опубліковано 7 квіт. 2020 р., 02:00 Інформаційно-довідковий центр
    «Про організацію заходів з метою мінімізації поширення коронавірусної інфекційної хвороби (COVID-19) у Броварському районі» йшла мова на нараді, яка відбулася 06 квітня 2020 року в Броварській районній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови адміністрації Юрія Плаксі та за участі сільських, селищних голів, керівників структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації та керівників установ, які забезпечують життєдіяльність Броварського району
   Юрій Плакся акцентував увагу на необхідності організації заходів з метою мінімізації поширення коронавірусної інфекційної хвороби (COVID-19) у Броварському районі, зокрема на підготовці до створення блокпостів для обмеження пересування громадян між населеними пунктами Броварського району та постіному  моніторингу суб'єктів підприємницької діяльності в умовах карантину.
   Також на нараді обговорювалося питання про санітарну обробку доріг комунальної форми власності, яку було проведено 4-5 квітня 2020 року в населених пунктах Броварського району.
    Враховуючи обговорення, учасники наради прийняли відповідне рішення. А саме, головному лікарю КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня БРР та БМР Київської області» Валентину Багнюку,  директору КНП Броварської районної ради "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Ірині Дементьєвій та директору Броварського районного відділу лабораторних досліджень  Вірі Товстоног  завчасно повідомляти райдержадміністрацію про потребу засобів індивідуального захисту для роботи в період карантину.
    Начальнику управління Держпродспоживслужби в Броварському районі Володимиру Ситюку - проводити роз'яснювальну роботу серед населення Броварського району щодо уникнення зараження інфекційним захворюванням COVID-19.