Новини

Відбулося засідання колегії при Броварській районній державній адміністрації

опубліковано Інформаційно-довідковий центр

   21 червня 2018 року голова райдержадміністрації М.Ф. Клименко провів засідання колегії при Броварській райдержадміністрації. 
 

   В засіданні взяли участь голова заступник голови райдержадміністрації Ю.С. Плакся, заступник голови Броварської районної ради А.В. Гоголіна, керівник апарату адміністрації К.В. Прянішнікова, члени пезидії, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, керівники служб, які забезпечують життєдіяльність району, голови сільських, селищних рад та представники об’єднаних територіальних громад, голови профспілок району .

   Згідно порядку денного розглянуто наступні питання:
   1. Про роботу Комунального некомерційного підприємства Броварської районної ради «Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» щодо охорони здоров’я населення в Броварському районі.
   Вирішено:
   1. Комунальному некомерційному підприємству Броварської районної ради «Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»:
   1.1. проводити широку роз’яснювальну роботу серед населення Броварського району щодо змін в сфері надання первинної медичної допомоги;
   1.2. провести навчання з медичними працівниками сільських закладів медицини щодо обрання сімейного лікаря та укладання декларацій жителями району;
   1.3. провести медичну нараду із завідуючими амбулаторій щодо реалізації в Броварському районі урядової програми «Доступні ліки».
   2. Головам сільських, селищних рад:
   2.1.  долучитися до проведення роз'яснювальної роботи щодо впровадження медичної реформи в населених пунктах району;
   2.2. сприяти заключенню декларацій між населенням та лікарями;
   3.2. спільно із Броварським районним центром первинної медико-санітарної допомоги вжити заходів щодо оптимізації орендованих площ для розміщення медичних закладів в населених пунктів району.


   2. Про стан кадрової роботи в Броварській районній державній адміністрації за 6 місяців 2018 року.
   Вирішено:
   1. Заступнику голови, керівнику апарату адміністрації, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, з метою більш якісної та ефективної реалізації завдань державної кадрової політики на місцях:
   1.1. Забезпечити безумовне дотримання вимог законодавства про державну службу, службу в органах місцевого самоврядування, запобігання корупції під час прийняття, проходження та звільнення з державної служби працівників.
   1.2. Посилити вимоги до моральних якостей осіб, які залучаються до управлінської діяльності, з метою уникнення можливих проявів корупції, запобігання виникненню конфлікту інтересів та особистий контроль за виконавською дисципліною і виконанням державними службовцями покладених на них обов’язків і завдань.
   1.3. Створити сприятливі умови для належного розвитку кадрового потенціалу та раціонального використання кадрів на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування, активізувати роботу щодо безперервного професійного навчання кадрів та системи наставництва.
   1.4.Систематично проводити роботу щодо залучення висококваліфікованих фахівців, здібних випускників вищих навчальних закладів, талановитих, прогресивно мислячих і цілеспрямованих людей до роботи в пріоритетних проектах державного сектору України.
   1.5. Систематично проводити аналіз проведеної роботи з виконання актів і доручень Президента України та Кабінету Міністрів України з питань реалізації державної кадрової політики.
   1.6. Безумовно дотримуватись визначених процедур та термінів при внесенні подань з питань нагородження державними нагородами, відзнаками Кабінету Міністрів України, обласної та районної держадміністрацій. Вжити заходів для забезпечення прозорості і відкритості під час попереднього розгляду питань, пов’язаних із відзначенням державними нагородами України, об’єктивної оцінки заслуг осіб, які представляються до нагородження, а також якості оформлення нагородних документів. Взяти до відома, що відповідальність за оформлення нагородних матеріалів на осіб, які подаються для нагородження, покладається на керівників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, трудових колективів, установ, якими було прийнято рішення.
   1.7. Обговорювати на нарадах, засіданнях колегії конкретні випадки притягнення до кримінальної або адміністративної відповідальності осіб за корупційні правопорушення та запобігання вчинення таких правопорушень у подальшому.
   2. Уповноваженій особі з питань запобігання та виявлення корупції райдержадміністрації:
   2.1. Проводити моніторинг та контроль за виконанням Закону України «Про запобігання корупції» в апараті та структурних підрозділах райдержадміністрації, готувати відповідні довідки.
   3. Відділу управління персоналом та юридичному відділу апарату адміністрації:
   3.2. Проводити у Броварській районній державній адміністрації перевірку, передбачену законом України «Про очищення влади» відповідно до розпорядження Броварської районної державної адміністрації від 18 березня 2015 року №117 «Про проведення у Броварській районній державній адміністрації перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади».


   3. Про хід виконання Програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в Броварському районі на 2017-2019 роки.
   Вирішено:
   1. Відділу економіки:
   1.1. Сприяти потенційним інвесторам у питаннях консультативної допомоги, згідно з чинним законодавством, у супроводженні інвестиційних проектів, які плануються та реалізуються на території району.
   1.2. Здійснювати моніторинг щодо запровадження інвестиційних проектів і пропозицій Броварського району.
   2. Сільським (селищним) головам:
   2.1. Забезпечити виконання ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» шляхом підписання інвестиційних угод із замовниками про залучення коштів на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту
   2.2. Проводити роботу щодо створення та оновлення реєстрів земельних ділянок та приміщень, що можуть бути запропоновані інвесторам для реалізації їх проектів.


   4. Про стан підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019.
   Вирішено:
   1. забезпечити безумовне та своєчасне виконання плану заходів з підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років;
   3. забезпечити фінансування заходів за рахунок загальних асигнувань, передбачених у відповідних місцевих бюджетах головним розпорядникам, відповідальним за їх проведення;
   3. підготувати звернення до голови Калинівської селищної ради щодо 
       - перенаправлення коштів на реконструкцію котельні та теплових мереж; 
       - провести оптимізацію системи опадення житлових будинків (індив опалення).

  

   4. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Русанівської сільської ради.
   Вирішено:  
   1. Русанівському сільському голові Слизюку В.І.:
   1.1. забезпечити належне виконання делегованих повноважень виконкому Русанівської сільської ради; 
   1.2 здійснювати контроль за дотриманням зобов’язань щодо платежів до місцевого бюджету на підприємствах і в організаціях, незалежно від форм власності;
   1.3 здійснювати контроль за належною організацією обслуговування населення підприємствами житлово-комунального господарства, торгівлі, побутового обслуговування, транспорту, зв’язку, за технічним станом та утриманням інших об’єктів нерухомого майна усіх форм власності; 
   1.4 забезпечувати, у межах наданих повноважень, доступність та безоплатність освіти та медичного обслуговування;
   1.5 контролювати дотримання земельного та природоохоронного законодавства;
   1.6 враховувати в планах соціально-економічного розвитку с. Русанів пропозиції і зауваження, висловлені громадянами в письмових зверненнях та під час усних і виїзних прийомів.
   2. Посилити увагу до життєвих проблем соціально незахищених категорій населення: інвалідів, учасників Другої світової війни, багатодітних сімей, осіб, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших громадян, вишукувати всі наявні можливості для задоволення їх обґрунтованих звернень.
   3. Рекомендувати вжити заходи щодо:
   3.1. забезпечення контролю за виконанням делегованих повноважень та зверненнями громадян.
   3.2. належного ведення діловодства, відповідно до Інструкції з діловодства та Інструкції щодо організації роботи із запитами на публічну інформацію.

   Підготувати колегіальне звернення:
   1. до Служби автомобільних доріг та "КИЇВ. ОБЛАВТОДОР"ДП ВАТ "ДАК "АВТОМ. ДОРОГИ УКРАЇНИ" ДОЧIРНЄ ПIДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР" ВАТ "ДЕРЖАВНА щодо проведення першочергового ремонту дороги державного значення с. Русанів
   2. до Служби автомобільних доріг в Київській області щодо надання графіку проведення ремонтнимх робіт в Броварському районі із переліком обраних Службою ділянок та про результати проведених тендерів.

Відбулося засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування нового складу Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації

опубліковано 18 черв. 2018 р., 05:54 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 19 черв. 2018 р., 23:04 ]

   18 червня 2018 року в приміщенні малої зали відбулося засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів  за участю інститутів громадянського суспільства  для формування нового складу  Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації під головуванням голови ініціативної групи К.В. Прянішнікової.

   На засіданні розглянули питання щодо результатів проведеної перевірки ініціативною групою документів, наданих інститутами громадянського суспільства, для формування нового складу Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації.

   До Броварської райдержадміністрації подали заяви 12 інститутів громадянського суспільства, більшість яких є новими.

  Під час перевірки з'ясувалося, що є організації, які мають певні зауваження, а саме відсутність: 
   - інформації про діяльність організації;
   - копії свідоцтва про діяльність громадської організації;
   - копії виписки з Єдиного реєстру юридичних осіб-підприємців.

   Одноголосно вирішено підготувати організаціям, які мають зауваження, листи-повідомлення з пропозицією усунути їх протягом 7-ми днів.
   

Медики святкують професійне свято!

опубліковано 15 черв. 2018 р., 05:31 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 15 черв. 2018 р., 05:36 ]

  15 червня 2018 року в актовому залі Броварської центральної лікарні відбувся захід, присвячений Дню медичного працівника.

   В заході взяло участь керівництво району та міста, депутатський корпус району, працівники медичної сфери.

 

   З вітальним словом до присутніх звернулися:

  
                                                    Головний лікар                                              Голова                                                  Депутат
                                                   Броварської ЦРЛ                           Броварської районної ради                Броварської районної ради
                                                        В.В. Багнюк                                           С.М. Гришко                                         В.Є. Шульга


  
                                                                                 Заступник голови                         Виконуючий обов'язки голови
                                                                     Броварської райдержадміністрації              Броварської міськради 
                                                                                       Ю.С. Плакся                                       Г.П. Голубовський
 
   Найкращим працівникам вручено Почесні грамоти Броварської районної адміністрації, Подяки від Київської обласної ради та Броварської районної ради,  Знаки пошани районної ради, Подяки Броварської міської ради, Грамоти Броварської центральної районної лікарні, цінні подарунки.

 
 

 

 

   Святковий концерт відбувся завдяки ведучим КЗ БРР "Броварський районний будинок культури" Н. Моньці та В. Великороду, тріо у складі якого І. Хитра, Л. Нишенко та С. Кузьмик, дуету акордеоністів Анатолія та Георгія Багдасарів, членові Спілки композиторів України В.І. Ілемському, народному вокальному ансамблю КЗ БРР "Броварського районного будинку культури" "Спадщина". 


  

 

 

   Дякуємо Вам, працівники медичної сфери, за Вашу роботу! Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Хай кожна мить життя радує Вас своєю неповторністю.

Відбулося засідання 42 чергової сесії Броварської районної ради VIІ скликання

опубліковано 14 черв. 2018 р., 06:44 Інформаційно-довідковий центр

   14 червня 2018 року  відбулось засідання 42 чергової сесії Броварської районної ради VII скликання під головуванням голови Броварської районної ради С.М.Гришка

   В роботі сесії взяв участь голова Броварської районної державної адміністрації Клименко М.Ф., заступник голови райдержадміністрації Ю.С. Плакся, керівник апарату адміністрації К.В. Прянішнікова, депутати Київської обласної ради Кищук О.Є., Багнюк В.В.. депутати районної ради, голови сільських, селищних рад, представники ЗМІ.

 

   На розгляд 42 чергової сесії районної ради VІІ скликання винесено такі питання: 
   1. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 21 грудня 2017 року № 468-35 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2018 рік» та додатків до нього. 
   2. Про звіт голови Броварської районної ради щодо його діяльності. 
   3. Про хід виконання районної Програми соціально-економічного, культурного, духовного розвитку Броварського району на 2018 рік у I кварталі 2018 року. 
   4. Про виконання районною державною адміністрацією повноважень, делегованих районною радою з питань сприяння відродженню осередків традиційної народної творчості, національно-культурних традицій населення, роботі творчих спілок національно-культурних товариств, асоціацій, інших громадських та неприбуткових організацій, які діють у сфері культури. 
   5. Про хід виконання районної Програми забезпечення проведення роз’яснювальної роботи та оформлення субсидій серед населення Броварського району в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги. 
   6. Про внесення змін до розділу 5 районної Програми забезпечення проведення роз’яснювальної роботи та оформлення субсидій серед населення Броварського району в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги. 
   7. Про хід виконання Програми правової освіти населення Броварського району на 2015-2018 роки. 
   8. Про хід виконання районної Програми «Сільська молодь» на 2014-2018 роки. 
   9. Про хід виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту «Броварщина спортивна» на 2017- 2020 роки. 
  10. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку фізичної культури і спорту «Броварщина спортивна» на 2017- 2020 роки. 
  11. Про хід виконання Програми розвитку Броварської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України на 2017-2021 роки. 
  12. Про затвердження Програми зайнятості населення Броварського району на 2018-2020 роки. 
  13. Про внесення змін та доповнень до розділу VIII районної Програми «Турбота» на 2016-2020 роки. 
  14. Про внесення доповнень до Програми розвитку галузі культури Броварського району на 2017-2020 роки. 
  15. Про затвердження Положення про стипендію голови Броварської районної державної адміністрації та голови Броварської районної ради для обдарованих і талановитих дітей. 
  16. Про внесення змін та доповнень до Додатку до Програми стимулів та розвитку надання первинної медико-санітарної допомоги населенню Броварського району та відновлення матеріально-технічної бази Комунального некомерційного підприємства Броварської районної ради «Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2018 рік. 
  17. Про хід виконання районною державною адміністрацією повноважень, делегованих районною радою щодо забезпечення відповідно до законодавства розвитку науки, усіх видів освіти. 
  18. Про хід виконання районної Програми забезпечення надання якісних адміністративних послуг населенню Броварського району на 2017–2018 роки. 
  19. Звіт постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку. 
  20. Про внесення доповнень до Положення про звання «Почесний громадянин Броварського району. 
  21. Про внесення змін до рішення сесії районної ради від 15.12.2016 року № 243-20 позач.-VII «Про затвердження списку присяжних Броварського міськрайонного суду Київської області». 
  22. Про хід виконання Програми «Територіальна оборона» на 2017 – 2018 роки. 
  23. Про хід виконання районною державною адміністрацією повноважень делегованих районною радою з питань здійснення контролю за використанням коштів, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, пов’язаних із вилученням (викупом) земельних ділянок. 
  24. Про хід виконання Програми проведення інвентаризації та нормативної грошової оцінки земель за межами населених пунктів Броварського району Київської області на 2017-2018 роки. 
  25. Про хід виконання Програми забезпечення якісною питною водою в достатній кількості на 2006-2020 роки. 
  26. Про хід виконання Програми містобудівної діяльності та створення геоінформаційної електронної містобудівної кадастрової системи Броварського району на період 2016-2018 роки. 
  27. Про виконання районною державною адміністрацією повноважень, делегованих районною радою з підготовки питань про визначення у встановленому законом порядку території, вибір, вилучення (викуп) і надання землі для містобудівних потреб, визначених містобудівною документацією. 
  28. Звіт головного лікаря про діяльність комунального закладу «Броварська центральна районна лікарня». 
  29. Звіт директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді». 
  30. Звіт директора комунального закладу Броварської районної ради «Дитячий будинок «Надія» для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування». 
  31. Звіт директора комунального підприємства «Броварське районне виробниче управління об’єднання шкільних їдалень» Броварської районної ради Київської області. 
  32. Звіт головного редактора комунального підприємства редакції газети «Нове життя». 
  33. Звіт директора Броварської редакції міськрайонного радіомовлення. 
  34. Звіт виконуючого обов’язки директора комунального підприємства «Броварський торговий дім» Броварської районної ради Київської області. 
  35. Звіт директора комунального підприємства «Госпрозрахункова група з приватизації державного житлового фонду району» Броварської районної ради Київської області. 
  36. Про погодження об’єкта, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл та селищ Броварського району, для передачі в оренду. 
  37. Порядок затвердження Порядку встановлення розміру плати за навчання та встановлення розміру плати за навчання в комунальному закладі Броварської районної ради «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)». 
  38. Порядок затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на посади фахівців комунального закладу Броварської районної ради «Інклюзивно-ресурсний центр». 
  39. Про оплату праці керівників комунальних підприємств та закладів заснованих Броварською районною радою. 
  40. Різне.

Вітання з Днем народження приймає голова Літківської сільської ради

опубліковано 12 черв. 2018 р., 04:51 Інформаційно-довідковий центр

    Голова Броварської райдержадміністрації М.Ф. Клименко від імені голови Київської обласної державної адміністрації О.Л. Горгана, Броварської районної державної адміністрації привітав голову Літківської сільської ради Андріяша І.Г.


   Микола Федорович побажав імениннику міцного здоров'я, щастя, мирного неба та всього найкращого!


Відбулася нарада у голови Броварської районної державної адміністрації

опубліковано 11 черв. 2018 р., 06:14 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 11 черв. 2018 р., 06:38 ]

   11 квітня 2018 року голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів робочу нараду. 


   В засіданні взяли участь: заступник голови райдержадміністрації Ю.С. Плакся, керівник апарату адміністрації К.В. Прянішнікова, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, начальники служб, управлінь, які забезпечують життєдіяльність району, представники засобів масової інформації.


   Голова адміністрації М.Ф. Клименко розпочав нараду з привітання спортивної команди від Броварської районної державної адміністрації, яка взяла участь у  Всеукраїнській спартакіаді серед збірних команд державних службовців Київської області та зайняла ІІІ-тє місце серед волейболістів.

 

   В зв’язку з неспокійною ситуацією на Сході України та задля попередження провокацій на територій району, голова закликав присутніх негайно  повідомляти Броварську райдержадміністрацію про підозрілих осіб, які поширюють сепаратистські чи радикальні настрої серед населення.

   Під час наради надано наступні доручення:
   - внести зміни в програму соціально-економічного розвитку та надати відповідний список змін до Броварської районної ради; 
   - прискорити процес підписання декларацій з лікарями сімейної медицини;
   - вивчити питання щодо (створення) посади інспектора з охорони праці при органах місцевого самоврядування;
   - підготувати звернення до начальника Броварського районного відділу поліції щодо стану розслідування факту незаконного видобування піску на території Придесення;
   - постійно проводити інформаційну та моніторингову кампанії щодо попередження загоряння трав’яного настилу;
   - підготувати звернення до ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ щодо стану перевірки води в селах Княжичі та;
   - підготувати інформацію про стан проходження оздоровчої кампанії дітей шкільного віку Броварського району у літній період 2018 року.

Всеукраїнська спартакіада серед держслужбовців Київщини. Програма змагань

опубліковано 8 черв. 2018 р., 05:51 Інформаційно-довідковий центр

   9 червня в Ірпені відбудеться фінальна частина змагань другого етапу обласної Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Київської області.

   У змаганнях братимуть участь збірні команди держслужбовців з 25 райдержамдністрацій. Не запланована участь Васильківського і Фастівського районів.

   Проводитимуться Змагання з волейболу, футболу, настільного тенісу, шахів та шашок. У всіх видах спорту, окрім футболу, візьмуть участь чоловіки та жінки.

   Програма змагань:
   Дата проведення: субота, 9 червня 2018 року
   Урочиста церемонія відкриття: 10:00
   Початок змагань: 10:30 (волейболу, футбол, шахи, шашки, настільний теніс)
   Нагородження переможців та призерів – по завершенню змагань.

   Місце проведення:
   - футбол – Центральний міський стадіон «Чемпіон» (вулиця Соборна, 183, місто Ірпінь)
   - волейбол – ДЮСШ (вулиця Троїцька, 40, місто Ірпінь)
   - настільний теніс, шахи, шашки – Центральний будинок культури (вулиця Соборна, 183, місто Ірпінь)

   Переможці та призери змагань будуть визначатися в окремих видах спорту (шашки, шахи та настільний теніс окремо серед чоловіків та жінок) та загальнокомандному заліку по райдержадміністраціям.

   За результатами змагань буде формуватися збірна команда Київської області для участі в наступному, третьому етапі Всеукраїнської спартакіади.

06 червня - День журналіста України

опубліковано 6 черв. 2018 р., 05:10 Інформаційно-довідковий центр

   06 червня 2018 року працівники засобів масової інформації святкують професійне свято - День журналіста.

   В малій залі Броварської районної державної адміністрації відбулося привітання журналістів. участь в якому взяли: голова Броварської районної ради С.М. Гришко, заступник голови адміністарції Ю.С. Плакся, заступни голови районної ради А.В. Гоголіна, керівник апарату адміністації 
К.В. Прянішнікова.

   

   За сумлінну працю, активну участь у висвітленні соціально-економічного і культурного розвитку регіону, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята Почесною грамотою Броварської районної державної адміністрації та Броварської районної ради нагороджено:

 
                                                          Гоменюка М.А.                                                                                       Гузовську І.В.
                                (головний редактор газети "Богданівський вісник",                                                 (заступник директора 
                                        кореспондент газети "Рожнівський вісник")                               Броварської редакції міськрайонного радіомовлення)

 
                                                           Кугенко О.І.                                                                                                   Небрата В.І.
                                      (завідуюча відділом соціальних питань                                                                  (заступник редактора
                                         міськрайонної газети "Нове життя")                                                           міськрайонної газети "Нове життя")

 
                                                       Холошвій В.Д.                                                                                                 Шапку Л.С.
                                             (автор гумористичних книжок)                                                  (редактор міськрайонної газети "Нове життя")

   Привітання пройшли в дуже теплій та позитивній атмосфері.


Оперативна розширена нарада в Броварській районній державній адміністрації

опубліковано 4 черв. 2018 р., 04:49 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 5 черв. 2018 р., 01:26 ]

   04 червня 2018 року голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів оперативну розширену нараду. 


   В засіданні взяли участь голова Броварської районної ради С.М.Гришко, заступник голови райдержадміністрації Ю.С. Плакся, керівник апарату адміністрації К.В. Прянішнікова, народний депутат України П.О. Різаненко, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, керівники служб, які забезпечують життєдіяльність району, голови сільських, селищних рад та представники об’єднаних територіальних громад, голови профспілок району, представники засобів масової інформації. 


   Голова адміністрації розпочав нараду з урочистого присвоєння почесного звання України «Мати-Героїня» Н.В. Коханевич (с. Вільне), яка виховала 7 дітей та Н.Г. Олексієнко (с. Бобрик), яка має 5 дітей. 
  
 

   Народний депутат України П.О. Різаненко вручив Почесну грамоту Верховної Ради Голові ФГ "Журавушка" С.Л. Плаксі за особливі заслуги перед Українським народом.


   На розширеній оперативній нараді розглянуто наступні питання:
  1. Про проведення виплати одноразової допомоги до Дня Перемоги та відзначення Дня Перемоги в районі.
   За інформацією начальника управління  соціального захисту населення Броварської райдержадміністрації Л.П. Яіцька проведено виплату у наступних розмірах:
   - інвалідам війни І групи - по 3685,0 грн.;
   - інвалідам війни ІІ групи – по 3265,0 грн;
   - інвалідам війни ІІІ групи – по 2845,0 грн.;
   - учасникам бойових дій – по 1265,0 грн.;
   - членам сімей загиблих (померлих) – по 630,0 грн.;
   - учасникам війни – по 525,0 грн.

   Допомогу отримали:
   - інвалідам війни І групи – 49 чоловік;
   - інвалідам війни ІІ групи – 119 чоловік ( з них ветеранів АТО – 10);
   - інвалідам війни ІІІ групи – 54 чоловіка ( з них ветеранів АТО – 16);
   - учасникам бойових дій –871 ( з них ветеранів АТО – 573);
   - членам сімей загиблих (померлих) – 254 ( з них ЧСЗ в АТО – 11);
   - учасникам війни – 790 ( з них ветеранів АТО – 4).

   Загальна сума виплат складає – 2339,3 тис.грн. Виплата проведена вчасно, відповідно до законодавства України.

   На виконання розпорядження голови Броварської районної державної адміністрації від 10.04.2018 № 400 “Про підготовку та відзначення у Броварському районі Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні” :
   - учнівська молодь, працівники соціальної сфери упорядкували та привели в належний стан меморіали, пам’ятники, військові поховання жертв Другої світової війни в кожному населеному пункті району.
   - керівники району та органів місцевого самоврядування спільно з головами сільських (селищних) ветеранських організацій, учнівською молоддю відвідали за місцем проживання ветеранів Другої світової війни.

   Територіальний центр соціального обслуговування організував зустріч ветеранів війни 04. 05 2018 - с. Требухів. Благодійний обід відбувся в кафе “Центральне”, на який запросили 60 ветеранів війни. Святковий концерт підготував художній колектив місцевого Будинку культури.

   04. 05. 2018 у відділенні стаціонарного догляду також відбувся святковий обід для його мешканців.

   Продукти харчування для приготування обідів надали приватні підприємці, міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста України, населення (7,5 тис. грн).

   Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) спільно з управлінням соціального захисту населення, міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України, за рахунок районної програми “Турбота” та благодійної допомоги підприємств району, сформували та вручили 120 ветеранам війни продуктові набори (25,4 тис. грн).

   В населених пунктах району ветерани війни отримали: грошову винагороду – 361 чол /202,5 тис. грн; продуктові набори – 124 чол / 36,5 тис. грн, присутні на благодійному обіді – 101 чол/20,6 тис. грн.

   2. Про здійснення державної регуляторної політики в Броварському районі.   
   Головний спеціаліст відділу економіки Л.І. Осипчук проінформувала, що у І кварталі 2018 року було заплановано прийняти 3 регуляторні акти:
   1. Про затвердження Умов організації та проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Броварської районної державної адміністрації. 
   Проект вищевказаного регуляторного акту був погоджений у Державній регуляторній службі України (рішення від 20.10.2017 № 144-т), але слід відмітити, що на сьогодні готуються зміни до даного регуляторного акту так як відбулися зміни в законодавстві.
   2. Про затвердження Положення про районну комісію щодо здійснення державного контролю за додержанням вимог законодавства у сфері торгівлі, ресторанного господарства, ринків, побутового населення, на автозаправних станціях та станціях технічного обслуговування Броварського району.         Згідно роз’яснень Державної регуляторної служби України від 09.02.2018 № 1367/0/20-18 даний проект не відноситься до категорії регуляторних актів 
   3. Про затвердження положення про Раду керівників підприємств Броварського району при Броварській районній державній адміністрації. 
   Згідно роз’яснень Державної регуляторної служби України від 05.02.2018 № 1142/0/20-18 даний проект не містить норм регуляторного характеру. 

   Згідно плану-графіка проведення заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів за період січень – травень 2018 року було проведено 2 періодичних відстеження. Усі звіти про відстеження результативності дії регуляторних актів оприлюднені в газеті «Нове життя» та на веб-сайтах http://www.brovary-rda.gov.ua, http://brovrayrada.gov.ua.

   В цілому стан реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності в Броварському районі визначає стійку тенденцію по впорядкуванню регуляторних процесів відповідно до вимог нормативно-правової бази. Також особлива увага приділяється недопущенню прийняття регуляторних актів, які є непослідовними або не узгоджуються чи дублюють діючі регуляторні акти, ефективному запровадженню діючих регуляторних актів.

   3. Про хід виконання «Програми розвитку галузі культури Броварського району Броварського району на 2017-2020 роки».
  Як повідомила начальник відділу культури Т.І. Мехед робота відділу спрямована на реалізацію державної політики в галузі культури щодо подальшого розвитку аматорського мистецтва, народної творчості, бібліотечної справи. В районі збережено основну мережу закладів культури. 
   
   Станом на 01.06.2018 року відділ культури Броварської районної державної адміністрації опікується трьома новоствореними комунальними закладами Броварської районної ради а саме: «Броварський районний будинок культури», Броварська районна централізована бібліотечна система» та «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)» до яких увійшло 25 клубних закладів, 22 бібліотеки та школа естетичного виховання з мережею філіалів у селах: Бобрик, Богданівка, Калита, Калинівка, В.Димерка, Семиполки, Требухів, Княжичі, Зазим`є та м.Бровари. 

   01 січня 2018 року до Виконавчого комітету Великодимерської селищної ради було передано 7 клубних закладів та 7 бібліотек-філіалів. На даний час обслуговують галузь культури 204 працівника, з них 133 мають фахову освіту.

   В закладах культури району діє 96 клубних формувань, 88 з них є колективами художньої самодіяльності. 9 творчих колективів мають звання «Народний», звання «Зразковий» мають 5 дитячих колективів. 2 колективи із званням «Народний» працюють у Калитянській та Великодимерській ОТГ.

   20 травня 2018 року у Калинівському селищному будинку культури відбувся звітний концерт цих колективів. Приємно зазначити, що всі колективи, які взяли участь у концерті, підтвердили свої звання та отримають атестаційні свідоцтва управління культури КОДА.

   Проаналізувавши доповідь, голова адміністарції М.Ф. Клименко доручив:
   - надати інформацію по бібліотечній системі щодо забезпеченості вільного доступу до мережі інтернет кожного філіалу
   - провести моніторинг готовності бібліотечної системи та закладів культури до опалювального сезону.


   4. Про роботу пришкільних таборів в навчальних закладах освіти Броварського району.
     На базі 14 закладів загальної середньої освіти Броварського району відкрито 14 пришкільних та літніх мовних таборів відпочинку з денним перебуванням з кількістю дітей 817 осіб, у тому числі 385 дітей у мовних загонах.

   Оздоровчу зміну в пришкільних і мовних таборах було розпочато з 29.05.2018 по 15.06.2018 року (тривалість зміни 14 робочих днів). Організація дозвілля дітей триває щоденно протягом 6 годин (з 08:00 до 14:00).

   Відпочинком у пришкільних таборах, в першу чергу, задіяні діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти постраждалі від наслідків Чорнобильської катастрофи, діти з інвалідністю, діти із багатодітних та малозабезпечених сімей, діти, які перебувають на диспансерному обліку, талановиті й обдарованні, діти, які прибули з тимчасово окупованої території України, діти, батьки яких є учасниками АТО.


№ п/п

Назва навчального закладу, адреса

К-сть дітей в пришкільних таборах

в т.ч. у мовних  таборах

 

 

план

факт

 

1.                   

Богданівська ЗОШ І-ІІІ ст.

25

25

10

2.                   

ОНЗ Гоголівська І-ІІІ ст.

87

87

87

3.                   

Зазимський ЗЗСО

41

41

41

4.                   

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.

100

100

20

5.                   

Княжицька ЗОШ І-ІІІ ст.

120

120

40

6.                   

Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст.

60

75 (+15)

15

7.                   

Літківська ЗОШ І-ІІІ ст. ім.М.Стельмаха

46

46

15

8.                   

Плосківське НВО

40

50 (+10)

40

9.                   

Погребська ЗОШ І-ІІІ ст.

30

47 (+17)

30

10.               

Пухівська ЗОШ І-ІІІ ст.

27

27

27

11.               

Русанівський НВК

27

41 (+14)

-

12.               

Світильнянський НВК

40

40

15

13.               

Требухівська ЗОШ І-ІІІ ст.

115

110 (-5)

20

14.               

Рожнівський НВК

25

25

25

ВСЬОГО по Броварському району

783

834

385


   Організовано проведення культурно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів (ранкова зарядка, рухливі, спортивні ігри, змагання, прогулянки та екскурсії).

   Відповідно до наказу відділу освіти від 14.05.2018 №01-03/187 «Про вивчення стану готовності роботи пришкільних та літніх мовних таборів відпочинку з денним перебуванням», у період з 23.05 по 24.05.2018 року комісією було здійснено огляд готовності пришкільних таборів до початку роботи.

   До 29.05.2018 р. були надані акти приймання дитячого оздоровчого табору та необхідну документацію щодо роботи пришкільних таборів, а саме:
   - накази пришкільного (мовного) табору відпочинку;
   - план роботи закладу;
   - режим роботи закладу;
   - санітарний паспорт закладу відпочинку;
   - списки учнів та працівників табору;
   - акт приймання табору;
   - графіки чергувань.
 
   Встановлено, що пришкільні табори до початку зміни в цілому готові.

   У режимі роботи таборів дотримується 6 годинне перебування дітей, без денного сну, 2-х разове харчування (сніданок, обід).

   Вартість харчування дитини протягом дня становить 80 грн. 60 коп. На харчування дітей у таборах району (без громад) виділено 856 120 тис.грн. всього:
   - з районного бюджету 648 144,00 тис.грн.,
   - з бюджету Требухівської с/ради 129 766 тис.грн.,
   - з бюджету Богданівської с/ради 28 210 тис.грн.,
   - з бюджету Русанівської с/ради 50 000 тис.грн.

   Керівниками закладів освіти вжито заходи щодо створення необхідних умов для організації повноцінного, безпечного й якісного харчування дітей під час роботи пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням.
   
   Перспективне двотижневе меню погоджене у Броварському районному управлінні Держпродспоживслужби. Продукти харчування постачаються спецтранспортом постачальників два-три рази на тиждень На продукти харчування представлені супровідні документи, що засвідчують їх походження, якість та безпеку. Харчуванням забезпечує КЗ БРР «Броварське районне виробниче управління об’єднання шкільних їдалень».

   На виконання постанови КМ України від 22.11.04р. №1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах» та з метою створення оптимальних умов відпочинку дітей відділом освіти розроблено інструкції щодо дотримання санітарно-гігієнічних вимог.

   Управління Держпродспоживслужби в Броварському районі розробило заходи щодо запобігання гострих кишкових інфекцій, харчових отруєнь, дотримання санітарних та протиепідемічних вимог. Зазначені заходи доведено до керівників закладів освіти.

   Усіма задіяними працівниками пришкільних таборів пройдено медичний огляд.

   На виконання розпорядження Броварської районної державної адміністрації від 19.04.2018 № 409 «Про заходи щодо підготовки та проведення літнього оздоровлення дітей» відпочинком у пришкільних таборах охоплено 35,3% дітей. На 2018 рік заплановано охопити всіма видами відпочинку та оздоровлення не менше 70% дітей.

   Відповідно надано наступні доручення:
   - продовжити літнє оздоровленння дітей Броварського району.
   - провести моніторинг роботи очищувальних систем водопостачання в навчальних закладах району. 

   5. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.
   В зв'язку з підвищенням температури та масового відпочинку населення доручено:
   - провести інформаційну кампанію серед населення району щодо дотримання протипожених правил безпеки;
   - головам сільських, селищних рад устаткувати місця масового відпочинку біля відкритих водойм;
   - відновити роботу комісії  щодо здійснення моніторингу за додержанням вимог законодавства у сфері торгівлі, ресторанного господарства, ринків, побутового обслуговування населення, на автозаправних станціях та станціях технічного обслуговування населення Броварського району.

   На розширену нараду був запрошений керуючий ТВБВ 10026/0741 АТ «ОЩАДБАНК» Д.Є. Лапко, який проінформував присутніх щодо оптимізації філій банку на території району. Враховуючи питання, які виникли, вирішено, що представники АТ "ОЩАДБАНК" здійснять візити з роз'яснювальною роботою до кожного населеного пункту району.День захисту дітей в Броварському районі

опубліковано 1 черв. 2018 р., 04:24 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 4 черв. 2018 р., 05:54 ]

   01 червня 2018 року в смт Калинівка відбулося свято, присвячене Дню захисту  дітей.

 

 


   В яскравому дійстві взяли участь представники Броварської районної державної адміністрації, Броварської районної ради, Калинівської селищної ради, депутатського корпусу, Товариства «Червоний Хрест України», Комунальних закладів Броварської районної ради, маленькі та дорослі жителі Броварського району.

    До присутніх звенулися:

  
                                                        Голова                                                 Депутат                                                         Голова
                                                    Броварської                                           Броварської                                               Калинівської 
                                     районної державної адміністрації                     районної ради                                           селищної ради
                                                  М.Ф. Клименко                                       В.Є. Шульга                                                В.С. Булкот

   Наша держава піклується про виховання своїх маленьких громадян. Хоче бачити їх сильними, здоровими і витриманими. Саме з метою розвитку у дитини таких якостей, сьогодні КЗ БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді» провів ІІ (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної гри «Сокіл» («Джура»).


 

 
 
   Голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко, голова Калинівської селищної ради В.С. Булкот та начальник відділу освіти адміністрації Л.Г. Чайка також показали навики стрільби з повітряної рушниці.

 

   Наша земля щедра на юні таланти. Як приємно спостерігати за виступами дітей.  Сьогодні перлинки їхніх мистецьких самоцвітів, рясним літнім дощем дарували позитивні та світлі емоції присутнім.

  
 

 

 

 
     
 

   Також паралельно проводилися майстер-класи та юні жителі Броварщини мали змогу ознайомитися з роботою поліції й помалювати на асфальті.

 

 

 

 

   КЗ БРР "Дитячо-юнацька спортивна школа" проводили змагання з боксу та карате кіокушинкай.

 


1-10 of 864