06 червня - День журналіста України

опубліковано 6 черв. 2018 р., 05:10 Інформаційно-довідковий центр
   06 червня 2018 року працівники засобів масової інформації святкують професійне свято - День журналіста.

В малій залі Броварської районної державної адміністрації відбулося привітання журналістів. участь в якому взяли: голова Броварської районної ради С.М. Гришко, заступник голови адміністарції Ю.С. Плакся, заступни голови районної ради А.В. Гоголіна, керівник апарату адміністації
К.В. Прянішнікова.

За сумлінну працю, активну участь у висвітленні соціально-економічного і культурного розвитку регіону, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята Почесною грамотою Броварської районної державної адміністрації та Броварської районної ради нагороджено:

Гоменюка М.А.                                                                                       Гузовську І.В.
                                (головний редактор газети "Богданівський вісник",                                                 (заступник директора
                                        кореспондент газети "Рожнівський вісник")                               Броварської редакції міськрайонного радіомовлення)

Кугенко О.І.                                                                                                   Небрата В.І.
                                      (завідуюча відділом соціальних питань                                                                  (заступник редактора
                                         міськрайонної газети "Нове життя")                                                           міськрайонної газети "Нове життя")

Холошвій В.Д.                                                                                                 Шапку Л.С.
                                             (автор гумористичних книжок)                                                  (редактор міськрайонної газети "Нове життя")

Привітання пройшли в дуже теплій та позитивній атмосфері.