Новини

Благодійний обід для ветеранів війни і праці, дітей та інвалідів війни

опубліковано 28 квіт. 2017 р., 01:29 Інформаційно-довідковий центр

   27 квітня 2017 року в с. Гоголів Броварського району відбувся благодійний обід для ветеранів війни і праці, дітей інвалідів війни, який організувала директор Броварського територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Т.П. Козьменко.

   На захід було запрошено самодіяльний колектив «Любисток» Гоголівського будинку культури під керівництвом Л.Г. Лебідь.

 
 


Відбулася колегія

опубліковано 27 квіт. 2017 р., 06:29 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 27 квіт. 2017 р., 06:30 ]


   27 квітня голова Броварської районної державної адміністарції в приміщенні великої зали  провів засідання колегії, в якій взяли участь голова районної ради С.М. Гришко, заступник голови адміністрації Ю.С. Плакся, заступник голови районної ради А.В. Гоголіна, керівник апарату К.В. Прянішнікова, начальники служб, відділів, управлінь, голови сільських та селищних рад, представники ЗМІ.

    На колегії обговорювали:
1. Про стан підготовки навчальних закладів Броварського району до нового опалювального сезону 2017-2018 року.
   Вирішили:
   - розробити план заходів щодо стану підготовки навчальних закладів Броварського району до нового опалювального сезону 2017-2018 року та реалізації програми з енергозбереження;
   - організувати роботу щодо укладання договорів з підприємствами та організаціями про надання послуг навчальним закладам Броварського району на обслуговування котелень та електромережі.


2. Про стан виконання районного бюджету за І квартал 2017 року.
   Вирішили:
   - постійно вживати і заходи, з метою забезпечення виконання бюджетів всіх рівнів, ритмічного фінансування першочергових видатків у 2017 році


3. Про підбиття підсумків проходження опалювального сезону 2016-2017 років у Броварському районі.
   Вирішили:
   - розробити заходи з підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення до роботи в осінньо-зимовий період.

4. Про розробку містобудівної документації ( схем планування територій сільських селищних рад, генеральних планів населених пунктів, детальних планів територій).
   Вирішили:
   - посилити роботу по контролю за дотриманням законодавства, затвердженої містобудівної документації при забудові відповідних територій.
   - активувати роботу щодо розробки та затвердження містобудівної документації в населених пунктах району.


5. Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей Броварського району у 2017 році
   Вирішити:
   - забезпечити належну підготовку і проведення літнього відпочинку та оздоровлення дітей 2017 року.

6. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Літочківської сільської ради.
   Вирішили:
   Приділити увагу проблемним питанням:
   - винайдення коштів на виготовлення проектної документації на будівництво мереж вуличного освітлення ( освітлено 40 % вулиць населених пунктів сільської ради) та доріг з твердим покриттям (збудовано 5 км);
   - вирішення питання з пізвезенням дітей до школи і садочку с. Літки.


7. Різне.
   Вирішили:
   - інформацію начальників служб, відділів та управлінь, які забезпечують життєдіяльяність району взяти до уваги. 

Музика розповідає

опубліковано 27 квіт. 2017 р., 02:52 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 27 квіт. 2017 р., 03:21 ]

Пізнання світу почуттів неможливе без розуміння й переживання музики, без глибокої духовної потреби слухати музику й діставати насолоду він неї. Без музики важко переконати людину, яка вступає в світ, у тому, що людина прекрасна, а це переконання, по суті, є основою емоційної, естетичної, моральної культури.

                                                                                          Сухомлинський В. О.

26 квітня 2017 року вихованці гуртків КЗ «Броварський районний центр дитячої та юнацької творчості» БРР КО відвідали концерт Національного академічного оркестру народних інструментів України (НАОНІ). Метою для відвідування концерту було ознайомлення учнівської молоді з досягненнями українського народного мистецтва; зміцнення національної самосвідомості та гідності; популяризації національно-культурної спадщини українського народу; формування інтелектуального потенціалу, що передбачає розвиток сприйнятливості до краси  мистецтва та оточуючого світу.

Для вихованців гуртків та їх керівників зі сцени Будинку Національних творчих колективів України звучали найкращі твори класичного та народного мистецтва. Дітям розповіли про історію виникнення народних інструментів, продемонстрували красу їх звучання та ознайомили учнівську молодь з українською піснею.

Цей незвичайний концерт-лекторій гуртківці відвідали завдяки ініціативі директора КЗ «Броварський районний центр дитячої та юнацької творчості» БРР КО Куць Т. Г. та за підтримки депутата Броварської районної ради Шибіка Р. М., який сприяв підвезенню дітей на захід.

Така дозвіллєва програма, безперечно, є надзвичайно важливою для культурного розвитку учнівської молоді, адже неймовірно позитивна енергетика концерту, відверті емоції, щирість артистів та проникливі голоси народних інструментів вселяють в дитячі душі світлі почуття, прищеплюють шанобливе ставлення до рідної культури, звичаїв, традицій, утверджують принципи моралі, патріотизму та доброти.

 

Мітинг-реквієм, присвячений 31-й річниці аварії на ЧАЕС

опубліковано 26 квіт. 2017 р., 05:06 Інформаційно-довідковий центр


   26 квітня на території Броварського відділу поліції відбувся захід, присвячених 31-й річниці аварії на ЧАЕС на участі голови Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименка, керівника апарату адміністрації К.В. Прянішнікової.

   Хвилиною мовчання згадали працівників міліції, які ціною життя боролися з наслідками того страшного вибуху. 

   Голова Броварської райдержадміністрації М.Ф. Клименко звернувся до присутніх зі словами подяки за відвагу та хоробрість ліквідаторів, які, рятуючи інших людей, віддали найдорожче - своє життя. Він закликав присутніх пам'ятати про самопожертву вогнеборців і робити все, щоб більше така трагедія не повторилася ніколи.

   Також голова нагородив ветеранів міліції, які проявили мужність в ті дні і захищали світ від атомного лиха почесними грамотами та цінними подарунками.

   Захід закінчився покладанням квітів до пам'ятника, присвяченого працівникам органів внутрішніх справ Броварщини - учасникам ліквідації Чорнобильської катастрофи.
   
 
 Мітинг-реквієм, присвячений Дню вшанування пам’яті учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції

опубліковано 26 квіт. 2017 р., 04:18 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 26 квіт. 2017 р., 05:05 ]


   26 квітня  відбувся мітинг-реквієм, присвячений Дню вшанування пам’яті учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. 

    В заході взяли участь голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко, голова районної ради С.М.Гришко,секретар міського голови м.Бровари П.І. Бабич, керівник апарату адміністрації К.В.Прянішнікова, заступник  начальник Броварського управління ГУ МНС України в Київській області М.М.Семиног, ліквідатори наслідків аварії на ЧАЄС із м.Бровари та Броварського району, вдови, діти,онуки ліквідаторів аварії на ЧАЄС,  особовий склад Броварського управління ГУ МНС України в Київській області.
  
   Хвилиною мовчання вшанували полеглих вогнеборців. Із словами вдячності до присутніх ліквідаторів зверталися секретар міського голови П.І. Бабич, голова Броварської районної адміністрації  М.Ф. Клименко, голова районної ради С.М.Гришко, голова Броварської районної організації «Чорнобильський Спас» Я.Я.Скопич

    Головою Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименком  вручено 15 грамот та цінних подарунків, а голова районної ради 
С.М. Гришко вручив 13 подяк, 1 знак І-го ступеня, та 4 знаки ІІІ ступеня.

    Закінчився мітинг-реквієм покладанням квітів до пам’ятника Героям – Чорнобильцям очільниками міста і району.

 
 Обстеження закладів торгівлі, ресторанного господарства, побутового обслуговування, в районі Північного кладовища та в с. Богданівка Броварського району під час виїзного моніторингу комісією щодо здійснення державного контролю за додержанням вимог законодавства у сфері торгівлі, ресторанного господарства, ринків, побутового обслуговування населення, автозаправочних станціях та станціях технічного обслуговування Броварського району

опубліковано 21 квіт. 2017 р., 05:26 Інформаційно-довідковий центр

   Комісією щодо здійснення державного контролю за додержанням вимог законодавства у сфері торгівлі, ресторанного господарства, ринків, побутового обслуговування населення, на автозаправочних станціях та станціях технічного обслуговування Броварського району проведено обстеження (моніторинг) роботи семи магазинів, перукарні, кафе та кіоска, розміщених в с. Богданівка, 5 закладах, що займаються торгівлею та встановленням пам’ятників, розміщених в районі Північного кладовища та чотирьох торгових точок на стихійного ринку в районі Північного кладовища на території Броварського району.

   За результатами обстежень торгових закладів в с. Богданівка становлено, що в 5 закладах відсутні медичні книжки в працівників, які здійснюють обслуговування населення.

   В 2 закладах відсутній куточок споживача, в 3 закладах куточок  розміщено не в достопному місці. 

   Книга відгуків та пропозицій відсутня у 4 закладах, у 4 незареєстрована належним чином.

   В 4 закладах працюють неоформлені працівники.

   В 3 закладах відсутня вивіска щодо заборони продажу пива (крім безалкогольного), слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років.

   В 3 закладах, при торгівлі харчовими продуктами на вагу(не в упаковці), відсутня проточна вода.

   В 2 закладах відсутня документація на продукцію (сертифікати).

   В 3 закладах відсутні градусники в холодильному обладнанні, де зберігаються харчові продукти, через що невідомо дотримання температурного режиму при зберіганні  продуктів харчування, які швидко псуються. 

   В 3 магазинах порушуються правила зберігання продуктів харчування. Так в холодильному обладнанні поряд з напівфабрикатами знаходиться готова продукція. Крім того, в багатьох випадках ковбасні вироби, сири загорнуті в поліетиленові пакети та не мають маркування або стікерів з відміткою про дату виробництва та кінцевого терміну зберігання. В одному закладі до продажу була виставлена ковбаса взагалі без упаковки. В 3 закладах не на всіх ковбасних виробах були стікери.

   В 2 магазинах порушено товарне сусідство, в одному торговому залі здійснюється торгівля продуктів харчування та побутової хімії.

   В перукарні було брудно, приміщення потребує ремонту, відсутній договір з пральнею, в наявності один рукомийник, що використовується для обслуговування клієнтів, миття приміщення та інвентарю.

   Окремо слід зазначити, що в 2 закладах продається квас, лимонад на розлив, при тому, що в працівників відсутні медичні книжки та в приміщеннях відсутня проточна вода. Один з таких закладів знаходиться біля навчального закладу, при проведенні моніторингу багато школярів знаходилось в магазині, більшість з них якраз і купувало лимонад чи квас на розлив.

   В одному закладі на продаж було виставлено 4,350 кг гнилих бананів, в присутності комісії банани зняті з реалізації.
   
   В 2 закладах були виставлені на продаж кекси пасхальні (в одному закладі: вагою 100 г по ціні 7,68, вагою 150 г по 12,00грн., вагою 250 г по ціні 17,94 грн., вагою 375 г по ціні 26,10 грн., в другому по ціні 24,20 грн. та 50,00 грн.) без етикеток про назву виробника, склад продукції, дату виготовлення та терміну збегігання.

   В 3 закладах відсутній санітарний одяг в продавців.

   В 2 закладах відсутні належні умови для миття розроблювального та торгівельного інвентаря, в одному закладі відсутні засоби дезінфекції.

   В одному продуктовому магазині продукти харчування зберігаться в торговому залі під ногами у покупців.

   В 4 закладах продаж продуктів харчування та інші товари (побутова хімія, канцтовари, рибальське оснащення) продається з одного прилавка одним продавцем.

   Щодо торгових точок, що займаються торгівлею та встановленням пам’ятників, розташованих в районі Північного кладовища, то куточок споживача в наявності тільки в одному закладі, в 3 закладах не оформлені працівники, тільки в одному закладі пред’явлені документи на землю, але вона використовується не за призначенням (земля для ведення особистого селянського господарства). Документи на матеріали відсутні. Території у всіх суб’єктів господарювання огороджені, у всіх території частково захламлені, відсутні контейнери дя сміття.В одному закладі приміщення опалювалось газовим балоном, через що в приміщенні був сильний запах газу.

   На стихійному ринку 4 фізичних особи здійснювало продаж живих та штучних квітів, але ніхто з них не пред’явив документів, зі слів, 2 – ФОП, 1 – не захотіла розмовляти.

   Головою райдержадміністрації М.Ф. Клименком дано доручення правоохоронним та контролюючим органам за напрямом діяльності провести перевірки виявлених порушень та притягнути винних до відповідальності.

Засідання Броварського районного штабу по координації та взаємодії, з профілактики та протидії правопорушення на території Броварського району

опубліковано 20 квіт. 2017 р., 05:30 Інформаційно-довідковий центр


   19 квітня в приміщенні малої зали адміністрації голова райдержадміністрації М.Ф. Клименко  провів засідання Броварського районного штабу по координації та взаємодії з профілактики та протидії правопорушення на території Броварського району. 

   В засіданні взяли участь перший заступник голови Р.М. Лук'яненко, керівник апарату К.В. Прянішнікова, керівники служб, працівники адміністрації.

   На порядку денному розглядалися наступні питання:
1. Аналіз роботи правоохоронних органів, медичної та медико-санітарної домопоги, МНС, сільських та селищних рад за період Великодніх свят. 
2. Координація дій правоохоронних органів, медичної та медико-санітарної домопоги, МНС, сільських та селищних рад на період з 22 квітня по 10 травня.

Відбулась оперативна нарада керівників управлінь, відділів і служб Броварського району

опубліковано 18 квіт. 2017 р., 06:04 Інформаційно-довідковий центр


   18 квітня під головуванням заступника голови Броварської райдержадміністрації Ю.С.Плаксі відбулась оперативна нарада керівників управлінь, відділів і служб Броварського району. 
 
   На нараді присутні голова районної ради С.М. Гришко, заступники голови адміністрації, заступник голови районної ради А.В.Гоголіна, начальники управлінь, відділів, організацій та служб району, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації.    

   На початку нарадаи, з нагоди 80-річчя міськрайонної газети "Нове життя" весь колектив видання привітали почесними грамотами та цінними подарунками, а  головного редактора Л.С. Шапку та коректора газети В.І. Небрата  відзначено почесними відзнаками голови Броварської районної ради.

   

   На порядку денному  розглядалися наступні питання:
1. Про хід виконання «Програми розвитку галузі культури Броварського району на 2017-2020 роки»
2. Соціальний захист багатодітних сімей та порядок присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».
3. Про хід проведення двомісячника благоустрою населених пунктів та підсумки проведення акції «Чистий четвер» в Броварському районі 13.04.2017 року.
4. Про хід підготовки інвестиційного паспорту району
5. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району

   По всіх розглянутих питаннях прийняті розпорядження та дані окремі доручення управлінням, відділам, службам району.

Завантажити фото
В усіх населених пунктах Броварського району пройшла масштабна акція «Чистий четвер»

опубліковано 14 квіт. 2017 р., 04:46 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 14 квіт. 2017 р., 04:46 ]

    
    З метою реалізації заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, упорядкування територій населених пунктів, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, примноження зелених насаджень в населених пунктах району , поліпшення естетичного, санітарного стану прибудинкових територій і об’єктів масового перебування та відпочинку населення, в рамках проведення в Київській області двомісячника благоустрою населених пунктів та згідно з дорученням голови Київської облдержадміністрації від 04.04.2017 №23-1 в усіх населених пунктах Броварського району 13 квітня пройшла масштабна акція «Чистий четвер».
    В акції «Чистий четвер» взяли участь голова адміністрації М.Ф.Клименко, заступники голови, працівники структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації, депутати районної ради, працівники органів місцевого самоврядування, актив населених пунктів, представники громадських організацій, учні навчальних закладів району, організації та підприємства різних форм власності, жителі населених пунктів.
    З часу проведення двомісячника благоустрою в 46 населених пунктах району ліквідовано 43 несанкціоновані сміттєзвалища, де зібрано 5,9634 тис.м3 сміття, висаджено 600 дерев, 200 кущів, 910 м2 квітників, очищено 7200 метрів берегів водойм.
    Під час проведення акції «Чистий четвер» особлива увага приділялася прибиранню кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів присвячених воїнам другої світової війни, місцям почесних поховань. До проведення двомісячника благоустрою залучено 5300 осіб. До акції «Чистий четвер» долучено 1200 жителів Броварського району.

Керівники Броварської райдержадміністрації привітали сім’ї загиблих Героїв та осіб, що потребують соціального захисту з наступаючим Великоднем

опубліковано 14 квіт. 2017 р., 02:02 Інформаційно-довідковий центр


    13 квітня - керівники Броварської райдержадміністрації, представники об’єднаного міського військового комісаріату, управління соціального захисту населення відвідали сім’ї загиблих Героїв, що віддали життя за цілісність України на сході нашої держави.
    Від Київської облдержадміністрації, Броварської райдержадміністрації сім’ям Героїв були вручені Пасхальні набори.
    Керівники району з’ясували проблемні питання з якими стикаються члени сімей загиблих і запевнили їх в підтримці у вирішенні будь яких питань, що входять в компетенцію органів виконавчої влади. 
          


   

    Цього ж дня голова Броварської райдержадміністрації М.Ф.Клименко спільно з працівниками управління соціального захисту населення Броварської райдержадміністрації, Гоголівським сільським головою П.В.Примаком відвідали підопічних стаціонару Територіального центру соціального обслуговування населення, що знаходиться в с.Гоголів. Голова Броварської райдержадміністрації М.Ф.Клименко привітав одиноких пристарілих з наступаючим Великоднем та вручив Пасхи та подарункові набори.
    В свою чергу працівники управління соціального захисту населення відвідали всіх ветеранів, одиноких людей та осіб, що потребують соціального захисту району, яких привітали з наступаючими Пасхальними святами та вручили близько 500 Пасох та подарункових наборів.
                 


1-10 of 728