20 лютого 2020 року у малій залі Броварської районної державної адміністрації відбулося засідання Броварської районної комісії з питань ТЕБ та НС № 1

опубліковано 20 лют. 2020 р., 05:46 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 20 лют. 2020 р., 05:46 ]

В засіданні взяли участь: перший заступник голови райдержадміністрації Ю. Плакся, представник Броварського РУ ГУ ДСНС України у Київській області, представник відділу містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації О. Заріцька, провідний інспектор з питань мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами О. Чернявський, представник КНП «Броварська БКЛ БРР та БМР Київської області», начальник Броварського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Ю. Слива, представник Броварської відділення АТ «Київоблгаз», представник Броварського РВ лабораторних досліджень ДУ «Київське ОЛЦ МОЗ України», начальник Броварського РУ Держпродспоживслужби в Київській області В. Ситюк.

На порядку денному присутні розглянули такі питання:
   1. Про затвердження Плану роботи Броварської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на перше півріччя 2020 року.
   2. Про затвердження плану основних заходів Броварської райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, установ, підприємств та організацій району щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені та паводків у 2020 році.
   3. Про утримання власниками (балансоутримувачами) водопровідних мереж у справному і доступному для використання стані пожежних гідрантів.
   4. Про готовність діючих сільських пожежних команд Броварського району.
   5. Про затвердження алгоритму дій Броварської райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, установ, підприємств та організацій Броварського району в разі виявлення небезпечної (невідомої) хімічної речовини, небезпечних відходів.
   6. Про стан готовності захисних споруд до їх використання за призначенням.
   У різному розглянуто питання про створення оперативного штабу щодо недопущення занесення і поширення на території Броварського району випадків захворювань, спричинених новим коронавірусом виявленим у м. Ухань (Китай) та питання по стан дотримання вимог пожежної безпеки на об’єктах з масовим перебуванням людей.