Новини

Засідання 38 позачергової сесії Броварської районної ради VIІ скликання

опубліковано 22 лют. 2018 р., 03:42 Інформаційно-довідковий центр

   22 лютого 2018 року відбулося засідання 38 позачергової сесії Броварської районної ради VIІ скликання під головуванням голови районної ради С.М.Гришко

     В засіданні сесії взяли участь виконуючий обов'язки голови Броварської районної державної адміністрації Плакся Ю.С.,  заступник голови Броварської районної ради Гоголіна А.В., керівник апарату адміністрації Прянішнікова К.В.

   На розгляд 38 позачергової сесії районної ради VІІ скликання винесено такі питання:
   1. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 21 грудня 2017 року № 468-35 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2018 рік» та додатків до нього.
   2. Про прийняття коштів у вигляді міжбюджетного трансферту до бюджету Броварського району з бюджету Великодимерської селищної ради на утримання об’єкту спільного користування.
   3. Про уповноваження голови Броварської районної ради на підписання договору між Броварською районною радою та Великодимерською селищною радою про прийняття коштів міжбюджетного трансферту на утримання об’єкту спільного користування.
   4. Про прийняття коштів у вигляді міжбюджетного трансферту «Субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я за рахунок коштів медичної субвенції» до бюджету Броварського району з бюджету Великодимерської селищної ради.
   5. Про уповноваження голови Броварської районної ради на підписання договору між Броварською районною радою та Великодимерською селищною радою про прийняття коштів у вигляді міжбюджетного трансферту «Субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я за рахунок коштів медичної субвенції».
   6. Про затвердження Комплексної програми фінансового забезпечення функціонування Броварської районної державної адміністрації та її структурних підрозділів для виконання та реалізації повноважень, делегованих Броварською районною радою, на 2018-2019 роки.
   7. Про хід виконання районною державною адміністрацією повноважень делегованих районною радою з питань забезпечення виконання заходів з відстеження результативності регуляторних актів прийнятих районною радою.
   8. Про затвердження Програми діяльності та фінансової підтримки комунального закладу «Центр муніципального управління та розвитку місцевого самоврядування» на 2018 рік.
   9. Про передачу майна, яке перебуває на балансі відділу культури та відділу освіти Броварської районної державної адміністрації, із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Броварського району до комунальної власності Великодимерської селищної ради.
   10. Про затвердження складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури».
   11. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.
   12. Різне.

Відбулося засідання колегії при Броварській районній державній адміністрації

опубліковано 22 лют. 2018 р., 03:08 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 22 лют. 2018 р., 03:20 ]

   22 лютого 2018 року в приміщенні великої зали Броварської районної державної адміністрації керівник апарату Прянішнікова К.В. провела засідання колегії при Броварській райдержадміністрації.

   В засіданні взяли участь: заступник голови Броварської райради Гоголіна А.В., виконуючий обов'язки голови Плакся Ю.С.., члени президії, начальники управлінь, відділів та служб адміністрації, керівники організацій та служб району, сільські та селищні голови, представники ЗМІ.

   Відповідно до порядку денного розглянуто наступні питання:
   1. Про підсумки виконання Програми соціально – економічного, культурного і духовного розвитку Броварського району на 2017 рік.
   Вирішили:
   - схвалити звіт про виконання Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку Броварського району за 2017 рік;
   - подати звіт про виконання Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку Броварського району за 2017 рік на розгляд сесії районної ради.

   2. Про виконання районного бюджету за 2017 рік.
   Вирішили:
   - інформацію про виконання бюджету Броварського району за 2017 рік взяти до відома. 
   - Броварській об'єднаній податковій інспекції головного управління державної фіскальної служби, виконкомам сільських,селищних рад:
     * постійно вживати заходи по зміцненню платіжної дисципліни платників податків, погашенню наявних і недопущенню нових бюджетних недоїмок.
     * проводити роботу щодо перереєстрації філій та відокремлених підрозділів підприємств за місцем проведення діяльності з метою сплати відповідних податків до місцевих бюджетів району.
   
   - райдержадміністрації, виконкомам сільських, селищних рад:
     * активізувати роботу щодо уточнення наявних земельних ресурсів з метою передачі вільних земельних ділянок в оренду;
     * переглянути чинні договори оренди земельних ділянок з метою приведення ставок орендної плати у відповідність до чинного законодавства та з урахуванням проведеної нормативної грошової оцінки земель.

   - головним розпорядникам коштів, головам сільських і селищних рад:
     * привести у відповідність затвердженим бюджетним призначенням на оплату праці, мережу бюджетних установ, штатну чисельність працівників;
     * забезпечити жорсткий режим економного використання енергоносіїв, оплата яких здійснюється за рахунок бюджетних коштів;
     * в процесі виконання місцевих бюджетів першочергово спрямовувати всі додаткові фінансові ресурси на ці потреби;
     * здійснювати управління бюджетними коштами в межах встановлених бюджетних повноважень із забезпеченням ефективного, результативного, цільового та економного використання бюджетних коштів, належної організації та координації роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів;
     * реєструвати бюджетні зобов’язання та здійснювати платежі розпорядникам коштів місцевих бюджетів за незахищеними видатками загального фонду місцевих бюджетів у разі відсутності заборгованості з оплати праці працівників бюджетних установ і розрахунків за спожиті енергоносії;
     * протягом року забезпечити своєчасну і в повному обсязі виплату заробітної плати та оплату за використані енергоносії, для чого в процесі виконання місцевих бюджетів першочергово спрямовувати всі додаткові фінансові ресурси на ці потреби;
     * взяти під особистий контроль взяття бюджетних зобов'язань тільки в межах бюджетних призначень з урахуванням помісячного розпису;
     * забезпечити оптимізацію витрат коштів місцевих бюджетів шляхом виключення непріоритетних і неефективних витрат, насамперед тих, що не забезпечують виконання основних функцій і завдань відповідного головного розпорядника;
     * суворо дотримуватись заходів щодо наповнення місцевих бюджетів, вишукання додаткових джерел надходжень до бюджетів, дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів та посилення фінансової-бюджетної дисципліни у 2018 році.

   - управлінню фінансів райдержадміністрації, Броварському управлінню Державної казначейської служби у Київській області, головним розпорядникам коштів забезпечити належний контроль за дотриманням фінансової і платіжної дисципліни бюджетних коштів та забезпечити недопущення будь-яких заборгованостей.

    3. Проект Програми Забезпечення безкоштовними інсулінами інсулінозалежних хворих, що проживають в районі на 2018 рік.
     Вирішили:
    - схвалити Проект Програми Забезпечення безкоштовними інсулінами інсулінозалежних хворих, що проживають в районі на 2018-2020 роки.
    - головному лікарю Броварської центральної районної лікарні, подати Проект Програми Забезпечення безкоштовними інсулінами інсулінозалежних хворих, що проживають в районі на 2018-2020 роки на розгляд сесії Броварської районної ради. 


   4. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян в Броварській районній державній адміністрації.
    Вирішили:
   - керівникам управлінь, відділів, інших структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ та організацій, селищним та сільським головам:
     * здійснювати державний контроль з метою удосконалення організації розгляду порушених у зверненнях питань, підвищення відповідальності керівників на належне реагування на обґрунтовані пропозиції, заяви, скарги, розв’язання проблем, які спричиняють звернення громадян;
     * проаналізувати протягом лютого-березня 2018 року підсумки роботи зі зверненнями громадян за 2017 рік, результати аналізу розглянути на оперативних нарадах, засіданнях виконкомів сільських та селищних рад, територіальної об’єднаної громади, вжити заходи щодо поліпшення цієї роботи, безумовного виконання вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»;
     * забезпечувати безумовне виконання вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 19 лютого 2008 року № 142 «Про організацію виконання в Київській області Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008»;
     * посилити контроль за своєчасним, кваліфікованим, якісним та об’єктивним вирішенням питань, порушених у зверненнях, рішуче реагувати та вживати заходів до службових осіб, винних у безпідставній відмові у задоволенні вимог заявників. Забезпечувати участь заявників при розгляді їх звернень з наданням можливості знайомитися з матеріалами щодо їх розгляду для недопущення випадків безпідставної відмови;
     * забезпечити контроль за персональною відповідальністю посадових і службових осіб, відповідальних за забезпечення системності у роботі із зверненнями громадян, належного реагування на обґрунтовані заяви і скарги громадян, розв’язання проблем, що спричиняють їх надходження до органів влади усіх рівнів. Не допускати надання відписок та формального ставлення до розгляду звернень громадян. Забезпечити притягнення до дисциплінарної відповідальності осіб, винних у формальному розгляді звернень та відмові в задоволенні законних вимог заявників;
    * дотримуватись встановлених графіків особистого прийому громадян посадовими особами управлінь, відділів адміністрації, сільських та селищних рад;
    * звернути особливу увагу на вирішення питань, порушених у колективних зверненнях, та першочерговий розгляд проблем соціально незахищених категорій населення і осіб, які мають особливі заслуги перед Україною. Вишукувати матеріальні і фінансові ресурси для поліпшення їх соціального та медичного обслуговування;
    * враховувати в планах соціально-економічного розвитку населених пунктів району пропозиції і зауваження, висловлені громадянами в листах та під час особистих виїзних прийомів громадян.

   - відділу з питань контролю, документального забезпечення та звернень громадян апарату адміністрації:
     * продовжити практику проведення прямих телефонних зв’язків керівництвом райдержадміністрації, начальниками управлінь, відділів та служб району з населенням;
     * забезпечувати належне функціонування телефонної «гарячої» лінії райдержадміністрації;
     * забезпечувати проведення засідань постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян, як це передбачено Указом Президента України від 07.02.2008 № 109/2008, на розгляд якої виносити проблемні питання жителів району;
     * перевіряти дотримання виконання Закону України «Про звернення громадян» в структурних підрозділах райдержадміністрації, районних службах та органах місцевого самоврядування. За результатами перевірок готувати матеріали для заслуховування звітів керівників на засіданнях колегії та розширених нарадах, постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян;
     * про підсумки роботи зі зверненнями громадян в Броварській районній державній адміністрації за І півріччя 2017 року інформувати населення району через газету «Нове життя» та місцеве радіо. Забезпечити висвітлення змісту довідки про підсумки роботи зі зверненнями громадян в Броварській районній державній адміністрації за І півріччя 2017 рік на офіційному веб-сайті Броварської райдержадміністрації. 


   5. Про санітарно – епідеміологічну та протиепізоотичну ситуацію в Броварському районі за 2017 рік.
    Вирішили:
   - звіт про санітарно – епідеміологічну та протиепізоотичну ситуацію в Броварському районі за 2017 рік взяти до уваги.
   - головам сільських та селищних рад:
     * провести роботу по покращенню санітарно – технічного стану сільських водопроводів, забезпечити організацію відомчого лабораторного контролю за якістю питної води, що подається населенню;
     * забезпечити проведення профілактичної дезінфекції джерел водопостачання, водопровідних споруд, в тому числі колодязів громадського та індивідуального користування дезінфікуючими засобами дозволеними до використання МОЗ України;
    * забезпечити проведення суцільної весняної та осінньої дератизації населених пунктів району;
    * забезпечити організацію проведення щеплень проти сказу тварин проти сказу та вирішити питання регуляції чисельності бродячих тварин в населених пунктах;
    *організувати виконання протималярійних гідротехнічних заходів та комарознищувальних заходів в місцях їх масового виплоду;
    * організувати проведення флюорографічного обстеження категорій населення, яке ухиляється від проходження даного обстеження;
    * провести заходи по благоустрою території населених пунктів, своєчасний вивіз відходів, ліквідацію несанкціонованих звалищ сміття;
    * провести інвентаризацію недіючих свердловин та вирішити питання щодо проведення їх ліквідаційного тампонажу.
 
  - керівникам підприємств, установ , організацій:
     * забезпечити проходження рентгенфлюорографічних обстежень всіх працюючих на туберкульоз. Осіб, які ухиляються від профілактичних оглядів відсторонювати від роботи.
   - керівникам підприємств харчової промисловості, громадського харчування, торгівлі.
     * забезпечити неухильне виконання санітарних норм і правил з метою недопущення випадків захворювань на гострі кишкові інфекції та харчові отруєння.

   - Броварській центральній районній лікарні:
     * закінчити проведення ремонтних робіт в інфекційному та протитуберкульозному відділеннях Броварської ЦРЛ.

   - головному лікарю Броварської Центральної районної лікарні, головному лікарю БРЦПМСД:
     * забезпечити поповнення резервів лікарських засобів, виробів медичного призначення, імунобіологічних, діагностичних, дезінфікуючих препаратів на випадок спалахів інфекційних захворювань, масових харчових отруєнь;
    * активізувати санітарно – освітню роботу серед населення району, в т.ч. з питань імунопрофілактики. Проводити цілеспрямовану роботу з батьками дітей, які відмовляються від проведення профілактичних щеплень.

   - відділу освіти районної державної адміністрації директорам шкіл:
     * вирішити питання проведення капітального ремонту з добудовою харчоблоку Гоголівської ЗОШ І-ІІ ст. з обладнанням необхідних виробничих цехів, з підводкою проточної води, заміною інженерних мереж, мийних ванн у виробничих цехах, заміною облицювальної плитки на стінах, підлозі, заміною технологічних столів, обладнання; капітального ремонту харчоблоку Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
     *провести заміну частини технологічного та холодильного обладнання на харчоблоках Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст., в ДНЗ с. Требухів, в ДНЗ с. Красилівка, в ЗОШ І-ІІІ ст. с. Плоске, в ДНЗ с. Рожівка., Шевченківської ЗОШ I -III cт., Тарасівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ», ДНЗ «Берізка» Руднянської сільської ради;
     * посилити контроль за якістю питної води в навчальних закладах згідно ДСанПіН 2/2/4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної призначеної для споживання людиною», своєчасно проводити заміну фільтрів у водоочисних системах;
     *потребує вирішення питання енергозбереження в навчальних закладах району з метою зниження захворюваності хворобами органів дихання. Необхідно провести заміну вікон в Требухівськіій ЗОШ І-ІІІ ст., Красилівській ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ с. Гоголів, Русанівський НВК, Калинівській ЗОШ І-ІІІ ст., провести капітальний ремонт частини даху Гоголівської ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ с. Гоголів, Плосківському НВК, Зазимській ЗОШ І-ІІІ ст., Пухівській ЗОШ І-ІІІ ст.; Калинівській ЗОШ І-ІІІ ст.; утеплення фасаду в ДНЗ с. Требухів, в Гоголівській ЗОШ І-ІІІ ст., в НВК с. Русанів, в ЗОШ І-ІІІ ст. с. Погреби, в Зазимській ЗОШ І-ІІІ ст., в Пухівській ЗОШ І-ІІІ ст., в ДНЗ с. Пухівка, в Рожнівському НВК, в Калинівській ЗОШ І-ІІІ ст., Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст, Світильнянського НВК, Гоголівського ДНЗ «Сонечко».

   - Броварському районному управлінню ГУ Держпродспоживслужби в Київській області та Броварськиму районниму відділу лабораторних досліджень ДУ «Київський ОЛЦ МОЗ У»: 
     * проводити аналіз санітарно-епідеміологічної ситуації в районі та інформувати органи влади;
     * забезпечити проведення моніторингових планових лабораторних досліджень об’єктів довкілля;
     * проводити санітарно-освітню роботу серед населення району по профілактиці інфекційних захворювань.
   6. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Богданівської сільської ради.
   Вирішили:
   - Богданівському сільському голові:
     * забезпечити належне виконання делегованих виконкому Богланівської сільскої ради повноважень;
     * здійснювати контроль за дотриманням зобов’язань щодо платежів до місцевого бюджету на підприємствах і в організаціях, незалежно від форм власності;
     * здійснювати контроль за належною організацією обслуговування населення підприємствами житлово-комунального господарства, торгівлі, побутового обслуговування, транспорту, зв’язку, за технічним станом та утриманням інших об’єктів нерухомого майна усіх форм власності;
     * забезпечувати, у межах наданих повноважень, доступність та безоплатність освіти та медичного обслуговування;
     * контролювати дотримання земельного та природоохоронного законодавства;
     * враховувати в планах соціально-економічного розвитку с. Богданівка пропозиції і зауваження, висловлені громадянами в письмових зверненнях та під час усних і виїзних прийомів.

   - посилити увагу до життєвих проблем соціально незахищених категорій населення: інвалідів, учасників Другої світової війни, багатодітних сімей, осіб, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших громадян, вишукувати всі наявні можливості для задоволення їх обґрунтованих звернень.

   - рекомендувати вжити заходи щодо:
     * забезпечення контролю за виконанням делегованих повноважень та зверненнями громадян у виконкомі Богданівської сільської ради. 


   7.Різне.


"Майдан. Україна. Шлях до свободи."

опубліковано 20 лют. 2018 р., 03:42 Інформаційно-довідковий центр

   20 лютого 2018 року біля пам’ятника Небесній Сотні с. Требухів Броварського району відбувся урочистий мітинг «Майдан. Україна. Шлях до свободи." 

   В заході взяли участь виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся, представники Броварської районної державної адміністрації та районної ради, голова Требухівської сільської ради В.В. Куць, актив села та представники засобів масової інформації. 

   Під час заходу відбувся молебень за тих, хто поліг за свободу та єдність України, за тих, хто бореться сьогодні.

   З промовою до присутніх звернувся виконуючий обов'язки голови Броварської райдержадміністрації Ю.С. Плакся

   Голова Требухівської сільської ради В.В. Куць

   В знак пам’яті і шани до пам'ятника присутніми було покладено квіти.
  

«Ми є у тебе, Україно»

опубліковано 19 лют. 2018 р., 22:08 Інформаційно-довідковий центр

   Фестиваль під такою назвою було проведено 17 лютого 2018 року у смт Калинівка, Броварського району.

   До проведення 1-го Вибіркового туру фестивалю-конкурсу «Ми є у тебе Україно», долучилися працівники КЗ БРР «Броварський районний будинок культури», Калинівського селищного будинку культури та працівники галузі культури району.

   Перед проведенням фестивалю у Києві, організаторами заплановано низку відбіркових етапів у Київській області, адже за їх словами, «справжні самородки мешкають не лише у столиці».

   Ці слова справою і талантом підтвердили артисти та учасники художньої самодіяльності Броварського району.

   Зустрічали гостей, учасників та членів почесного журі фестивалю-конкурсу народні ансамблі «Любисток» (кер. Л. Лебідь, с. Гоголів), «Молодиченьки» (кер. В. Кожушко, с. Літки), «Перевесло» (О. Кеуш, с. Богданівка).

   Оскільки мистецький захід відбувався під час Сирного тижня, працівники Калинівського БК та місцевої бібліотеки пригощали присутніх смачними запашними млинцями та солодким ягідним варенням.

   Тривала програма Фестивалю виявилася надзвичайно яскравою та насиченою. Варто зазначити, що ведучою заходу була зірка «Нового каналу» - Наталія Кудряшова.

   Сподіваємося, що радість, яку подарували організатори та учасники заходу, залишиться надовго у серцях глядачів.

 
 
Проведена розширена оперативна нарада

опубліковано 19 лют. 2018 р., 02:00 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 19 лют. 2018 р., 02:36 ]

   19 лютого 2018 року виконуючий обов'язки голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С.Плакся провів оперативну розширену нараду.
   В засіданні взяли участь голова Броварської районної ради С.М.Гришко, заступник голови райради А.В. Гоголіна, керівник апарату адміністрації К.В. Прянішнікова, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, керівники служб, які забезпечують життєдіяльність району, голови сільських, селищних рад та представники об’єднаних територіальних громад, голови профспілок району, представники засобів масової інформації.


   Згідно порядку денного розглянули наступні питання:
   1. Звіт про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Броварської районної державної адміністрації за 2017 рік.
   Вирішили:
   - інформацію про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Броварської районної державної адміністрації за 2017 рік взяти до відома.

   2. Про виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Броварському районі 2017-2018 рік.
   Вирішили:
   - інформацію про виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Броварському районі 2017-2018 рік взяти до відома.

    3. Можливість визначення місця для відпрацювання порушниками суспільно-корисних робіт (статті 31.1, 183.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення).
   Вирішили:
   - інформацію про можливість визначення місця для відпрацювання порушниками суспільно-корисних робіт (статті 31.1, 183.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення) взяти до відома. 


    4. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.    Також, виконуючий обов'язки голови Броварської райдержадміністрації Ю.С. Плакся від імені голови Київської обласної державної адміністрації О.Л. Горгана привітав голову Красилівської сільської ради Р.Л. Нагібіну.


   Юрій Сергійович побажав іменинниці міцного здоров'я, довгих літ та всього найкращого.


Урочисті збори учасників бойових дій на території інших держав

опубліковано 15 лют. 2018 р., 04:47 Інформаційно-довідковий центр

   15 лютого 2018 року у малій залі райдержадміністрації відбулось вітання учасників бойових дій на території інших держав.


    В заході взяв участь виконуючий обов’язки голови Броварської райдержадміністрації Ю.С. Плакся, керуюча справами апарату Броварської районної ради С.М. Максак, виконуюча обов'язки начальника управління соціального захисту населення Г.А. Ткаченко, голова Броварської районної громадської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інфтернаціоналістів) Панчук В.М.,учасники бойових дій на території інших держав Броварського району.
  

  Зі словами вітання до учасників бойових дій на території інших держав звернувся виконуючий обов’язки голови Броварської райдержадміністрації Ю.С. Плакся


    Керуюча справами апарату Броварської районної ради С.М. Максак


   Голова Броварської районної громадської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інфтернаціоналістів) Панчук В.М.
   

"Кохання поза часом"

опубліковано 15 лют. 2018 р., 04:16 Інформаційно-довідковий центр

   14 лютого 2018 року Броварським міськрайонним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Київській області проведено акцію Міністерства юстиції України "Кохання поза часом". 

 
  
  У Валентинів день всі закохані, навіть вночі, могли подати до відділу державної реєстрації актів цивільного стану заяву про державну реєстрацію шлюбу та зареєструвати його, якщо він призначений у вищевказаний день. 
  

   З такою урочистою подією молодят привітав виконуючий обов'язки голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся.  Голова Броварської міської ради І.В. Сапожко та керівництво Головного територіального управління юстиції у Київській області.


   Броварський міськрайонний відділ ДРАЦС створив барвисте і тепле свято закоханим парам, які вирішили побратися в День Святого Валентина.

   Екслюзивне шоу для молодят влаштували зовсім юні і вже досвідчені артисти, маленькі янголята і, звичайно, сам Святий Валентин. Сотні троянд, пелюсткові доріжки, лагідні вогники свічок та казкові вбрання дійових персонажів балу для закоханих - все це для того, аби спогади про шлюбну церемонію завжди нагадували новим сім'ям чарівну казку.


Вітання приймає Требухівський сільський голова!

опубліковано 12 лют. 2018 р., 03:26 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 12 лют. 2018 р., 04:57 ]

     12 лютого 2018 року виконуючий обов'язки голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся  від імені голови Київської обласної державної адміністрації О.Л. Горгана привітав голову Требухівської сільської ради В.В. Куця із Днем народження.


   
   Юрій Сергійович побажав іменнику довгих років життя, міцного здоров'я, миру та злагоди.

Проведена робоча нарада

опубліковано 12 лют. 2018 р., 00:50 Інформаційно-довідковий центр

   12 лютого 2018 року виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся провів робочу нараду. 


   В засіданні взяли участь начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністраці, начальники служб, управлінь, які забезпечують життєдіяльність району.

   Під час проведення наради піднято питання щодо захворюваності серед дітей шкільного віку. 

   Відділу освіти доручено провести моніторинг стану захворюваності по навчальних закладах. До кінця дня зробити висновок щодо необхідності введення карантину.

Засідання районного оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період 2017-2018 років

опубліковано 8 лют. 2018 р., 04:56 Інформаційно-довідковий центр

   08 лютого 2018 року виконуючий обов'язки голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся провів засідання районного оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

   В засіданні взяли участь члени оперативного штабу.
 
 

   Відповідно порядку денного розглянули питання про наслідки негоди на території Броварського району в період погіршення погодних умов в зимовий період.
та вирішили:
   - у зв’язку з погіршенням погодних умов перевести в режим цілодобового чергування функціонування спеціалізованих служб Броварської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області цивільного захисту району;

   - забезпечити оперативне реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з погіршенням погодних умов, забезпечити сталу роботу транспортної інфраструктури, систем енерго-, газо-, тепло-, водопостачання а також інших систем житлово-комунального господарства, медичних установ та об’єктів соціальної сфери, при цьому звернути увагу на стан їх енергозабезпечення та порядок відновлення енергопостачання;

   - відділу ЖКГ Броварської райдержадміністрації, керівникам Броварського дорожньо-експлуатаційного управління, ПрАТ “Коммунтранс” у зв’язку з погіршення погодних умов у вигляді снігу: 
    * привести у режим негайного застосування наявні сили та засоби, у тому числі автомобілі підвищеної прохідності, іншої великогабаритної техніки підприємств та організацій різних форм власності, яка буде залучена для снігоочисних робіт під час несприятливих погодних умов в зимовий період;
    * забезпечити безумовне дотримання технології посипання дорожнього покриття;
    * забезпечити якісне та своєчасне розчищення від снігу автошляхів району, та місця відстою великогабаритних автомобілів;
    * постійно контролювати та поповнювати наявність паливно-мастильних матеріалів та посипкового матеріалу;
    * у зв’язку з погіршенням погодних умов щоденно надавати до сектору з питань ЦЗ Броварської РДА інформацію щодо кількості техніки, об’ємів паливно-мастильних матеріалів та посипкового матеріал, а також про кількість працівників які будуть залучатися для розчистних робіт;

   - сільським, селищним головам та головам територіальних об’єднаних громад: 
    * забезпечити стале функціонування об’єктів життєзабезпечення району у зв’язку з погіршення погодних умов;
    * активізувати роботу щодо проведення якісного та своєчасного розчищення від снігу вулично-шляхової мережі в межах населеного пункту;
    * постійно підтримувати у готовності техніку комунальних підприємств та задіювати техніку, згідно укладених угод, що перебуває у приватній власності, для використання під час несприятливих погодних умов у населених пунктах району (особливо техніку підвищеної прохідності);
    * постійно контролювати та поповнювати наявність паливно-мастильних матеріалів та посипкового матеріалу;
    * у зв’язку з погіршенням погодних умов до 09.02.2018 на електронну адресу сектору з питань ЦЗ Броварської РДА brdadcd@ukr.net надати інформацію щодо кількості техніки, об’ємів паливно-мастильних матеріалів та посипкового матеріалу;

   - начальнику Броварському відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області:
    * керуватися Постановою Кабінету Міністрів України «Про проїзд великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами»; 
    * у разі погіршення погодних умов здійснювати обмеження руху великогабаритних та великовагових транспортних засобів, проводити їх зупинку у спеціально облаштованих місцях; 
    * вживати посилені заходів щодо забезпечення громадського порядку під час несприятливих погодних умов;
    * відповідно до повноважень, вживати посилені заходи, спрямовані на забезпечення безпеки дорожнього руху;
    * негайно повідомляти райдержадміністрацію про ускладнення руху пасажирського транспорту в зв'язку з погіршенням погодних умов на дорогах району;
    * оперативно надавати оперативну інформацію щодо стану дорожнього покриття на автошляхах району та про кількість, причин виникнення дорожньо-транспортних пригод на автошляхах району.

1-10 of 811