02.01.2020 у малій залі Броварської районної державної адміністрації відбулася робоча нарада з керівниками служб, відділів та управлінь, які забезпечують життєдіяльність Броварського району

опубліковано 2 січ. 2020 р., 04:13 Інформаційно-довідковий центр
    В засіданні робочої наради взяли участь: голова адміністрації М. Клименко, перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.Плакся, керівники відділів, управлінь, служб Броварської райдержадміністрації, та представники служб, що забезпечують життєдіяльність  Броварського району.

А. Лічагін – представник Броварського РУ ГУ ДСНС України в Київській області довів до відома присутнім що ситуація у Броварському районі стабільна. За минулий тиждень працівниками служби було здійснено 3 виїзди. За період проведення новорічних свят у Броварському районі надзвичайних ситуацій не виникало.
О. Вакарчук – представник Броварського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Київській області зазначила, що на минулому тижні надзвичайних ситуацій не було, групових отруєнь у районі не виявлено. Управління працює в штатному режимі. Додала, що наразі всі школи Броварського району в нормальному тепловому режимі. Дотримання норм харчування виконане на 99.9%. Захворюваність на ОРВІ серед дитячого населення знизилась на 20.9 %, чого не можна спостерігати серед категорії дорослого населення - зросла на 2.0% .
В. Багнюк – директор КНП Броварської районної ради та Броварської міської ради «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» зазначив, що клінічні відділення лікарні перезавантажені. Більшість захворювань, що зустрічається серед населення – пульмонологічні та серцево-судинні.
В. Товстоног – начальник Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень повідомив, що за минулий тиждень не було зафіксовано спалахів небезпечних кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь. Зареєстровано лише окремі випадки:
- 11 гострих кишкових інфекцій у дітей та дорослих;
- 1 вірусний гепатит;
- 1 вітряна віспа.
     Зареєстровано 1 покус мешканця району твариною.
     У всіх вогнищах, при необхідності, фахівцями лабораторного відділу проводяться епідеміологічні розслідування та комплекс протиепідемічних заходів, направлених на профілактику інфекційних захворювань та запобігання поширенню, локалізацію і ліквідацію інфекційних хвороб в районі.
Керівники управлінь та служб Броварської райдержадміністрації проінформували про свою роботу за минулий тиждень.