11 лютого 2020 року у великій залі Броварської районної державної адміністрації, під головуванням голови Броварської районної ради Сергія Гришка, відбулося засідання 68 позачергової сесії районної ради VІІ скликання

опубліковано 11 лют. 2020 р., 04:01 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 11 лют. 2020 р., 04:03 ]

В роботі сесії взяли участь: заступник голови районної ради А. Гоголіна, виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації Ю.Плакся, депутати Броварської районної ради, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, голови сільських та селищних рад.

На сесії розглядалися такі питання:
   1. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 19 грудня 2019 року № 879-66 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2020 рік» та додатків до нього.
   2. Про затвердження районної Програми забезпечення безкоштовними інсулінами інсулінозалежних хворих на 2020 рік.
   3. Про затвердження районної Програми профілактики та лікування стоматологічних захворювань у дітей та окремих категорій дорослого населення Броварського району на 2020-2021 роки.
   4. Про затвердження Програми розвитку та функціонування системи освіти Броварського району на 2020 рік.
   5. Про затвердження Програми «Фінансова підтримка для покращення надання вторинної медичної допомоги населенню Броварського району та відновлення матеріально-технічної бази комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради Київської області та Броварської міської ради Київської області на 2020 рік».
   6. Про передачу Броварській районній раді майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл та селищ Броварського району, закріпленого на праві господарського відання за комунальним підприємством «Броварське районне виробниче управління житлово-комунального господарства» Броварської районної ради.
   7. Про передачу комунальному закладу «Центр муніципального управління та розвитку місцевого самоврядування» Броварської районної ради Київської області майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл та селищ Броварського району.
   8. Про звільнення виконуючого обов’язки директора комунального підприємства» Броварське районне виробниче управління житлово-комунального господарства» Броварської районної ради.
   9. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 16 травня 2019 року № 792-57 позач.-VII «Про припинення діяльності комунального підприємства «Броварське районне виробниче управління житлово-комунального господарства» Броварської районної ради шляхом його ліквідації».
   10. Про набуття Броварською районною радою права власності на ліфт пасажирський ЛП -0463 БМЭ.
   11. Про затвердження структури комунального закладу «Центр муніципального управління та розвитку місцевого самоврядування» Броварської районної ради Київської області.
   12. Про встановлення пільгової орендної плати для Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ).
   13. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж міста Києва.
   14. Різне.