07 жовтня 2019 року у Броварській районній державній адміністрації відбулась розширена оперативна нарада.

опубліковано 7 жовт. 2019 р., 02:40 Інформаційно-довідковий центр

В засіданні взяли участь: перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю. Плакся, заступник голови адміністрації О.Юрченко, виконуючий обов’язки керівника апарату О. Мордач, керівники служб, які забезпечують життєдіяльність району голови сільських та селищних рад.
     Порядок денний:
     1. Про хід виконання Програми щодо вдосконалення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю на 2019-2021 роки за 9 місяців.
     Інформує: Цахло Марина Валентинівна – директор Броварського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

2. Про монетизацію пільг.
     Інформує: Яіцька Лариса Петрівна – начальник управління соціального захисту населення Броварської райдержадміністрації.

3. Про роботу відділу містобудування та архітектури Броварської райдержадміністрації.
     Інформує: Харитонюк Тетяна Миколаївна – начальник відділу містобудування та архітектури Броварської райдержадміністрації.

4. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.
     Заступник начальника Броварського ВП ГУ НП в Київській області О. Білоконний довів до відома присутніх інформацію про роботу відділу по обслуговуванню Броварського району.
     За період з 28 вересня по 05 жовтня 2019 року по Броварському району всього в ЄО зареєстровано 191 повідомлення, 16 з яких з ознаками кримінальних правопорушень, які внесені до ЄРДР та з яких 8 осіб встановлено.
     За звітний період по Броварському району було розкрито 8 злочинів, зафіксовано 16 фактів раптової смерті та 4 дорожньо-транспортні пригоди.
     Представник Броварського Міжрайонного відділу лабораторних досліджень О. Строй ознайомила присутніх з інформацією про епідемічну ситуацію у Броварському районі за період з 27.09.2019 по 03.10.2019.
     За минулий тиждень Броварським МРВЛД отримано 16 ткрмінових повідомлень про виявлення в районі небезпечних інфекційних захворювань. Всі вони опрацьовані.
     Не було зафіксовано спалахів небезпечних кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь. Реєструвались лише окремі випадки гострих кишкових інфекцій у дітей та дорослих – 6 випадків, туберкульозу – 2, вітряна віспа – 3.Зареєстровано 5 покусів мешканців району тваринами.
     У всіх вогнищах при необхідності, фахівцями лабораторного відділу проводяться епідеміологічні розслідування та комплекс протиепідемічних заходів, направлених на профілактику інфекційних захворювань та запобігання поширенню, локалізацію і ліквідацію інфекційних хвороб в районі.
     Начальник Броварського районного управління ГУ Дерржпродспожив служби в Київській області В. Ситюк повідомив, що на минулому тижні проведено моніторинг місць стихійної торгівлі по населених пунктах придесення. Порушень не виявлено. Також на найближчий час заплановано об’їзд населених пунктів Світильнянської, Кулажинської, Русанівської, Требухівської та Красилівської сільських рад. Додав, що проводиться щеплення домашніх тварин проти сказу.