Засідання 71 позачергової сесії районної ради VІІ скликання

опубліковано 14 трав. 2020 р., 04:23 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 14 трав. 2020 р., 04:37 ]
    14 травня 2020 року під головуванням голови Броварської районної ради Сергія Гришка відбулося засідання 71 позачергової сесії районної ради VІІ скликання.
    В засіданні взяли участь 28 депутатів районної ради та запрошені: голова Броварської районної державної адміністрації М. Клименко та депутатКиївської обласної ради В. Багнюк
    З урахуванням обговорення, винесених на розгляд сесії питань, по кожному з них прийняті відповідні рішення.
    Зокрема, затверджено програму фінансової підтримки комунального підприємства «Броварське районне виробниче управління об’єднання шкільних їдалень» Броварської районної ради на час карантину.
    Депутати внесли зміни до рішення сесії районної ради VII скликання від 19 грудня 2019 року № 879-66 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2020 рік» та додатків до нього.
    За результатами голосування, під час розгляду третього питання порядку денного, - "Про надання погодження ТОВ «ЛЮБОВИЧІ» на отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення пісків ділянки «Солов’їна», що знаходиться у Київської області " сесія  прийняла рішення не надавати спеціальний дозвіл на користування надрами з метою геологічного вивчення пісків ділянки «Солов’їна».
    Депутати розглянули ряд інших важливих питань для життєдіяльності району.