Новини

ДВА НОВІ ШКІЛЬНІ АВТОБУСИ ДЛЯ ДІТЕЙ БРОВАРЩИНИ

опубліковано Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено ]

    08 квітня 2020 року в рамках державної політики для підтримки освітнього процесу щодо підвезення учнів до навчальних закладів освіти та в зворотньому напрямку, після проведення закупівель в системі ProZorro, відділом освіти, культури, молоді та спорту Броварської районної державної адміністрації було придбано два нових шкільних автобуси до Богданівського навчально-виховного об’єднання та Літківського навчально-виховного об’єднання ім.. М.П.Стельмаха.
    Автобуси придбано за кошти освітньої субвенції. Підготовка проекту проводилася дуже ретельно, вимоги до закупівлі були досить високі. Було враховано багато факторів, прийнято рішення щодо визначення навчальних закладів. Професіоналізм та злагоджена робота команди дали результат, потреба в шкільних автобусах для визначених закладів була дійсно нагальна. Шкільні автобуси марки ATAMAN виготовлений ПАТ «Черкаський автобус», побудований на шасі японської марки ISUZU і оснащений економічним турбодизелем стандарту Євро 5. Приємно зазначити, що відтепер школярі матимуть можливість їздити на навчання, різноманітні змагання та екскурсії в безпечних та комфортних умовах. Адже новий шкільний автобус – це перш за все безпека дітей у дорозі до школи, спокій батьків, і, звичайно, забезпечення рівного доступу до якісної освіти кожного школяра, який проживає у сільській місцевості.
    Адміністрація закладів освіти, вчителі, учні та батьки висловлюють велику вдячність начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Броварської райдержадміністрації Людмилі Чайці, голові Броварської райдержадміністрації Миколі Клименку та голові Броварської районної ради Сергію Гришку.

  

06 квітня 2020 року в малій залі Броварської районної державної адміністрації відбулася робоча онлайн нарада з питань організації заходів з метою мінімізації поширення коронавірусної інфекційної хвороби (COVID-19) у Броварському районі

опубліковано 7 квіт. 2020 р., 02:00 Інформаційно-довідковий центр

    «Про організацію заходів з метою мінімізації поширення коронавірусної інфекційної хвороби (COVID-19) у Броварському районі» йшла мова на нараді, яка відбулася 06 квітня 2020 року в Броварській районній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови адміністрації Юрія Плаксі та за участі сільських, селищних голів, керівників структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації та керівників установ, які забезпечують життєдіяльність Броварського району
   Юрій Плакся акцентував увагу на необхідності організації заходів з метою мінімізації поширення коронавірусної інфекційної хвороби (COVID-19) у Броварському районі, зокрема на підготовці до створення блокпостів для обмеження пересування громадян між населеними пунктами Броварського району та постіному  моніторингу суб'єктів підприємницької діяльності в умовах карантину.
   Також на нараді обговорювалося питання про санітарну обробку доріг комунальної форми власності, яку було проведено 4-5 квітня 2020 року в населених пунктах Броварського району.
    Враховуючи обговорення, учасники наради прийняли відповідне рішення. А саме, головному лікарю КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня БРР та БМР Київської області» Валентину Багнюку,  директору КНП Броварської районної ради "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Ірині Дементьєвій та директору Броварського районного відділу лабораторних досліджень  Вірі Товстоног  завчасно повідомляти райдержадміністрацію про потребу засобів індивідуального захисту для роботи в період карантину.
    Начальнику управління Держпродспоживслужби в Броварському районі Володимиру Ситюку - проводити роз'яснювальну роботу серед населення Броварського району щодо уникнення зараження інфекційним захворюванням COVID-19.

 

Забезпечення найбільш вразливих верств населення продуктовими наборами у Броварському районі

опубліковано 3 квіт. 2020 р., 03:38 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 6 квіт. 2020 р., 23:54 ]


    На виконання доручення Міністерства соціальної політики України від 19.03.20.20 № 3900/0/2-20/57 щодо забезпечення соціального захисту найбільш вразливих верств населення у період карантину у зв’язку з коронавірусною інфекцією COVID-19 Броварська районна державна адміністрація ( КЗ БРР «Броварський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» управління соціального захисту населення) спільно із Національною мережею продуктових магазинів АТБ організовує забезпечення найбільш вразливих верств населення продуктовими наборами.

    03 квітня 2020 року у Броварському районі розпочато отримання продуктових пайків в магазині мережі АТБ та подальше вручення їх особам, які потребують допомоги. Наразі отримано 500 продуктових наборів. 
    Продуктові набори отримали такі населені пункти Броварського району: Богданівка, Требухів, Красилівка, Кулажинці, Княжичі, Калинівка, Погреби, Зазим’є, Рожівка.

  

На Броварщині пенсіонери та люди з інвалідністю почали отримувати продуктові набори.

    Це допомога тим, хто перебуває в зоні ризику – людям похилого віку, яким за 80, особам із інвалідністю, громадянам, які потребують догляду, особливо у період карантину та знаходяться на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома.
    Доставкою продуктових наборів займаються фахівці місцевих органів соціального захисту населення та соціальні працівники "Броварського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)".

  
 Броварська районна державна адміністрація повідомляє про закінчення ополювального сезону 2019-2020 років у населених пунктах Броварського району

опубліковано 2 квіт. 2020 р., 00:03 Інформаційно-довідковий центр


 

БРОВАРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

« 1 » квітня 2020 року                     м. Бровари                               № 107

 

 

Про закінчення опалювального сезону 2019-2020 років у населених пунктах Броварського району 

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про теплопостачання», «Про житлово-комунальні послуги», Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630, Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14.02.2007 № 71, Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства житлово-комунального господарства України від 10.12.2008        № 620/378, у зв’язку із запровадженням карантину відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб та з метою економії енергоресурсів та ефективного використання бюджетних коштів:

1. Закінчити з 01 квітня 2020 року опалювальний сезон у населених пунктах Броварського району.

2. Продовжити опалення закладів охорони здоров’я та закладів соціального захисту згідно із заявами керівників таких установ, узгоджених з органами місцевого самоврядування.

3. Відповідальність за дотримання вимог порядку відключення споживачів від системи теплопостачання покласти на сільських і селищних голів, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту, директора комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради та Броварської міської ради, начальника управління соціального захисту населення.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови адміністрації Ю.ПЛАКСЮ.

 

Голова адміністрації                                                                                                                                          М. КЛИМЕНКО

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ!!!

опубліковано 27 бер. 2020 р., 01:10 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 27 бер. 2020 р., 01:21 ]

    

    На виконання протоколу позачергового засідання Броварської районної комісії з питань ТЕБ та НС від 26 березня 2020 року № 6, з метою запобігання поширення інфекційного захворювання COVID-19, рекомендуємо обмежити пересування громадян на власному транспорті між населеними пунктами, районами та регіонами України.

Робоча нарада за участі голови Броварської райдержадміністрації та представників філії КЗ КОР «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф «Броварська станція екстреної медичної допомоги»

опубліковано 25 бер. 2020 р., 06:38 Інформаційно-довідковий центр

   25 березня 2020 року у Броварській районній державній адміністрації відбулася робоча нарада за участі голови адміністрації Миколи Клименка та представників філії КЗ КОР «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф «Броварська станція екстреної медичної допомоги» щодо придбання дезинфікуючих  засобів та засобів індивідуального захисту для медичних працівників.

 

   У ході наради було прийнято рішення винайти можливість для забезпечення медичного персоналу екстреної медичної допомоги відповідно до потреб, зазначених у листі філії КЗ КОР «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф «Броварська станція екстреної медичної допомоги».

За інформацією секретаря комісії

ДО УВАГИ!!! БРОВАРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ПОВІДОМЛЯЄ!

опубліковано 20 бер. 2020 р., 00:17 Інформаційно-довідковий центрДО УВАГИ!!! 

БРОВАРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ПОВІДОМЛЯЄ!

     З метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції (COVID -19) на території Броварського району засідання комісії з питань захисту прав дитини Броварської районної державної адміністрації, заплановане на 24 березня 2020 року, ВІДМІНЕНО.

19 березня 2020 року у великій залі Броварської районної державної адміністрації, під головуванням голови Броварської районної ради Сергія Гришка, відбулося засідання 69 позачергової сесії районної ради VІІ скликання

опубліковано 19 бер. 2020 р., 07:43 Інформаційно-довідковий центр

   В роботі сесії взяли участь: заступник голови районної ради А. Гоголіна, перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю. Плакся, депутати Броварської районної ради, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, голови сільських та селищних рад.

 

   На засіданні розглянули такі питання:

1. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 19 грудня 2019 року № 879-66 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2020 рік» та додатків до нього.

2. Звіт про виконання бюджету за 2019 рік.

3. Звіт про виконання плану роботи районної ради за 2019 рік.

4. Про внесення змін до рішення сесії Броварської районної ради від 26 грудня 2019 року № 884-67-VII «Про затвердження плану роботи Броварської районної ради VII скликання на 2020 рік».

5. Про зміни у складі постійних комісій Броварської районної ради VII скликання.

6. Про хід виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту «Броварщина спортивна» на 2017- 2020 роки.

7. Про хід виконання Програми розвитку Броварської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України на 2017-2021 роки.

8. Про хід виконання Програми підтримки діяльності Броварської районної громадської організації «Чорнобильський Спас» на 2018-2020 роки.

9. Про хід виконання Програми відзначення та вшанування окремих працівників, трудових колективів, які досягли високого професіоналізму і визначних успіхів у державній, виробничій, творчій та інших сферах діяльності на 2019-2020 роки.

10. Звіт про виконання Програми розвитку та функціонування системи освіти Броварського району на 2018-2019 роки.

11. Звіт про виконання Районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей Броварського району на 2019 рік.

12. Звіт про виконання Програми організації харчування учнів та вихованців закладів освіти Броварського району на 2019 рік.

13. Звіт про виконання Програми розвитку інклюзивного навчання в навчальних закладах Броварського району на 2017-2019 роки.

14. Звіт про виконання Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства Броварської районної ради «Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2019 рік.

15. Звіт про виконання Програми «Підтримка служби переливання крові КНП «Броварська БКЛ» БРР БМР та розвитку донорства в Броварському районі на 2019 рік».

16. Звіт про виконання Програми «Додаткові стимули для покращення надання вторинної медичної допомоги населенню Броварського району та відновлення матеріально-технічної бази комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради Київської області та Броварської міської ради Київської області на 2019 рік».

17. Про затвердження змін до Плану фінансового забезпечення на 2020 рік районної Програми «Турбота» на 2016-2020 роки.

18. Про внесення змін до Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа в Броварському районі на 2019-2021 роки.

19. Про затвердження Комплексної програми фінансового забезпечення функціонування Броварської районної державної адміністрації для виконання та реалізації повноважень, делегованих Броварською районною радою на 2020 рік.

20. Про затвердження Програми висвітлення діяльності Броварської районної державної адміністрації та Броварської районної ради в засобах масової інформації та інформування населення Броварщини на 2020 рік.

21. Про хід виконання Програми забезпечення якісною питною водою в достатній кількості на 2006-2020 роки.

22. Звіт про виконання Районної програми «Протиепізоотичні заходи та боротьба з хворобами тварин у 2018-2019 роках».

23. Про хід виконання Районної Програми «Територіальна оборона» на 2019 – 2020 роки.

24. Звіт про виконання Районної Програми підготовки та виховання захисників Батьківщини, військово-фахової орієнтації молоді, організації та проведення приписки, призову на строкову військову службу та відбору кандидатів на військову службу за контрактом в Броварському районі на 2019 рік.

25. Про затвердження районної Програми підготовки та виховання захисників Батьківщини, військово-фахової орієнтації молоді, організації та проведення приписки, призову на строкову військову службу та відбору кандидатів на військову службу за контрактом в Броварському районі на 2020 рік»

26. Звіт про виконання Програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в Броварському районі на 2017-2019 роки.

27. Про хід виконання районною державною адміністрацією повноважень делегованих районною радою з питань затвердження маршрутів і графіків руху місцевого пасажирського транспорту незалежно від форм власності, узгодження цих питань стосовно транзитного пасажирського транспорту.

28. Про хід виконання районною державною адміністрацією повноважень делегованих районною радою з питань залучення в порядку, встановленому законом, підприємств, установ та організацій, які не належать до комунальної власності, до участі в обслуговуванні населення відповідної території, координація цієї роботи.

29. Звіт про виконання Програми діяльності та фінансової підтримки Броварської редакції міськрайонного радіомовлення на 2019 рік.

30. Звіт про виконання Програма збереження фондів Трудового архіву Броварського району на 2019 рік.

31. Про внесення змін та затвердження нової редакції Статуту комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури».

32. Про зміну назви закладу, затвердження Статуту та структури комунального закладу Броварської районної ради «Центр позашкільної освіти».

33. Про внесення змін, затвердження нової редакції Статуту та структури комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді».

34. Про внесення змін та затвердження нової редакції Статуту комунального закладу Броварської районної ради «Дитячо-юнацька спортивна школа».

35. Про передачу комунальному закладу «Центр муніципального управління та розвитку місцевого самоврядування Броварської районної ради Київської області ліфта пасажирського ЛП-0463БМЭ.

36. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці села Залісся Богданівської сільської ради Броварського району Київської області.

37. Різне.

Увага! Розпорядження голови Броварської районної державної адміністрації "Про запобігання поширенню на території Броварського району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2"

опубліковано 17 бер. 2020 р., 23:26 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 18 бер. 2020 р., 23:28 ]


БРОВАРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 
« 17 » березня 2020 року                                                                               м. Бровари                                                                                                           № 97


Про запобігання поширенню на території Броварського району гострої 
респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2


      Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. за № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 16 березня 2020 року № 215 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211», рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайної ситуації від 10 березня 2020 року (протокол № 2), розпорядження тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації від 12 березня 2020 року № 138 «Про запобігання поширенню на території Київської області коронавірусу COVID-19», розпорядження тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації від 17 березня 2020 року № 149 «Про запобігання поширенню на території Київської області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», зважаючи на актуальність загрози погіршення епідеміологічної ситуації в Україні та з метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції (COVID -19) на території району:


  1. Сільським та селищним головам Броварського району рекомендувати:

- з 17 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. заборонити роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту;

- забезпечити безперебійну роботу закладів роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності.

  2. Керівникам автотранспортних підприємств Броварського району з 12 год. 00 хв. 18 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. рекомендувати заборонити:

- регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні (крім перевезення легковими автомобілями);

- перевезення понад 10 пасажирів одночасно в одному транспортному засобі та автомобільному транспорті, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на території Броварського району;

- перевезення понад 10 пасажирів одночасно в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на території Броварського району.

   3. КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня БРР та БМР Київської області», КНП БРР «Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», Броварському відділу поліції Національній поліції України, Броварському районному управлінню Головного управління Держпрожспоживслужби, Броварському міжрайонному відділу лабораторних досліджень ДУ «Київський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», Броварському районному управлінню Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області, головам сільських, селищних рад району та ОТГ забезпечити:

- подання щодня до 15:00 голові Броварської районної державної адміністрації на електронну адресу org-brda@ukr.net інформації про здійснення заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, для її узагальнення та інформування Київської обласної державної адміністрації;

   4. КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня Броварської районної ради та Броварської міської ради Київської області» рекомендувати забезпечити:

- тимчасове припинення проведення планових заходів з госпіталізації та планових операцій, крім термінових та невідкладних;

- максимальну готовність та перепрофілювання медичних закладів для прийому та лікування інфікованих хворих у тяжких станах.

  5. Броварському відділу поліції Національній поліції України у Київській області рекомендувати вжити заходів, спрямованих на виконання постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211, від 16 березня 2020 року № 215 і цього розпорядження, та щоденно інформувати райдержадміністрацію про їх виконання і поточний стан справ.

  6. Броварському міжрайонному відділу лабораторних досліджень ДУ «Київський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», Броварському районному управлінню Головного управління Держпрожспоживслужби в Київській області, сільським та селищним радам Броварського району рекомендувати:

- посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараженню інфекцією;

- забезпечити виконання профілактичних заходів щодо попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, і гострих респіраторних інфекцій.

  7. КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня Броварської районної ради та Броварської міської ради Київської області», КНП Броварської районної ради «Броварський районний центр первинної медико-санітраної допомоги», Броварському міжрайонному відділу лабораторних досліджень ДУ «Київський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» рекомендувати:

- забезпечити готовність закладів охорони здоров’я для надання медичної допомоги особам, які відповідають визначенню випадку захворювання на коронавірус COVID-19, підтримання необхідного запасу засобів медичного призначення, захисного одягу, засобів захисту органів дихання, профілактичних препаратів, дезінфекційних засобів тощо;

- забезпечити створення та ведення обліку наявного резерву медичного персоналу, що перебуває поза межами системи охорони здоров’я (зокрема медпрацівників з епідеміологічною підготовкою, що змінили місце роботи, працездатних пенсіонерів тощо);

- опрацювати питання першочергового забезпечення засобами індивідуального медичного захисту, зокрема респіраторами, медичних працівників та в разі необхідності розглянути можливість здійснення їх закупівлі;

- вжити вичерпних заходів до підготовки працівників медичних закладів, правоохоронних органів та інших служб, задіяних у заходах з протидії поширенню коронавірусу COVID-19, до правильного використання засобів індивідуального захисту;

- забезпечити проведення посиленого моніторингу стану захворюваності та контролю за виконанням санітарно-епідемічних заходів, своєчасне подання інформації та пропозицій для прийняття ефективних управлінських рішень;

- організувати постійний моніторинг епідемічної ситуації з урахуванням ризику занесення коронавірусної інфекції з сусідніх територій;

- уточнити перелік сил та засобів, які можуть бути залучені до проведення протиепідемічних заходів та забезпечити їх готовність до виконання визначених завдань.

  8. КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня Броварської районної ради та Броварської міської ради Київської області» спільно з КНП Броварської районної ради «Броварський районний центр первинної медико-санітраної допомоги», Броварським міжрайонним відділом лабораторних досліджень ДУ «Київський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», Броварським районним управлінням Головного управління Держпрожспоживслужби в Київській області та Броварським районним управлінням Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області рекомендувати узгодити плани реагування на медико-біологічні надзвичайні ситуації та ліквідацію їх наслідків.

  9. Відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації заборонити:

- відвідування закладів освіти її здобувачами до 3 квітня 2020 р.;

- з 17 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;

- здійснити заходи щодо організації навчання учнів з використанням технологій дистанційного навчання.

   10. Структурним підрозділам Броварської райдержадміністрації, сільським та селищним головам Броварського району, автотранспортним підприємствам Броварського району, КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня БРР та БМР Київської області», КНП БРР «Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», Броварському відділу поліції Національній поліції України у Київській області, Броварському міжрайонному відділу лабораторних досліджень ДУ «Київський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», Броварському районному управлінню Головного управління Держпрожспоживслужби в Київській області, Броварським районним управлінням Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області рекомендувати забезпечити своєчасне проведення профілактичних і протиепідемічних заходів.

   11. Органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям всіх форм власності рекомендувати забезпечити організацію позмінної роботи працівників, а за технічної можливості — також роботи в режимі реального часу через Інтернет.

  12. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Броварської райдержадміністрації Плаксю Ю.С.


Голова адміністрації                                                                                                                                                                                                    М. КЛИМЕНКО

1-10 of 782