22 січня - День Соборності України

опубліковано 22 січ. 2018 р., 05:21 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 22 січ. 2018 р., 05:39 ]
   22 січня в Броварському районі відзначено День Соборності України. Міськрайонний захід пройшов в парку Т.Г. Шевченка м. Бровари, в якому взяли участь заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся, голова Броварської районної ради С.М. Гришко, секретар виконкому Броварської міської ради П.І. Бабич, керівник апарату адміністрації К.В. Прянішнікова, заступники міського голови, голова громадської ради "АТО-М" В.П. Білик, депутати районного та обласного рівнів, представники засобів масової інформації.

В храмі Святителя Тарасія Константинопольського відбувся молебень за тих, хто поліг за свободу та єдність України, за тих, хто бореться сьогодні.

До пам'ятника Кобзаря покладено квіти.

В Броварській районній бібліотеці відбувся захід, присвячений 99-річчю Соборності України. В заході взяли участь заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся, голова Броварської районної ради С.М. Гришко, керівник апарату керівник апарату адміністрації К.В. Прянішнікова, представники адміністрації, голова громадської ради "АТО-М" В.П. Білик, депутат районної ради В.Є. Шульга, учасники боротьби за незалежніть різних періодів.

З вітальним словом звернулися заступник голови адміністрації Ю.С. Плакся

Голова районної ради С.М. Гришко

Викладач КЗ БРР "Школи естетичного виховання "Дитяча школа мистецтва" С. Бахмєтова

Бібліотекар Требухівської книгозбірні Н. Кольцова

Учениця КЗ БРР "Школи естетичного виховання "Дитяча школа мистецтва" С. Жукова

Також урочисті заходи пройшли по населених пунктах району.
   с. Пухівка

с. Гоголів