Новини

Робоча нарада в Броварській райдержадміністрації

опубліковано 6 лип. 2020 р., 06:38 Інформаційно-довідковий центр

   
 

     Робочу нараду, яка відбулася 06 липня 2020 року в Броварській районній державній адміністрації, за участі сільських, селищних голів (онлайн), керівників структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації та керівників установ, які забезпечують життєдіяльність Броварського району, Микола Клименко розпочав з вручення почесних грамот Київської обласної державної адміністрації працівникам Броварської райдержадміністрації.
    За сумлінну працю в органах виконавчої влади, зразкове виконання службових обов'язків, високий професіоналізм  та активну громадську позицію грамотами КОДА були нагороджені: перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації Юрій Плакся та начальник відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату адміністрації Олена Попова.

 
    Після вручення нагород голова адміністрації перейшов до розгляду питань порядку денного.

    1. Тетяна Козьменко - директор КЗ Броварської районної ради «Броварський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» проінформувала присутніх про роботу комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» в умовах карантинних заходів, запроваджених у зв’язку з коронавірусною інфекцією COVID - 19.
"Комунальний заклад Броварської районної ради «Броварський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» на виконання доручення Міністерства соціальної політики України від 12.03.2020 № 3628/0/2-20/61, Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусної інфекції COVID-19» повідомляє що адміністрацією територіального центру у відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання та відділенні соціальної допомоги вдома вжито необхідні профілактичні, організаційні та матеріально-технічні заходи, спрямовані на запобігання поширенню гострих респіраторних хвороб, а саме:
    - розроблено для працівників та підопічних територіального центру правила поводження на роботі, та в побутових умовах під час пандемії корона вірусної інфекції «COVID-19» ;
    - посилено протиепідемічний режим та забезпечено проведення дезінфекційних заходів у закладі;
    - забезпечено проведення інструктажу працівників закладу щодо основних симптомів корона вірусної інфекції і порядку здійснення профілактичних заходів та алгоритму дій у випадку виявлення хворих із підозрою на інфекцію;
    - організовано постійний моніторинг епідемічної ситуації в закладі ;
     посилилено співпрацю із територіальними медичними закладами;
    - скасовано усі нарадчі та культурно масові заходи;
    - забезпечено багаторазовими захисними масками в кількості 1286 шт. на суму 10971грн. за рахунок благодійників, та гумовими і латексними рукавичками для індивідуального захисту працівників закладу в кількості 1220 шт. на суму 8460 грн. ( в т. ч. за рахунок спецфонду 500 шт. на суму 7500 грн. і благодійна допомога 720 шт. на суму 960 грн.), зокрема тих працівників, які безпосередньо контактують із особами, які перебувають в складних життєвих обставинах та підопічними стаціонарного відділення, дезінфікуючими засобами в кількості 42 літри на суму 2503 грн.; Також сільські та селищні ради таких сіл як Богданівка, Зазим'є, Літочки, Рудня, Погреби, Семиполки, Требухів , Бобрик та смт. В. Димерка і Калита попіклувались за соціальних працівників і закупили захисні маски в кількості 296 шт, рукавички в кількості 296 шт. та дезінфікуючі засоби.
    - організовано систематичне відвідування одиноких, одиноко проживаючих громадян похилого віку, осіб з інвалідністю; з метою мінімізації переміщення таких осіб в публічних місцях та, за потреби, надання медичної допомоги.
    - вжито невідкладних заходів щодо забезпечення в достатній кількості протиепідемічними лікарськими засобами та засобами індивідуального медичного захисту, дезінфекційними засобами тощо;
    У стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання вжито такі заходи:
    - посилено дезінфекційний режим (проведенням вологих прибирань з використанням дезінфікуючих засобів кожні дві години з провітрюванням приміщення для проживання);
    - забезпечено щоденне вимірювання температури підопічним і персоналу, проводиться щоденний моніторинг за станом здоров’я підопічних та працівників закладу з реєстрацію даних в журналі та щоденною передачею даних до департаменту соціального захисту;
    - здійснюється регулярне провітрювання приміщень;
    - призупинено до стабілізації ситуації будь-які поїздки підопічних за межі закладу або їхнє переведення до інших закладів, крім госпіталізації,
    - заборонено відвідування родичами підопічних на період карантину;
    - працівників закладу забезпечено дезинфікуючими засобами, та масками і гумовими рукавичками, очікуються від МТЧХ України захисні костюми;
    - організовано належну роботу карантинного приміщення для ізоляції підопічних з ознаками захворювання на грип та ГРВІ.
    За період карантинних обмежень територіальним центром було організовано та забезпечено через відділення з організації надання адресної натуральної та грошової допомоги підопічних та інших людей похилого віку які опинились в СЖО продуктами харчування, медикаментами, та гуманітарним одягом і взуттям.
    Забезпечено 2883 людини похилого віку продукцією в кількості 4945 наборів на загальну суму 594675 грн. (в т.ч. продукти харчування 574394 грн., та промислові товари на 12261грн., грошова допомога 4600грн., ліки 300грн., гігієнічні засоби на суму 1400грн. ).
    Благодійну допомогу надавали сільські та селищні ради; с. Русанів, смт. Калита, с. Богданівка, с. Княжичі. с. Семиполки. смт. В. Димерка - 168 продуктових наборів на суму 16,8 тис. грн., медичні маски 19 особам 76 масок 760 грн., грошова допомога 23 особам 4600 грн.
    Помісні християнські церкви; смт. В. Димерка, с. Рудня, с. Семиполки, с. Світильня, смт. Калита надали допомогу продуктовими наборами в кількості 138 шт. на суму 17,9 тис. грн., продукти харчування 64 одиниці на суму 1,5 тис. грн.
    Від МХО «Благо» отримали засоби гігієни 2 особи (памперси 5 уп., пелюшки 2 пакети, урологічні прокладки 2 пакети) на суму 1,4 тис. грн..
    Українська православна церкви «Ксенії Блаженної» м. Києва надала допомогу продуктами харчування в кількості 363 одиниці на суму 8,4 тис грн.
    Від храму апостола Іоанна Богослова надійшли продукти харчування 218 одиниці на суму 5,7 тис. грн..
    Від Броварської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України гуманітарної допомоги продуктами харчування (чай, майонез, солодкий напій «Кока – Кола», сік, хліб, паски) - 1167 одиниць на суму 16,4 тис. грн., 2 продуктові набори на суму 0,5 тис. грн..
    Від ТОВ « Княжий хліб» с. Княжичі надано допомогу хлібом 390 одиниць на суму 7,8 тис. грн., та пасками 450 одиниць на суму 7 тис. грн.
    Від міжнародної благодійної організації « Let`s help» , в стаціонарне відділення територіального центру для підопічних було отримано дезінфікуючий засіб 20 л. на суму 1 тис. грн., а також паски 140 шт. на суму 6 тис. грн., які були роздані в смт. Калита, Калинівка та с. Семиполки.
    З отриманої допомоги від ТОВ «Фора» через міжнародну благодійну організацію « Let`s help» були сформовані продуктові набори 750 шт. на суму 157,5 тис. грн. та роздані в 26 селах району.
    Від населення (с. Семиполки , смт. В.Димерка, с. Гоголів) була надана допомога ліками одній особі на суму 0,3 тис. грн., 12 особам продуктові набори суму 3,6 тис. грн., та постільні речі одній особі на 0,4 тис. грн..
    Від організації «Доставка» в с. Красилівка 10 особам були роздані тістечка «Бісквіт Рошен» на суму 0,8 тис. грн..
    Хлібною пекарнею в с. Рудня 14 особам була надана допомога (пиріжки 70 шт.) на суму 0,7 тис. грн.
    Від фермера смт. В.Димерка 38 особам була надана допомога овочами 230 кг. на суму 2,3 тис. грн..
    Від ТОВ « Два млина» с. Жердова була надана допомога пасками 50 шт. на суму 1,5 тис. грн...
    Від ПрАТ «Комбінат тепличний» в селах Княжичі та Семиполки 60 особам була надана допомога овочами (огірки 100 кг) на суму 1,5 тис. грн..
    Від ТОВ «Шельф» в селах Світильня, Плоске 27 особам була надана допомога (оселедець 20 кг.) на суму 1,7 тис. грн..
    Від ТОВ «Голосієво» в селі Гоголів 47 особам була надана допомога (молока 50 л. сметана 6 л. сир 10 кг.) на суму 2,6 тис. грн..
    Від ТОВ «Євро фреш фрут» » в селі Требухів 25 особам була надана допомога фруктами (яблука) на суму 6 тис.грн..
    Від пекарні смт. Димерка була надана допомога пасками 60 шт. на суму 1,8 тис.грн..
    Від ТОВ «АТБ – МАРКЕТ» були сформовані та видані продуктові набори 1582 шт. на суму 304 тис. грн. в 28 селах.
    Відділенням догляду вдома обслуговується 407 одиноких людей та соціальні працівники здійснюють соціальний нагляд ще за 75 виявленими одиноко проживаючими людьми, які не перебувають на обліку в тер. центрі.
    Випадків захворювання на грип, ГРВІ чи корона вірусну інфекцію не було виявлено. За час карантину померло 23 людини від загальних патологій.
    Стаціонарним відділенням обслуговано 14 осіб.
    Відповідно до Постанови КМУ №375 від 29.04.2020 року працівникам, які безпосередньо надають соціальні послуги за місцем проживання, перебування отримувачів здійснюється оплата праці виходячи із фонду заробітної плати.
    В стаціонарному відділені не запроваджувався вахтовий метод роботи через недоцільність, брак приміщення та невеликою відстанню розташування місця проживання персоналу від місця роботи."
        2. Лідія Сенько – начальник Броварського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області проінформувала учасників наради про те, що станом  на 01 липня 2020 року кількість боржників становить 36.
    Загальна сума заборгованості перед управлінням становить 5,9 млн.грн.
Борг платників, щодо яких порушено справу про банкрутство або вже визнано банкрутами, складає 26, 3 тис. грн., безнадійний борг - 1,4 млн. грн., дієвий борг - 4,5 млн.грн., в тому числі по відшкодуванню пільгових пенсій 1,7 млн.грн.
    Найбільші суми заборгованості мають:
    - ДП ПЗ "Плосківський" - 2,2 млн. грн.
    - ТОВ "Бобрицьке"- 1,0 млн. грн.
    - ПАТ "Укргазбуд" - 659, 5 тис. грн.
    В управлінні постійно вживаються заходи по зменшенню заборгованості. 
    Станом на 01 липня 2020 року на рахунки управління в рахунок погашення заборгованості від підприємств - боржників надійшло 13,9 тис. грн.
    Станом на 01 липня 2020 року проведено 2 спільних засідання комісій райдержадміністрації за участю Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із виплати заробітної плати. Заслухано 8 керівників організацій-боржників.
    3. Віра Товстоног – завідувач Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень проінформувала учасників наради про протиепідеміологічну ситуацію в районі, спричинену коронавірусною інфекцією COVID – 19.
    З початку епідемії відділом лабораторних досліджень отримано 227 повідомленнь про підозру на зараження COVID-19.
    Наразі лабораторно підтвердженних на зараження COVID-19 по Броварському району 125 випадків (с. Зазим'я - 24, с. Требухів - 19, смт В. Димерка - 21, с. Мокрець,  с. Богданівка по  6 випадків, с. Княжичі – 10 випадків, с. Гоголів - 8, с. Красилівка, смт Калита, с. Семиполки- по 4 випадки, с. Заворичі, , с. Плоске, , с. Шевченкове - по 3 випадки, с. Бобрик , смт Калинівка, с. Погреби- по 2 випадки, , с. Літочки, с. Русанів, с. Рудня, с. Рожівка по 1 випадку).
    Летальних випадків – 2.
    Зареєстровано 63 випадки COVID-19 серед працівників медичних закладів (26,8 % від захворілих), у тому числі 17 працівників, які працюють у лікувально-профілактичних закладах м. Бровари. Усього госпіталізовано 34 хворих.
    Серед осіб, які повністю одужали - 89 мешканців району.
    За минулі вихідні Броварським міжрайонним відділом лабораторних досліджень отримано 5 повідомлення про підозру на CОVID - 19. Інцидентність (загальна кількість нових випадків на COVID-19 за останні 7 днів на 100 тис.населення становить менше, ніж 12 осіб на 100 тис.населення), у Броварському районі становить 610,9 на 100 тис.населення.
        Валентин Багнюк – повідомив учасникам наради, що на сьогодні КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» БРР БМР забезпечена засобами індивідуального захисту в повному обсязі.
        Крім того, поінформував, що станом на 06 липня 2020 року на стаціонарному лікуванні перебуває 16 осіб. З них у 12 хворих діагноз на на COVID-19 підтверджений, біологічні матеріали 4-х хворих знаходяться на дослідженні. 
    На апараті ШВЛ знаходиться 1 особа. 
       Наталія Скибенко – проінформувала, що усі підрозділи первинної медицини району забезпечено засобами індивідуального захисту в повному обсязі. Крім того планується закупівля засобів з метою забезпечення амбулаторій первинної медицини у випадку росту захворюваності. 
        Георгій Зубковський - повідомив про те, що установа забезпечена засобами індивідуального захисту в повному обсязі, за останній тиждень кількість екстрених викликів, пов’язаних з COVID-19, а також виїздів на них зменшилась (350 викликів).
        Олександра Вакарчук  – проінформувала  присутніх про те, що Броварське районне управління головного управління Держпродспоживслужби у Київській області забезпечено засобами індивідуального захисту в повному обсязі.
        На минулому тижні було проведено перевірку закладів торгівлі та  громадського харчування. Перевірили 73 об'єкти.
        Володимир  Шуб – доповів, що Броварський відділ поліції ГУ НП України в Київській області забезпечено засобами індивідуального захисту (маски, респіратори, рукавички, дезинфікуючі засоби) в повному обсязі. Повідомив, що в літній період, кількість викликів  від населення  значно збільшилась. Їх основна причина -  правопорушення у громадських місцях. Протягом тижня на території району резонансних подій не виникало.
        Андрій  Лічагін - доповів, що ситуація у Броварському районі, стосовно кількості виникнення пожеж в районі, погіршилася. За минулий тиждень працівниками служби було здійснено 7 виїздів на пожежі. Зокрема 03 липня 2020 року в с. Княжичі, т/с "Ялинка" внаслідок удару струму від електропередач  виникло загорання автомобіля. Наслідком даного випадку є двоє потерпілих, яких з опіками ІІ та ІІІ ступеню направлено на лікування до Броварської багатопрофіньної клінічної лікарні.
        Проводиться попереджувальна робота з метою недопущення випадків загибелі на воді.
        За результатами наради відповідним структурним підрозділам адміністрації та службам, що забезпечують життєдіяльність району надані доручення . А саме:
        1. Провести моніторинг причин значної кількості спалахів інфекційного захворювання на COVID - 19 в населених пунктах Броварського району. Визначити шляхи вирішення даної ситуації
        2. Спільно провести перевірку закладів, які порушують карантинні обмеження, що призводить до поширення інфекційного захворювання на COVID - 19 серед населення Броварського району.             
        3. Забезпечити чіткий контроль за дотриманням карантинних обмежень закладами торгівлі, громадського харчування, транспорту та розважальними закладами.
        Керівники управлінь та служб Броварської райдержадміністрації проінформували присутніх про проведену роботу за минулий тиждень.
        Інформацію керівників служб району та керівників структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації взято до відома.

День Національної поліції України — свято України!

опубліковано 3 лип. 2020 р., 04:47 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 3 лип. 2020 р., 04:54 ]

    
    День Національної поліції України — свято України, яке відзначається щорічно 4 липня згідно з Указом Президента України від 4 квітня 2018 року № 97.
    Це одне з нових офіційних державних і професійних свят України. Воно з’явивлося в Національному Календарі 9-го грудня 2015-го року. У відповідному Указі Президента України № 693, в якому враховувалися роль і значення Національної поліції України у виконанні завдань з охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримці громадської безпеки і порядку.
    04 липня 2020 року минає 5 років, як перші патрульні поліцейські склали присягу на вірність Україні.
    З цієї нагоди, 03 липня 2020 року, на території Броварського відділу поліції відбулися тематичні урочистості.


    З професійним святом представників поліції прийшли привітати голова Броварської райдержадміністрації Микола Клименко, керівник апарату адміністрації Оксана Мордач, голова Броварської районної ради Сергій Гришко, Броварський міський голова Ігор Сапожко та представники підприємств «Київгума та Техенерготрейд».

 

    З професійним святом привітав особовий склад начальник Броварського відділу поліції Олег Петренко.


    Далі з вітальним словом до працівників силових структур звернулись гості свята.
    Посадовці наголосили на тому, що служба працівників поліції ніколи не буде легкою, адже вона вимагає від кожного зібраності, вміння знаходити рішення в найскладніших ситуаціях, відваги й самопожертви. А також висловили працівникам відділу вдячність за самовіддану працю, за службу, вірність присязі та відданість Українському народові, та побажали і надалі мужності, витримки, успіхів у їх нелегкій справі, наснаги, міцного здоров’я, родинного тепла і затишку, мирного неба, довіри та поваги від жителів Броварщини.

  

    За добросовісне виконання службових обов'язків у справі боротьби зі злочинністю та забезпечення належного публічного порядку, безпеки на території району, захисту прав, свобод, законних інтересів громадян та з нагоди професійного свята Дня поліції кращих працівників поліції нагородили Почесними грамотами Броварської районної державної адміністрації, подяками Броварської районної ради, квітами та цінними подарунками.

 
 
 
 

    Окрім того окремим працівникам Броварського відділу поліції вручили відзнаки голови Броварської районної ради та сертифікати на земельні ділянки для дачного будівництва. 

 

    Також до вручення подарунків долучився Броварський міський голова. Ігор Васильович вручив молодому подружжю, що працює в лавах поліції, ордер на двокімнатну квартиру.

    У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу всіх, хто бере участь в якісній роботі Національної поліції України! Бажаємо їм високих професійних досягнень, широкої громадської поваги та успіхів в роботі на благо рідної Броварщини!!
 

Засідання 73 чергової сесії Броварської районної ради VІІ скликання

опубліковано 30 черв. 2020 р., 04:01 Інформаційно-довідковий центр

    30 червня 2020 року під головуванням голови Броварської районної ради Сергія Гришка відбулася чергова 73 сесія Броварської районної ради VІІ скликання. 
    Як і завжди, роботі сесії передувала робота депутатів у комсіях.
    Депутати заслухали та обговорили 35 питань порядку денного (перелік питань розміщений на сайті Броварської районної ради). 
    З урахуванням обговорення, по кожному з них прийняті відповідні рішення.
    В роботі сесії взяли участь 28 депутатів районної ради та запрошені: начальник управління фізичної культури та спорту Київської обласної державної  адміністрації Сергій Тимофеєв, голова Броварської районної державної адміністрації М. Клименко та депутат Київської обласної ради В. Багнюк. 
 
 

 

Урочистості до Дня Конституції України та Дня молоді у Броварському районі

опубліковано 26 черв. 2020 р., 05:05 Інформаційно-довідковий центр

        Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їх числа, безумовно, належить День Конституції України – свято волі, миру і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості.

        День Конституції – одне із головних державних свят України. Адже Конституція є Основним законом країни, який гарантує кожному громадянину права і свободи, а також визначає політичний устрій держави.

        Традиційно щороку День Конституції відзначається 28 червня.

        Напередодні державного свята, 26 червня 2020 року, на території стадіону, що в смт Калинівка відбулись районні урочистості та святковий концерт, присвячені 24-й річниці Конституції України.

        На святі були присутні голова Броварської райдержадміністрації Микола Клименко, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Плакся, керівник апарату адміністрації Оксана Мордач, представники Броварської районної ради, сільські голови, депутати всіх рівнів, представники трудових колективів та жителі Броварщини.

  

        З вітальним словом з нагоди Дня Конституції України звернувся до присутніх голова райдержадміністрації Микола Клименко, який зазначив,
що "Конституція України 1996 року була визнана міжнародною спільнотою, зокрема Венеціанською комісією однією з найкращих, такою, яка відповідає високим світовим і європейським стандартам. Втілює в собі основоположні цінності світового конституціоналізму. Головним її здобутком є те, що вона юридично закріпила в українському суспільстві ідеали справедливості, рівності та людської гідності, які сповідують усі цивілізовані країни світу. Вперше в українській історії людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнані найвищою цінністю. Вперше визначені державні механізми, що мають їх гарантувати".

     

        До вітального слова долучилися депутат Броварської районної ради Валерій Калашник та голова Калинівської об’єднаної територіальної громади Вадим Булкот.

  

        Грамотами Броварської районної державної адміністрації та районної ради було нагороджено кращих працівників району за їх сумлінну трудову діяльність, високий професіоналізм та відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків з нагоди Дня Конституції та Дня молоді.

  

  

  

         Після вітальних промов, окремих жителів району відзначили відзнаками голови Броварської райдержадміністрації та знаками пошани I-III ступенів Броварської районної ради.

  
  
  

        Насамкінець учасники свята мали змогу насолодитись  неперевершеною  майстерністю аматорів комунального закладу «Броварського  районного будинку культури».

 
 Урочистості з нагоди Дня державної служби

опубліковано 23 черв. 2020 р., 03:15 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 23 черв. 2020 р., 03:20 ]

        23 червня в залі засідань райдержадміністрації з нагоди Дня державного службовця відбулося вшанування всіх, хто працює у цій сфері.
        З теплими словами привітання до присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Микола Клименко, заступник голови районної ради Анна Гоголіна та побажали витримки і терпіння у роботі, адже праця держслужбовця часто непомітна, але завдяки їй формуються і розвиваються наша економіка, політика і культура. 

        Держслужбу в нашому районі представляють співробітники структурних підрозділів райдержадміністрації, держгеокадастру, пенсійного фонду, статистики, казначейства, податкової інспекції, управління юстиції, прокуратури, районного суду та інші.
        Після теплих слів вітань відбулася урочиста частина нагородження кращих державних службовців району. 

  

  
  

        Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, якісне виконання покладених завдань, службових обов'язків та з нагоди Дня державної служби Почесною грамотою районної державної адміністрації було нагороджено:
        Агапову Олену Федорівну – головного спеціаліста Броварського районного відділу центрального міжрегіонального управління Державної міграційної служби в м. Києві та Київській області;
        Бушовську Людмилу В’ячеславівну – головного спеціаліста відділу обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів Броварського управління Державної казначейської служби України в Київській області;
        Гулу Юлію Володимирівну – начальника відділу планового та фінансового забезпечення управління соціального захисту населення Броварської районної державної адміністрації;
        Гумена Олександра Миколайовича – головного спеціаліста відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Броварського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області;
        Загорського Юрія Юрійовича – державного виконавця Броварського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ);
        Кисіль Ганну Василівну – державного реєстратора центру надання адміністративних послуг та державної реєстрації Броварської районної державної адміністрації;
        Коваль Олену Олексіївну – головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Броварської районної державної адміністрації;
        Козаченко Валентину Василівну – головного спеціаліста Броварського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області;
        Копачевського Юрія Євгенійовича – завідувача архівного сектору Броварської районної державної адміністрації;
        Кушнір Світлану Олексіївну – головного спеціаліста відділу формування виплатних документів управління соціального захисту населення Броварської районної державної адміністрації;
        Мальченко Лідію Василівну – начальника Броварського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ);
        Порохняву Тетяну Григоріївну – головного спеціаліста сектору бухгалтерського обліку та звітності управління фінансів Броварської районної державної адміністрації
        Пуляєва Павла Олексійовича – спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Броварської районної державної адміністрації;
        Шуліку Вікторію Юріївну – головного державного ревізора – інспектора відділу по роботі з податковим боргом Броварського управління Головного управління Державної податкової служби у Київській області.Робоча нарада у Броваській районній державній адміністрації

опубліковано 22 черв. 2020 р., 23:32 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 22 черв. 2020 р., 23:39 ]

        Робочу нараду, яка відбулася 22 червня 2020 року в Броварській районній державній адміністрації, за участі сільських, селищних голів (онлайн), керівників структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації та керівників установ, які забезпечують життєдіяльність Броварського району, Микола Клименко розпочав з розгляду питань порядку денного.
   

        1. Плакся Ю.С. – перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації – поінформував присутніх про хід виконання районної Програми соціально-економічного, культурного, духовного розвитку Броварського району на 2020 рік за І квартал 2020 року. 
        2. О. Строй – проінформувала учасників наради про те, що забезпечення засобами індивідуального захисту Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень не є повним, тому до райдержадміністрації буде підготовлено лист з переліком засобів, які в подальшому необхідно придбати.
        Г. Павлін – повідомив учасникам наради, що на сьогодні КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» БРР БМР забезпечена засобами індивідуального захисту в повному обсязі.
        Крім того, поінформував, що станом на 22.06.2020 року на стаціонарному лікуванні перебуває 23 особи, з підозрою, чи підтвердженим діагнозом на COVID-19 (16 випадків – діагноз підтверджено, 7 – під підозрою).
        І. Дємєнтьєва – проінформувала, що усі підрозділи первинної медицини району забезпечено засобами індивідуального захисту в повному обсязі. Крім того планується закупівля засобів з метою забезпечення амбулаторій первинної медицини у випадку росту захворюваності.
        Г. Зубковський - повідомив про те, що установа забезпечена засобами індивідуального захисту в повному обсязі, за останній тиждень кількість екстрених викликів, пов’язаних з COVID-19, а також виїздів на них зменшилась.
        В. Ситюк – проінформував присутніх про те, що Броварське районне управління головного управління Держпродспоживслужби у Київській області забезпечено засобами індивідуального захисту в повному обсязі.
        В. Шуб – доповів, що Броварський відділ поліції ГУ НП України в Київській області забезпечено засобами індивідуального захисту (маски, респіратори, рукавички, дезинфікуючі засоби) в повному обсязі.
        3. Яіцька Л.П. – начальник Управління соціального захисту населення Броварської райдержадміністрації доповіла про хід виконання районної програми забезпечення проведення роз’яснювальної роботи та оформлення субсидій серед населення Броварського району в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги.
        Протягом 2019 року субсидією користувалася 7171 сім’я. Згідно плану асигнувань в 2019 році на забезпечення управління по програмі житлових субсидій було виділено 175, 0 тис.грн., використано – 170, 8 тис.грн.
        Доручено:
        - сільським/селищним головам району забезпечити проведення моніторингу заборгованості по сплаті субсидій.
        4. Г. Павлін – повідомив, що протягом вихідних 20-21 червня до лікарні швидкою доставлено 24 особи. За минулу добу поступила двоє осіб з підозрою на COVID-19.
        Стан заповнюваності інфекційного відділення лікарні станом на сьогодні становить 60%, крім того неврологічне відділення лікарні переповнено.
        О. Строй – доповіла, що Броварським міжрайонним відділом лабораторних досліджень до поліції щоденно надається інформація про хворих на COVID-19, або які перебувають під підозрою захворювання та знаходяться на самоізоляції (з вказівками П.І.П, адрес та інших контактних даних останніх), для подальшого контролю дотримання ними вимог самоізоляції.
        З початку епідемії відділом лабораторних досліджень отримано 193 повідомлення про підозру на зараження COVID-19.
        Наразі лабораторно підтвердженних на зараження COVID-19 по Броварському району 100 випадки (с. Зазим'я - 23, с. Требухів - 10, смт В. Димерка - 17, с. Мокрець -6, с. Княжичі – 8 випадків, с. Гоголів-5, с. Богданівка, смт Калита - по 4, с. Заворичі, с. Красилівка, с. Плоске, с. Семиполки, с. Шевченкове - по 3 випадки, с. Бобрик , смт Калинівка - по 2 випадки, с. Погреби, с. Літочки, с. Русанів, с. Рудня по 1 випадку).
        Летальних випадків – 2.
        Серед жителів району, у яких виявили захворювання на коронавірус: 65 жінок, віком від 21 до 96 років, 28 чоловіки від 24 до 94 років та 7 - дітей, віком від 5 до 14 років.
        Зареєстровано 54 випадки COVID-19 серед працівників медичних закладів (26,8 % від захворілих), у тому числі 17 працівників, які працюють у лікувально-профілактичних закладах м. Бровари. Усього госпіталізовано 30 хворих.
        Серед осіб, які повністю одужали - 66 мешканців району.
        За минулі вихідні Броварським міжрайонним відділом лабораторних досліджень отримано 1 повідомлення про підозру на CОVID - 19. Інцидентність (загальна кількість нових випадків на COVID-19 за останні 7 днів на 100 тис.населення, яка не повинна перевищувати 12 осіб на 100 тис.населення), у Броварському районі становить 6,4 на 100 тис.населення.
        Надано доручення :
        - доручено сільським головам району та рекомендовано депутатам сільських рад району, з метою посилення контролю за дотриманням громадянами, які перебувають на самоізоляції, необхідних вимог та заборон, під час виявлення випадків порушення вказаними особами карантинних заходів обов’язково повідомляти правоохоронні органи.
        - відділу лабораторних досліджень під час встановлення осіб, які знаходяться на самоізоляції вдома, забезпечити обов’язкове повідомлення голів сільських/селищних рад про таких осіб шляхом надсилання інформації на електронну пошту.
        І.Дементьєва – всі амбулаторії працюють у штатному режимі, забезпечені засобами індивідуального захисту.
        Надано доручення :
        - І.Дементьєвій – забезпечити щоденний контроль за дотриманням лікарями амбулаторій району а також хворими та відвідувачами закладів охорони здоров’я первинного рівня дотримання заходів індивідуального захисту;
        В. Ситюк – поінформував що сільськими головами району не вживається достатніх заходів щодо недопущення стихійної торгівлі у населених пунктах.
        Надано доручення:
        - головам сільських/селищних рад: під час роботи робочої групи щодо перевірок місць торгівлі на території району долучати членів адмінкомісій сільських/селищних рад. У випадках виявлення місць стихійної торгівлі вживати необхідних заходів до складення адміністративних протоколів.
        А. Лічагін - доповів, що ситуація у Броварському районі, стосовно кількості виникнення пожеж в районі, не погіршилася. За минулий тиждень працівниками служби було здійснено 2 виїзди на пожежі.
        Проводиться попереджувальна робота з метою недопущення випадків загибелі на воді.
        Г. Зубковський - повідомив про те, що кількість викликів по підозрі на захворювання COVID – 19 висока, проте зменшилась у порівнянні з минулим тижнем.
        Крім того протягом 20-21 червня збільшилась кількість осіб у стані алкогольного сп’яніння.
        В. Шуб – доповів, що 21.06.2020 проведено рейд по закладах харчування на території району та магазинах. Складено 1 протокол за ст.152 КУ пАП (порушення правил благоустрою) у с.Гоголів. Крім того повідомив, що в ніч з 21 на 22 червня між селами Бервиця та Мокрець стався обстріл автомобіля «Нива». Особа встановлюється.
        Керівники управлінь та служб Броварської райдержадміністрації проінформували присутніх про проведену роботу за минулий тиждень.
        Інформацію керівників служб району та керівників структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації взято до відома.

Засідання Броварської районної комісії з питань ТЕБ та НС

опубліковано 22 черв. 2020 р., 22:14 Інформаційно-довідковий центр

        22 червня 2020 року відбулося позачергове засідання Броварської районної комісії з питань ТЕБ та НС, де розглянуто наступні питання:
        1. Про протиепідемічний стан на території Броварського району, пов’язаний із гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.
        2. Про заходи щодо запобігання та протидії пожежам у природних екосистемах Броварського району в 2020 році.
        3. Про вжиття заходів для боротьби з нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним у Броварському районі.
        4. Про внесення змін до складу робочої групи по моніторингу місць масового відпочинку громадян на водних об’єктах розташованих на території Броварського району.
 
  

        По результатах обговорення прийнято відповідні рішення щодо вжиття комплексу протиепідемічних заходів на території району, заходів щодо запобігання та протидії пожежам у природних екосистемах Броварського району в 2020 році та надано відповідні доручення спеціалізованим службам цивільного захисту, головам сільських, селищних рад, об’єднаних територіальних громад, автоперевізникам, що здійснюють внутрішньорайонні перевезення та лісокористувачам району.
        На виконання протокольних доручень засідання Київської обласної комісії з питань ТЕБ та НС від 19 червня 2020 року, розглянуто питання щодо вжиття заходів для боротьби з нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним у Броварському районі. Броварському районному управлінню Держпродспоживслужби в Київській області, Броварському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області, Броварському районному управлінню Головного управління ДСНС України в Київській області та головам сільських, селищних рад і об’єднаних територіальних громад району надано вказівку щодо здійснення спільних дій, з метою припинення незаконного обігу та роздрібної торгівлі пальним у районі.
        Також, на засіданні комісії, з метою здійснення перевірки місць масового відпочинку населення на воді та проведення паспортизації водних об’єктів у районі, оновлено склад робочої групи по моніторингу місць масового відпочинку громадян на водних об’єктах розташованих на території Броварського району.

За інформацією провідного спеціаліста з питань цивільного 
захисту Броварської районної державної адміністрації

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

опубліковано 22 черв. 2020 р., 06:09 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 22 черв. 2020 р., 06:32 ]

        Вічний вогонь, сірі постаті монумента, викарбувані імена нагадують нам про вічну пам’ять і вічну скорботу.
        Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.
        З цієї нагоди 22 червня 2020 року керівники Броварської районної державної адміністрації, спільно з представники громадськості, урочистим покладанням квітів до пам’ятника загиблим воїнам-землякам у Другій світовій війні, що в селі Гоголів, віддали шану всім загиблим та живим ветеранам війни, всім тим, хто поклав на алтар перемоги свої життя та здоров’я керівники.

      

        Також присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.
        Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава живим героям!

Є ТАКА ПРОФЕСІЯ − ЗДОРОВ’Я ОХОРОНЯТИ

опубліковано 17 черв. 2020 р., 22:02 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 19 черв. 2020 р., 03:36 ]

        19 червня 2020 року, на передодні Дня медичного працівника, представників медичної галузі району вітали голова Броварської районної державної адміністрації Микола Клименко, голова Броварської районної ради Сергій Гришко та перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації Юрій Плакся. 

        "Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність благородність і професіоналізм. Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію. І в період пандемії коронавірусної інфекції, ви взяли на себе тягар чужого болю та відповідальності, не заплямувавши свою професійність та лікарську честь", -  на цьому акцентував увагу у своєму зверненні Микола Клименко. 

        Сергій Гришко - голова Броварської районної ради звернувся до присутніх подякував лікарям за їх віддану працю та побажав щоб було менше хворих та всі пацієнти видужували швидше! Щоб не виникало труднощів в роботі і в житті!


           
        
        З нагоди професійного свята, згідно святкових розпоряджень, відзнакою голови Броварської районної державної адміністрації було нагороджено: 
        Кудрявцеву Тетяну Володимирівну - директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Калитянської селищної ради;
        Скибенко Наталію Григорівну – заступника директора з медичного обслуговування населення комунального некомерційного підприємства Броварської районної ради «Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»; 
       Товстоног Віру Семенівну – завідувача Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень;
        Шульженко Тетяну Петрівну – виконуючого обов’язки завідувача інфекційним відділенням комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради та Броварської міської ради. 

        

    

        Почесними грамотами Броварської районної державної адміністрації з врученням цінного подарунку відзначено : 
        Багнюка Віталія Валентиновича – лікаря-уролога урологічного відділення комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради та Броварської міської ради;
        Байбарзу Антоніну Петрівну – молодшу медичну сестру інфекційного відділення комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради та Броварської міської ради;
        Бобко Олену Михайлівну – головну медичну сестру комунального некомерційного підприємства Броварської районної ради «Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»;
        Булата Миколу Григоровича – водія санітарного транспорту Комунального некомерційного підприємства Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» «Броварська станція екстреної медичної допомоги»;
        Вакарчук Олксандру Василівну – начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Броварського районного управління Держпродспоживслужби в Київській області;
        Вовк Ірину Вікторівну – лікаря загальної практики – сімейного лікаря Зазимської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини;
        Гладир Марію Сергіївну – лікаря загальної практики – сімейного лікаря Гоголівської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини;
        Горбунову Жанну Леонідівну – молодшу медичну сестру консультативно-діагностичного центру комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради та Броварської міської ради;
        Дворяшину Тетяну Сергіївну – фельдшера-лаборанта мікробіологічної лабораторії Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень;
        Каленченко Оксану Володимирівну – лікаря загальної практики – сімейного лікаря Требухівської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини;
        Калюка Олександра Васильовича – фельдшера з медицини невідкладних станів Комунального некомерційного підприємства Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» «Броварська станція екстреної медичної допомоги»;
        Курилишину Вікторію Павлівну – лікаря акушера-гінеколога комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради та Броварської міської ради;
        Мотовиловець Ігоря Петровича – начальника служби ремонту комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради та Броварської міської ради;
        Пильтяй Світлану Володимирівну – молодшу медичну сестру І педіатричного відділення центру «Дитяча лікарня» комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради та Броварської міської ради;
        Письмака Василя Григоровича – лікаря загальної практики – сімейного лікаря Літківської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини;
        Різак Ольгу Анатоліївну – лікаря з медицини невідкладних станів Комунального некомерційного підприємства Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» «Броварська станція екстреної медичної допомоги»;
        Рогача Володимира Григоровича – фельдшера з медицини невідкладних станів Комунального некомерційного підприємства Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» «Броварська станція екстреної медичної допомоги»;
        Рябого Петра Васильовича – лікаря-анестезіолога відділення анестезіології та інтенсивної терапії № 1 комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради та Броварської міської ради;
        Савуляк Ольгу Миколаївну – лікаря з медицини невідкладних станів Комунального некомерційного підприємства Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» «Броварська станція екстреної медичної допомоги»;
        Скибу Катерину Федорівну – сестру медичну відділення офтальмології та мікрохірургії ока комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради та Броварської міської ради;
        Цейко Лілію Леонтіївну – лікаря-невропатолога консультативно-діагностичного центру комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради та Броварської міської ради;
        Чирик Ганну Петрівну – фельдшера-лаборанта мікробіологічної лабораторії Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень;
        Чумакову Яну Володимирівну – лікаря офтальмолога центру мікрохірургії ока комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради та Броварської міської ради;
        Юрченка Костянтина Васильовича – лікаря-лаборанта-гігієніста санітарно-гігієнічної лабораторії Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень.

Даруй добро і воно повернеться сторицею

опубліковано 16 черв. 2020 р., 23:48 Інформаційно-довідковий центр

        16 червня 2020 року – Товариство Червоного Хреста України за підтримки фундації Coca-Cola передали Броварській багатопрофільній клінічній лікарні (ББКЛ) обладнання для своєчасного та належного забезпечення життєдіяльності пацієнтів відділення інтенсивної терапії. Зокрема, лікарня отримала аналізатор газів крові з аналізом електролітів, метаболітів та гемоглобіну Convergys liquical BG Analyzer (BG+ISE+M+Hb), аналізатор Сobas С 111 та витратні матеріали для перших місяців роботи, а також 2 монітори стану пацієнта. Це обладнання є важливим та необхідним для Броварської лікарні, яка надає медичну допомогу майже 240 тисячному населенню, що проживає в місті і районі. 
       

        Валентин Багнюк - головний лікар Броварської багатопрофільної клінічної лікарні подякував за надане, таке важливе, для фенкціонування лікарні обладнання та зазначив що воно буде встановлено до кінця робочого тижня. 
        Участь у заході взяли Микола Клименко - голова Броварської райдержадміністрації, Андрій Бублик - директор із зв'язків з держустановами та комунікаціями ІП "Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед", Сергій Гришко – голова Броварської районної ради, Валентина Шульга - депутат Броварської районної ради, Анатолій Бочкарьов - голова Великодимерської ОТГ, Лілія Драпей - голова Броварської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України, Валентин Багнюк - головний лікар Броварської багатопрофільної клінічної лікарні та інші поважні особи. 
          
   
        Голова Броварської районної державної адміністрації Микола Клименко висловив щиру подяку іноземному підприємству Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед» в особі директора департаменту зі зв’язку з громадськістю та державними установами ІП «Кока-Кола Беверіджис Україна Лімітед» Андрію Бублику. Також зазначив, що Товариство Червоного Хреста України та ІП "Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед" багаторічний партнер у добрих справах, з перших днів пандемії активно підтримують громаду Броварського району і допомагають вразливим категоріям населення. 
   


1-10 of 819