бюджету Броварського району за 2018 рік.
   2. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VІI скликання від 18 грудня 2018 року № 686-51 позач.-VІI «Про районний бюджет Броварського району на 2019 рік» та додатків до нього.
   3. Про затвердження звіту про виконання плану роботи Броварської районної ради за 2018 рік.
   4. Звіт про виконання районної Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку Броварського району за 2018 рік.
   5. Про затвердження Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку Броварського району на 2019 рік.
   6. Про хід виконання Районної програми «Протиепізоотичні заходи та боротьба з хворобами тварин у 2018-2019 роках».
   7. Звіт про виконання Програми проведення інвентаризації та нормативної грошової оцінки земель, за межами населених пунктів Броварського району Київської області на 2017-2018 роки.
   8. Звіт про виконання Програми «Територіальна оборона» на 2017 - 2018 роки.
   9. Звіт про виконання Програми містобудівної діяльності та створення геоінформаційної електронної містобудівної кадастрової системи Броварського району на період 2016-2018 роки.  
   10. Про затвердження Програми містобудівної діяльності Броварського району на період 2019-2021 роки.
   11. Звіт про виконання Програми підтримки розвитку садівництва та ягідництва у Броварському районі на 2017-2018 роки.
   12. Звіт про виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Броварському районі на 2017-2018 роки.
   13. Звіт про виконання Районної Програми заходів з ліквідації стихійних сміттєзвалищ на території Броварського району на 2017-2018 роки.
   14. Про затвердження районної Програми заходів з ліквідації стихійних сміттєзвалищ на території Броварського району на 2019-2020 роки.
   15. Звіт про виконання Програми з мобілізаційної підготовки та мобілізації на території Броварського району на 2018 рік.
   16. Про затвердження Районної програми з мобілізаційної підготовки та мобілізації на території Броварського районі на 2019 - 2020 роки.
   17. Звіт про виконання Програми підготовки та виховання захисників Батьківщини, військово-фахової орієнтації молоді, організації та проведення приписки, призову на строкову військову службу та відбору кандидатів на військову службу за контрактом в Броварському районі на 2017 - 2018 роки.
   18. Про хід виконання районною державною адміністрацією повноважень делегованих районною радою з питань затвердження маршрутів і графіків руху місцевого пасажирського транспорту незалежно від форм власності, узгодження цих питань стосовно транзитного пасажирського транспорту.
   19. Про хід виконання районною державною адміністрацією повноважень, делегованих районною радою з питань залучення в порядку, встановленому законом, підприємств, установ та організацій, які не належать до комунальної власності, до участі в обслуговуванні населення відповідної території, координація цієї роботи.
   20. Про хід виконання районною державною адміністрацією повноважень делегованих районною радою з питань забезпечення виконання заходів з відстеження результативності регуляторних актів прийнятих районною радою.
   21. Про затвердження Комплексної програми профілактики злочинності, зміцнення правопорядку, охорони прав і свобод громадян на території Броварського району Київської області на 2019-2021 роки.
   22. Про хід виконання Програми розвитку та функціонування системи освіти Броварського району за 2018-2019 роки.
   23. Звіт про виконання Програми правової освіти населення Броварського району на 2015-2018 роки.
   24. Звіт про виконання Програми забезпечення надання якісних адміністративних послуг населенню Броварського району на 2017 – 2018 роки.
   25. Звіт про виконання Районної цільової соціальної програми протидії захворювання на туберкульоз на 2017-2018 роки.
   26. Звіт про виконання Районної Програми щодо вдосконалення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю у Броварському районі на 2016-2018 роки.
   27. Звіт про виконання Програми розвитку футболу в Броварському районі на 2014-2018 роки.
   28. Звіт про виконання Програми організації харчування учнів та вихованців загальноосвітніх навчальних закладів Броварського району на 2018 рік.
   29. Звіт про виконання районної комплексної Програми підтримки сім'ї та забезпечення прав дітей на 2018 рік.
   30. Звіт про виконання районної Програми відпочинку та оздоровлення дітей Броварського району на 2018 рік.
   31. Звіт про виконання Районної Програми забезпечення безкоштовними інсулінами інсулінозалежних хворих жителів Броварського району на 2018 рік.
   32. Звіт про виконання Програми «Підтримка служби переливання крові КНП «Броварська БКЛ» БРР БМР та розвитку донорства в Броварському районі на 2018 рік».
   33. Звіт про виконання Програми «Покращення надання вторинної медичної допомоги населенню Броварського району та відновлення матеріально-технічної бази Броварської центральної районної лікарні на 2018 рік».
   34. Звіт про виконання Програми стимулів та розвитку надання первинної медико-санітарної допомоги населенню Броварського району та відновлення матеріально-технічної бази Комунального некомерційного підприємства Броварської районної ради «Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2018 рік.
   35. Про хід виконання Комплексної програми фінансового забезпечення функціонування Броварської державної адміністрації та її структурних підрозділів для виконання та реалізації повноважень, делегованих Броварською районною радою на 2018-2019 роки.
   36. Звіт про виконання Програми підтримки розвитку засобів масової інформації та інформування населення Броварщини на 2018 рік.
   37. Про затвердження Програми підтримки розвитку засобів масової інформації та інформування населення Броварщини на 2019 рік.
   38. Звіт про виконання Програми сприяння функціонуванню державної реєстрації в Броварському районі на 2018 рік.
   39. Про затвердження нової редакції Положення про комунальний заклад Броварської районної ради «Броварський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».
   40. Про затвердження структури комунального закладу Броварської районної ради «Інклюзивно-ресурсний центр».
   41. Про внесення змін до Положення про Президію Броварської районної ради VІ скликання.
   42. Про погодження об’єкта, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл та селищ Броварського району, для передачі в оренду.
   43. Про погодження надання Товариству з обмеженою відповідальністю "Альянс Транссервіс" спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування підземних вод.
   44. Про роботу Броварської місцевої прокуратури за 2018 рік.
   45. Різне.

Відбулася розширена оперативна нарада

опубліковано 11 бер. 2019 р., 05:24 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 11 бер. 2019 р., 05:46 ]

   11 березня 2019 року перший заступник голови райдержадміністрації Ю. Плакся провів розширену оперативну нараду.

   В нараді взяли участь: голова Броварської районної ради С. Гришкозаступник голови адміністрації О.Юрченко, виконуючий обов’язки керівника апарату О. Мордач, голови сільських та селищних рад, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, начальники служб, управлінь, які забезпечують життєдіяльність району, представники громадських організацій та засобів масової інформації.
 

   1. Про стан обслуговування доріг в Броварському районні в зимовий період та матеріально-технічне забезпечення дорожніх служб.
   У Броварському районі автомобільні дороги державного і місцевого значення обслуговують ПрАТ «Коммунтранс», ТОВ «ДС ПРОМ ГРУП», філія «Броварське ДЕУ».
   ПрАТ «Коммунтранс»
   За осінньо-зимовий період 2018-2019 років витрачено 2 410 т протиожеледної суміші, використано 12,0 тис. л дизельного пального.
   На період зимового утримання автомобільних доріг було задіяно: 
   * 4 машини для розподілення протиожеледної суміші, 
   * 1 трактор з відвалом, 
   * 1 бульдозер, 
   * 1 автогрейдер, 
   * 1 одиниця навантажувальної техніки.
   Для експлуатаційного утримання автодоріг залучались 30 працівників.
   На зимове утримання витрачено 1 831,0 тис. грн.
   ТОВ «ДС ПРОМ ГРУП»
   За осінньо-зимовий період 2018-2019 років витрачено 10,99 тис. т протиожеледної суміші (залишок – 800 т), 110 т солі, використано 51,8 тис. л дизельного пального (залишок – 6,0 тис. л).
   На період зимового утримання автомобільних доріг було задіяно: 
   * 9 машин для розподілення протиожеледної суміші, 
   * 1 трактор з відвалом, 
   * 1 бульдозер, 
   * 2 автогрейдера, 
   * 3 одиниці навантажувальної техніки, 
   * 1 екскаватор-навантажувач.
   Для експлуатаційного утримання автодоріг залучались 70 працівників.
   На зимове та експлуатаційне утримання доріг витрачено 9255,0 тис. грн, виконано ліквідацію ямковості площею 720 м2.
   Протягом осінньо-зимового періоду були проведені такі дорожні роботи:
   - ямковий ремонт холодною асфальтобетонною сумішшю 19,7 м2 на автомобільній дорозі О100601 Бровари-Княжичі; 41,8 м2 на автомобільній дорозі О100603 Зазим’є - /М-01/; 5,8 м2 О100610 Бровари-Требухів-Гора; 65,2 м2 на автомобільній дорозі Р-03 ПСО; 11,7 м2 на автомобільній дорозі Т-10-08 Київ-Літочки-Кіпті;
   - ямковий ремонт гарячою асфальтобетонною сумішшю 176м2 на автомобільній дорозі О100607 Залісся-Заворичі;
   - планування узбіччя автогрейдером, 47,1 тис.м2 на автомобільній дорозі О100607 Залісся-Заворичі.
   Філія «Броварське ДЕУ»
   За осінньо-зимовий період 2018-2019 років витрачено 3832 т піско-соляної суміші і 1588 т солі (залишок по філії – 113 т піско-соляної суміші).
   На період зимового утримання автомобільних доріг було задіяно: 2 КДМ ЗіЛ, 1 КДМ КрАЗ, 1 КДМ КамАЗ, 1 КДМ МАЗ, солерозкидачі – КрАЗ 2 шт., МАЗ 1 шт, 2 трактори МТЗ з відвалом, 1 автогрейдер, 3 навантажувача.
   Для експлуатаційного утримання автодоріг, що обслуговує філія «Броварське ДЕУ», залучались 17 водіїв-механізаторів та 2 дорожних робітники.
   На зимове утримання, ремонт колесовідбійної огорожі та аварійний ямковий ремонт витрачено 737,143 тис. грн.  
 
 


   2. Робота відділу реєстрації з питань державної реєстрації нерухомого майна.
   У Броварській райдержадміністрації на виконання законодавства щодо децентралізації повноважень у сфері державної реєстрації, зокрема, Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» з квітня 2016 року працює відділ реєстрації, який займається наданням адміністративних послуг у сфері державної реєстрації нерухомості і державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.
   У відділі реєстрації станом на 11 березня 2019 року працює 3 державних реєстратори.
   За період роботи відділу з 01.01.2019 року по 13.02.2019 року було прийнято та розглянуто 338 заяв.
   Відмовлено в проведенні державної реєстрації у 3 випадках. Мала кількість відмов свідчить про те, що консультативна робота відділу знаходиться на належному рівні.
   Послуги надавалися за принципом екстериторіальності, в межах Київської області.
   На розгляді у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно залишилися 35 заяв про державну реєстрацію прав та їх обтяжень (15 про державну реєстрації права власності та 19 про державну реєстрацію права оренди на земельні ділянки), по яким не прийняті рішення про державну реєстрацію та строк розгляду яких завершився, проте наказом про блокування не вирішено питання щодо передачі даних заяв на розгляд до іншого органу або суб’єкта реєстрації.
   До відділу реєстрації звертаються заявники зі скаргами на порушення строків розгляду поданих заяв, на порушення їх права на право приватної власності, оскільки без реєстрації права власності у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та отримання витягу про державну реєстрацію права власності не можуть розпорядитися своїм майном – прописатися у житловому будинку, відчужити належне їм майно тощо.
   На початку березня були направлені листи на Міністерство юстиції України з проханням надати довідки про результати перевірки для ознайомлення та з проханням вирішення питання по заявам, які залишилися нерозглянуті.
   Для відновлення доступу до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно після сливу терміну тимчасового блокування, державним реєстраторам необхідно отримати Сертифікат відповідності, який видається за результатом проходження автоматизованого анонімного тестування з метою визначення професійної компетентності осіб, які мають намір здійснювати функції державного реєстратора Міністерством юстиції України.
   Працівниками відділу подані заяви для проходження тестування, яке відбудеться у березні 2019 року. Точна дата буде оприлюднена на сайті Міністерства юстиції України за 7 днів до тестування.
   На сьогоднішній день, працівники відділу реєстрації:
   - займаються консультативною роботою для громадян, які звертаються до відділу, надають роз’яснення щодо переліку документів необхідних для державної реєстрації, інформацію щодо сплати адміністративного збору, строків державної реєстрації та суб’єктів державної реєстрації, які надають послуги з реєстрації речових прав на нерухоме майно;
   - надають відповіді на листи та запити, що надходять до Броварської райдержадімінстрації з питань державної реєстрації;
   - приймають реєстраційні справи від суб’єктів реєстрації та упорядковують до архіву;
   - постійно надають консультації та роз’яснення державним реєстраторам при сільських радах та Калитянської ОТГ щодо застосування законодавства та роботи у державних реєстрах;
   - готуються до автоматизованого анонімного тестування.
   У зв’язку з закінченням терміну дії кваліфікованого сертифікату для використання кваліфікованого електронного підпису, підготовлено заяви для їх поновлення.
 

   3. Стан підготовки до весняно-польових робіт сільськогосподарських підприємств Броварського району.
   Землі сільськогосподарського призначення у Броварському районі обробляють понад 200 фермерських господарств та сільськогосподарських підприємств. Однак, основу цих підприємств складає – 35 потужних товариств та фермерських господарств.
  Під урожай 2019 року посіяно -7 100 га озимих зернових культур, в тому числі, сільськогосподарськими підприємствами району – 5 483 га., із них:
   · озимої пшениці – 3 746 га;
   · озимого жита – 917 га.
   Озимим ріпаком засіяно площу 820 га.
   Перезимували озимі культури в основному добре та задовільно.
   Озима пшениця (3 746 га) на  75 % посівів в доброму стані, 25 % площі посівів перебуває у задовільному стані. У 2018 році 5% знаходилося під талими водами, в 2019 році - немає.
   Посіви озимого ріпаку мають також добрий та задовільний стан.
   Відповідно плану розвитку агропромислового комплексу району на 2019 рік, загальна посівна площа всіх категорій господарств прогнозується в обсязі – 41 487 тис. га.
   В обробітку сільськогосподарських підприємств району прогнозована площа посіву становить – 27 000 тис. га., з них під зернові культури відводиться -16 860 тис. га, під технічні - 8 780 тис. га, картопля і овочі - 680 га, кормові культури- 908 га.
   Станом на березень 2019 року господарствами району підживлено озимих культур на  89%, внесено в середньому по 150 кг/га поживних речовин та мінеральних добрив, що становить 71%.
   Для проведення комплексу весняно-польових робіт необхідно близько 1 250 тон поживних речовин мінеральних добрив, з яких наявні близько - 1 100 тонн, що становить 87 % від загальної потреби в мінеральних добривах в (т.ч. азотних 302 (266) тони, фосфорних 130 (125) тон, калійних – 140 (128 тонн).
   Засобами захисту рослин підприємства забезпечені на 95 %, із них:
   - пестицидами- 50 (потреба – 70- тон);
   - гербіцидами – 40 тис кг,
   - інсектицидами -1 500 (1100)кг,
   - фунгіцидами- 16 (8)тис кг,
   - протруйниками зерна та бульб картоплі підприємства забезпечені на –100% тобто - 2300 (2245)кг.
   Пестицидами забезпечуються, згідно укладених договорів з постачальниками, з доставкою безпосередньо на місця обробки площі 4 паспортизованих складів ядохімікатів: 
   - Гоголівський насіннєвий завод на – 3 т, 
   - Зазимський насіннєвий завод 300кг, 
   - Княжичі "Асканія"  - флора- 2 т.,
   - "Тепличний" – 15т. для власних потреб.)
   Забезпеченість паливно-мастильними матеріалами по сільськогосподарських підприємствах відбувається за рахунок акумуляції власних коштів, що  становить 91% від потреби.
   Продовжується активна робота по підготовці техніки до проведення комплексу весняно-польових робіт. З наявних 291 тракторів справні - 255, що становить – 87 %, плуги, культиватори та сівалки знаходяться в готовності на 95%.
   Проведений аналіз фінансового забезпечення на період весняно-польових робіт вказує на те, що потреба в коштах для проведення весняно-польових робіт на один гектар становить- 2 120 гривень. Загальна потреба в коштах складає -59,5 мільйонів гривень з них 55,9 мільйонів власних коштів та 4,0 мільйони запозичені.
   Для здійснення фінансової підтримки підприємств агропромислового комплексу розглядаються пропозиції про отримання короткострокових та середньострокових кредитів в банках, а також під аграрні розписки.
      Проблемними питаннями для сільгоспвиробників району залишаються:
  · доступне довгострокове кредитування для аграріїв під невисокі відсотки;
  · покращення умов лізингу для придбання сучасної сільськогосподарської техніки.


Жінко, твій шарм чарівний на мелодію скрипки покладемо

опубліковано 7 бер. 2019 р., 06:46 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 11 бер. 2019 р., 01:43 ]

    07 березня 2019 року в приміщенні Літківського Будинку культури вітали найчарівнішу половину Броварського району з Міжнародним днем Жінок та миру.
   
   Весна - найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа, повертаються із далеких країв птахи, зодягаючись у зелень, квітнуть дерева. І не дивно, що саме на початку цієї прекрасної пори, коли все пробуджується, оживає та набирає сили, жінок вітають та шанують.

   Жінок зустрічали чоловіки і дарували квіти кожній представниці прекрасної половини людства.


   Від імені Броварської районної державної адміністрації сердечно зі святом весни привітав голова М. Клименко: "Початок весни збігається з жіночим святом – Міжнародним днем прав жінок та миру. 
   В Україні в усі часи жінка втілювала символ чистоти, ніжності і краси, берегла сімейне вогнище та щастя.
   Дбайливо оберігаючи сімейне вогнище, не шкодуючи сил і здоров'я, Ви берете активну участь в усіх сферах суспільного життя. І робите це не тільки на рівні з чоловіками, а часто навіть краще них.
   Ви, милі жінки, несете в собі священний і благословенний талант дарувати світу нове життя, передаєте новим поколінням духовні цінності людства, надихаєте на творчість поетів і художників.
   Від імені Броварської районної державної адміністрації сердечно вітаю Вас зі святом весни!
   Бажаю здоров'я, нев`янучої молодості, радості та краси. Будьте завжди коханими!"
   


   Голова Броварської районної ради С. Гришко, вітаючи, сказав: "Жінка - восьме чудо світу. Муза, яка протягом віків надихає чоловіків на звитяжні вчинки. 
   Заради вас пісні і вірші линуть земними просторами, складаються геніальні музичні твори. Ви надихаєте митців на створення яскравих полотен. 
   Дорогі жінки! Дякуємо, що ви в нас є! Хочемо щодня насолоджуватися вашою красою!
   З добрим, прекрасним, сонячним днем вас, наші любі!"


    За сумлінну працю, вагомий внесок в розвиток Броварського району присутніх нагороджено грамотами, почесними відзнаками, подяками, знаками пошани від Броварської районної державної адміністрації, Броварської районної ради з врученням цінних подарунків.

  

   Концертна програма була особливою, адже такою її робили чоловіки.

   

Відбулася робоча нарада

опубліковано 4 бер. 2019 р., 03:43 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 5 бер. 2019 р., 01:16 ]

   04 березня 2019 року виконуючий обов'язки голови Броварської районної державної адміністрації Ю.Плакся провів робочу нараду.


    В засіданні взяли участь: заступник голови райдержадміністрації О.Юрченко, виконуючий обов’язки керівника апарату О. Мордач,начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, начальники служб, управлінь, які забезпечують життєдіяльність району, представники засобів масової інформації. 


   Начальники служб, управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації і начальники служб, управлінь, відділів, які забезпечують життєдіяльність району прозвітували щодо проробленої роботи за попередній період.

   Начальник управління соціального захисту населення Л. Яіцька проінформувала, що прийнята постанова КМУ №68 від 30 січня 2019 року «Деякі питання надання послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня». 


   Послуга з догляду за дитиною до трьох років "муніципальна няня" надається для підтримки батьків (усиновлювачів), опікунів дитини для забезпечення догляду за дитиною до трьох років;
   - отримувач послуги "муніципальна няня" - батьки (усиновлювачі), опікуни дитини;
   - муніципальна няня - будь-яка фізична особа - підприємець (КВЕД 97.00, КВЕД 88.91) / юридична особа, яка надає послугу з догляду за дітьми (КВЕД 78.20, КВЕД 85.10), крім державних і комунальних закладів дошкільної освіти, та з якою укладено договір про здійснення догляду за дитиною до трьох років.
   Відшкодування вартості послуги "муніципальна няня" є щомісячною адресною компенсаційною виплатою одному з батьків (усиновлювачів), опікуну дитини до трьох років.
   Призначення та виплата компенсації послуги "муніципальна няня" здійснюються згідно з рішенням управління соціального захисту населення.
   Компенсація послуги виплачується отримувачу у розмірі прожиткового мінімуму на дітей віком до шести років, встановленого на 1 січня відповідного року, за кожну дитину, яку доглядає муніципальна няня, тобто на сьогодні компенсація становить 1 626 грн. на дитину.
   Право на отримання компенсації послуги "муніципальна няня" мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які є батьками (усиновлювачами), опікунами дитини до трьох років і на законних підставах проживають на території України та уклали договір про здійснення догляду за дитиною до трьох років (далі - договір) з муніципальною нянею.
  Компенсація послуги "муніципальна няня" не призначається батькам, які є батьками - вихователями дитячих будинків сімейного типу, прийомними батьками, якщо вони отримують грошове забезпечення відповідно до законодавства.
  Договір укладається у письмовій формі між отримувачем послуги "муніципальна няня" та муніципальною нянею.
   У договорі має бути визначено, зокрема, назву послуги, її обсяг із зазначенням конкретних заходів, умови та строк її надання, вартість, періодичність оплати, відповідальність сторін.
   Для отримання компенсації послуги "муніципальна няня" отримувач послуги протягом місяця після укладення договору подає   соціального захисту населення заяву та відповідні документи/відомості у паперовій або електронній формі:
   - у паперовій формі отримувач послуги "муніципальна няня" подає такі документи:
     * заяву про надання компенсації послуги “муніципальна няня”;
     * заяву про перерахування коштів для компенсації послуги "муніципальна няня" із зазначенням рахунка в установі банку;
     * копію договору між отримувачем послуги "муніципальна няня" та муніципальною нянею;
     * документи, що підтверджують витрати на оплату муніципальній няні послуги "муніципальна няня" (чек, розрахункова квитанція, виписка з банківського рахунка).
   До заяви додаються копії:
   + свідоцтва про народження дитини;
   + паспорта отримувача компенсації послуги "муніципальна няня" з даними про прізвище, ім’я та по батькові, дату його видачі та місце реєстрації;
   + документа, що посвідчує проживання на території України (для іноземця та особи без громадянства);
   + документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу та мають про це відмітку в паспорті) отримувача компенсації послуги "муніципальна няня";
   + рішення про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).
   - в електронній формі отримувач послуги "муніципальна няня" подає такі документи:
    * електронну заяву про надання компенсації послуги “муніципальна няня”;
    * електронну заяву про перерахування коштів для компенсації послуги "муніципальна няня" із зазначенням рахунка в установі банку;
    * скановану копію договору між отримувачем послуги "муніципальна няня" та муніципальною нянею;
    * відомості, що підтверджують витрати на оплату муніципальній няні послуги "муніципальна няня" (чек, розрахункова квитанція, виписка з банківського рахунка) в електронній формі.   
   До заяви додаються:
   + відомості про свідоцтво про народження дитини (серія, номер, дата видачі, прізвище, ім’я, по батькові дитини, прізвище, ім’я, по батькові батьків);
   + сканована копія документа, що посвідчує проживання на території України (для іноземця та особи без громадянства);
   + сканована копія про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).
   Заява та відомості, що подаються в електронній формі підписуються електронним цифровим підписом отримувача компенсації послуги "муніципальна няня" або електронним підписом, створеним шляхом додавання до заяви в електронній формі ідентифікаційних даних декларанта, підтверджених у процесі автентифікації з використанням електронної системи ідентифікації, що використовує базу клієнтських даних банків (BankID). Відомості про прізвище, ім’я, по батькові дитини отримувача компенсації послуги "муніципальна няня", його реєстраційний номер платника податків та паспортні дані отримуються з електронного цифрового підпису або бази клієнтських даних банків.
   Управління соціального захисту населення:
   - розглядає подані документи та у разі потреби уточнює в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань інформацію про муніципальну няню, з якою укладено договір;
   - протягом десяти робочих днів із дати надходження документів приймають рішення про призначення компенсації послуги "муніципальна няня";
   - протягом трьох робочих днів після прийняття рішення про призначення письмово інформують отримувача послуги "муніципальна няня" про прийняте рішення.
   Отримувачу послуги "муніципальна няня" може бути відмовлено у призначенні компенсації  у разі подання неповного пакета документів, відсутності інформації про муніципальну няню в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.
   Компенсація послуги призначається на строк здійснення догляду за дитиною до трьох років, визначений у договорі, укладеному між отримувачем послуги "муніципальна няня" та муніципальною нянею.
   Виплата компенсації послугиздійснюється щомісяця на підставі поданих отримувачем послуги документів, що підтверджують витрати на оплату муніципальній няні послуги "муніципальна няня".
   Отримувач послуги "муніципальна няня":
   * щомісяця до 5 числа подає в письмовій (електронній) формі управлінню соціального захисту населення документи, що підтверджують витрати на оплату муніципальній няні послуги "муніципальна няня";
   * протягом одного робочого дня інформує про розірвання договору або про інші обставини, що можуть вплинути на надання муніципальною нянею послуги "муніципальна няня".
   У разі неподання в установлений строк документів, що підтверджують витрати на оплату муніципальній няні послуги "муніципальна няня", виплата компенсації послуги припиняється.
   Після подання документів, що підтверджують витрати на оплату муніципальній няні послуги, виплата компенсації послуги "муніципальна няня" поновлюється з місяця, за який було здійснено оплату.
   Компенсація послуги виплачується отримувачу шляхом перерахування коштів на рахунок в установі банку, зазначений у заяві отримувачем послуги "муніципальна няня", до 10 числа місяця, наступного за місяцем, у якому до зазначеного структурного підрозділу надійшли документи, що підтверджують витрати на оплату муніципальній няні послуги "муніципальна няня".

   Директора Кз БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді» О. Білановська проінформувала, що 18 лютого 2019 року відбувся перегляд історико-патріотичного кінофільму «Крути» з метою вивчення героїчної історії нашого народу, виховання юних патріотів України.

   23 лютого 2019 року проведено Районний військово-спортивний турнір серед школярів «Бойова готовність». В турнірі взяли участь 14 загальноосвітніх закладів району, в тому числі Калитянської ОТГ та Великодимерськолї ОТГ. Вихованці центру взяли участь в обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії – 2019», де зайняли два ІІ місця в номінації «Література» за роботи «Планета добрих справ» (Казка) та «Політ фантазії» (Вірш).

   Минулого тижня відбулося підбиття підсумків ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості», де у номінації «Керівник гуртка - 2019» Чернійчук В.В. (керівник гуртка «Фольклор та етнографія») зайняла ІІ місце.

Відбулося засідання колегії при Броварській райдержадміністрації.

опубліковано 28 лют. 2019 р., 05:23 Інформаційно-довідковий центр

   28 лютого 2019 року виконуючий обов'язки голови Броварської районної державної адміністрації Ю. Плакся провів засідання колегії при Броварській райдержадміністрації.

    В засіданні взяли участь: заступник голови адміністрації О.Юрченко, виконуючий обов’язки керівника апарату О. Мордач, члени президії, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, керівники служб, які забезпечують життєдіяльність району, голови сільських, селищних рад та представники об’єднаних територіальних громад, голови профспілок району, представники засобів масової інформації. 


   На засіданні колегії розглянуто наступні  питання:
   1. Про виконання зведеного бюджету Броварського району за 2018 рік.
   Зведений бюджет Броварського району складається з районного бюджету, 1 селищного та 16 сільських бюджетів. 
   Доходна частина загального фонду бюджету Броварського району без урахування офіційних трансфертів затверджена місцевими радами на 2018 рік в сумі 214951,4 тис. грн., уточнена в сумі 285988,9 тис. грн.. 
   За 2018 рік до бюджету надійшло доходів в сумі 314099,2 тис. грн., виконання до уточненого плану становить 109,8 %, понад план отримано 28110,3 тис. грн.. 
   Уточнений план на 2018 рік по районному бюджету виконано на 110,4 %. При плані в сумі 171909,7 тис. грн., фактично надійшло 189783,3 тис. грн., що на 17873,6 тис. грн. більше від плану. 
   Видаткова частина зведеного бюджету Броварського району за 2018 рік виконана в сумі 966918,4 тис. грн., з них по загальному фонду в сумі 821475,4 тис. грн. та спеціальному фонду в сумі 145443,0 тис. грн. 
   Протягом бюджетного року в зведений бюджет Броварського району вносилися зміни за рахунок уточнення вільних лишків по загальному фонду станом на 01.01.2018 року в сумі 45225,4 тис. грн., за рахунок перевиконання доходної частини загального фонду бюджетів в сумі 71037,4 тис. грн. Вільний залишок, який утворився станом на 01.01.2018 року по загальному фонду розподілено на оплату праці працівників бюджетних установ та нарахування на заробітну плату 5726,0 тис.грн, оплата комунальних послуг та енергоносіїв 743,1 тис.грн, придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів 58,0 тис.грн, продукти харчування 528,8 тис. грн, на проведення інших видатків 14397,3 тис.грн, кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку 21972,2 тис.грн. 
   За 2018 рік фактично надійшло доходів без урахування трансфертів до зведеного бюджету району на суму 314099,2 тис. грн. або 109,8 % до затвердженого плану. Зростання до минулого року склало 48,2 %, тобто 102214,9 тис. грн. (211884,2 тис.грн.). 
   Податку з доходів фізичних осіб за звітний період надійшло 188065,2 тис. грн., що становить 110,2 % до плану, фактично до надходжень відповідного періоду минулого року показники збільшились на 72015,6 тис.грн. або на 62,1 %. Найбільше зростання надходжень по податку з доходів фізичних осіб по області, середній показник по області становить 128,0 %. 
   Плати за землю надійшло 37816,1 тис. грн., більше плану на 4,5 % або 1645,2 тис. грн., відносно 2017 року надходження збільшились на 3660,1 тис.грн. або 10,7 %. Середній показник по області становить 101,7 % до минулого року. 
   Акцизного податку станом на 1 січня 2019 року надійшло 34061,6 тис.грн., що більше плану на відповідний період на 3523,1 тис.грн. або 111,5 %. Надходження збільшились в порівняні з 2017 роком на 11031,1 тис.грн. або на 47,9 %. Середній показник по області 118,6%. 
   Єдиного податку надійшло за 2018 рік 32491,3 тис.грн., що більше на 8,4 % від плану або на 2513,4 тис.грн. В порівняні з минулим роком надходження збільшились на 9048,7 тис.грн. або на 38,6 %. Середній показник по області 130,1 %. 

Виконання плану по доходах за 2018 рік в розрізі адміністративно-територіальних одиниць 

№ п/п Адміністративно-територіальні одиниці 2018 Факт минулого року Темпи росту /зменшення/ до фактичних надходжень поточн. року, %
План затверд. місц. радами на 2018 рік Фактично надійшло % виконання до плану Відхил. в абсол. сумі 2017 З початку року
Відхил. в абсол. сумі % темпи росту 2018 до 2017

1

Бюджет селища Калинівка

21 913,40

23 715,85

108,23

1 802,45

17 257,26

6 458,60

137,43

2

Бюджет с. Богданівка

8 695,00

8 868,35

101,99

173,35

7 603,55

1 264,80

116,63

3

Бюджет с. Гоголів

6 200,00

6 995,66

112,83

795,66

6 469,32

526,34

108,14

4

Бюджет с. Зазим`я

8 267,00

8 791,92

106,35

524,92

7 162,07

1 629,85

122,76

5

Бюджет с. Княжичі

12 056,98

12 191,19

101,11

134,21

11 445,71

745,49

106,51

6

Бюджет с. Красилівка

4 424,50

4 981,27

112,58

556,77

3 718,78

1 262,49

133,95

7

Бюджет с. Кулижінци

133,50

170,12

127,43

36,62

158,18

11,94

107,55

8

Бюджет с. Літки

1 603,90

1 737,47

108,33

133,57

1 276,73

460,74

136,09

9

Бюджет с. Літочки

594,49

650,26

109,38

55,77

513,34

136,92

126,67

10

Бюджет с. Плоске

1 032,00

1 080,67

104,72

48,67

1 215,57

-134,90

88,90

11

Бюджет с. Погреби

13 896,65

16 306,25

117,34

2 409,60

8 213,93

8 092,33

198,52

12

Бюджет с. Пухівка

9 092,62

11 018,59

121,18

1 925,97

6 677,19

4 341,40

165,02

13

Бюджет с. Рожівка

1 999,80

2 185,58

109,29

185,78

1 693,56

492,02

129,05

14

Бюджет с. Рожни

6 362,70

6 324,76

99,40

-37,94

5 767,61

557,15

109,66

15

Бюджет с. Русанів

2 725,70

3 054,46

112,06

328,76

2 918,03

136,43

104,68

16

Бюджет с. Світильня

1 127,00

999,11

88,65

-127,89

846,31

152,80

118,05

17

Бюджет с. Требухів

13 953,91

15 244,37

109,25

1 290,46

12 271,38

2 972,99

124,23

18

Район

171 909,74

189 783,27

110,40

17 873,53

116 675,70

73 107,57

162,66

Всього по району

285 988,89

314 099,15

109,83

28 110,27

211 884,20

102 214,95

148,24


   В структурі надходжень загального фонду бюджету міжбюджетні трансферти становлять 65,7 % від загального обсягу надходжень і складають 602 млн. 165,6 тис.грн.
   За 2018 рік з державного, обласного, міського бюджету міста Бровари, сільського та селищного бюджетів до бюджету району надійшли:
   - освітня субвенція в сумі 90 млн. 591,7 тис. грн.,
   - медична субвенція в сумі 127 млн. 135,3 тис.грн,
   - субвенцій з державного бюджету, що спрямовуються на соціальний захист населення – 248 млн. 239,9 тис.грн
   - пільги громадянам, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – 370,8 тис. грн. по району, по Калитянській ОТГ – 19,6 тис.грн., м. Бровари – 387,6 тис.грн,
   - субвенції на соціально-економічний розвиток регіонів – 4 млн. 954,1 тис.грн.,
   - субвенції на придбання житла – 4 млн. 657,7 тис.грн.,
   - субвенції на відшкодування вартості ліків для лікування окремих захворювань – 1 млн. 830,3 тис.грн.,
   - субвенції на фінансування об’єктів спільного користування з м. Бровари – 52 млн. 233,1 тис. гривень,
   - субвенція на підтримку осіб з особливими потребами – 402,2 тис.грн,
   - додаткова дотація – 26 млн. 547,8 тис.грн,
   - інші субвенції з сіл, селищ району 41 млн. 922,8 тис.грн.
Спеціальний фонд
   По спеціальному фонду до зведеного бюджету Броварського району надійшло 60678,3 тис.грн., з них власних надходжень 18477,9 тис.грн., офіційних трансфертів 29655,4 тис.грн., екологічного податку 610,1 тис.грн., надходження коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту 6815,7 тис.грн., надходження коштів від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва 343,4 тис.грн., коштів від продажу земельних ділянок – 4764,3 тис.грн., інших надходжень – 11,5 тис.грн.
   Станом на 01.01.2019 за оперативними даними Броварської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області сума податкового боргу до місцевого бюджету:
   Броварський район складає 11 685,2 тис. грн., в т.ч. по податкам:
   - земельний податок та орендна плата за землю – 9 367,1 тис.грн.,
   - єдиний податок – 1 153,6 тис.грн.,
   - інші податки і збори – 1164,5 тис.грн..
Видатки та заборгованість 
   Видатки зведеного бюджету району за 2018 рік складають 96 6918,4 тис. грн. та зросли на 3,1 % відносно минулого року ( 937 810,8 тис.грн різниця становить – 19 107,6 тис. грн.), в т.ч. по загальному фонду 821 475,4 тис.грн. та по спеціальному 145 443,0 тис.грн.
   З них, за звітний період видатки зведеного бюджету району на освіту та охорону здоров’я становлять 49,7 % (407 878,5 тис. грн.).
   Найбільшу питому вагу в структурі видатків зведеного бюджету загального фонду займають видатки на соціальний захист та соціальне забезпечення і становлять 32,6 % від загального обсягу або 264 638,3 тис.грн. По галузі освіти за 2018 рік проведено видатків 188 976,2 тис.грн., що становить 23,3 % від загального обсягу видатків та на охорону здоров’я направлено кошти в сумі 218  902,3 тис.грн. або 26,9 %. Аналізуя видатки в порівняні з відповідним періодом минулого року, необхідно зазначити, що видатки по загальному фонду збільшились на 29976,9 тис.грн. Зростання обсягу видатків відбулося по всіх галузях. Необхідно зазначити, що видатки в 2017 році з урахуванням видатків закладів, які відійшли до Великодимерської селищної ради.
Видатки зведеного бюджету (загальний фонд) 
Броварського району за 2018 рік
Показники 2018 рік

 

2017 рік 2018 рік до 2017 року
+ / - %
Разом видатки по галузях, в т. ч.: 781 498,50 821 475,40 39 976,90 105,12 101,2
Державне управління 35 366,70 37 893,20 2 526,50 107,14 4,7
Соціальний захист та соціальне забезпечення 243 101,80 264 638,30 21 536,50 108,86 32,6
Охорона здоров'я 207 341,90 218 902,30 11 560,40 105,58 27,0
Освіта 189 154,60 188 976,20 -178,40 99,91 23,3
Культура 21637,9 18 144,30 -3 493,60 83,85 2,2
Фізична культура 4 350,50 5 040,20 689,70 115,85 0,6
Житлово-комунальне господарство 19426,2 21 547,40 2 121,20 110,92 2,7
Правоохорона діяльність 7218,4 1 235,00 -5 983,40 17,11 0,2
Реверсна дотація 8856 8 811,40 -44,60 99,50 1,1
Інші видатки 45 044,50 56 287,10 11 242,60 124,96 6,9

   Видатки на оплату праці та нарахування складають 43,1 % від загального обсягу видатків зведеного бюджету за 2018 рік. В порівняні з минулим роком заробітна плата збільшилась на 6 %. Збільшились видатки по соціальним виплатам населенню на 5 % або 14 535 тис. грн. до минулого року. Видатки на оплату комунальних послуг в цілому залишились на рівні 2017 року.    
   Захищені видатки у 2018 році складають 84,9 % від загального обсягу видатків загального фонду і становлять 697 210,3 тис.грн.   
   В 2018 році передано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій по загальному фонду в сумі 4 051 620 грн.: 
   - Зазимській сільській раді – 2 000 000 грн.; 
   - Погребська сільська рада – 500 000 грн.; 
   - Богданівська сільська рада – 500 000 грн.;  
   - Красилівська сільська рада – 400 000 грн.; 
   - Пухівська сільська рада - 651 620 грн. 
   Кошти субвенції на соціально-економічного розвиток, що надійшли відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 05 грудня 2018 року № 934-р «Деякі питання надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» у сумі 540 000,00 грн залишились на рахунку районного бюджету. 
   За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів І – ІІ групи з числа військовослужбовців управлінню соціального захисту населення для придбання житла для 6 чоловік на суму 4657744,4 грн., а саме:
Овчинников Сергій Ігоревич с. Погреби 920 015,48
Криваківський Владислав Вікторович с. Пухівка 807 995,03
Михайленко Віктор Володимирович с.Світильня 656 341,63
Маляренко Станіслав Григорович с.Княжичі 960 709,00
Царенко Максим Іванович с.Рожни 656 341,63
Таргонський Богдан Миколайович смт.Калинівка 656 341,63
   За рахунок субвенції на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа за рахунок відповідної з державного бюджету придбано житло Плосківською сільською радою для дитини-сироти Борисової Ірини на суму 375000 грн.

  2. Про стан виконавської дисципліни та підсумки роботи зі зверненнями громадян в Броварській районній державній адміністрації за 2018 рік. 
   Протягом 2018 року в електронній системі «Аскод» всього зареєстровано 5779 документів, з яких 3650 вхідної документації та 2129 вихідної документації, станом на сьогодні - протягом січня-лютого 2019 року – 990 документів, з яких 640 вхідної, 350- вихідної документації.

Вид документу 2018 рік
Доручення та розпорядження голови Київської облдержадміністрації 280
Звернення та запити народних депутатів України, депутатів Київської обласної ради 50
Документи Київської облдержадміністрації 1608
Запити правоохоронних органів 538

   У 2018 році підлягало виконанню 763 контрольних документи. Документи виконано, відповідно до вказаних у них строків.
   Працівниками відділу з питань контролю, документального забезпечення та звернень громадян апарату адміністрації здійснюється підготовка щотижневих нагадувань виконавцям про наближення контрольних термінів виконання завдань, усних попереджень виконавців про закінчення строків виконання документів.
   Посилено контроль за своєчасним і безумовним виконанням актів законодавства, доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, доручень та розпоряджень голови Київської обласної державної адміністрацій.
   Загалом стан виконавської дисципліни у Броварській райдержадміністрації набув тенденції до покращення, про що свідчать дані моніторингу стану виконання розпоряджень та доручень голови ОДА, які здійснюється відділом контролю Київської ОДА.
   Так протягом 2018 року середнє значення стану виконавської дисципліни:
   за І кв. -  63,28%,
   за ІІ кв. - 63,29%,
   за ІІІ кв. - 78,68 %,
   за ІVкв. - 90,72 %.
   Протягом 2019 року відсоток виконавської дисципліни становив 95-100%.
   Важливою складовою роботи відділу є звернення громадян.
   За 2018 рік до райдержадміністрації надійшло 1653 звернення громадян, що на 94 звернення менше проти аналогічного періоду минулого року. Зокрема:
   - 1135 письмових звернення, з них контрольних (з органів влади вищого рівня та засобів масової інформації) – 128;
   - 48 звернень прийнято на особистому прийомі голови адміністрації (за 2017 рік цей показник складав 80 звернень), зменшення становить 32 звернення;
   - 12 звернень (прямий телефонний зв’язок) надійшло на телефонну «гарячу лінію» райдержадміністрації (за 2017 рік цей показник складав 9 звернень) збільшення становить 3 звернення;
  - 47 звернень надійшло через Інтернет-приймальню звернень громадян райдержадміністрації (за 2017 рік цей показник складав 39 звернень), збільшення становить 8 звернень;
   - 411 звернень надійшло через державну установу «Урядовий контактний центр» (за 2017 рік на урядову гарячу лінію надійшло 546 звернень громадян), зменшення становить 135 звернень.
   За видами звернень, визначених Законом України «Про звернення громадян», домінують заяви (клопотання) щодо вирішення різних питань – 1611, які складають 97,5% від загальної кількості звернень. Скарг отримано 39, що становить 2,4%, пропозицій (зауважень) – 3, що становить 0,1%.
   Питання аграрної політики і земельних відносин були темою 775 звернень, що складає 47,0% від усіх звернень, які надійшли до райдержадміністрації.
   За характером питань, порушених громадянами у своїх зверненнях, питання соціального захисту населення були темою у 330 зверненнях, що складає 20,0% від усіх звернень, які надійшли до райдержадміністрації.
   За звітний період по програмі «Турбота» розглянуто 130 звернень громадян. Надано одноразову матеріальну допомогу 120 громадянам на суму 699768,00 грн. Відмовлено в наданні матеріальної допомоги 10 громадянам.    
   Питання комунального господарства були темою 212 звернень (12,8%).
   Питання діяльності органів місцевого самоврядування - 79 (4,8%).
   Питання житлової політики порушувалися у 44 зверненнях, що складає 2,7% від загальної кількості порушених питань.   
   Питання охорони здоров’я були темою 36 звернень (2,2%).    
   Питання сім'ї, дітей, молоді порушувалися у 36 зверненнях, що складає 2,2% від усіх звернень, які надійшли до райдержадміністрації.
   Питання транспорту та зв’язку порушувалися у 32 зверненнях, що складає 1,9% від усіх звернень, які надійшли до райдержадміністрації.
   Питання екологічної безпеки, раціонального природокористування - 19 звернень (1,1%).
   Незначний відсоток від загальної кількості звернень стосується питання праці та заробітної плати - 14 (1,0%), питання освіти - 7 (0,4%), питання забезпечення законності та охорони правопорядку – 4 (0,2%), питання діяльності політичних партій, профспілок, рухів, громадських об'єднань – 3 (0,2%) та інші.
   Протягом звітного періоду на адресу райдержадміністрації надійшло 41 колективне звернення, повторних звернень не надходило.
   Щомісячно проводиться «Прямий телефонний зв’язок» керівників райдержадміністрації, структурних підрозділів з населенням району, про що завчасно повідомляється в місцевих засобах масової інформації. За звітний період проведено 12 прямих телефонних зв’язків.
   Згідно графіка проведено 18 перевірок додержання законодавства щодо роботи зі зверненнями громадян, а саме: в управлінні соціального захисту населення, відділах житлово-комунального господарства, освіти, містобудування та архітектури, служба у справах дітей та сім’ї, архівному секторі Броварської райдержадміністрації, Калинівській селищній, Богданівській, Зазимській, Гоголівській, Світильнянській, Русанівській, Красилівській, Літківській Літочківській, Кулажинській, Плосківській та Рожівській сільських радах.

   3. Про санітарно-епідеміологічну та протиепізоотичну ситуацію в Броварському районі за 2018 рік. 
   Проведений в районі комплекс протиепідемічних заходів передбачених районними програмами, комплексними планами, дозволив тримати під контролем епідемічний процес з особливо небезпечних та небезпечних інфекційних захворювань.
   Аналіз інфекційної захворюваності населення Броварського району та м.Бровари за 2018 рік за даними КНП «Броварська БКЛ» свідчить, що у порівнянні з 2017 роком відмічається зменшення захворюваності на дизентерію, гастроентероколіти, ротавірусну інфекцію, ботулізм, скарлатину, вітряну віспу, інфекційний мононуклеоз, вірусні гепатити, лептоспіроз, грип. Значно зменшилась захворюваність на паразитарні та грибкові захворювання.
   Питання забезпечення якісною питною водою населення Броварського району в поточному році розглядались на нарадах, колегіях, на засіданнях комісій з питань ТЕБ та НС Броварської РДА.
   Через засоби масової інформації проведено санітарно-освітню та роз’яснювальну роботу серед населення з питань профілактики гострих кишкових інфекційних захворювань, харчових отруєнь, необхідності дотримання правил особистої гігієни на теми: що потрібно знати про ботулізм, профілактика отруєнь грибами, вірусний гепатит легше попередити ніж лікувати, профілактика гострих кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь.
   Також Броварським районним управлінням ГУ Держпродспоживслужби в Київській області ініційовано на нарадах у голови Броварської РДА питання створення робочих груп по перевірці дотримання вимог санітарного законодавства в дитячих навчальних закладах Броварського району, по яких прийнято відповідні рішення та проведено виїзди робочих груп в навчальні заклади.
   Питання запобігання гострих кишкових інфекцій, харчових отруєнь, дотримання санітарних та протиепідемічних вимог у дитячих і підліткових закладах заслухано на семінар – нарадах з медичними працівниками навчальних закладів 03.04.2018, 25.05.2018, 23.10.2018 в Броварському районному управлінні Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області.
   Підготовка закладів освіти району до нового 2018-2019 навчального року проводилась відповідно до заходів, затверджених програмою соціально-економічного, культурного і духовного розвитку Броварського району на 2018 рік та розпорядженням голови Броварської районної державної адміністрації «Про заходи щодо організованого початку 2018-2019 навчального року у загальноосвітніх закладах району». На виконання зазначених заходів, пропозицій Держпродспоживслужби проведені поточні ремонти приміщень навчальних закладів району, ремонти харчоблоків. Забезпечено харчоблоки столовим, кухонним посудом, інвентарем, необхідними запасами миючих та дезінфікуючих засобів. Проведено косметичний ремонт спортивних споруд, ігрових майданчиків, впорядковано господарські зони.
   Проблемні питання по ЗНЗ:
   - потребують проведенні капремонту харчоблоки окремих навчальних закладів –с. Гоголів, Калинівка, Красилівка, Русанів, Плоске, Требухов
   - В багатьох шкільних їдальнях миття великої кількості столового посуду проводиться ручним способом (ЗОШ с. Пухівка, с. Рожни , с. Красилівка , с. Гоголів, с. Русанів, с. Плоске, с. Світильне ), або посудомийною машиною з вичерпаним технічним потенціалом (ЗОШ с. Калинівка, с. Требухів ) де харчується до 500 учнів. Такий спосіб миття столового посуду дуже впливає на якість вимитого посуду та на безпеку харчування дітей в навчальних закладах освіти.
   - Використовується теплове обладнання з вичерпаним ресурсом експлуатації в ЗОШ с.Рудня, НВК с.Русанів, с.Бобрик, с.Плоске, с.Мокрець, смт Калита.
   - Залишається низьким відсоток охоплення гарячим харчуванням школярів старших 5-11-х класів.
   На даний час в навчальних закладах необхідно :
   - посилити контроль за якістю питної води в навчальних закладах згідно ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної призначеної для споживання людиною», своєчасно проводити заміну фільтрів у водоочисних системах.
   - Потребує вирішення питання енергозбереження в навчальних закладах району з метою зниження захворюваності хворобами органів дихання. Необхідно провести капітальний ремонт частини даху Гоголівської ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ с. Гоголів, Плосківському НВК, Зазимській ЗОШ І-ІІІ ст., Пухівській ЗОШ І-ІІІ ст.; Калинівській ЗОШ І-ІІІ ст.; утеплення фасаду в ДНЗ с. Требухів, в Гоголівській ЗОШ І-ІІІ ст., в НВК с. Русанів, в ЗОШ І-ІІІ ст. с. Погреби, в Зазимській ЗОШ І-ІІІ ст., в Пухівській ЗОШ І-ІІІ ст., в ДНЗ с. Пухівка, в Рожнівському НВК, в Калинівській ЗОШ І-ІІІ ст., Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст, Світильнянського НВК, Гоголівського ДНЗ «Сонечко».
   З метою упередження епідемічних ускладнень в організованих дитячих колективах направлено листи у відділ освіти Броварської РДА, завідувачам дошкільних навчальних закладів, директорам загальноосвітніх навчальних закладів, керівникам інтернатних закладів, оздоровчих та закладів відпочинку про заходи щодо запобігання гострих кишкових інфекцій, харчових отруєнь, отруєнь грибами.
   Згідно програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку Броварського району виконано:
   - здійснюється постійний контроль за якістю питної води в навчальних закладах лабораторіями Держпродспоживслужби та Броварського районного відділу лабораторних досліджень;
   - проведено будівництво бювету питного водопостачання в с.Богданівка глибиною 220м (вартість робіт 619,5 тис. грн.) та ремонт водопровідної мережі (заміна 30м) в с.Рудня, в с.Шевченкове – відремонтовано 500м водогону, в с.Требухів – відремонтовано водонапірну башту свердловини №4 для безперебійного водопостачання, в с.Красилівка та с.Зазим’є замовлено проектно-кошторисну документацію водопостачання сіл;
   - розроблено та погоджено проектно-кошторисну документацію водовідведення та очистки стічних вод по каналізаційній системі з очисними спорудами в с.Красилівка, проведено заміну труб каналізаційної системи в с.Богданівка, замінено насосне обладнання на 2-х КНС в с.Шевченкове, відновлено одну з 5-ти КНС (по вул. Преображенській, 3 (бувша Котовського)) в с.Гоголів та розроблено проектно-кошторисну документацію по відновленню роботи каналізаційних очисних споруд.
   В 2018 році Броварським районним управлінням ГУ Держпродспоживслужби в Київській області в м. Бровари та Броварському районі проведено 27 планових перевірок державного нагляду під час яких відібрано 18 проб питної води для лабораторного дослідження за санітарно-хімічними, мікробіологічними та вірусологічними показниками. Повідомлення про відхилення від нормативів досліджених зразків води відібраних під час планових заходів за результатами лабораторних досліджень не поступало.

   4. Про стан підготовки дільничних виборчих комісій до виборів Президента України 31.03.2019.
   На території Броварського району на постійній основі сформовано 52 виборчі дільниці, з них: 21 велика виборча дільниця, 19 середніх, 12 малих.
   47 виборчих дільниць відносяться до 97 виборчого округу та 5 (с. Требухів та с. Княжичі) до 98 виборчого округу.
   Відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 04 березня 2014 року № 31 зі змінами від 02.02.2019 року: "для забезпечення роботи виборчих комісій органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування надають транспортні засоби, засоби зв’язку, обладнання, інвентар, оргтехніку, інші матеріальні цінності".

   За рахунок місцевого та районного бюджетів забезпечується:

Державний Прапор України - 1
легковий автомобіль - 1
столи - не менше 7
столи для видачі бюлетенів під час голосування - із розрахунку 2 столи на 500 виборців;
стільці - не менше 65
телефонні апарати - не менше 2
комп’ютер - 1
принтер - 1
сейф або металева шафа для зберігання виборчої документації - 1
аварійне освітлення (ліхтарі, лампи тощо) - 1 комплект
медична аптечка - 1 комплект
засоби протипожежної безпеки - 1 комплект
стенд для розміщення офіційних матеріалів комісії - 1

   За рахунок Державного бюджету України забезпечується:

вивіска-1
печатка-1
штамп «ВИБУВ» 1
виборча документація та примірники Закону України «Про вибори Президента України»-у кількості, переданій Центральною виборчою комісією
канцелярське приладдя-відповідно до затверджених середніх норм видатків на проведення виборів Президента України
кабіни для таємного голосування-для виборчих дільниць із чисельністю виборців:
   - до 500 осіб (малі) - не менше 2,
   - від 500 до 1500 осіб (середні) - не менше - 4,
   - понад 1500 осіб (великі) - не менше 6
виборчі скриньки для голосування
для виборчих дільниць із чисельністю виборців:
   - до 500 осіб (малі) - не менше 2 великих (стаціонарних) та 2 малих (переносних);
   - від 500 до 1500 осіб (середні) - не менше 3 великих (стаціонарних) та 2 малих (переносних);
   - понад 1500 осіб (великі) - не менше 4 великих (стаціонарних) та 3 малих (переносних).

   Для забезпечення голосування виборців з обмеженими фізичними можливостями в приміщенні для голосування облаштовується одна кабіна для таємного голосування з шириною входу до неї 110 см, усередині якої встановлюється столик або поличка висотою не більше 75 см з простором знизу не менше 67 см для можливості розташування інвалідного візка.
   Після припинення повноважень виборчих комісій матеріальні цінності, які надавалися їм у користування органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, підлягають поверненню відповідним органам, а матеріальні цінності, придбані за рахунок коштів відповідного місцевого бюджету, отриманих як цільова субвенція з Державного бюджету України, чи коштів відповідного місцевого бюджету на підготовку і проведення місцевих виборів передаються на зберігання до органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування відповідно до Порядку зберігання матеріальних цінностей, придбаних виборчими комісіям за рахунок коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку і проведення виборів Президента України, народних депутатів України та всеукраїнського референдуму, встановленого Центральною виборчою комісією.

   5. Про дотримання вимог і обмежень для державних службовців під час передвиборчої кампанії.
   Державний службовець — це громадянин України, який займає посаду державної служби в органі державної влади, одержує заробітну плату за рахунок коштів державного бюджету та здійснює встановлені для цієї посади повноваження, безпосередньо пов’язані з виконанням завдань і функцій такого державного органу, а також дотримується принципів державної служби.
   За новим чинним Законом державна служба – це публічна, професійна, політично неупереджена діяльність із практичного виконання завдань і функцій держави.
   Відповідно до законів України «Про вибори Президента України» та «Про запобігання корупції» для державних службовців передбачені наступні обмеження.
   Зокрема, обмеження щодо ведення передвиборної агітації стосується працівників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів і судів (крім випадків, коли відповідна особа є кандидатом на пост Президента України).
   Державні службовці при виконанні своїх службових повноважень зобов’язані дотримуватися політичної нейтральності, уникати демонстрації у будь-якому вигляді власних політичних переконань або поглядів, не використовувати службові повноваження в інтересах політичних партій чи їх осередків або окремих політиків.
   Нормами  ст. 10 нового чинного Закону «Про державну службу» передбачено, що державний службовець не має права: 
   1) бути членом політичної партії, якщо такий державний службовець займає посаду державної служби категорії «А». На час державної служби на посаді категорії «А» особа зупиняє своє членство в політичній партії;
   2) обіймати посади в керівних органах політичної партії;
   3) суміщати державну службу із статусом депутата місцевої ради, якщо такий державний службовець займає посаду державної служби категорії «А»;
   4) залучати, використовуючи своє службове становище, державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, працівників бюджетної сфери, інших осіб до участі у передвиборній агітації, акціях та заходах, що організовуються політичними партіями;
   5) у будь-який інший спосіб використовувати своє службове становище в політичних цілях.
   Державний службовець повинен неупереджено виконувати законні накази (розпорядження), доручення керівників незалежно від їх партійної належності та своїх політичних переконань.
   Державний службовець також не має права демонструвати свої політичні погляди та вчиняти інші дії або бездіяльність, що у будь-який спосіб можуть засвідчити його особливе ставлення до політичних партій і негативно вплинути на імідж державного органу та довіру до влади або становити загрозу для конституційного ладу, територіальної цілісності і національної безпеки, для здоров’я та прав і свобод інших людей.

   6. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Княжицької сільської ради.     
   Княжицька сільська рада та її виконавчий комітет у своїй роботі по виконанню делегованих повноважень керується Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», Указом Президента України «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», іншими законодавчими актами та розпорядчими документами.
   Робота виконавчого комітету Княжицької сільської ради проходить згідно плану роботи на 2018 рік затвердженого рішенням виконкому від 13.12.2017 року за № 628. На території Княжицької сільської ради, за даними реєстру територіальної громади, проживає 5900 чол.
   Виконком контролює роботу підприємств та установ різних форм власності, що знаходяться на території сільської ради.
   При сільській раді працюють 4 (чотири) постійні комісії, а саме: комісія з питань планування бюджету, фінансів і ціноутворення ; комісія з питань розвитку агропромислового комплексу, земельних ресурсів; комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, материнства і дитинства та соціального захисту населення; комісія з питань законності і правопорядку,а також адміністративна комісія та опікунська рада.
   Станом на 31.12.2018 року на території сільської ради зареєстровані 140 підприємств різних форм власності. Найбільшими платниками податків до місцевого бюджету є: ТОВ «Камелія – PR», ТОВ «Вап-Буд», ТОВ «ФроніусУкраїна» та інші.
   У власності територіальної громади перебуває: ДНЗ «Вишенька», Княжицька ЗОШ I-III ст., сільський будинок культури, пожежне депо, житловий фонд.
   На території сільської ради функціонує Княжицька ЗОШ І-ІІІ ступенів, де навчається 692 учні та дошкільний навчальний заклад «Вишенька», де виховується 203 дітей.
   Медичне обслуговування населення здійснює Княжицька медична амбулаторія загальної практики сімейної медицини. Мешканців обслуговують 2 сімейні лікарі, 1 фельдшер та 2 медичні сестри. Учасники бойових дій, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи, перебуваючи на диспансерному обліку, один раз на рік проходять поглиблений медичний огляд, а також забезпечуються, згідно переліку, затвердженого Міністерством охорони здоров'я, безоплатними ліками. Особливий медичний догляд ведеться за дітьми до року та групою ризику.
   Транспортне сполучення із містом Києвом та м.Бровари щоденно забезпечують автобуси за маршрутом № 730 та №731 «Княжичі – Київ» , №17 «Княжичі- Бровари» Загалом протягом дня здійснюється 38 рейсів до м. Києва та 28 до м. Бровари.
   Село повністю газифіковане та телефонізоване. Широко розповсюджена мережа високошвидкісного доступу до мережі інтернет на основі оптоволоконної технології.
   Сільською радою відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» здійснюється оприлюднення Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів сільської ради, проектів регуляторних актів та аналізу їх регуляторного впливу на власному сайті за адресою: http:// http://kniazhychi.com/ua/.
   Відповідно до ст. 22 Закону України «Про звернення громадян», особистий прийом громадян сільським головою, секретарем та спеціалістом-землевпорядником проводиться в своїх кабінетах. Сільський голова проводить прийом щосереди з 8.00 год. до 12.00 год. секретар та землевпорядник проводять прийом: щодня з 8.00 год. до 17.00 год.; обідня перерва з 12.00 год. до 13.00 год.
   Графік роботи апарату виконкому сільської ради затверджений розпорядженням сільського голови та доведений до відома населення через дошки оголошень та висвітлений на сайті сільської ради. Сільським головою ведеться журнал особистого прийому громадян.
   За звітний період виконкомом сільської ради було проведено 12 засідань, прийнято 306 рішень. На засіданнях виконкому розглядали заплановані питання, що стосуються заслуховування звітів керівників закладів освіти та медицини, розглядалися звернення громадян щодо оформлення права власності на будинки, присвоєння поштових адрес, про погодження розміщення малих архітектурних споруд на території сільської ради. А також на засіданні виконкому розглядалися розпорядження та доручення голови Броварської райдержадміністрації, які потребували прийняття заходів на їх виконання.
   За звітний період виконкомом сільської ради видано 2554 довідок різного змісту підготовано 1410 вихідних документів.
   В порівнянні з минулим роком, кількість звернень громадян до виконкому сільської ради збільшилась. Актуальними залишаються земельні питання, питання щодо оформлення субсидій та присвоєння поштових адрес житловим будинкам та земельним ділянкам.
   Всі звернення громадян розглядаються у встановлений законом термін на засіданнях виконкому та на пленарних засіданнях сесій сільської ради, на яких приймаються відповідні рішення, на звернення надаються письмові відповіді.
   Належна увага приділяється соціальному захисту населення, особливо людям похилого віку та одиноким мешканцям, так за наданням субсидії на оплату житлово-комунальних послуг та електроенергію звернулось 407 сімей.
   Програма «Турбота про княжичан» передбачає фінансову підтримку жителів села станом на 31.12.2018 року наданно матеріальної допомоги мешканцям села в сумі 448640 грн.
   Питання про стан роботи зі зверненнями громадян розглядається на засіданні виконкому сільської ради 1 раз на квартал.

1-10 of 635