21 лютого 2020 року у малій залі Броварської райдержадміністрації відбулася нарада щодо проблемних питань електропостачання населених пунктів Броварського району

опубліковано 23 лют. 2020 р., 21:41 Інформаційно-довідковий центр
     На виконання п. 4.1 доручень протоколу № 3 розширеної оперативної наради голови Броварської районної державної адміністрації, 21.02.2020 у малій залі адміністрації відбулася нарада, на яку були запрошені:  голова Броварської районної ради С. Гришко, представники ПрАТ "Київобленерго", сільські голови та селищні голови ОТГ.

На порядку денному розглянули такі питання:

1. Інформація сільських, селищних голів про стан електрозабезпечення населених пунктів та якість наданих послуг електропостачання;

2. Інформація Броварського районного підрозділу ПрАТ «Київобленерго» про шляхи вирішення проблемних питань в межах його повноважень.