11.12.2019 відбулася робоча поїздка голови Київської обласної державної адміністрації Олексія Чернишова до Броварського району.

опубліковано 11 груд. 2019 р., 07:27 Інформаційно-довідковий центр

Зустріч розпочалась з візиту голови Київської обласної державної адміністрації  Олексія Чернишова до ТОВ «Укрхімпласт», що знаходиться в с. Зазим’є Броварського району. Олексій Чернишов ознайомився з виробничими потужностями даного підприємства, яке займається виробництвом різних видів виробів з пластмаси. Головою КОДА відмічено якісну роботу підприємства та його участь у соціально-економічному розвитку Зазимської громади.
   Також очільник КОДА завітав до ТОВ «Асканія-Флора», що розташоване в селищі Калинівка та займається вирощуванням квіткової продукції у закритому грунті з використанням комп’ютеризованої системи клімат-контролю.
   В ході візиту голова облдержадміністрації ознайомився з основними напрямками роботи ТОВ «Зброяр», що розташоване в с. Квітневе, та займається виготовленням спортивної та військової зброї з використанням новітнього обладнання та технологій. О. Чернишов підкреслив важливу роль ТОВ "Зброяр" в оновленні та заміщенні зброї радянського виробництва у Збройних Силах України на сучасну, вітчизняного виробництва.
   Після відвідування підприємств Броварського району, у Будинку культури смт Калинівка відбулася зустріч голови Київської обласної державної адміністрації Олексія Чернишова з громадою Броварського району.

На зустрічі були присутні: голова Броварської районної державної адміністрації М. Клименко, голова Броварської районної ради С. Гришко, Народний Депутат України М. Галушко, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ, що забезпечують життєдіяльність району, дапутати всіх рівнів, голови сільських, селищних рад, голови ОТГ, представники засобів масової інформації та актив Броварського району.

Під час зустрічі Олексій Чернишов зазначив, що основним напрямком стратегії розвитку Київської області на 2020 рік є розвиток соціальної сфери, а саме створення нових шкіл, дитячих садочків, лікарень тощо. Також в майбутньому буде зроблено акцент на розвиток технологічних галузей, створення індустріальних та іноваційних парків. Зауважив, що Броварський район є одним із стратегічно-цікавих районів Київської області для створення та розміщення індустріальних парків.
   Також голова КОДА акцентував увагу на прискоренні темпу утворення об'єднаних територіальних громад. Додав, що на сьогодні Київською обласною державною адміністрацією погоджено створення 7-ми нових ОТГ.
   В ході відкритого діалогу представники громади мали можливість звернутися до керівництва області з нагальними питаннями та з проханням посприяти у їх якнайшвидшому вирішенні.
   Прозвучали такі питання:
- щодо вирубки дерев вздовж автомобільних доріг обласного значення та компенсаційного озеленення;
- щодо необхідності проведення ремонтних робіт на аварійній ділянці дороги від с. Кулажинці до с. Світильня;
- щодо проведення реконструкції очисних споруд, які знаходяться на території Красилівської сільської ради;
- щодо діяльності сміттєпереробних підприємств;
- щодо розвитку спорту в населених пунктах Броварськогог району;
- щодо виділення земельних ділянок військовослужбовцям в с. Світильня.

По всіх питаннях головою Київської обласної державної адміністрації були надані доручення керівникам обласних та районних служб.