Новини

Броварщина вітає своїх захисників!

опубліковано 12 жовт. 2018 р., 04:20 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 12 жовт. 2018 р., 04:47 ]

   12 жовтня 2018 року в приміщенні Броварської районної державної адміністрації відбулися привітання, присвячені Дню Захисника України.

   В заході взяли участь: голова Броварської райдержадміністрації М.Ф. Клименко, голова Броварської районної ради С.М. Гришко, перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся, керівник апарату адміністрації К.В. Прянішнікова, військовослужбовці та волонтери району, засоби масової інформації.

   З вітальним словом звернулися:

                                               
Голова                                                                                                   Голова
                                   Броварської районної державної адміністрації                                             Броварської районної ради
                                                           М.Ф. Клименко                                                                                         С.М. Гришко

    За сумлінне виконання службових обов’язків, мужність, патріотизм та з нагоди відзначення Дня захисника України нагороджено грамотами Броварської райдержадміністрації, подяками та Знаками Пошани Броварської райради військовослужбовців та волонтерів Броварського району.

  

     


Відбулася оперативна розширена нарада

опубліковано 8 жовт. 2018 р., 03:42 Інформаційно-довідковий центр

   08 жовтня 2018 року голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів оперативну розширену нараду. 
 

   В засіданні взяли участь:  голова Броварської районної ради С.М. Гришкоперший заступник голови адміністрації Ю.С. Плакся, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, керівники служб, які забезпечують життєдіяльність району, голови сільських, селищних рад та представники об’єднаних територіальних громад, голови профспілок району, представники засобів масової інформації.

   Нараду розпочали з привітань - з Днем юриста.

 

 

   Згідно порядку денного розглянуто наступні питання:
   1. Про роботу відділу реєстрації з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців

   2. Стан готовності доріг Броварського району до осінньо – зимового періоду 2018/2019 років. 


   3. Про стан підготовки до Дня захисника України. 

   4. Про виконання Програми організації харчування учнів та вихованців загальноосвітніх навчальних закладів Броварського району на 2018 рік. 


   5. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.

День Учителя! Броварський район святкує!

опубліковано 4 жовт. 2018 р., 06:58 Інформаційно-довідковий центр

   04 жовтня 2018 року у великій залі Броварської районної державної адміністрації відбулися урочистості, присвячені Дню Учителя. 

   У святкуванні взяли участь: голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко, голова Броварської районної ради С.М. Гришко, заступник голови Броварської райради А.В. Гоголіна, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту Броварської районної ради В.Є. Шульга, працівники освіти Броварського району.

   
   

   За сумлінну працю, величезний вклад у розвиток та виховання молодого покоління найкращий представників нагороджено грамотами, подяками та цінними подарунками від Броварської райдержадміністрації та Броварської райради, Знаками пошани Броварської районної ради, подяками Київської обласної ради, грамотами відділу освіти  адміністрації.

 

  

    

  


   

Всеукраїнський день бібліотек на Броварщині

опубліковано 1 жовт. 2018 р., 04:27 Інформаційно-довідковий центр

   01 жовтня 2018 року перший заступник голови Броварської районної державної адміністарції Ю.С. Плакся привітав працівників бібліотечної системи Броварського району з професійним святом, яке відзначається 30 вересня. 

   Також у заході взяли участь: голови Броварської районної ради С.М. Гришко, депутат Броварської райради В.Є. Шульга, працівники відділу культури.

   
  

 

Відбулося засідання колегії при Броварській районній державній адміністрації

опубліковано 30 вер. 2018 р., 23:51 Інформаційно-довідковий центр

   27 вересня 2018 року голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів засідання колегії при Броварській районній державній адміністрації.


    В засіданні взяли участь: заступник голови адміністрації Ю.С. Плакся, керівник апарату райдержадміністрації К.В. Прянішнікова, члени президії, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, керівники служб, які забезпечують життєдіяльність району, голови сільських, селищних рад та представники об’єднаних територіальних громад, голови профспілок району.

   Згідно порядку денного розглянуто наступні питання:
   1. Про стан роботи в Броварському районі щодо розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.  
   Доручено:
   1. Службі у справах дітей та сім’ї Броварської районної державної адміністрації:
   1.1. Забезпечити своєчасне виявлення та облік дітей, які залишились без батьківського піклування, з метою захисту їх законних прав.
   1.2. Продовжити роботу з реалізації права кожної дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, на виховання в сім’ї.
   1.3. Забезпечити контроль за умовами проживання усиновлених дітей, дітей, влаштованих під опіку, піклування, ПС, ДБСТ.
   1.4. Забезпечити постійний контроль за станом виконання прийомними батьками та батьками-вихователями своїх обов’язків по вихованню та утриманню дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.
   1.5. Заслухати прийомних батьків та батьків-вихователів на засіданнях комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації про їх роботу з вихованцями.
   1.6.Продовжувати роботу щодо популяризації усиновлення та різних форм сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування засобами ЗМІ.
   2. Броварському районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді:
   2.1. Активізувати роботу щодо створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.
   2.2. Забезпечити ефективний соціальний супровід сімей опікунів (піклувальників), прийомних батьків, батьків-вихователів.
   2.3. Забезпечити надання комплексу послуг, спрямованих на створення належних умов функціонування дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей та сімей опікунів, піклувальників, які того потребують.
   2.4. Розширювати практику функціонування груп взаємопідтримки осіб, які усиновлюють або приймають на виховання у родину дітей.
   2.5. Продовжити роботу, спрямовану на унеможливлення відмов матерів від новонароджених дітей.
   2.6. Забезпечити здійснення заходів щодо уникнення складних життєвих обставин, в яких може опинитися сім’я, з метою запобігання соціальному сирітству.
   3. Відділу освіти Броварської районної державної адміністрації надавати сім’ям, які взяли на виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, всебічну допомогу в процесі адаптації в шкільному колективі.
   4. Рекомендувати головам Великодимерської та Калитянської об’єднаних територіальних громад:
   4.1. Створити ССДС, ЦСССДМ, мережу спеціалізованих служб, центру денного перебування, які надаватимуть систематичні послуги дітям членам сімей, в яких вони виховуються в територіальних громадах. 
   4.2. Сприяти функціонуванні ДБСТ та ПС в територіальних громадах. 
   4.3. Передбачати земельні ділянки для будівництва ДБСТ, соціального житла. 
   5. Рекомендувати головам Калинівської селищної ради та сільських рад району:
   5.1. Сприяти функціонуванні ДБСТ та ПС в територіальних громадах.
   5.2. Передбачати земельні ділянки для будівництва ДБСТ, соціального житла.


   2. Про проведення осіннього місячника благоустрою населених пунктів Броварського району
   Доручено:
   - провести інформаційно-роз’яснювальну роботу з мешканцями населених пунктів та керівниками сільськогосподарських підприємств про неприпустимість спалювання відходів виробництва;
   - організувати проведення наради з керівниками садових товариств щодо необхідності укладень договорів зі спеціалізованими підприємствами на вивіз твердих побутових відходів, запросивши представників дорожніх служб;
   - активізувати роботу адміністративних комісій сільських і селищних рад, залучивши до складання протоколів про порушення правил благоустрою населених пунктів громадські формування;
надати інформацію про кількість складених протягом 9 місяців 2018 року протоколів щодо порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою, правил благоустрою територій населених пунктів та проведену роботу на вказаному напрямку;
   - розробити та затвердити у встановленому порядку місцеві програми ліквідації сміттєзвалищ.   3. Про проведення контролю за дотриманням законодавства, затвердженої містобудівної документації при забудові відповідних територій. 
   Доручено:
   1. Відділу містобудування та архітектури
   1.1. Прискорити розробку містобудівної документації, яка відповідає новим правилам та стандартам законодавства України.
   1.2.Посилити роботу по контролю за дотриманням законодавства, затвердженої містобудівної документації при забудові відповідних територій.
   2. Сільським та селищним радам:
   2.1.Активувати роботу щодо розробки та затвердження містобудівної документації, а саме: генеральних планів населених пунктів та детальних планів територій.
   2.2.Вживати заходів щодо припинення будівництва, яке проводиться з порушенням містобудівної документації і проектів окремих об’єктів, а також може заподіяти шкоди навколишньому природному середовищу.


   4. Про стан охорони праці на території Броварського району. 
   Доручено:
   1. Проводити атестацію робочих місць для врегулювання відносин між власником або уповноваженим ним органом і працівниками з метою реалізації прав на здорові й безпечні умови праці, пільгове пенсійне забезпечення, пільги та компенсації за роботу в несприятливих умовах.
   2. Забезпечити працівників спеціальним одягом та засобами індивідуального захисту при виконанні небезпечних та шкідливих робіт.
   3. Виконання робіт підвищеної небезпеки проводити тільки за наявності відповідного Дозволу Держпраці.
   4. Здійснювати державний контроль за створенням на підприємствах, установах і організаціях безпечних і нешкідливих умов праці, зниженням травматизму, професійної захворюваності, попередженню аварійності та поліпшенню роботи з питань охорони праці.  
 
 
   5. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Літочківської сільської ради. 
   Доручено:
   1. Забезпечити належне виконання делегованих повноважень виконкому Літочківської сільської ради.
   1.1. Здійснювати контроль за дотриманням зобов’язань щодо платежів до місцевого бюджету на підприємствах і в організаціях, незалежно від форм власності.
   1.2. Здійснювати контроль за належною організацією обслуговування населення підприємствами житлово-комунального господарства, торгівлі, побутового обслуговування, транспорту, зв’язку, за технічним станом та утриманням інших об’єктів нерухомого майна усіх форм власності.
   1.3. Забезпечувати, у межах наданих повноважень, доступність та безоплатність освіти та медичного обслуговування.
   1.4. Контролювати дотримання земельного та природоохоронного законодавства.
   1.5. Враховувати в планах соціально-економічного розвитку с. Літочки пропозиції і зауваження, висловлені громадянами в письмових зверненнях та під час усних і виїзних прийомів.
   2. Посилити увагу до життєвих проблем соціально незахищених категорій населення: інвалідів, учасників Другої світової війни, багатодітних сімей, осіб, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших громадян, вишукувати всі наявні можливості для задоволення їх обґрунтованих звернень.

   6. Різне

Відбулися навчання щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на гідроспоруді Київської ГЕС

опубліковано 25 вер. 2018 р., 06:26 Інформаційно-довідковий центр

   25 вересня 2018 року під керівництвом першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації відбулися навчання: "Дії органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області у разі виникнення надзвичайної ситуації на гідроспоруді Київської ГЕС".

   В навчаннях взяли участь: перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації А.Є. Анісімов, директор департаменту з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи КОДА І.М. Аксенов, перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С Плакся, члени  комісії з питань евакуації, голови райдержадміністрацій та міськвикнкомів населені пункти яких потрапляють у прогнозовану зону катастрофічного затоплення, представники засобів масової інформації.

 

Голова Броварської районної державної адміністрації провів нараду

опубліковано 24 вер. 2018 р., 05:01 Інформаційно-довідковий центр

   24 вересня 2018 року голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів робочу нараду.

   В засіданні взяли участь: перший заступник голови Ю.С. Плакся, керівник апарату райдержадміністрації К.В. Прянішнікова, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, начальники служб, управлінь, які забезпечують життєдіяльність району, представники засобів масової інформації. 

   Порядок денний наради:   
   1. Інформація керівників структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації про роботу за минулий тиждень та планування роботи на поточний тиждень.
   2. Різне. 

   

Броварському району 95!

опубліковано 24 вер. 2018 р., 04:51 Інформаційно-довідковий центр

   22 вересня 2018 року в селищі Калинівка відбулися урочистості, присвячені 95-річчю утворення Броварського району.
 
   В заході взяли участь: керівництво району, Почесні громадяни Броварського району, гості та жителі Броварщини.

   
  
 
 

Відбулося 48 чергове засідання сесії Броварської районної ради VII скликання

опубліковано 18 вер. 2018 р., 06:37 Інформаційно-довідковий центр

   18 вересня 2018 року відбулось засідання 48 чергової сесії Броварської районної ради VII скликання під головуванням голови Броварської районної ради С.М.Гришка. 


   В роботі сесії взяв участь: голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко, депутат Київської обласної ради О.Є Кищук, депутати районної ради, голови сільських, селищних рад та представники ЗМІ. 

   Відповідно до порядку денного розглянуто наступні питання:
   1. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 21 грудня 2017 року № 468-35 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2018 рік» та додатків до нього.
   2. Про хід виконання районної Програми соціально-економічного, культурного, духовного розвитку Броварського району на 2018 рік за I півріччя 2018 року.
   3. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Броварського району».
   4. Про роботу Броварської місцевої прокуратури за І півріччя 2018 року на території Броварського району Київської області.
   5. Про хід виконання Районної Програми щодо вдосконалення соціальної роботи із сім’ями, дітьми та молоддю у Броварському районі на 2016-2018 роки.
   6. Про хід виконання Програми забезпечення Броварської районної організації ветеранів війни і праці, Збройних сил, правоохоронних органів на 2016-2020 роки.
   7. Про хід виконання Програми розвитку футболу в Броварському районі на 2014-2018 роки.
   8. Про хід виконання Програми розвитку галузі культури Броварського району на 2017-2020 роки.
   9. Про хід виконання Програми підтримки діяльності Броварської районної організації інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій на 2016-2020 роки.
  10. Про Звіт Броварської райдержадміністрації про хід виконання Плану заходів із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на 2017-2029 роки.
  11. Про внесення змін до розділу IV районної Програми «Турбота» на 2016-2020 роки.
  12. Про хід виконання Районної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2017 – 2018 роки.
  13. Звіт постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту.
  14. Звіт постійної комісії з питань екології та охорони навколишнього середовища.
  15. Звіт постійної комісії з питань комунальної власності.
  16. Про хід виконання Програми підтримки розвитку садівництва та ягідництва у Броварському районі на 2017-2018 роки.
  17. Про хід виконання районною державною адміністрацією повноважень делегованих районною радою з питань координації на відповідній території діяльності місцевих землевпорядних органів.
  18. Про хід виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Броварському районі на 2017-2018 роки.
  19. Про внесення змін до Програми містобудівної діяльності та створення геоінформаційної електронної містобудівної кадастрової системи Броварського району на період 2016-2018 роки.
  20. Про хід виконання районною державною адміністрацією повноважень делегованих районною радою з питань видачі замовникам відповідно до законодавства містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок за межами населених пунктів.   
  21. Про хід виконання районною державною адміністрацією повноважень делегованих районною радою з питань об'єднання на договірних засадах коштів підприємств, установ та організацій, розташованих на відповідній території, і населення, а також бюджетних коштів на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання на пайових засадах об'єктів соціальної і виробничої інфраструктури, шляхів місцевого значення, на капітальний та поточний ремонт вулиць і доріг населених пунктів та інших доріг, які є складовими автомобільних доріг державного значення (як співфінансування на договірних засадах) та на заходи щодо охорони праці та охорони навколишнього природного середовища.
  22. Про хід виконання Районної Програми заходів з ліквідації стихійних сміттєзвалищ на території Броварського району на 2017-2018 роки.
  23. Про хід виконання районною державною адміністрацією повноважень делегованих районною радою з питань вжиття необхідних заходів щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій відповідно до закону, інформування про них населення, залучення в установленому законом порядку до цих робіт підприємств, установ та організацій, а також населення.
  24. Звіт директора комунального підприємства «Трудовий архів Броварського району» Броварської районної ради Київської області.
  25. Звіт директора комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро» Броварської районної ради Київської області.
  26. Про внесення змін до складу Комісії з оренди об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Броварського району. 
  27. Про надання згоди комунальному підприємству «Броварське районне виробниче управління житлово-комунального господарства» Броварської районної ради на відчуження (продаж) майна, що належить до основних фондів підприємства та є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Броварського району.
  28. Про погодження відкриття філії комунального закладу Броварської районної ради «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)» в с.Літки, затвердження нової редакції Статуту та структури комунального закладу.
  29. Про внесення змін та доповнень районної Програми соціально-економічного, культурного, духовного розвитку Броварського району на 2018 рік.
  30. Про внесення змін та доповнень до Додатку до Програми стимулів та розвитку надання первинної медико-санітарної допомоги населенню Броварського району та відновлення матеріально-технічної бази Комунального некомерційного підприємства Броварської районної ради «Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2018 рік.
  31. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку галузі культури Броварського району на 2017-2020 роки.
  32. Про затвердження Кошторису сектору фізичної культури, молоді та спорту Броварської районної державної адміністрації на 2018 рік до Програми розвитку фізичної культури і спорту «Броварщина спортивна» на 2017-2020 роки.
  33. Про доручення голові районної ради укласти Контракт з директором комунального підприємства «Госпрозрахункова група з приватизації державного житлового фонду району» Броварської районної ради Київської області.
 34. Різне.

День рятівника України!

опубліковано 17 вер. 2018 р., 05:44 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 24 вер. 2018 р., 05:10 ]

   17 вересня 2018 року в приміщенні Броварського РВ ГУ ДСНС України в Київській області відбувся урочистий захід, присвячений Дню рятувальника України.


   В заході взяли участь: заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С.Плакся, заступник голови Броварської міської ради Г.П.Голубовський, радник голови Броварської районної ради В.І. Павленко, працівники Броварського РВ ГУ ДСНС  України в Київській області.

   З вітальним словом до присутніх звернулися:

   
   Заступник                                                            Заступник голови   
      міського голови                                                    Броварської районної 
Г.П. Голубовський                                                    державної адміністрації 
                                                                                 Ю.С Плакся   

                                                                                                                              
 
                                                                                                                                  Радник голови                                 Начальник
                                                                                                                            Броварської районної                  Броварського РВ ГУ ДСНС
                                                                                                                                         ради                               в Київській області
                                                                                                                                       В.І. Павленко                               С.С.Семиног

     Співробітників рятувальних підрозділів було відзначено Відзнакою голови Броварської районної державної адміністрації, грамотами, подяками та цінними подарунками.

   

   Вітальний концерт подарували юні жителі Броварщини.

    
1-10 of 831