02 березня 2020 року у малій залі Броварської районної державної адміністрації за головуванням голови адміністрації Миколи Клименка відбулася робоча нарада з керівниками служб, відділів та управлінь, які забезпечують життєдіяльність Броварського району

опубліковано 3 бер. 2020 р., 22:16 Інформаційно-довідковий центр
   В засіданні робочої наради взяли участь: перший заступник голови адміністрації Ю. Плакся, керівники відділів, управлінь, служб Броварської райдержадміністрації, та представники служб, що забезпечують життєдіяльність Броварського району.

А. Лічагін – представник Броварського РУ ГУ ДСНС України в Київській області довів до відома присутнім що ситуація у Броварському районі стабільна. За минулий тиждень працівниками служби було здійснено 4 виїзди, 3 з яких на загорання житлових будинків, 1 загорання котельні.
   Усі пожежі ліквідовано вчасно без постраждалих та загиблих.
  О. Вакарчук – представник Броварського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Київській області зазначила, що на  минулому тижні надзвичайних ситуацій не було, групових отруєнь у районі не виявлено. Реєструвались поодинокі випадни гастроентероколітів. Управління працює в штатному режимі. Додала, що наразі всі школи Броварського району знаходяться в нормальному тепловому режимі. Зазначила, що  захворюваність на ОРВІ серед дитячого населення знизилась.
   В. Багнюк  –  директор КНП Броварської районної ради та Броварської міської ради «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» зазначив, що клінічні відділення лікарні перезавантажені. Більшість захворювань, що зустрічається серед населення – пневмонії, ГРВІ та грип.
 О. Строй– представник Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень повідомили, що за минулий тиждень не було зафіксовано спалахів небезпечних кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь. Реєструвались лише окремі випадки:
- 4 гострих кишкових інфекцій у дітей та дорослих;
- 1 туберкульоз;
     Зареєстровано 1 покус мешканця району твариною.
     У всіх вогнищах, при необхідності, фахівцями лабораторного відділу проводяться епідеміологічні розслідування та комплекс протиепідемічних заходів, направлених на профілактику інфекційних захворювань та запобігання поширенню, локалізацію і ліквідацію інфекційних хвороб в районі.
     Щодо епідемічної ситуації із захворюваності га грип та ГРВІ, повідомила, що захворюваність у порівнянні з попереднім тижнем знизилась  на 12,1%
     Керівники управлінь та служб Броварської райдержадміністрації проінформували присутніх про свою роботу за минулий тиждень.