опубліковано 28 січ. 2019 р., 03:41 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 28 січ. 2019 р., 03:59 ]
   Згідно доручення Секретаріату Кабінету Міністрів України 25 січня 2019 року в приміщенні Броварської районної державної адміністрації відбулася семінар-нарада під головуванням голови Асоціації підприємств будівництва та житлово-комунального господарства України Г. Горбачова щодо питань енергозбереження та енергоефективності у сфері житлово-комунального господарства та електроенергетики.

В нараді взали участь: експерти Асоціації підприємств будівництва та житлово-комунального господарства України з питань приладів гарячої та холодної води і тепла, експерти з питань теплоенергетики та питань електроенергетичного напряму, керівники підприємств житлово-комунальної сфери Київської області, представники Броварської районної державної адміністрації.

Для активної участі учасників, обговоренні, обміну досвідом практичного застросування Законів України  в сфері житлово-комунального господарства та електроенергетики захід проведено в рамках круглого столу.

По завершенню наради прийнято рішення щодо співпраці Асоціації з  представниками міністерств та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг стосовно роз'яснення представникам територіальних громад питань, які пов'язані із сферою житлово-комунальною господарства та електроенергетики.