20 грудня 2019 року у малій залі Броварської районної державної адміністрації відбулась нарада щодо каналізаційних очисних споруд м. Бровари, розташованих на території Красилівської сільської ради, які забезпечують належне функціонування через обмежену потужність.

опубліковано 20 груд. 2019 р., 01:37 Інформаційно-довідковий центр
   В засіданні взяли участь: перший заступник голови Броварської районної державноі адміністрації Ю. Плакся, начальник відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації О. Заріцька, радник Броварського міського голови Г. Голубовський, секретар Броварської міської ради П. Бабич, представник Броварської районної ради І. Роговий, представники КП «Тепловодоенергія», небайдужі жителі с. Красилівка О. Сахацька та В. Журба, представники ЗМІ Н. Кривобок та В. Небрат.
   На порядку денному розглянули такі питання:
   - про стан навколишнього середовища у місці розташування каналізаційних очисних споруд м. Бровари та негативні наслідки;
   - про заходи, що вживаються Броварською міською радою для вирішення проблемного питання;
   - про фінансові можливості проведення реконструкції реконструкції очисних споруд департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації.