22 січня 2020 року у Броварському районі відзначили День Соборності України.

опубліковано 22 січ. 2020 р., 07:06 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 24 січ. 2020 р., 01:07 ]
 Україно, соборна державо,Сонценосна колиско моя.
Ще не вмерла й не вмре твоя слава,
Завойована в чесних боях.
Твій Богдан й вінценосна Софія
Повернулись до тебе з віків,
Ще не вмерла й не вмре твоя мрія,
Як не вмер солов'їний твій спів.
Україно, Шевченка надіє,
Мій святий, несплюндрований гімн,
Я в мовчанні твоєму німію
Й воскресаю у слові твоїм.
І Дніпро, і Дністер пливуть в море,
Бо єднає їх кревна земля,
Україно, державо соборна,
Сонценосна колиско моя!

Районний тематичний захід відбувся біля пам'ятника Т. Шевченка  в с. Княжичі, під гаслом Україна - єдина!"
   В урочистостях взяли участь: голова Броварської районної державної адміністрації М. Клименко, представники Броварської районної ради, виконуючий обов'язки керівника апарату адміністрації О. Попова, Княжицький сільський голова В. Петренко, сільські та селищні голови, депутати районної та місцевих рад, учнівська молодь, проедставники релігійних конфесій.

В своєму виступі голова райдержадміністрації Микола Клименко наголосив, що Соборність України означає згуртованість усіх громадян, незалежно від їхньої національності та регіону проживання. Незалежність і соборність - запорука успішного розвитку української державності для недопущення повторення  злочинів тоталітарних режимів проти людства.

Княжицький сільський голова Віктор Петренко зазначив, що сьогодні Україна продовжує боротьбу за незалежність і соборність, тому соборність залишається на порядку денному національних завдань.

Наймолодші українці також доносили свою любов до України патріотичним віршем та запальним танцем.

Святкового настрою учасникам заходу також додали виступи вихованців Трьохсвятительської семінарії УГКЦ та вокального народного ансамблю "Княжичанка".

За участю школярів було  відтворено живий ланцюг єдності та проведено флеш-моб "Зробімо крок назустріч один одному!".

Учасники заходу поклали квіти до підніжжя пам'ятника українського митця.

І буде мир над Україною! Гуртуймося! Слава Україні!