10 лютого 2020 року у малій залі Броварської районної державної адміністрації відбулася робоча нарада з керівниками служб, відділів та управлінь, які забезпечують життєдіяльність Броварського району

опубліковано 10 лют. 2020 р., 04:26 Інформаційно-довідковий центр
   В засіданні робочої наради взяли участь: виконуючий обов'язки голови адміністрації Ю. Плакся, виконуючий обов'язки керівника апарату адміністрації О.Мордач керівники відділів, управлінь, служб Броварської райдержадміністрації, та представники служб, що забезпечують життєдіяльність  Броварського району.

О. Білоконний – представник Броварськогоо відділу поліції ГУ НПУ у Київській області ознайомив присутніх з подіями, що відбувались у Броварському районі на минулому тижні. А саме: зареєстровано 170 повідомлень, з них з ознаками кримінальних правопорушень – 18. Розкрито 9 злочинів, а саме 2 – інші т/у; 3 – крадіжки майна громадян; 2 ДТП, з травмованими; 1 – знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів т/з; 1 – підробка документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів. Складено 39 адміністративних протоколів.
   А. Лічагін – представник Броварського РУ ГУ ДСНС України в Київській області довів до відома присутнім що ситуація у Броварському районі стабільна. За минулий тиждень працівниками служби було здійснено 7 виїздів, 4 з яких - на пожежі у приватному секторі, 1 - загорання трав'яного настилу, 1- загорання котельні,  1 - загорання сміття в будівлі, що не експлуатується.
   Усі пожежі ліквідовано вчасно без постраждалих та загиблих.
  В. Ситюк – начальник Броварського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Київській області зазначив, що на  минулому тижні надзвичайних ситуацій не було, групових отруєнь у районі не виявлено. Реєструвались поодинокі випадни гастроентероколітів. Управління працює в штатному режимі. Додав, що наразі всі школи Броварського району знаходяться на карантині. Зазначив, що  захворюваність на ОРВІ серед дитячого населення зросла.
   А. Бурий  – заступник директора КНП Броварської районної ради та Броварської міської ради «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» зазначив, що клінічні відділення лікарні перезавантажені. Більшість захворювань, що зустрічається серед населення – пневмонії, ГРВІ та грип. Рентгенкабінет лікарні працює цілодобово та  за добу проводить 100 рентген-обстежень. За минулий тиждень зареєстровано 620 звернень. За добу зареєстровано 100 самозвернень осіб з підвищеною температурою.
  В. Сич – представник Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень повідомив, що за минулий тиждень не було зафіксовано спалахів небезпечних кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь. Реєструвались лише окремі випадки:
- 7 гострих кишкових інфекцій у дітей та дорослих;
- 1 туберкульоз;
- 1 вірусний гепатит В;
- 1 інфекційний мононуклеоз;
     Зареєстровано 1 покус мешканця району твариною.
     У всіх вогнищах, при необхідності, фахівцями лабораторного відділу проводяться епідеміологічні розслідування та комплекс протиепідемічних заходів, направлених на профілактику інфекційних захворювань та запобігання поширенню, локалізацію і ліквідацію інфекційних хвороб в районі.
     Щодо епідемічної ситуації із захворюваності га грип та ГРВІ, повідомив, що ситуація залишається напруженою. За минулий тиждень захворіли 868 осіб, в тому числі дітей до 17 років - 574. Госпіталізовано 22 особи, із них дітей до 17 років - 16 хворих.
     У зв'язку з з високою захворюваністю на грип та ГРВІ в районі, з метою запобігання поширення даних інфекцій, збереження здоров'я дітей, рекомендовано продовжити карантинні заходи у навчальних закладах району до 14.02.2020.
     Керівники управлінь та служб Броварської райдержадміністрації проінформували присутніх про свою роботу за минулий тиждень.