14 травня 2020 року відбулося позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС

опубліковано 14 трав. 2020 р., 03:43 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 14 трав. 2020 р., 03:46 ]
    На засіданні розглянули зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2» та питання щодо дотримання карантинних заходів на території Великодимерської об’єднаної територіальної громади та Требухівської сільської ради.
    За результатами обговорення прийнято рішення щодо проведення перевірки торгових закладів, що знаходяться на території Великодимерської селищної ради та Требухівської сільської ради, на дотримання карантинних санітарних норм, представниками Броварського відділу поліції, Броварського міжрайонного відділу лабораторії та Броварського районного управління Держпродспоживлужби спільно з представником органу місцевого самоврядування.
    Броварському відділу поліції та первинній медицині району доручено посилити контроль за дотриманням режиму самоізоляції осіб, які контактували з хворими, повернулися з країн, де зафіксовано спалах COVID-19, осіб, хворіють на COVID-19 та перебувають на домашньому лікуванні або мають симптоми інфекції.