19.12.2019 відбулося 66 позачергове засідання сесії Броварської районної ради VІІ скликання

опубліковано 19 груд. 2019 р., 01:54 Інформаційно-довідковий центр

19 грудня - відбулося засідання 66 позачергової сесії районної ради VІІ скликання під головуванням голови районної ради С. Гришко.
    В роботі сесії взяли участь голова Броварської райдержадміністрації М. Клименко, перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю. Плаксязаступник голови Броварської райдержадміністрації О. Юрченко, депутати Броварської районної ради, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації.

На сесії розглядалися такі питання:
   1. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 18 грудня 2018 року № 686-51 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2019 рік» та додатків до нього.
   2. Про районний бюджет Броварського району на 2020 рік.
   3. Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку Броварського району на 2019 рік.
   4. Про внесення змін до Комплексної програми фінансового забезпечення функціонування Броварської районної державної адміністрації для виконання та реалізації повноважень, делегованих Броварською районною радою на 2018-2019 роки.
   5. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 лютого 2019 року № 723-54 позач.-VII «Про затвердження Програми додаткові стимули для покращення надання вторинної медичної допомоги населенню Броварського району та відновлення матеріально-технічної бази комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради Київської області та Броварської міської ради Київської області на 2019 рік».
   6. Про внесення змін до рішення Броварської районної ради Київської області від 21 лютого 2019 року № 722-54 позач.-VII «Про затвердження Програми «Підтримка служби переливання крові КНП «Броварська БКЛ» БРР БМР та розвитку донорства в Броварському районі на 2019 рік».
   7. Різне.