опубліковано 13 квіт. 2020 р., 06:47 Інформаційно-довідковий центр
    «Про організацію заходів з метою мінімізації поширення коронавірусної інфекційної хвороби (COVID-19) у Броварському районі» йшла мова на нараді, яка відбулася 13 квітня 2020 року в Броварській районній державній адміністрації під головуванням голови адміністрації Миколи Клименка та за участі сільських, селищних голів, керівників структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації та керівників установ, які забезпечують життєдіяльність Броварського району
    Голова адміністрації акцентував увагу на необхідності організації заходів з метою мінімізації поширення коронавірусної інфекційної хвороби (COVID-19) у Броварському районі, зокрема на підготовці до створення блокпостів для обмеження пересування громадян між населеними пунктами Броварського району та постіному моніторингу суб'єктів підприємницької діяльності в умовах карантину.
    Також на нараді обговорювалося питання:
- про санітарну обробку доріг комунальної форми власності в населених пунктах Броварського району;
- щодо своєчасного виявлення осіб, хворих на коронавірусну інфекційну хворобу COVID-19 серед населення Броварського району;
- щодо контролю виконання обмежень в умовах карантинних заходів на території сільських, селищних рад в частині проведення богослужінь під час Великодніх свят.
-  про доведення вимог законодавства по дотриманню карантинних заходів в частині проведення богослужінь до мешканців Броварського району під час Великодніх свят.
    Враховуючи обговорення, учасники наради прийняли відповідне рішення. А саме:
1. Головному лікарю КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня БРР та БМР Київської області» Валентину Багнюку, директору КНП Броварської районної ради "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Ірині Дементьєвій та директору Броварського районного відділу лабораторних досліджень Вірі Товстоног завчасно повідомляти райдержадміністрацію про потребу засобів індивідуального захисту для роботи в період карантину.
2.  Броварському відділу поліції ГУ НП України в Київській області активізувати роботу щодо контролю виконання обмежень в умовах карантинних заходів на території сільських, селищних рад в частині проведення богослужінь під час Великодніх свят,  а також для запобігання розповсюдження інфекційної хвороби, постійно проводити моніторинг серед осіб соціально-невідповідальної категорії населення.
3.  Сільським головам та головам ОТГ тримати під контролем діяльність торговельно-розважальних закладів, закладів громадського харчування та релігійних організацій різних конфесій, та спільно з депутатським корпусом періодично проводити їх перевірку на дотримання карантинних заходів.
4.   Начальнику управління Держпродспоживслужби в Броварському районі Володимиру Ситюку - продовжувати  роз'яснювальну роботу серед населення Броварського району щодо уникнення зараження інфекційним захворюванням COVID-19.