Новини

Кращі державні службовці Броварського району!

опубліковано 24 квіт. 2018 р., 04:07 Інформаційно-довідковий центр   За підсумками проведення першого туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» Броварська районна державна адміністрація повідомляє про переможців конкурсу:

   «Кращий керівник» - начальник відділу з питань контролю, документального забезпечення та звернень громадян апарату Броварської райдержадміністрації Тараненко Ірина Валентинівна.

   «Кращий спеціаліст» - спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Броварської районної державної адміністрації Калюсецька Наталія Вікторівна.

Відбулося засідання 40-ї чергової сесії Броварської районної ради VIІ скликання

опубліковано 24 квіт. 2018 р., 03:53 Інформаційно-довідковий центр

   24 квітня 2018 року відбулося засідання 40-ї чергової сесії Броварської районної ради VIІ скликання під головуванням голови районної ради С.М.Гришко


   В засіданні сесії взяли участь: заступник голови Броварської райдержадміністрації Плакся Ю.С.,  заступник голови Броварської районної ради Гоголіна А.В., керівник апарату адміністрації Прянішнікова К.В., депутати обласного та районного рівнів, голови сільських, селищних рад та територіально об'єднаної громади, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

  

    На розгляд 40-ї чергової сесії районної ради VІІ скликання винесли такі питання: 
   1. Звіт про виконання районного бюджету Броварського району за І квартал 2018 року.
   2. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 21 грудня 2017 року № 468-35 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2018 рік» та додатків до нього.
   3. Про затвердження кошторису витрат комунального закладу Броварської районної ради «Дитячо-юнацька спортивна школа» на 2018 рік до Програми розвитку фізичної культури і спорту «Броварщина спортивна» на 2017-2020 роки.
   4. Про внесення змін до Програми організації харчування учнів та вихованців закладів освіти Броварського району на 2018 рік.
   5. Про затвердження Порядку визначення категорії учнів, які забезпечуються безкоштовним харчуванням за рахунок коштів районного бюджету.
   6. Про затвердження нової редакції Статуту комунального закладу «Центр муніципального управління та розвитку місцевого самоврядування» Броварської районної ради Київської області.
   7. Про передачу основних засобів (рухомого майна), що перебуває на балансі комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді», із спільної власності територіальних громад сіл та селищ Броварського району до комунальної власності Калинівської селищної ради.
   8. Про передачу на баланс комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури» майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Броварського району.
   9. Про доручення голові районної ради укласти контракт з директором комунального підприємства «Броварське районне виробниче управління об’єднання шкільних їдалень» Броварської районної ради.
   10. Про призначення директора комунального закладу Броварської районної ради «Інклюзивно-ресурсний центр».
   11. Різне.

ОГОЛОШЕННЯ!

опубліковано 23 квіт. 2018 р., 04:38 Інформаційно-довідковий центр

 
 
   За ініціативи голови Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименка 26 квітня 2018 року о 16:00 год. в приміщенні малої зали адміністрації (м. Бровари, вул. Гагаріна, 15), відбудеться позачергове засідання Громадської ради при Броварській районній державні адміністрації.

Об’єктове навчання з гасіння умовної пожежі в адміністративній будівлі

опубліковано 20 квіт. 2018 р., 01:00 Інформаційно-довідковий центр


    20 квітня 2018 року в м. Бровари по вул. Гагаріна, 15 (приміщення Броварської районної державної адміністрації та Броварської міської ради) Броварським районним управлінням ГУ ДСНС України у Київській області було проведено навчання на гасіння умовної пожежі в приміщення адміністративної будівлі.

    Навчальною метою заходу було відпрацювання практичних навичок та визначення готовності персоналу об’єкту до дій передбачених відповідними планами та інструкціями, в разі виникнення надзвичайних ситуацій.

    В ході тренувань, на гасіння умовної пожежі, було задіяно 2 автоцистерни та 1 автодрабина 1-го,2-го та 3-го відділення 21-ДПРЧ 5 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Київській області. Відпрацьовано практичні навички та визначено готовність персоналу об’єкту до дій передбачених відповідними планами та інструкціями, в разі виникнення надзвичайних ситуацій.

    Також працівниками Броварського районного управлінням ГУ ДСНС України у Київській області була проведена навчальна лекція щодо правил користування вогнегасником та правил поведінки під час виникнення пожежі.

    По закінченню, було підведено підсумки заходу та наголошено на тому, що подібні навчання дають змогу більш оперативно реагувати на подібні надзвичайні ситуації.

  

  
Засідання колегії Броварської районної державної адміністрації

опубліковано 19 квіт. 2018 р., 05:56 Інформаційно-довідковий центр

    19 квітня 2018 року у приміщенні великої зали Броварської райдержадміністрації відбулось засідання колегії під головуванням голови адміністрації Клименка Миколи Федоровича.
    В засіданні взяли участь: заступник голови Броварської районної ради Гоголіна А.В., заступник голови адміністрації Плакся Ю.С., керівник апарату адміністрації Прянішнікова К.В., члени президії, начальники управлінь, відділів та служб адміністрації, керівники організацій та служб району, сільські та селищні голови, представники ЗМІ.

    Відповідно до порядку денного розглянуто наступні питання:
    1. Про стан виконання районного бюджету за І квартал 2018 року.
    Вирішили:
    З метою забезпечення виконання бюджетів всіх рівнів за доходами, ритмічного фінансування першочергових видатків у 2018 році:
1. Броварській об'єднаній податковій інспекції головного управління державної фіскальної служби, виконкомам сільських,селищних рад:
- постійно проводити роботу з платниками податків щодо зміцнення дисципліни сплати податків, погашенню наявних і недопущенню нових бюджетних недоїмок.
- проводити роботу щодо виявлення філій та відокремлених підрозділів підприємств за місцем проведення діяльності з метою сплати відповідних податків до місцевих бюджетів району.
2. Райдержадміністрації, відділу агропромислового розвитку, виконкомам сільських, селищних рад:
- переглянути чинні договори оренди земельних ділянок з метою виявлення неплатників та приведення ставок орендної плати у відповідність до чинного законодавства та з урахуванням проведеної нормативної грошової оцінки земель.
3. Головним розпорядникам коштів, головам сільських і селищних рад: з метою ефективного та раціонального використання коштів, посилення фінансової, бюджетної дисципліни та наповнення місцевих бюджетів у 2018 році необхідно:
- привести у відповідність затвердженим бюджетним призначенням на оплату праці мережу бюджетних установ, штатну чисельність працівників;
- забезпечити жорсткий режим економного використання енергоносіїв, оплата яких здійснюється за рахунок бюджетних коштів;
- в процесі виконання місцевих бюджетів першочергово спрямовувати всі додаткові фінансові ресурси на ці потреби;
- здійснювати управління бюджетними коштами в межах встановлених бюджетних повноважень із забезпеченням ефективного, результативного, цільового та економного використання бюджетних коштів, належної організації та координації роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів;
- реєструвати бюджетні зобов’язання та здійснювати платежі розпорядникам коштів місцевих бюджетів за незахищеними видатками загального фонду місцевих бюджетів у разі відсутності заборгованості з оплати праці працівників бюджетних установ і розрахунків за спожиті енергоносії;
- протягом року забезпечити своєчасну і в повному обсязі виплату заробітної плати та оплату за використані енергоносії, для чого в процесі виконання місцевих бюджетів першочергово спрямовувати всі додаткові фінансові ресурси на ці потреби;
- взяти під особистий контроль взяття бюджетних зобов'язань тільки в межах бюджетних призначень з урахуванням помісячного розпису.


    2. Про затвердження плану заходів з проведення комплексу весняно-польових робіт у 2018 році.
    Вирішили:
1. Відділу агропромислового розвитку Броварської районної держаної адміністрації здійснювати моніторинг виконання плану заходів з проведення комплексу весняно-польових робіт.
2. Сільськогосподарським підприємствам Броварського району здійснювати заходи по виконанню плану весняно-польових робіт.
3. Відділу агропромислового розвитку Броварської райдержадміністрації, виконавчим комітетам сільських та селищних рад переглянути чинні договори оренди земельних ділянок, з метою виявлення фактів самовільного, незаконного обробітку земель 


    3. Про додаткові заходи районного відділу освіти та педагогічних колективів шкіл Броварського району щодо впровадження профільного навчання у загальноосвітніх закладах району у 2018-2019 роках.
    Вирішили:
1. Відділу освіти Броварської райдержадміністрації:
- вжити заходів щодо розширення мережі закладів та класів з допрофільним та профільним навчанням до 01.09.2018;
- забезпечити цільове використання коштів освітньої субвенції та забезпечення оснащення кабінетів природничо-математичного циклу опорних навчальних закладів та закладів, які здійснюють профільне навчання сучасним обладнанням.
2. Керівникам закладів освіти Броварського району:
- вжити заходів щодо підвищення ефективності викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти;
- забезпечити впровадження нових робочих навчальних планів та навчальних програм у 10 класі з 1 вересня 2018/2019 н.р.;
- здійснити відбір та замовлення підручників для 10 класу (рівень стандарту та профільний рівень) протягом квітня - травня 2018.
3. Управлінню фінансів Броварської райдержадміністрації передбачити бюджетні призначення на реалізацію заходів щодо впровадження профільного навчання у закладах освіти району.


    4. Про здійснення заходів щодо підготовки та проведення літнього оздоровлення дітей шкільного віку та пільгового контингенту влітку 2018 року.
    Вирішили:

1. Відділу освіти, службі у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації, сільським/селищним головам, головам Великодимерської та Калитянської ОТГ, комунальному закладу «Броварський районний Центр дитячої та юнацької творчості» Броварської районної ради Київської області, комунальному закладу Броварської районної ради «Центр патріотичного виховання учнівської молоді», комунальному закладу Броварської районної ради «Дитяча юнацько-спортивна школа»:
- забезпечити належну підготовку і проведення літнього відпочинку та оздоровлення дітей 2018 року, залучивши до цього професійні спілки, підприємства, установи та організації;
- визначити відповідальну особу, на яку покласти обов’язки щодо підбору та направлення дітей на оздоровлення та відпочинок за рахунок бюджетних коштів;
- забезпечити у 2018 році охоплення послугами оздоровлення та відпочинку не менше 70 % дітей шкільного віку;
- забезпечити дотримання вимог чинного законодавства при підборі, направленні та перебуванні дітей району в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку за рахунок бюджетних коштів;
- забезпечити в установленому порядку оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.
2. Відділу освіти райдержадміністрації:
- організувати роботу пришкільних та мовних таборів на базі загальноосвітніх навчальних закладів;
- вжити заходів, спрямованих на безпечне перебування дітей у пришкільних та мовних таборах, підвищення відповідальності керівників, вихователів та інших працівників за життя і здоров'я дітей;
- залучати до роботи в пришкільних та мовних таборах практичних психологів і соціальних педагогів;
- сприяти організації в пришкільних та мовних таборах змістовного дозвілля дітей.
3. Службі у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації:
- забезпечувати оздоровленням та відпочинком дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, особливу увагу приділити дітям учасників антитерористичної операції;
- стовідсотково забезпечити оздоровленням та відпочинком дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування;
- вжити заходів щодо організації та забезпечення функціонування наметового табору «Сонячне світло», с. Соболівка;
- інформувати райдержадміністрацію та службу у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації про перебіг літньої оздоровчої кампанії щоп’ятниці до 11-00 год., починаючи з 01.06.2018 року.
4. Управлінню Держпродспоживслужби в Броварському районі протягом квітня-травня 2018 року здійснити перевірки дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.
5. Рекомендувати Службі цивільного захисту у Броварському районі ГТУ МНС України в Київській області та керівникам дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Броварського району:
- організувати роботу щодо забезпечення пожежної безпеки в зонах відпочинку та оздоровлення;
- привести у відповідність до вимог норм та правил пожежної безпеки шляхи евакуації, системи протипожежного захисту, електрогосподарства, внутрішній та зовнішній водопровід дитячих оздоровчих закладів та таборів відпочинку. Забезпечити будівлі та приміщення дитячих оздоровчих закладів та таборів відпочинку необхідною кількістю первинних засобів пожежогасіння, укомплектувати пожежні щити необхідним протипожежним інвентарем;
- у встановленому порядку визначити відповідальних осіб за протипожежний стан будівель, споруд, приміщень та покласти на них здійснення контролю за дотриманням протипожежного режиму на закріплених дільницях;
- дозволяти купання дітей, які відпочивають в оздоровчих закладах поблизу водного об’єкта, тільки в спеціально відведених і обладнаних місцях.
6. Броварському відділу поліції ГУ НП України в Київській області:
- забезпечувати належний рівень безпеки та надійності транспортного обслуговування дітей під час перевезення їх до місць оздоровлення і відпочинку та у зворотному напрямку, організовувати супроводження колон автобусів підрозділами відділу поліції;
- забезпечувати дотримання громадського порядку в місцях відпочинку та оздоровлення дітей. Здійснювати цілодобове патрулювання працівниками правоохоронних органів дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.


    5. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Гоголівської сільської ради.
    Вирішили:

Рекомендувати Гоголівському сільському голові вжити заходи щодо:
- забезпечення контролю за виконанням делегованих повноважень та зверненнями громадян.
- належного ведення діловодства, відповідно до Інструкції з діловодства та Інструкції щодо організації роботи із запитами на публічну інформацію.


    Начальник Броварського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області Ситюк В.Г. повідомив про необхідність посилення заходів щодо профілактики африканської чуми свиней, так як в Республіці Білорусь виявлено багато випадків захворювання.
  

Засідання розширеної оперативної наради Броварської районної державної адміністрації

опубліковано 17 квіт. 2018 р., 03:35 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 18 квіт. 2018 р., 03:12 ]

    17 квітня 2018 року у приміщенні великої зали Броварської райдержадміністрації заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся провів розширену оперативну нараду.
    В нараді взяли участь: заступник голови Броварської райради А.В. Гоголіна, керівник апарату Броварської районної державної адміністрації К.В. Прянішнікова, начальники управлінь, відділів, служб, секторів адміністрації, керівники управлінь, відділів, служб району, голови сільських та селищних рад, представники засобів масової інформації.


    На порядок денний винесено такі питання:
    1. Інформація про соціальний захист учасників АТО.
Начальник управління соціального захисту населення Броварської райдержадміністрації Яіцька Л.П. довела до присутніх інформацію про стан надання соціальних послуг, пільг учасникам АТО.


    2. Про стан функціонування системи освіти в умовах реорганізації адміністративно-територіального устрою Броварського району та утворення об’єднаних територіальних громад.
    Начальник відділу освіти Броварської райдержадміністрації Чайка Л.Г. проінформувала присутніх про стан створення Інклюзивно-ресурсного центрц.
    Вирішили: активізувати роботу щодо повноцінного функціонування Інклюзивно-ресурсного центру.


    3. Впровадження медичної реформи первинної ланки медичної допомоги в Броварському районі, стан підписання декларацій з сімейними лікарями. Про стан виконання на території району урядової програми «Доступні ліки».
    Директор комунального некомерційного підприємства Броварського ПМСД Дементьєва І.А., ознайомила з станом впровадження медичної реформи в Броварському районі. Зазначила, що за 2 тижні квітня 2018 року по програмі «Доступні ліки» виписано рецептів на суму близько 98 тис. грн. 
    4. Стан утримання доріг державного та місцевого значення.
    Начальник відділу житлово-комунального господарства Броварської райдержадміністрації Заріцька О.М. та генеральний директор ПрАТ «Коммунтранс» Глушко О.Г. довели до відома присутніх інформацію про ділянки автодоріг на яких здійснюється ямковий ремонт та інформацію про ділянки автодоріг, як планується ремонтувати найближчим часом. 

  

    5. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.
    Інформують:
    Лічагін А.О. – представник Броварського районного управління ДСНС повідомив, що трапляються пожежі трав’яного настилу, які здебільшого спровоковані людьми.
    Вакарчук О.В. – представник управління Держпродспоживслужби в Броварському районі та Товстоног В.С. - завідувач Броварського районного відділу лабораторних досліджень державної установи «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомили, що протягом тижня групових спалахів інфекційних захворювань на території району не було. Захворювання на грип йде на спад.
    Вирішили:
    Провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення Броварського району щодо заборони паління трав’яного настилу.
    Заступник голови Броварської РДА наголосив на проведенні двомісячника благоустрою та виконанню робіт по озелененню населених пунктів. Звернув увагу на необхідність активізації роботи по проведенню весняного призову на строкову військову службу.

 
  Робоча нарада у голови Броварської районної державної адміністрації

опубліковано 10 квіт. 2018 р., 03:53 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 10 квіт. 2018 р., 04:10 ]

   10 квітня 2018 року голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів робочу нараду. 
 

   В засіданні взяли участь: заступник голови райдержадміністрації Ю.С. Плакся, керівник апарату адміністрації К.В. Прянішнікова,  начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, начальники служб, управлінь, які забезпечують життєдіяльність району.
 

   Під час наради надано наступні доручення:
   - відділу агропромислового розвитку спільно з відділом реєстрації адміністрації спільно підготувати листа до Броварського відділення ГУ ДФС у Київській області щодо надання інформації про надходження коштів від орендної плати за землю від фізичних та юридичних осіб;
   - підготувати звернення на ім’я начальника Департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської обласної державної адміністрації та ПрАТ «Коммунтранс» щодо необхідності ремонту ділянки автодороги в смт Калинівка;
   - сільським, селищним головам рекомендувати активізувати роботу щодо призову громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України весною 2018 року;
   - вирішити питання фінансування закупівлі експрес-тестів на ВІЛ та Гепатит для призовників під час проходження ними медичного огляду;
   - районному відділу поліції, головам сільських та селищних рад, адміністративним комісіям сільських, селищних рад проводити документальну фіксацію порушень благоустрою в населених пунктах району;
   - залучити Інститутом громадського здоров'я ім. О.М. Марзєєва щодо проведення експертизи проб води с.Княжичі для виявлення речовин, які забруднюють воду на території населеного пункту.

Відбулася розширена оперативна нарада

опубліковано 2 квіт. 2018 р., 04:05 Інформаційно-довідковий центр

   02 квітня 2018 року голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів  розширену оперативну нараду. 
 

   В засіданні взяли участь голова Броварської районної ради С.М.Гришко, заступник голов райдержадміністрації Ю.С. Плакся, керівник апарату адміністрації К.В. Прянішнікова, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, керівники служб, які забезпечують життєдіяльність району, голови сільських, селищних рад та представники об’єднаних територіальних громад, голови профспілок району, представники засобів масової інформації.

   На порядок денний винесено такі питання:
   1. Інформація про протипожежний стан об’єктів з масовим перебуванням людей (загальноосвітні школи, дитячі садочки, церкви, будинки культури) на території району.
   Вирішили:
   - інформацію про протипожежний стан об’єктів з масовим перебуванням людей (загальноосвітні школи, дитячі садочки, церкви, будинки культури) на території Броварського району взяти до відома;
   - надати детальний перелік необхідних першочергових заходів для забезпечення відповідної пожежної безпеки в навчальних закладах, церквах, будинках культури та медичних закладах.


   2. Про стан ліквідації стихійних сміттєзвалищ на території Броварського району.
   Вирішили:
   - інформацію про стан ліквідації стихійних сміттєзвалищ на території Броварського району взяти до відома;
   - сільським, селищним радам розробити програму заходів з ліквідації стихійних сміттєзвалищ;
   - розпочати роботу адміністративних комісій щодо порушення правил благоустрою в районі;
   - Броварському відділу поліції ГУ НП в Київській області провести відповідні заходи щодо забезпечення благоустрою на території району та надати звіт до адміністрації;
   - ТОВ "ДС Пром Груп", ПрАТ "Коммунтранс" та філії "Броварське ДЕУ" надати графіки проведення ремонтних робіт по дорогах місцевого та державного значення.


   3. Про роботу Центру надання адміністративних послуг Броварської райдержадміністрації у 2018 році.
   Вирішили:

   - інформацію про роботу Центру надання адміністративних послуг Броварської райдержадміністрації у 2018 році взяти до відома;
   - начальнику ЦНАП Броварської райдержадміністарції підготувати звернення до начальника міськрайонного управління ГУ Держгеокадастру в Броварському районі та м. Бровари щодо надання графіка особистого прийому громадян


   4. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.


Відбулася консультаційно-рекомендаційна надара у голови Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименка

опубліковано 2 квіт. 2018 р., 02:06 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 4 квіт. 2018 р., 06:11 ]

   31 березня 2018 року голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів нараду щодо надходження коштів до місцевих бюджетів від сплати податку на нерухоме майно та інших податків.


   В нараді взяли участь: заступник голови адміністрації Ю.С. Плакся, заступник начальника управління фінансів адміністрації І.Ю. Оляновська, начальник відділу реєстрації Н.В. Грабовецька, начаьник відділу архітектури та містобудування  Т.М. Харитонюк, начальник відділу агропромислового розвитку С.М. Шибіко, заступник прокурора Броварської місцевої прокуратури Я.О. Леляк, заступник начальника Броварського відділення ГУ ДФС у Київській обл. І.В. Кругляк, керівник ДППЗ "Плосківський" К.О. Білозуб, сільські та селищні голови району.


   Заступник начальника управління фінансів адміністрації І.Ю. Оляновська проінформувала про стан виконання плану за доходами в розрізі основних податків та зборів за січень-березень 2018 року, зазначивши, що значна сума коштів надійшлаза рахунок сплати рентної плати за користування надрами, від сплати єдиного податку, актизного податкуз реалізації пального , податку на нерухоме майно.

   
   Голова адміністрації М.Ф. Клименко наголосив на необхідності проведення моніторингу по сплаті всіх місцевих податків та зборів. 
   
   Відповідно до проведеної наради  керівниками відділів, служб та головами сільських, селищних рад вирішено об'єднати зусилля в роботі щодо наповнення бюджетів за рахунок сплати місцевих податків і зборів.

Засідання колегії Броварської районної державної адміністрації

опубліковано 29 бер. 2018 р., 03:53 Інформаційно-довідковий центр

   29 березня 2018 року в приміщенні Броварської райдержадміністрації відбулось засідання колегії під головуванням голови адміністрації Клименка Миколи Федоровича.

   В засіданні взяли участь: голова Броварської районної ради Гришко С.М., заступник голови Броварської районної ради Гоголіна А.В., заступник голови адміністрації Плакся Ю.С., керівник апарату адміністрації Прянішнікова К.В., члени президії, начальники управлінь, відділів та служб адміністрації, керівники організацій та служб району, сільські та селищні голови, представники ЗМІ.

   На початку засідання колегії голова адміністрації Клименко М.Ф. наголосив на необхідності проведення обстежень закладів масового перебування людей щодо стану дотримання протипожежної безпеки. Доручив внести дане питання до порядку денного розширеної оперативної наради, яка відбудеться 02 квітня 2018 року.

   Відповідно до порядку денного розглянуто наступні питання:

   1. Про організаційно-технічні заходи по зменшенню ризику виникнення надзвичайних ситуацій в період пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у весняно-літній період 2018 року на території Броварського району.
   Вирішили: 

- затвердити Заходи по зменшенню ризику виникнення надзвичайних ситуацій в період пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у весняно-літній період 2018 року на території Броварського району.
- провести спільні навчання з сільськими та селищними радами представниками служб ДСНС, поліції, Держпродспоживслужби на випадок виникнення паводку чи підтоплення територій.

   2. Про стан заборгованості до Пенсійного фонду України.
   Вирішили: 

- Броварському об’єднаному управлінню Пенсійного фонду України, Броварському міськрайонному відділу Державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Київській області: вжити вичерпних, передбачених законодавством, заходів щодо примусового стягнення заборгованості зі сплати внесків до Фонду з платників - боржників та заходів адміністративного впливу щодо їх керівників.


   3. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Зазимської сільської ради.
   Вирішили: 

- забезпечити контрол за виконанням делегованих повноважень та зверненнями громадян у виконкомі Зазимської сільської ради
- рекомендовано провести дослідження викидів твердопаливної котельні.


   4. Формування спроможної мережі закладів первинної медицини в Броварському районі.
   Вирішили: 

- інформацію заступника головного лікаря Комунального закладу «Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» взяти до уваги.
1-10 of 834