24 лютого 2020 року у малій залі Броварської районної державної адміністрації відбулася робоча нарада з керівниками служб, відділів та управлінь, які забезпечують життєдіяльність Броварського району

опубліковано 24 лют. 2020 р., 06:45 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 24 лют. 2020 р., 06:45 ]
    В засіданні робочої наради взяли участь: перший заступник голови адміністрації Ю. Плакся, виконуючий обов'язки керівника апарату адміністрації О.Мордач керівники відділів, управлінь, служб Броварської райдержадміністрації, та представники служб, що забезпечують життєдіяльність  Броварського району.

А. Лічагін – представник Броварського РУ ГУ ДСНС України в Київській області довів до відома присутнім що ситуація у Броварському районі стабільна. За минулий тиждень працівниками служби було здійснено 9 виїздів, 1 з яких виявився хибним, а решта на  загорання трав'яного настилу.
   Усі пожежі ліквідовано вчасно без постраждалих та загиблих.
  В. Ситюк – начальник Броварського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Київській області зазначив, що на  минулому тижні надзвичайних ситуацій не було, групових отруєнь у районі не виявлено. Реєструвались поодинокі випадни гастроентероколітів. Управління працює в штатному режимі. Додав, що наразі всі школи Броварського району відновили навчальний процес. Зазначив, що  захворюваність на ОРВІ серед дитячого населення знизилась.
   В. Багнюк  –  директор КНП Броварської районної ради та Броварської міської ради «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» зазначив, що клінічні відділення лікарні перезавантажені. Більшість захворювань, що зустрічається серед населення – пневмонії, ГРВІ та грип.
 В. Товстоног – начальник Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень повідомили, що за минулий тиждень не було зафіксовано спалахів небезпечних кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь. Реєструвались лише окремі випадки:
- 5 гострих кишкових інфекцій у дітей та дорослих;
- 2 вітряна віспа;
     Зареєстровано 4 покуси мешканців району тваринами.
     У всіх вогнищах, при необхідності, фахівцями лабораторного відділу проводяться епідеміологічні розслідування та комплекс протиепідемічних заходів, направлених на профілактику інфекційних захворювань та запобігання поширенню, локалізацію і ліквідацію інфекційних хвороб в районі.
     Щодо епідемічної ситуації із захворюваності га грип та ГРВІ, повідомила, що захворюваність у порівнянні з попереднім тижнем знизилась  на 6,8%
     Керівники управлінь та служб Броварської райдержадміністрації проінформували присутніх про свою роботу за минулий тиждень.