02 грудня 2019 року у Броварській районній державній адміністрації відбулось засідання розширеної оперативної наради.

опубліковано 2 груд. 2019 р., 03:12 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 2 груд. 2019 р., 04:53 ]

В засіданні взяли участь: перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю. Плакся, виконуючий обов’язки керівника апарату О.Мордач, заступник голови Броварської районної ради А. Гоголіна, керівники служб, які забезпечують життєдіяльність району, голови сільських та селищних рад.

На засіданні розглянули такі питання:

1. Про виконання районної цільової Програми організації харчування учнів і вихованців закладів освіти Броварського району на 2019 рік.
Інформує: Чайка Людмила Григорівна – начальник відділу освіти Броварської райдержадміністрації

2. Про дотримання законодавства в сфері містобудівної діяльності.
Інформує: Мальцева Тетяна Григорівна – заступник начальника відділу містобудування та архітектури Броварської райдержадміністрації.

3. Звіт про виконану роботу відділу агропромислового розвитку Броварської райдержадміністрації за 12 місяців.
Інформує: Шибіко Сергій Петрович – начальник відділу агропромислового розвитку Броварської райдержадміністрації.

4. Про хід виконання Програми щодо вдосконалення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю на 2019-2021 роки за 12 місяців.
Інформує: Цахло Марина Валентинівна - директор центу соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді.

5. Про стан готовності дорожніх служб до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 років
Інформує: Заріцька Оксана Миколаївна – начальник відділу житлово-комунального господарства.

6. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.
О. Білоконний – представник Броварського відділу поліції проінформував присутніх про події, що відбувались минулого тижня у Броварському районі.
        До Броварського відділу поліції надійшло 182 повідомлень, із них з ознаками кримінальних правопорушень – 10. Розкрито 4 злочинів, а саме 1- безвісті відсутній (встановлений); 2 – самогубство; 1- ДТП (з травмованими); 1 – незаконне зберігання наркотичних речовин. Складено 89 адміністративних протоколів.
        А. Лічагін – представник Броварського управління ДСНС повідомив про те, що служба працює в штатному режимі.
        Ситуація у Броварському районі стабільна. За минулий тиждень працівниками служби було здійснено 8 виїздів на гасіння пожеж. На щастя обійшлося без загиблих та травмованих.
        В. Ситюк – начальник управління Держпродспоживслужби у Броварському районі зазначив, що на минулому тижні надзвичайних ситуацій не було, групових отруєнь у районі не виявлено. Управління працює в штатному режимі. Додав, що наразі всі школи Броварського району в нормальному тепловому режимі. Захворюваність на ОРВІ становить: днз - 11%; зоз - 9%.
        О. Строй – представник Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень повідомила, що за минулий тиждень не було зафіксовано спалахів небезпечних кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь. Зареєстровано лише спорадичні випадки гострих кишкових інфекцій у дітей, це :
- 4 ГГЕК;
- 1 вірусний гепатит;
- 2 покуси тваринами.
- 2 скарлатина;
- 3 вітряна віспа.
        У всіх вогнищах, при необхідності, фахівцями лабораторного відділу проводяться епідеміологічні розслідування та комплекс протиепідемічних заходів, направлених на профілактику інфекційних захворювань та запобігання поширенню, локалізацію і ліквідацію інфекційних хвороб в районі.