Новини

День усиновлення – свято милосердя та доброти!

опубліковано Інформаційно-довідковий центр

    Служба у справах у дітей та сім’ї Броварської райдержадміністрації щиро вітає усиновителів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів з Днем усиновлення – святом милосердя та доброти! Нехай у кожної дитини буде сім’я - любляча родина!!! Любов не потребує подяки, даруйте її дітям, своїм теплом оберігайте їхні душі.
    Прийміть наші щирі вітання і подяку за рішення присвятити своє життя на складному шляху захисту тих, хто не може захистити себе самостійно.
    Пишаємося Вами. Нехай Віра, Надія, Любов ніколи не покидає батьківські та дитячі серця. Зичимо всім добра та благополуччя.

  


Нарада з питань щодо соціального захисту учасників АТО/ООС, які проживають на території Броварського району.

опубліковано Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено ]

    29 вересня 2020 року у Броварській райдержадміністрації відбулася робоча нарада за головуванням голови Броварської райдержадміністрації 
Георгія Біркадзе.
    Присутні: О. Мордач - керівник апарату Броварської районної державної адміністрації, Л. Яіцька - начальник управління соціального захисту населення Броварської райдержадміністрації, Я. Фьодоров - керівник громадського формування «Княжий дозор» - учасник АТО, Р. Комендант - член обласної координаційної ради учасників АТО, учасники АТО. 


    Робочу зустріч з учасниками АТО голова адміністрації Георгій Біркадзе розпочав з проблемних питань, які на сьогодні їх турбують. Зокрема, це питання про створення координаційної ради при Броварській райдержадміністрації, надання медичного обслуговування учасникам АТО/ООС та створення центру для обслуговування даної категорії населення у Броварському районі. Також голова попросив конкретизувати інформацію щодо допомоги, яка надається управлінням соціального захисту населення Броварської райдержадміністрації, безпосередньо пільговим категоріям, а саме – учасникам антитерористичної операції та учасникам бойових дій.
    Лариса Яіцька – надала роз’яснення щодо функцій та посадових обов’язків, якими безпосередньо займається управління соціального захисту населення Броварської райдержадміністрації.
    Георгій Біркадзе – звернувся до присутніх з проханням надати конкретні питання та проблематику, з якими щоденно зіштовхуються учасники бойових дій при вирішенні повсякденних проблем.
    Ян Фьодоров – зазначив, що нарікань на роботу управління соціального захисту населення Броварської райдержадміністрації не має. Між управлінням та даною категорією населення існує конструктивна співпраця. Учасники АТО користуються всіма пільгами, які передбачені законодавством України.
    Серед проблемних питань, які на сьогодні їх хвилюють є:
- надання приміщення для розміщення стоматологічного кабінету;
- безоплатне виділення лікарських засобів при стаціонарному лікуванні;
- відкриття меморіалу загиблим в АТО на території Княжицької сільської ради.
    Лариса Яіцька – внесла пропозицію, що для вирішення ряду нагальних питань, необхідно створити координаційну раду, у яку входили б представники кожного населеного пункту району.
    Голова адміністрації підтримав дану пропозицію та запропонував найближчим часом організувати спільну нараду з запрошенням керівників медичної галузі Броварського району для розгляду проблемних питань щодо соціального та медичного обслуговування учасників АТО та їх вирішення.

На  території  Броварського району встановлено карантинні вимоги відповідно до «жовтого» рівня епідемічної небезпеки

опубліковано Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено ]

    Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій раз на сім днів приймає рішення про встановлення на території регіону або окремих адміністративно-територіальних одиниць регіону рівня епідемічної небезпеки «жовтий», «помаранчевий» або «червоний».
  Рішення про послаблення «червонного», «помаранчевого» та «жовтого» рівня епідемічної небезпеки не може бути переглянуто раніше ніж через  14 днів з дня встановлення такого рівня епідемічної небезпеки.
За рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 24 вересня 2020 року № 33 на території Броварського району з 00.00 години 28 вересня 2020 року встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 22 липня 2020 року № 641 (зі змінами) на території, де встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19, додатково діють протиепідемічні обмеження, установлені для «зеленого» рівня епідемічної небезпеки. Враховуючи вищезазначене,  на території району ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
    1) проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), а також діяльність кінотеатрів та закладів культури з наповненістю кінозалів або залів понад 50 відсотків місць у кожному окремому кінозалі або залі. Організатор заходу є відповідальним за дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра у разі проведення заходу із розміщенням учасників стоячи;
    2) здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, зокрема перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, в електричному (трамвай, тролейбус), залізничному транспорті, у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.
Перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та здійснює контроль за використанням засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок пасажирами під час перевезення, у тому числі виготовлених самостійно;
    3) проведення дискотек, робота розважальних закладів (нічних клубів), діяльність закладів громадського харчування із організацією дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо);
    4) відвідування закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває більше ніж 50 відсотків здобувачів освіти та персоналу закладу освіти;
    5) відвідування сторонніми особами установ і закладів соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/перебувають громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, особи із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями, установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям/особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово);
    6) діяльність хостелів;
    7) роботу після 24-ї та до 7-ї години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування без організації дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.
    На території регіону (адміністративно-територіальної одиниці), на якій установлено «зелений» та «жовтий» рівень епідемічної небезпеки, дозволяється проведення спортивних заходів спортсменів національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських, національних видів спорту, видів спорту осіб з інвалідністю та спортсменів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я учасників.

                                                                                                                      За інформацією 
                                                                                                                      провідного спеціаліста з питань цивільного захисту Броварської райдержадміністрації

Оголошення!

опубліковано Інформаційно-довідковий центр

Шановні мешканці

Калинівської громади!

02 жовтня 2020 року о 13.00 год.

      за адресою: вул. Травнева, 10, смт Калинівка (приміщення Калинівського будинку кульури) відбудеться робоча зустріч голови Броварської районної державної адміністрації Георгія Біркадзе з мешканцями Калинівської об’єднаної територіальної громади.

 

З повагою

відділ управління персоналом та організаційної роботи апарату адміністрації

Нарада з питань реконструкції очисних споруд Броварської міської ради, що розташовані на території с. Красилівка Броварського району та поводження з твердими побутовими відходами на території Броварського району

опубліковано Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено ]

   29 вересня 2020 року у Броварській районній державній адміністрації відбулася робоча спільна нарада з питань реконструкції очисних споруд Броварської міської ради, що розташовані на території с. Красилівка Броварського району та поводження з твердими побутовими відходами на території Броварського району.
    Головував: Г. Біркадзе – голова Броварської райдержадміністрації. 
    Присутні: керівник апарату Броварської районної державної адміністрації О. Мордач, начальник управління містобудування та архітектури Броварської міської ради С. Батинчук, начальник управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради С. Решетова, директор комунального підприємства «Броваритепловодоенергія» О. Краснощок, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури Броварської районної державної адміністрації Т. Харитонюк, головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури Броварської районної державної адміністрації О. Заріцька, голова Калинівської селищної ради В. Булкот, в.о. старости с. Красилівка               Р. Нагібіна, директор комунального підприємства «Красилівське» Д. Нішенко, депутат Броварської районної ради В. Калашник.

 
  
    Робочу нараду голова адміністрації Георгій Біркадзе розпочав з проблемних питань, які на сьогодні турбують населення Броварського району. Це питання про реконструкцію очисних споруд Броварської міської ради, що розташовані на території с. Красилівка Броварського району та питання поводження з твердими побутовими відходами на території Броварського району.


    Світлана Батинчук – проінформувала присутніх про те, що історично склалося так, що каналізаційні очисні споруди (КОС) розміщені на території Красилівської сільської ради, на сьогодні вже території Калинівської об’єднаної територіальної громади. Очисні споруди збудовані в 70-х роках минулого сторіччя поблизу промислової забудови міста Бровари.
    Проектними рішеннями діючого Генерального плану міста Бровари 1999 року передбачено поетапне збільшення потужностей очисних споруд на містобудівний прогноз до 100 тис. м3/добу. Також передбачалося розширення території орієнтовно в чотири рази від існуючої, але при розпаюванні земель цей фактор був не врахований і на даний час земельні ділянки приватної власності безпосередньо межують із очисними спорудами, що створює проблеми як і власникам земельних паїв, так і експлуатантам зазначеного об'єкту.
    Проектом реконструкції, розробленого в період 2017-2018 років, планувалося збільшення потужностей з 22 тис. м3/добу до 37 тис. м3/добу, але в рамках громадського обговорення при здійсненні планувальної діяльності надійшли зауваження до проекту від громадськості с. Красилівки та м. Бровари.
    Враховуючи історичну ситуацію, яка склалася, в подальшому, нам, суміжним громадам, необхідно співіснувати та конструктивно підходити до вирішення проблем як м. Бровари, так і с. Красилівки.
    Георгій Біркадзе – зазначив, що при забудові м. Бровари, керівництво міста та забудовники повинні були врахувати дану проблему та мали взяти активну участь у реконструкції даного підприємства, яке вже давно потребує її.
    Вадим Булкот – проінформував присутніх про те, що мешканці району, в тому числі с. Красилівки, неодноразово зверталися до відповідних підприємств, установ та організацій про вирішення даного питання. Але на жаль не отримали жодного результату.
    Дмитро  Нішенко – повідомив про існуючу проблему. Вміст очисні споруд розливається по приватних землях, через це використання їх за призначенням неможливе.
    Георгій Біркадзе – звернувся до представників міської ради з проханням надати проект реконструкції очисних споруд для його вивчення та в подальшому подати його на експертизу для надання оцінки.
    Також голова запропонував найближчим часом організувати робочу нараду та запросити фахівців для консультації з даного питання.
    Одним із варіантів вирішення даного питання голова адміністрації вбачає залучення інвестора для побудови нового підприємства «Очисні споруди» та заключити договір про стабільність плати за обслуговування на 5 років.

    Далі голова Броварської районної державної адміністрації перейшов до питання поводження з твердими побутовими відходами на території Броварського району.
    Оксана Заріцька – проінформувала присутніх про те, що на території району здійснює діяльність із захоронення твердих побутових відходів ТОВ «Десна-2» (далі – ТПВ). Місце видалення відходів – полігон ТПВ ТОВ «Десна-2» розташований на землях Рожівської сільської ради Броварського району Київської області площею 5,2 га. Складування відходів на полігоні виконується за траншейною схемою. Ущільнений шар відходів перекривається шаром ґрунту. на території полігону працює ТОВ «ЛНК», яке відповідно до договору виконує комплекс робіт по дегазації полігону ТПВ.
    За уточненою вертикальною геодезичною зйомкою станом на 01.01.2018 полігон заповнений на 85,43 %.
    Згідно з реєстрацією ввезення побутових відходів здійснюються з м. Бровари та Броварського району підприємствами ТОВ «Еколайн – Бровари», КП «Броваритепловодоенергія», ТОВ «Селтік ТБО», КП «Бровари-Благоустрій», сільськими комунальними підприємствами, іншими підприємствами, закладами та громадянами. Обсяги захоронення на полігоні за 2019 рік 40,1 тис. тон.
    Департаменту екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації був надісланий перелік несанкціонованих стихійних сміттєзвалищ за межами населених пунктів та вздовж автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення в межах району.
    З метою ліквідації за кошти обласного бюджету несанкціонованих сміттєзвалищ, які розміщені за межами населених пунктів і мають значний обсяг, після засідання районної постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами складені акти (16 шт.) з супровідним листом були передані департаменту екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації для розгляду на засіданні постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами у Київській області.
    На території району постійно проводиться ліквідація несанкціонованих та неконтрольованих звалищ відходів, зазначених у зверненнях громадян, що надходять через електронний сервіс «Інтерактивна мапа міністерства екології та природних ресурсів України»;
    З метою підвищення рівня благоустрою, утримання в належному санітарному стані територій в адміністративних межах сільських і селищних рад за межами населених пунктів Броварська районна державна адміністрація просила включити до «Програми поводження з твердими побутовими відходами у Київській області на 2017 – 2020 роки» ліквідацію виявлених на території несанкціонованих сміттєзвалищ зі значним обсягом сміття.
    Менші за обсягом стихійні сміттєзвалища у населених пунктах району систематично ліквідовуються за рахунок бюджетних коштів сільських і селищних рад, а за межами населених пунктів – за рахунок коштів районної «Програми заходів з ліквідації стихійних сміттєзвалищ на території Броварського району на 2019-2020 роки».
    Георгій Біркадзе – вніс пропозицію щодо вирішення даного питання. В с. Погреби Броварського району (неподалік ТЕЦ-6) побудувати сміттєпереробний завод з встановленою системою фільтрів для очистки відпрацьованого повітря.

    Вирішили: Інформацію керівників служб міста Бровари та Броварського району взято до відома, надано доручення про організацію спільних нарад з запрошенням відповідних фахівців для розгляду проблемних питань та їх вирішення.

ОГОЛОШЕННЯ!

опубліковано 29 вер. 2020 р., 00:37 Інформаційно-довідковий центр

Шановні мешканці

Зазимської громади!

01 жовтня 2020 року о 14.00 год.

за адресою: вул. Широка, 6, с. Зазим’є (приміщення адмінбудівлі Зазимської сільської ради) відбудеться робоча зустріч голови Броварської районної державної адміністрації Георгія Біркадзе з мешканцями Зазимської об’єднаної територіальної громади.

 

З повагою

відділ управління персоналом та організаційної роботи апарату адміністрації

Робоча нарада у Броварській районній державній адміністрації

опубліковано 28 вер. 2020 р., 06:29 Інформаційно-довідковий центр

    Робочу нараду, яка відбулася 28 вересня 2020 року у Броварській райдержадміністрації, голова адміністрації Георгій Біркадзе розпочав зі знайомства з керівниками установ, які забезпечують життєдіяльність Броварського району. Далі голова адміністрації перейшов до підведення підсумків проведеної роботи службами за минулий тиждень та ознайомився з проблемними питаннями району.

  


    Валентин Багнюк – повідомив учасникам наради, що на сьогодні КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» БРР та БМР працює в умовах пандемії. Щодо готовності до опалювального сезону, проінформував, що КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» БРР БМР повністю готова до його початку.
Крім того, повідомив, що станом на 28 вересня 2020 року на стаціонарному лікуванні інфекційного відділення перебуває 23 особи. 28 осіб з підозрою на коронавірусне захворювання, серед них 8 - дітей, очікують результатів ПРЛ- тестів.
    Наталія Скибенко – повідомила, що протягом минулого тижня зареєстровано 20 осіб з підозрою на COVID - 19. 56 осіб знаходяться на самоізоляції. Також повідомила, що направлення на рентген обстеження хворих з підозрою на коронавірус відбувається за окремим графіком тобто, для запобігання контакту хворих зі здоровими, визначено години прийому.
    Ігор Семко - доповів, що ситуація у Броварському районі, стосовно кількості виникнення пожеж, відносно не погіршилася. За минулий тиждень працівниками служби було здійснено 9 виїздів на пожежі, 5 з них на загорання трав’яного настилу. Завдяки оперативним діям працівників Броварського районного відділу ГУ ДСНС України в Київській області пожежі було вчасно ліквідовано. Обійшлося без жертв та потерпілих.
    Володимир Ситюк – проінформував присутніх про те, що Броварським районним управлінням головного управління Держпродспоживслужби у Київській області з початку карантину постійно проводяться моніторинг та заходи по перевірці дотримання карантинних обмежень. Службою охоплені всі сфери обслуговування жителів Броварського району.
    На минулому тижні проведено перевірку 20 – ти об’єктів різної форми власності щодо запобігання розповсюдженню інфекційного захворювання COVID-19, за результатами якої у 5 - ти закладах були виявлені порушення та недотримання умов карантину. Особливо акцентував увагу на освітніх закладах району, де основними порушеннями є не використання засобів індивідуального захисту. Працівниками служби складені приписи про виявлення порушень.
    Віра Товстоног – ознайомила присутніх з протиепідеміологічною ситуацією в районі станом на 28 вересня. 2020 року, спричиненою коронавірусною інфекцією СOVID-19.
    На сьогодні, лабораторно підтверджених по району, кількість випадків - 548. А саме: с.Княжичі - 39; с. Зазим’я - 40; смт Калита - 40; с.Требухів – 46; смт Велика Димерка – 72; с. Погреби – 19; с. Гоголів – 25; с. Красилівка – 16; с. Бобрик – 13, с. Мокрець – 17; с.Заворичі – 24; с.Шевченкове – 35; с. Залісся – 1; с. Семиполки – 28; с. Літочки – 2; с. Плоске – 10; с. Русанів – 6, с. Богданівка – 19; смт Калинівка – 21; с. Рудня – 18; с. Квітневе – 2; с. Рожівка – 1; с. Скибин – 3, с. Літки – 8, с. Тарасівка – 22, с. Пухівка – 5, с. Рожни – 9, с. Михайлівка – 1, с. Світильня – 2, с. Опанасів – 1, с. Перемога - 1. З них, було госпіталізовано – 86. На амбулаторно-поліклінічному лікуванні – 462.
    На теперішній час одужало 239 осіб, що підтверджено лабораторно.
    П’ятеро хворих, внаслідок ускладнень, померли (с. Зазим’я – 2, с. Княжичі – 1, с. Шевченкове – 1, смт Калинівка - 1).
    Інцидентність (загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні чотирнадцять днів на 100 тис. населення) в Броварському районі становить 101,2 на 100 тис. населення.
    Максим Скидан – доповів, що протягом минулого тижня на території району резонансних подій не виникало.
    За минулий тиждень до Броварського відділу поліції надійшло 246 повідомлень. З них з ознаками кримінальних правопорушень – 25. Вони внесені до ЄРДР.
    Лариса Шапка – проінформувала присутніх про роботу редакції газети «Нове життя» та про умови розміщення інформації на її шпальтах.
    Наталія Кривобок – ознайомила присутніх з роботою редакції радіомовлення.
    Петро Примак – Гоголівський сільський голова ознайомив присутніх з діяльність сільської ради відносно культурних та освітніх закладів села Гоголів. Зазначив, що одним із проблемних питань для населеного пункту є не належний стан автомобільних доріг, що потребує їх ремонту.
    Сергій Новохацький – секретар Богданівської сільської ради зазначив, що одним із проблемних питань громади котеджного містечка «Нова Богданівка» (250 домогосподарств) є припинення з 01 листопада 2020 року водопостачання та водовідведення.
    Віталій Крупенко – голова Зазимської сільської ради проінформував, що на території Зазимської ОТГ проживає спортсмен Дмитро Ловчинський, який нещодавно здобув перемогу та титул чемпіону України з боксу.
    Основною проблемою громади є стан електропостачання. При найменшому пориві стихії, населені пункти залишаються без електропостачання, що призводить до великих збитків як населення так і підприємств, що знаходяться на території ОТГ.
    Вадим Булкот – голова Калинівської селищної ради проінформував, що населені пункти громади повністю готові до початку опалювального сезону. Проблематикою на сьогодні також є електропостачання та налагодження контактів з керівництвом «ДТЕК Київські електромережі».
    Микола Губський – заступник голови Великодимерської селищної ради повідомив що їх громада є спроможною та забезпечує життя мешканців всіх населених пунктів, які входять до її складу.
    Надія Костенкова – представник Калитянської селищної ради також озвучила ряд проблемних питань, які стосуються Калитянської ОТГ та потребують вирішення.
    Віктор Петренко – Княжицький сільський голова проінформував присутніх про проведену роботу та акцентував увагу голови на проблемі електропостачання у населеному пункті.
    Михайло Гайдак – Літочківський голова доповів присутнім також про проблематику електропостачання та необхідність заміни стовпів електромережі.
    Тетяна Зіневич – секретар Плосківської сільської ради акцентувала увагу присутніх на питанні розпаювання землі на території Плосківської сільської ради (до цього часу землі, які належать Плосківській сільськійи раді – не розпайовані).   
    Інформацію керівників служб району та сільських, селищних голів взято до відома. 
    Головою адміністрації надано  доручення про організацію спільних нарад для розгляду проблемних питань та їх вирішення.

День району – свято, яке усіх єднає!

опубліковано 25 вер. 2020 р., 05:16 Інформаційно-довідковий центр


    25 вересня 2020 року  у Броварській районній державній адміністрації відбулися урочистості з нагоди 97-ї річниці від Дня утворення Броварського району.
 Учасниками заходу стали очільники району, сільські голови, представники підприємств, установ та організацій, що забезпечують життєдіяльність Броварського району та громадський актив.
    Новопризначений голова Броварської райдержадміністрації Георгій Біркадзе привітав всіх присутніх з річницею утворення Броварського району та подякував за плідну працю для його блага та процвітання.


 

    Крім теплих та щирих вітальних слів за проявлену організаторську роботу в колективах, за вагомий особистий внесок у становлення, розбудову, процвітання Броварщини,  високий професіоналізм,  плідну працю, активну громадянську позицію та з нагоди відзначення Дня Броварського району працівникам було вручено відзнаку голови Броварської районної державної адміністрації, почесні грамоти та подарунки.

 
  
  

    Відзнакою голови Броварської районної державної адміністрації нагороджено:

    Гайдака Михайла Васильовича – голову Літочківської сільської ради;
    Гарбузу Ігната Анатолійовича – водія відділу освіти, культури, молоді та спорту Броварської районної державної адміністрації;
    Євтушенко Ольгу Андріївну – завідуючу ДНЗ «Вишенька», члена виконавчого комітету Княжицької сільської ради;
    Мотрич Ларису Михайлівну – начальника відділу фінансово-господарського забезпечення – головного бухгалтера апарату Броварської районної державної адміністрації.

    Почесними грамотами Броварської районної державної адміністрації з врученням цінного подарунку нагородили:
    Бевз Дарину Олександрівну – спеціаліста І категорії відділу документообігу, звернень громадян, внутрішньої політики та зв’язків з засобами масової інформації виконавчого комітету Великодимерської селищної ради;
    Бобко Галину Василівну – соціального робітника відділення соціальної допомоги вдома Комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»;
    Боголій Тетяну Петрівну – начальника відділу прийняття рішень управління соціального захисту населення Броварської районної державної адміністрації;
    Гірянську Наталію Петрівну – гардеробницю відділення екстреної невідкладної спеціалізованої допомоги Комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради Київської області та Броварської міської ради Київської області;
    Жежель Ірину Володимирівну – головного спеціаліста Броварського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ);
    Завадського Валерія Петровича – начальника Броварської районної державної лікарні ветеринарної медицини Броварського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області;
    Заєць Олену Олександрівну – керівника танцювального колективу «Смайл» с.Гоголів;
    Калініченко Анну Олександрівну – головного спеціаліста служби у справах дітей та сім’ї Броварської районної державної адміністрації;
    Кеуш Світлану Володимирівну – завідуючу Богданівською бібліотекою-філією №1 Комунального закладу Броварської районної ради Київської області «Броварська районна централізована бібліотечна система»; 
    Килімник Ганну Миколаївну – приватного підприємця Калинівської селищної ради;
    Кисіль Ганну Василівну – державного реєстратора Центру надання адміністративних послуг та державної реєстрації Броварської районної державної адміністрації;
    Косинкіну Ольгу Костянтинівну – вчителя-логопеда Комунального закладу Броварської районної ради «Інклюзивно-ресурсний центр»;
    Крупницького Юрія Миколайовича та Крупницьку Людмилу Іванівну – подружжя, що відсвяткувало 60-річчя спільного життя, жителів с Пухівка.
    Кузнецову Ірину Костянтинівну – завідуючу творчим відділом Броварської редакції міськрайонного радіомовлення;
    Кулініч Валентину Григорівну – діловода Богданівської сільської ради;
    Курилів Ганну Іванівну – провідного фахівця по роботі з клієнтами центру обслуговування клієнтів  клієнтського сервісу АТ «Київоблгаз»;
    Мисюк Світлану Сергіївну – головного спеціаліста відділу юридичного забезпечення, документообігу та роботи із зверненнями громадян апарату Броварської районної державної адміністрації;
    Мірошник Віталіну Євгеніївну – головного спеціаліста служби у справах дітей та сім’ї Броварської районної державної адміністрації;
    Міщенко Тетяну Вікторівну – керівника гуртка комунального закладу Броварської районної ради «Центр позашкільної освіти»;
    Нагогу Любов Григорівну – заступника директора Комунального закладу Броварської районної ради «Дитячо-юнацька спортивна школа»;
    Нечитайло Людмилу Петрівну – директора Плосківського будинку культури;
    Прілу Олену Олександрівну – головного спеціаліста відділу планування доходів та видатків Управління фінансів Броварської районної державної адміністрації;
    Рогач Олесю Миколаївну – головного спеціаліста відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату Броварської районної державної адміністрації;
    Рубанку Оксану Михайлівну – заступника начальника Броварського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області;
    Сича Василя Дмитровича – лікаря-епідеміолога вищої кваліфікаційної категорії, завідувача відділення організації епідеміологічних досліджень Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень Державної установи «Київський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»;
    Сікач Марину Юріївну – провідного спеціаліста з питань цивільного захисту Броварської районної державної адміністрації;
    Сім’ю Наталію Миколаївну – лікаря з медицини невідкладних станів Комунального некомерційного підприємства Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» «Броварська станція екстреної медичної допомоги»;
    Соловар Ольгу Іванівну – головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Броварської районної державної адміністрації;
    Стащук Тетяну Петрівну – головного спеціаліста відділу юридичного забезпечення, документообігу та роботи із зверненнями громадян апарату Броварської районної державної адміністрації;
    Сугоняко Оксану Іванівну – сестру медичну загальної практики – сімейної медицини Погребської амбулаторії ЗПСМ Комунального некомерційного підприємства Броварської районної ради «Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»;
    Трохимець Тетяну Миколаївну – адміністратора  Центру надання адміністративних послуг та державної реєстрації Броварської районної державної адміністрації;
    Харитонюк Тетяну Миколаївну – начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури Броварської районної державної адміністрації;
    Цьомку Оксану Григорівну – головного спеціаліста відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату Броварської районної державної адміністрації;
    Чернявського Олександра Олександровича – провідного інспектора з питань мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Броварської районної державної адміністрації.
    Захід проводився з дотриманням усіх норм та протиепідемічних обмежувальних заходів відповідно до рівнів епідемічної небезпеки для недопущення поширення коронавірусної хвороби COVID-19 на території Броварського району. 
    Нехай у душах тих, хто творить історію Броварщини, зростає все найкраще: любов, добро, повага, мудрість, які множитимуть та додаватимуть снаги в ім`я творення добробуту рідного краю і його людей.

Представлення новопризначеного голови Броварської райдержадміністрації

опубліковано 24 вер. 2020 р., 05:12 Інформаційно-довідковий центр

    Георгія Біркадзе офіційно призначено на посаду голови Броварської районної державної адміністрації. Відповідне розпорядження № 470/2020-рп               22 вересня 2020 року підписав Президент України Володимир Зеленський. 
    23 вересня 2020 року біля адмінбудівлі райдержадміністрації відбулося його урочисте представлення за участю Голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна. 
 


    В заході взяли участь депутати районної та місцевих рад, керівництво Київської обласної державної адміністрації, Броварської районної державної адміністрації, Броварської міської ради, Броварської районної ради, сільські, селищні голови, керівники підприємств, установ та організацій Броварського району.
    Василь Володін вручив новопризначеному очільнику Броварщини службове посвідчення та побажав успішно втілювати поставлені перед регіоном завдання. Він зазначив, що Броварський район має успішно реалізувати всі національні реформи. На часі – створення адміністративних центрів територіальних громад. Тому Георгій Біркадзе має остаточно закінчити процес децентралізації та сприяти максимальному залученню інвестицій у регіон. 
 
 
    Георгій Біркадзе подякував за виказану довіру Президентові України, який підтримав його кандидатуру на цю посаду. Він зазначив, що готовий до покладеної на нього відповідальності працювати задля блага мешканців Броварщини.
    У бажаючих була можливість задати нагальні питання та поспілкуватись з новим очільником Броварського району особисто.
   

Робоча нарада у Броварській райдержадміністрації

опубліковано 22 вер. 2020 р., 02:43 Інформаційно-довідковий центр

    Робочу онлайн нараду голова адміністрації Микола Клименко  розпочав з підведення підсумків проведеної роботи за минулий тиждень службами, які забезпечують життєдіяльність Броварського району.

 

    Григорій Павлін – заступник директора КНП БРР та БМР «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» повідомив учасникам наради, що станом на        21 вересня 2020 року на стаціонарному лікуванні інфекційного відділення перебуває 43 особи. Серед них 16 осіб з підозрою на коронавірусне захворювання, біологічні матеріали яких знаходяться на лабораторному дослідженні. Крім того проінформував, що завантаженість лікарні складає 412 ліжок, серед них: 38 осіб лікуються у гастро-ентерологічному відділенні; 41 - в кардіологічному; 60 - у травматологічному, 16 – у лор-відділенні та ін.

    Наталія Скибенко – заступник директор КНП «Центру первинної медико-санітарної допомоги», проінформувала, що протягом минулого тижня спостерігалася тенденція зростання захворюваності на COVID-19 серед дитячого населення, яке потрапило в організовані колективи.

    Юрій Ющенко – представник Броварського відділу поліції ГУ НП України в Київській області доповів, що протягом минулого тижня на території району резонансних подій не виникало.
За минулий тиждень до Броварського відділу поліції надійшло 255 повідомлення. З них з ознаками кримінальних правопорушень - 14, які внесені до ЄРДР.
   
    Володимир Ситюк – начальник Броварського районного управління головного управління держпродспоживслужби у Київській області проінформував присутніх про те, що Броварським районним управлінням головного управління Держпродспоживслужби у Київській області з початку карантину постійно проводиться моніторинг та заходи по перевірці дотримання карантинних обмежень. Службою охоплені всі сфери обслуговування жителів Броварського району.
    На минулому тижні проведено перевірку 15 – ти об’єктів різної форми власності щодо запобігання розповсюдженню інфекційного захворювання COVID-19, за результатами якої у 8 - ми закладах були виявлені порушення та недотримання умов карантину. Зазначив, що в освітніх закладах району порушень в організації навчального процесу та організації харчування школярів не виявлено.

     Віра Товстоног – начальник Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень надала інформацію про протиепідеміологічну ситуацію в районі, спричинену коронавірусною інфекцією СOVID-19.
    З початку епідемії, станом на 06 вересня 2020 року Броварським МРВЛД отримано 1872 повідомлення про підозри та хворих на COVID-19, з них по Броварському району – 716 випадки, У всіх осіб з підозрою на COVID-19 відібрані матеріали для вірусологічного дослідження методом ПЛР.
    Лабораторно підтверджених по Броварському району – 486 випадків.
    За час епідемії на COVID-19 з Броварського району захворіло 30 дітей.
    Зареєстровано 38 випадків COVID-19 серед працівників медичних закладів, що працюють у лікувально-профілактичних закладах м. Бровари та району.
    Усього госпіталізовано 189 хворих на COVID-19, з них по району – 85 осіб.
    Померло п’ятеро хворих.
    Серед осіб, які повністю одужали - 212 мешканців району.
    Станом на 21 вересня 2020 року залишається 269 випадків активних хворих на коронавірусну хворобу, це хворі, що ще знаходяться на лікуванні.

    Микола Коваленко - представник Броварського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області, доповів, що ситуація у Броварському районі, стосовно кількості виникнення пожеж погіршилася. На минулому тижні працівниками служби було здійснено виїзд на пожежу - загорання житлового будинку в с. Требухів). Завдяки оперативним діям працівників Броварського районного відділу ГУ ДСНС України в Київській області пожежу було вчасно ліквідовано. Обійшлося без жертв та потерпілих. Додав, що службою проводяться заходи щодо запобігання загорання в екосистемах.

    Інформацію керівників служб району та керівників структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації взято до відома та надано відповідні доручення:

    1. Організувати та провести нараду спільно з представниками Броварської міської ради та керівництвом КНП БРР та БМР «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня», щодо залучення додаткових ліжко-місць у КНП БРР та БМР «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» для госпіталізації хворих на COVID-19.
    2. Провести налаштування камер відеоспостереження, розташованих в приймальному відділенні КНП БРР та БМР «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» та вивести їх у вільний доступ.
    3. Взяти під особистий контроль питання щодо законності розміщення агітаційних матеріалів в населених пунктах Броварського району під час проведення передвиборної агітації.
    4. Проводити перевірку закладів торгівлі Броварського району щодо дотримання законодавства з продажу алкогольних напоїв неповнолітнім особам.
    5. Продовжувати контроль стану дотримання карантинних заходів у навчальних закладах району та на підприємствах різної форми власності (магазини, перукарні, заклади громадського харчування та ін. ).
    6. Повторно надати роз’яснення керівникам освітніх закладів Броварського району щодо організації навчального процесу у період карантинних обмежень та довести їх до відома батьків.
    7. Підготувати звіт щодо результатів ЗНО-2020 у навчальних закладах Броварського району, враховуючи Великодимерську та Калитянську ОТГ.
    8. Посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення району щодо дотримання протиепідемічних заходів при користуванні залізничним транспортом.
    9. Провести аналіз звернень, відносно яких допущено порушення строків розгляду.

 

1-10 of 863