24 жовтня 2019 року відбулось пленарне засідання 63 позачергової сесії районної ради VІІ скликання.

опубліковано 24 жовт. 2019 р., 04:26 Інформаційно-довідковий центр

24 жовтня 2019 року в приміщенні за адресою: вул. Гагаріна, 15 (ІV поверх, Сесійний зал) відбулось пленарне засідання 63 позачергової сесії районної ради VІІ скликання.
    В засіданні взяли участь: голова Броварської районної ради С. Гришко, голова Броварської районної державної адміністрації М. Клименко, заступник голови адміністрації О. Юрченко та депутати районної ради.
    На засіданні розглянули такі питання:

1. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 18 грудня 2018 року № 686-51 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2019 рік» та додатків до нього.

2. Про внесення змін до Плану фінансового забезпечення на 2019 районної Програми відшкодування в Броварському районі витрат, пов’язаних з відпуском лікарських засобів окремим категоріям громадян при амбулаторному лікуванні на2018-2020 роки.

3. Про внесення змін до Програми розвитку галузі культури Броварського району на2017-2020 роки.

4. Про затвердження Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа в Броварському районі на 2019-2021 роки.

5. Про затвердження складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури».

6. Про звільнення директора комунального закладу «Центр муніципального управління та розвитку місцевого самоврядування» Броварської районної ради Київської області.

7. Про призначення директора комунального закладу «Центр муніципального управління та розвитку місцевого самоврядування» Броварської районної ради Київської області.

8. Про внесення змін до рішення Броварської районної ради від 08 серпня 2019 року № 823-61 позач.-VII «Про передачу Броварській районній раді майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл та селищ Броварського району закріпленого на праві господарського відання за комунальним підприємством «Броварське районне виробниче управління житлово-комунального господарства» Броварської районної ради.

9. Про внесення змін до рішення Броварської районної ради від 08 серпня 2019 року № 824-61 позач.-VII «Про передачу майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл та селищ Броварського району.

10. Різне.