09.12.2019 відбулася робоча нарада у голови Броварської райдержадміністрацї

опубліковано 9 груд. 2019 р., 03:02 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 9 груд. 2019 р., 03:02 ]
    В засіданні робочої наради взяли участь: перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю. Плакся, заступник голови Броварської районної державної адміністрації О. Юрченковиконуючий обов’язки керівника апарату О. Мордач,  керівники відділів, управлінь, служб Броварської райдержадміністрації, та представники служб, що забезпечують життєдіяльність  Броварського району.

А. Лічагін – представник Броварського управління ДСНС повідомив про те, що служба працює в штатному режимі.
        Ситуація у Броварському районі стабільна. За минулий тиждень працівниками служби було здійснено 7 виїздів, 5 з яких це виїзди на гасіння пожеж.
04.12.2019 в с. Зазим'є (залив Кичма) - підозра на утопленика. Після пошукових робіт працівниками служби, тіла не виявлено.
08.12.2019 по вул. Центральна в с. Пухівка виникло загорання ПЖБ, в наслідок якого був 1 постраждалий (отруєння чадним газом).
        В. Ситюк – начальник управління Держпродспоживслужби у Броварському районі зазначив, що на минулому тижні надзвичайних ситуацій не було, групових отруєнь у районі не виявлено. Управління працює в штатному режимі. Додав, що наразі всі школи Броварського району в нормальному тепловому режимі. Захворюваність на ОРВІ становить 10%.
        В. Товстоног – начальник Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень повідомила, що за минулий тиждень не було зафіксовано спалахів небезпечних кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь. Зареєстровано лише окремі випадки:
- 9 гострих кишкових інфекцій у дітей та дорослих;
- 2 вірусний гепатит;
- 1 туберкульоз;
- 12 вітряна віспа;
- 2 скарлатина;
- 4 покуси тваринами.
        У всіх вогнищах, при необхідності, фахівцями лабораторного відділу проводяться епідеміологічні розслідування та комплекс протиепідемічних заходів, направлених на профілактику інфекційних захворювань та запобігання поширенню, локалізацію і ліквідацію інфекційних хвороб в районі.
        За результатами лабораторних досліджень у приміщеннях класних кімнат Плосківського НВО та групових осередках ДНЗ з 40 вимірів виявлено занижену штучну освітленість у 24 точках: це 1,2, 3-А, 4 класи, кабінети математики, англійської мови, зарубіжної літератури та інформатики.

Керівники управлінь та служб Броварської райдержадміністрації проінформували про свою роботу за минулий тиждень.