Новини

Засідання 31 позачергової сесії Броварської районної ради VII скликання

опубліковано Інформаційно-довідковий центр

  
  19 жовтня 2017 року  відбулось засідання 31 позачергової сесії Броварської районної ради VII скликання під головуванням заступника голови Броварської районної ради А.В. Гоголіної
    
   В роботі сесії взяв участь голова Броварської районної державної адміністрації Клименко М.Ф., заступник голови адміністрації Ю.С. Плакся, керівник апарату К.В. Прянішнікова, депутати районної ради.

   1. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 22 грудня 2016 року № 254-21 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2017 рік» та додатків до нього.

   2. Про затвердження договору між Броварською районною радою та Калитянською селищною радою об`єднаної територіальної громади Броварського району Київської області про передачу-прийняття міжбюджетних трансфертів у вигляді «Медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам».

   3. Про затвердження договору між Броварською районною радою та Калитянською селищною радою об`єднаної територіальної громади Броварського району Київської області про передачу-прийняття міжбюджетних трансфертів у вигляді «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу».

   4. Про затвердження договору між Броварською районною радою та Калитянською селищною радою об`єднаної територіальної громади Броварського району Київської області про передачу-прийняття міжбюджетних трансфертів у вигляді «Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу».

   5. Про затвердження договору між Броварською районною радою та Калитянською селищною радою об`єднаної територіальної громади Броварського району Київської області про передачу-прийняття міжбюджетних трансфертів у вигляді «Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом» гроші ходять за дитиною» оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя».

   6. Про затвердження договору між Броварською районною радою та Калитянською селищною радою об`єднаної територіальної громади Броварського району Київської області про передачу-прийняття міжбюджетних трансфертів у вигляді «Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот».

   7. Про уповноваження голови ради на підписання договорів між Броварською районною радою та Калитянською селищною радою об`єднаної територіальної громади та сільськими, селищними радами Броварського району Київської області про передачу-прийняття міжбюджетних трансфертів у вигляді іншої субвенції.

   8. Про передачу та прийняття міжбюджетних трансфертів по галузі «Засоби масової інформації» на 2018 рік.

   9. Про прийняття видатків, що враховуються при визначенні міжбюджетних трансфертів до бюджету Броварського району.

   10. Про прийняття видатків, що враховуються при визначенні міжбюджетних трансфертів до бюджету Броварського району.

   11. Про передачу коштів на здійснення видатків, що враховуються при визначенні міжбюджетних трансфертів з районного бюджету Броварського району до бюджету міста Бровари в 2018 році.

   12. Різне.

 

Відбулася робоча нарада у голови адміністрації

опубліковано 17 жовт. 2017 р., 03:25 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 17 жовт. 2017 р., 04:08 ]

 

 17 жовтня 2017 року в малому залі Броварської районної державної адміністрації виконуючий обов'язки голови адміністрації Ю.С. Плакся  провів робочу нараду.

   В нараді взяли участь, заступники голови адміністрації, начальники управлінь, відділів, організацій та служб району, представники засобів масової інформації. 
 
   Відповідно до проведеної наради надано наступні доручення:
   - підготувати лист на ім’я начальника Міськрайонного управління у Броварському районі та м. Броварах ГУ Держгеокадастру у Київській області з проханням вказати причину ненадання інформації та відсутності співпраці з Броварською районною державною адміністрацією та її службами;
   - сектору з питань цивільного захисту Броварської райдержадміністрації спільно з Броварським РУ ГУ ДСНС України в Київській області привести приміщення ФАПів та амбулаторій у відповідність до вимог протипожежної безпеки;
   - Броварській редакції міськрайонного радіомовлення підготувати широкий інформаційний блок щодо медичної реформи;
   - службам, управлінням, відділам та секторам проаналізувати стан виконань діючих програм та, за необхідності, надати проекти майбутніх.

КОЗАЦТВА ДУХ У ПРАВНУКІВ СЕРЦЯХ

опубліковано 13 жовт. 2017 р., 05:08 Інформаційно-довідковий центр

   Cаме під такою назвою пройшов захід у великій залі Броварської районної державної адміністарції, присвячений Дню Захистника Вітчизни та Українського козацтва.

   У заході взяли участь виконуючий обов'язки голови адміністрації Ю.С. Плакся, заступник голови Броварської районної ради А.В. Гоголіна, керівник апарату адміністрації К.В. Прянішнікова, учасники, ветерани АТО та їхні рідні, почесні жителі Броварського району, працівники адміністрації, сільські та селищні голови, представники ЗМІ.

   З вітальним словом до присутніх звернувся виконуючий обов'язки голови адміністрації Ю.С. Плакся, який подякував всім Захисникам, які обороняють рідну землю від загарбника, побажав здоров'я, щастя, міцного здоров'я.

   Також з наших Захисників привітала заступник голови Броварської районної ради А.В. Гоголіна, яка побажала всім козацького здоров'я, сімейного затишку та всього найкращого.
   

   Грамотами та ціннимим подарунками нагороджено  55 військовослужбовців та учасників АТО.
 
  
  
     Своїми номерами присутніх вітали Віра Коломієць та Іван Царенко

  Березовська Аріна   Кобизька Анастасія

  Гончар Дарина та Мазуренко РітаОГОЛОШЕННЯ!

опубліковано 11 жовт. 2017 р., 23:45 Інформаційно-довідковий центр

   У зв’язку з подіями що виникли в Одесі внаслідок пожежі у дитячому оздоровчому таборі та на виконання розпорядження голови Броварської районної державної адміністрації №858 від 14.09.17 р. «Про обстеження приміщень закладів освіти Броварського району щодо техногенної та екологічної безпеки у 2017-2018 навчальному році» просимо надати до відділу освіти Броварської районної державної адміністрації пропозиції підприємств, які мають ліцензії та сертифікати щодо проектування та проведення робіт по монтажу системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей.

   У Броварському районі налічується 19 об’єктів з масовим перебуванням людей (таблиця додається).

з/п

Назва навчального закладу

Адреса навчального закладу

Площа

(кв.м.)

1

Бобрицька ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Бобрик, вул. Ентузіастів, 2

2560,00

2

Богданівська ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Богданівка,

вул. Б. Хмельницького, 148

2482,00

3

Гоголівська філія Гоголівської ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Гоголів, вул. Шевченка, 13

740,90

4

ОНЗ Гоголівська

ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Гоголів, вул. Київська, 167

2193,00

5

Зазимський НВК

«ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»

с. Зазим'я, вул. Лісова, 61

4836,60

6

Калинівська  ЗОШ І-ІІІ ст.

смт. Калинівка, вул. Шкільна, 8

9987,00

7

Княжицька ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Княжичі, вул. Шкільна,8

5200,00

8

Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Красилівка,

вул. Л. Українки, 30

2735,00

9

Літківська ЗОШ І-ІІІ

с. Літки, вул. Шевченка, 67

2850,00

10

Плосківський НВО

«ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»

с. Плоске, вул. Київська, 2

вул. Київська, 4

4420,00

11

Погребська ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Погреби, вул. Соборна,7

2752,00

12

Пухівська ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Пухівка, вул. Поштова,14

2223,00

13

Рожнівський НВК

«ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»

с. Рожни, вул. Свободи, 70

2230,00

14

Руднянська ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Рудня, вул. Шкільна,15

2554,00

15

Русанівський НВК

«ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»

с. Русанів, вул. Київська,105

2821,00

16

Світильнянський НВК

«ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»

с. Світильня, вул. Макаренка, 16а

3250,00

17

Тарасівський НВК

«ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»

с. Тарасівка, вул. 9-Січня, 1

3300,00

18

Требухівська ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Требухів, вул. Броварська,16

6132,00

19

Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Шевченкове, вул. Шкільна, 23

2475,00

 

Захід до Дня бійця територіальної оборони

опубліковано 7 жовт. 2017 р., 03:31 Інформаційно-довідковий центр

 
   07 жовтня  на Центральній площі м. Бровари відбувся урочистий захід, присвячений Дню бійця територіальної оборони.

   В заході взяли участь: виконуючий обов'язки голови адміністрації Ю.С. Плакся, заступник голови Броварської міської ради з гуманітарних питань Л.М. Виноградова, виконуючий обов'язки військового комісара С.М. Пригода, працівники Броварської районної державної адміністрації,учасники  антитерористичної оперції, жителі Броварського району, представники ЗМІ.

  

   Зі святом  привітав  виконуючий обов'язки голови адміністрації Ю.С. Плакся, який зазначив, що сьогодні Україна знаходиться в надзвичайно важкому становищі. І в разі небезпеки, саме бійці територіальної оборони вдень і вночі, в будні та вихідні першими підуть оберігати наш спокій. 


  Також до присутніх звернувся виконуючий обов'язки військового комісара С.М. Пригода. Підколковник подякував бійцям за їхню службу та цілодобову готовність обегігати рідний край.

   Вітали піснями Юрій Гуренко, народний аматорський ансамбль "Рідна пісня", дует Лариси Луценко та Альони Топіхи.

 

Засідання постійної комісії при Броварській районній державній адміністрації з питань реалізації заходів з будівництва, розширення, реконструкції, ремонту й утримання об’єктів інфраструктури та ефективного використання бюджетних коштів.

опубліковано 5 жовт. 2017 р., 03:47 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 8 жовт. 2017 р., 23:13 ]

   03 жовтня 2017 року в малій залі Броварської райдержадміністрації заступник голови Ю.С. Плакся провів засідання постійної комісії при Броварській районній державній адміністрації з питань реалізації заходів з будівництва, розширення, реконструкції, ремонту й утримання об’єктів інфраструктури та ефективного використання бюджетних коштів.

   В нараді взяли участь: начальник відділу житлово-комунального господарства адміністрації О.М. Заріцька, головний спеціаліст юридичного відділу апарату адміністрації Є.М. Глущенко, начальник відділу містобудування та архітектури адміністрації Т.М. Харитонюк, виконуючий обов’язки начальника відділу культури Н.Л. Скоблєва, начальник відділу економіки Л.О. Курейко, начальник управління фінансів адміністрації О.Ж.Миргородська, радник голови адміністрації з питань будівництва та архітектури А.Д. Зарічняк, радник голови адміністрації з питань будівництва та архітектури Б.І. Мальченко, представник громадської організації ветеранів-будівельників М.С. Юрченко,голова Жердівської сільської ради Т.П. Зубко, депутат Броварської районної ради ЩигольВ.В.

  Відповідно додатку денного 
   1. Про необхідність проведення поточного ремонту сільського клубу в с. Михайлівка. 
   Вирішили:
   -  розробити актуальний дефектний акт та подати його на затвердження власника будівлі; відділу культури райдержадміністрації розглянути пропозиції підрядних організацій стосовно проведення робіт з поточного ремонту та в найкоротший термін повідомити райдержадміністрацію. 

   2. Про розгляд звернення депутата Броварської районної ради Щиголя В.В. щодо здійснення поточного ремонту Будинку культури в с. Зазим’є за рахунок коштів районного бюджету.
   Вирішили:
   - здійснити виїзд робочої групи для обстеження стану будівлі Будинку культури та за його результатами повернутись до розгляду зазначеного питання на наступному засіданні постійної комісії при Броварській районній державній адміністрації з питань реалізації заходів з будівництва, розширення, реконструкції, ремонту й утримання об’єктів інфраструктури та ефективного використання бюджетних коштів.Заходи до Дня бійця територіальної оборони

опубліковано 4 жовт. 2017 р., 04:11 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 5 жовт. 2017 р., 01:48 ]

07 жовтня 2017 року відбудуться заходи з нагоди відзначення Дня бійця територіальної оборони в Київській області

  08.00-08.45 -  Показові заходи щодо дії загону територіальної оборони з несення служби на блок-посту автодороги, несення охорони важливого об’єкту , відбиття нападу на об’єкт (Комплекс «Сапсан»)
  08.45-09.30  - Проведення стрільб особового складу оргядра загонів оборони (Комплекс «Сапсан»)
  10.00Участь особового складу загонів територіальної оборони в урочистому мітингу з нагоди Дня бійця територіальної оборони (Центральна площа міста)

Відбулася розширена оперативна нарада

опубліковано 2 жовт. 2017 р., 03:17 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 2 жовт. 2017 р., 04:35 ]   02 жовтня 2017 року
в приміщенні великої зали Броварської райдержадміністрації голова М.Ф. Клименко провів розширену оперативну нараду.

   В нараді взяли участь: заступник голови Броварської районної ради А.В. Гоголіна, заступник голови адміністрації Ю.С. Плакся, керівник апарату адміністрації К.В. Прянішнікова, начальники управлінь, відділів, служб, секторів адміністрації, керівники управлінь, відділів, служб району, голови сільських та селищних рад, представники засобів масової інформації.

   Відповідно порядку денного розглянуто наступні питання:
   1. Інформація про роботу відділу містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури

   2. Про надання субсидій населенню Броварського району. 


   3. Про хід виконання призову на строкову військову службу та військову службу за контрактом на жовтень-листопад 2017року. 

   Вирішили:
   - сільським головам, начальникам військово-облікових столів  посилити роботу щодо осіннього призову на строкову військову службу та військову службу за контрактом;
   - військовому комісаріату скласти графік виїзду комісії в населені пункти району щодо оповіщення військовозобов’язаних.

   4. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.
   Голова адміністрації М.Ф. Клименко підняв питання щодо вилучення 5 дітей із сім'ї, яка перебуває в складних життєвих обставинах(с.Требухів). Броварському відділу поліції спільно зі службами райдержадміністрації доручено вести постійний контроль за перебуванням дітей.
   
  
  В зв'язку з загостренням пожежної безпеки в країні та безпосередньо в районі:
   - проаналізувати системи протипожежної безпеки в навчальних закладах Броварського району;
  - на офіційному сайті адміністрації та в міськрайонній газеті «Нове життя» розмістити оголошення про надання комерційних пропозицій щодо забезпечення протипожежної безпеки в закладах освіти;
  - підготувати звернення до військових частин району щодо надання інформації про стан пожежної безпеки частин.


Броварщина вітає бібліотекарів

опубліковано 29 вер. 2017 р., 01:38 Інформаційно-довідковий центр


   29 вересня 2017 року в приміщенні Броварської районної центральної бібіліотеки відбувся захід, присвячений Дню бібліотекаря.

   Працівників бібліотечної системи привітав голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко,
   Голова адміністрації М.Ф. Клименко привітав всіх зі святом і наголосив, що, не дивлячись на рівень прогресу та електронізації сьогодні, бібліотека залишається тим незмінним місцем, де збережені духовність та національна пам'ять Броварського краю.
 
    

   Також бібліотекарів привітали  заступник голови Броварської районної ради А.В. Гоголіна,  керівник апарату адміністарції К.В. Прянішнікова, директор Централізованої бібліотечної системи Л.В. Кошелєва, депутат Київської обласної ради О.Є. Кищук.

 
 
 

   Виконуюча обов'язки начальника Н.Л. Скоблєва та представники відділу культури Броварської районної державної адміністрації подарували святковий концерт.
   
 

 

   

Ярмарка вакансій для внутрішньо переміщених осіб

опубліковано 28 вер. 2017 р., 23:11 Інформаційно-довідковий центр


1-10 of 841