16.12.2019 у Броварській районній державній адміністрації відбулося чергове засідання Броварської районної комісії з питань ТЕБ та НС.

опубліковано 16 груд. 2019 р., 02:24 Інформаційно-довідковий центр
   В засіданні взяли участь перший заступник голови адміністрації Ю. Плакся, завідувач сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації В.Кривенко, секретар комісії М. Сікач, начальник відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації О. Заріцька, представник Броварського РУ ГУ ДСНС України у Київській області А. Лічагін, начальник відділу агропромислового комплексу райдержадміністрації С.Шибіко, завідувач Броварського РВ лабораторних досліджень ДУ "Київське ОЛЦ МОЗ України" О. Строй, представник управління Держпродспоживслужби у Броварському районі О. Вакарчук, директор Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді М. Цахло, директор КЗ БРР "Броварський районний територіальний центр соціального обслуговування  (надання соціальних послуг)" Т. Козьменко, представник Броварського відділення ПАТ "Київоблгаз" А. Яхно, представник КНП БРР "Центр первинної медико-санітарної допомоги", директор КЗ БРР дитячого будинку "Надія" А. Довгопол.

На засіданні розглянули такі питання:
   1. Про стан пожежної та техногенної безпеки дошкільних і загальноосвітніх закладів освіти, гуртожитків, закладів охорони здоров’я, закладів соціального захисту, державних об’єктів транспортної інфраструктури тощо.
   2. Про здійснення позапланових перевірок стану дотримання (виконання) вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки об’єктів з масовим перебуванням людей у Броварському районі
   3. Про стан готовності органів управління і сил цивільного захисту Броварського району на випадок загрози та виникнення надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.
   4. Про забезпечення населених пунктів Броварського району зовнішнім протипожежним водопостачанням.
   5. Про затвердження Плану заходів по покращенню протипожежного водопостачання у Броварському районі на 2020 рік.
   6. Про визначення місць знищення вибухонебезпечних предметів на території Броварського району.
   7. Про забезпечення структурними підрозділами Броварської райдержадміністрації оперативного інформування про надзвичайні ситуації, небезпечні (резонансні) події відповідального чергового департаменту з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Київської облдержадміністрації шляхом передачі інформації через Броварську райдержадміністрацію.
   8. Різне.