100 років на службі народу України

опубліковано 18 вер. 2020 р., 04:31 Інформаційно-довідковий центр

18 вересня 2020 року управління Північного Київського територіального об’єднання Національної гвардії України відзначає свято – 100 ювілейну річницю від Дня заснування частини.
    Воїни-правоохоронці Північного Київського територіального об’єднання Національної гвардії України, на підґрунті славетних юойових традицій попередніх поколінь, з високою відповідальністю виконують складні та важливі державні завдання з конвоювання, екстрадиції, та охорони підсудних, підтримання громадського порядку, забезпечення спокою і безпеки громадян. З 2014 року щоденно виконують службово-бойові завдання в районах проведення АТО, ООС.
    Військовослужбовці з честю та гідністю виконують свій військовий обов’язок, щодо захисту незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, демонструючи при цьому мужність, витримку, самовідданість українському народові та високий професіоналізм.
     Голова Броварської районної державної адміністрації Микола Клименко привітав командування та особовий склад військової частини, висловивши їм глибоку шану і повагу за здобутий величезний досвід, що дає змогу гідно виконувати поставлені завдання, завдяки чому мирні люди мають можливість спокійно жити і працювати.
     Микола Федорович подякував родинам захисників – за мужність, терпіння, підтримку та вміння чекати в ці нелегкі часи.Та вручив ветеранам Північного Київського територіального об’єднання Національної гвардії України Почесні грамоти Броварської районної державної адміністрації.