13.01.2020 у малій залі Броварської районної державної адміністрації відбулася робоча нарада з керівниками служб, відділів та управлінь, які забезпечують життєдіяльність Броварського району

опубліковано 13 січ. 2020 р., 03:07 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 13 січ. 2020 р., 03:14 ]
  В засіданні робочої наради взяли участь: голова адміністрації М. Клименко, керівники відділів, управлінь, служб Броварської райдержадміністрації, та представники служб, що забезпечують життєдіяльність  Броварського району.

В. Половко – представник Броварського РУ ГУ ДСНС України в Київській області довів до відома присутнім що ситуація у Броварському районі стабільна. За минулий тиждень працівниками служби було здійснено 3 виїзди. За період проведення різдвяних свят у Броварському районі надзвичайних ситуацій не виникало.
О. Вакарчук – представник Броварського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Київській області зазначила, що на минулому тижні надзвичайних ситуацій буловиявлен групових отруєнь у районі не виявлено. Управління працює в штатному режимі. Додала, що наразі всі школи Броварського району в нормальному тепловому режимі. Захворюваність на ОРВІ серед населення нижча на 70,2 % ніж за попередній період.
В. Багнюк – директор КНП Броварської районної ради та Броварської міської ради «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» зазначив, що клінічні відділення лікарні завантажені на 100%. Більшість захворювань, що зустрічається серед населення – пульмонологічні та серцево-судинні. Також значну кількість дитячого населення госпіталізовано з діагнозом пневмонія.
О. Строй – представник Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень повідомила, що за минулий тиждень було зафіксовано 18 термінових повідомлень про виявлення в районі небезпечних інфекційних захворювань або підозри на них. Всі вони опрацьовані.
   Зареєстровано лише окремі випадки:
- 7випадків гострих кишкових інфекцій у дітей та дорослих;
- 1 вірусний гепатит;
- 3 скарлатина;
- 3 вітряна віспа.
     Зареєстровано 3 покуси мешканців району відомими тваринами.
     У всіх вогнищах, при необхідності, фахівцями лабораторного відділу проводяться епідеміологічні розслідування та комплекс протиепідемічних заходів, направлених на профілактику інфекційних захворювань та запобігання поширенню, локалізацію і ліквідацію інфекційних хвороб в районі.
О. Пилипенко - представник Броварського військового ОМВК повідомив присутніх про загальну ситуацію призову у Броварському районі. Зокрема звернув увагу на те, що з 13.01.2020 по 31.03.2020 розпочинається приписна кампанія, оновним напрямком якої є оповіщення та забезпечення явки на комісійний огляд  юнаків 2003 року народження. План приписної кампанії становить - 347 осіб.
   Керівники управлінь та служб Броварської райдержадміністрації проінформували присутніх про свою роботу за минулий тиждень.