21 травня - День вишиванки

опубліковано 21 трав. 2020 р., 03:24 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 21 трав. 2020 р., 05:41 ]

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому.
    Вишиванка — наша національна святиня. В її орнаменті можна побачити символи історії нашої країни та історії свого роду. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід та бережуть, як безцінну реліквію. Вишиванку українці одягали з давніх-давен, адже свято вірили, що вона захищає від усього злого та є найціннішим оберегом для людини.
    У цей особливий день в кожному куточку нашої Батьківщини - українці об’єднанні! Нас поєднує велике почуття поваги і любові до українських національних традицій, до рідного краю та один до одного!
    Проте цього року через пандемію та карантинні обмеження ми не маємо змоги організовувати публічні зустрічі для відзначення цього прекрасного свята для своєї громади.
    Однак колектив Броварської районної державної адміністрації взяв участь у фотосесії, щоб відобразити національну приналежність, неповторну ідентичність та самобутність українського народу.