опубліковано 21 січ. 2020 р., 05:12 Інформаційно-довідковий центр
    21 січня 2020 року в актовій залі Броварського районного управління відбулося засідання круглого столу з питань вдосконалення цивільного захисту на місцевому рівні.     В засіданні взяли участь: голова Зазимської ОТГ Віталій Крупенко, голова Калинівської селищної ради Вадим Булкот, заступник голови Великодимерської селищної ради Микола Губський, начальник Броварського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області Микола Семиног, начальник відділу цивільного захисту Броварського районного управління Андрій Лічагін, провідний спеціаліст з питань цивільного захисту Броварської районної державної адміністрації Марина Сікач, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної та правоохоронної діяльності Великодимерської селищної ради Андрій Тугай, представники сільських рад Броварського району, начальник відділу з питань цивільного захисту населення, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та військового обліку громадян Калитянської селищної ради Лілія Бабич.
   На порядку денному розглянули наступні питання:
1.Доведення основних принципів та етапів Стратегії реформування системи ДСНС в умовах децентралізації та реформування місцевого самоврядування. 2.Розроблення та затвердження «Цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2020-2024 роки» та видатки на забезпечення вищевказаної програми. Доведення шляхів залучення альтернативних джерел фінансування заходів цивільного захисту, в тому числі рахунок міжбюджетних трансфертів.
3.Представлення і обговорення пропозицій щодо удосконалення цивільного (протипожежного) захисту в межах об’єднаних територіальних громад на прикладі Великодимерської селищної ради.
4. Створення підрозділу місцевої пожежної охорони в смт. Калинівка.
5. Забезпечення пожежної безпеки району.
6. Різне.
    По результатам засідання вирішили інформацію виступаючих прийняти до відома та використання в роботі.