06 лютого 2020 року в малій залі Броварської райдержадміністрації відбулося засідання наради з питань пожежної та техногенної безпеки в освітніх закладах Броварського району

опубліковано 6 лют. 2020 р., 06:27 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 6 лют. 2020 р., 06:29 ]
   06 лютого 2020 року в малій залі Броварської райдержадміністрації, за головуванням виконуючого обов’язки голови Броварської райдержадміністрації –
Ю. Плаксівідбулося засідання наради з питань пожежної та техногенної безпеки в освітніх закладах Броварського району.
   В нараді взяли участь: начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту – Л. Чайка, начальник господарського відділу відділу освіти культури, молоді та спорту - А. Зарічняк, провідний спеціаліст з питань цивільного захисту Броварської райдержадміністрації – М. Сікач, представники Броварського РУ ГУ ДСНС України у Київській області, сільські та селищні голови Броварського району, директори загальноосвітніх закладів Броварського району.

На засіданні розглянули питання про дотримання законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки в закладах освіти Броварського району.
   По даному питанню було надано доручення відділу освіти, культури, молоді та спорту, директорам загальноосвітніх закладів, сільським, та селищним головам на предмет дотримання вимог пожежної безпеки у приміщеннях навчальних закладів Броварського району.