16.12.2019 у малій залі Броварської районної державної адміністрації відбулася робоча нарада з керівниками служб, відділів та управлінь, які забезпечують життєдіяльність Броварського району

опубліковано 16 груд. 2019 р., 01:19 Інформаційно-довідковий центр
      В засіданні робочої наради взяли участь: перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю. Плакся, заступник голови Броварської районної державної адміністрації О. Юрченковиконуючий обов’язки керівника апарату О. Мордач,  керівники відділів, управлінь, служб Броварської райдержадміністрації, та представники служб, що забезпечують життєдіяльність  Броварського району.

О. Білоконний – представник Броварського відділу поліції проінформував присутніх про події, що відбувались минулого тижня у Броварському районі.
        До Броварського відділу поліції надійшло 177 повідомлень, із них з ознаками кримінальних правопорушень – 25. Розкрито 8 злочинів, а саме 1- самогубство; 3- крадіжки майна громадян; 1 – незаконне заволодіння Т/З (угон); 2- ДТП (з травмованими); 1 – незаконне зберігання наркотичних речовин. Складено 38 адміністративних протоколів.
        А. Лічагін – представник Броварського управління ДСНС повідомив про те, що надзвичайних ситуацій та подій у Броварському районі за період з 09.12.2019 по 16.12.2019 не було.
        Ситуація у Броварському районі стабільна. За минулий тиждень працівниками служби було здійснено 5 виїздів.
09.12.2019 в с. Пухівка (околиця) - загорання торфу на площі 0.02 га. Постраждалих, на щастя, не було.
        О. Вакарчук – представник управління Держпродспоживслужби у Броварському районі зазначила, що на минулому тижні надзвичайних ситуацій не було, групових отруєнь у районі не виявлено. Управління працює в штатному режимі. Додала, що наразі всі школи Броварського району в нормальному тепловому режимі. Захворюваність на ОРВІ становить 09 %.
        В. Товстоног – начальник Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень повідомила, що за минулий тиждень не було зафіксовано спалахів небезпечних кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь. Зареєстровано лише окремі випадки:
- 15 гострих кишкових інфекцій у дітей та дорослих;
- 2 вірусний гепатит;
- 1 туберкульоз;
- 7 вітряна віспа;
- 3 скарлатина;
- 2 покуси тваринами.
        У всіх вогнищах, при необхідності, фахівцями лабораторного відділу проводяться епідеміологічні розслідування та комплекс протиепідемічних заходів, направлених на профілактику інфекційних захворювань та запобігання поширенню, локалізацію і ліквідацію інфекційних хвороб в районі.
        За результатами лабораторних досліджень у харчоблоці Требухівської ЗОШ I-III ст. виявлено порушеня санітарних правил миття столового інвентарю та особистої гігієни. Також було виявлено занижену штучну освітленість на поверхнях дошок та на поверхнях парт в класних кімнатах,  що негативно впливає на зір учнів.

Керівники управлінь та служб Броварської райдержадміністрації проінформували про свою роботу за минулий тиждень.