100-річчя запровадження Державної служби в Броварському районі

опубліковано 25 черв. 2018 р., 03:27 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 25 черв. 2018 р., 06:03 ]
  25 червня 2018 року державні службовці Броварщини святкували професійне свято.
   В урочистому заході взяли участь керівництво району, керівництво району попередніх років, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, керівники служб, які забезпечують життєдіяльність району, Почесні жителі району, депутати обласного, районного та місцевого рівнів, сільські, селищні голови, представники об'єднаних територіальних громад, представники засобів масової інформації.

Зі святом присутніх вітали: голова Броварської районнії державної адміністрації М.Ф. Клименко,  виконуюча обов'язки голови Броварської районної ради А.В. Гоголіна, голова Броварської районної державної адміністрації в 1994-1997 роках Слободянюк Л.В., керівник апарату Броварської районної державної адміністрації в 2009-2010 роках О.Г. Малишевська, Герої соціальної праці Волоха П.Ф. та Чернишенко В.І., голова Великодимерської селищної ради об'єднаної територіальної громади А.Б. Бочкарьов та інші.

За зразкове виконання службових обов’язків, професіоналізм та з нагоди відзначення 100-річчя запровадження державної служби Грамотами Броварської районної державної адміністрації та Подяками Броварської районної ради з врученням цінних подарунків нагороджено кращих державних службовців району.

Знаками пошани Броварської районної ради ІІІ ступеня нагороджено голову Броварської районної державної ради М.Ф. Клименка та заступника Броварської райдержадміністарції Ю.С. Плаксю, Знаком пошани Броварської районної ради І ступеня нагороджено керівника апарату К.В. Прянішнікову.

Окрім урочистостей відбувся і святковий концерт завдяки ведучим КЗ БРР "Броварський районний будинок культури" Н. Моньці та В. Великороду, дуету баяністів Анатолія та Георгія Багдасарів, дуету Марини Губської та Любові Калашник, Ірини Хитрої, викладачів КЗ БРР "Школа естетичного виховання (ДШМ)" народний фольклорний гурт Зазимського с/к "Живемо", Тетяни Морозової.