21 листопада 2019 року відбулося пленарне засідання 65 позачергової сесії Броварської районної ради VІІ скликання.

опубліковано 21 лист. 2019 р., 02:03 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 21 лист. 2019 р., 02:04 ]
   21 листопада 2019 року в приміщенні за адресою: вул. Гагаріна, 15 (ІV поверх, Сесійний зал) відбулось пленарне засідання 65 позачергової сесії районної ради VІІ скликання.

В засіданні взяли участь: голова Броварської районної ради С. Гришко, голова Броварської районної державної адміністрації М. Клименко, заступник голови Броварської районної ради А. Гоголіна та депутати районної ради.

На засіданні розглянули такі питання:

1. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 18 грудня 2018 року № 686-51 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2019 рік» та додатків до нього.

2. Про призначення директора Комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури».

3. Звіт директора комунального підприємства «Броварське районне виробниче управління житлово-комунального господарства» Броварської районної ради.

4. Про звільнення та призначення виконуючого обов’язки директора комунального підприємства «Броварське районне виробниче управління житлово-комунального господарства» Броварської районної ради.

5. Про погодження об’єкту, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл та селищ Броварського району, для передачі в оренду.

6. Про надання погодження на отримання спеціального дозволу ТОВ «ДЕСНА С КОНТРАКТ» на користування надрами з метою видобування торфу та піску Північної та Південної частини родовища Мехедове, розташованого у Броварському районі Київської області.

7. Різне.