26.12.2019 у великій залі Броварської районної державної адміністрації відбулося засідання 67 чергової сесії Броварської районної ради VII скликання.

опубліковано 26 груд. 2019 р., 01:47 Інформаційно-довідковий центр

На засіданні 67 чергової сесії районної ради VІІ скликання розглянули такі питання:
   1. Про затвердження плану роботи районної ради на 2020 рік.
   2. Про затвердження витрат на утримання районної ради та її виконавчого апарату на 2020 рік
   3. Про зміни у складі постійних комісій Броварської районної ради VІІ скликання.
   4. Про затвердження списку присяжних Броварського міськрайонного суду Київської області.
   5. Про хід виконання районної Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку Броварського району на 2019 рік за 9 місяців.
   6. Про затвердження Програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку Броварського району на 2020 рік.
   7. Про хід виконання районною державною адміністрацією повноважень делегованих районною радою з питань розвитку охорони здоров’я, сприяння роботі асоціацій, інших громадських та неприбуткових організацій, які діють у сфері охорони здоров’я.
   8. Про хід виконання Програми «Турбота» на 2016-2020 роки.
   9. Про затвердження змін до розділу VIII районної Програми «Турбота» на 2016-2020 роки.
  10. Про затвердження Програми організації харчування учнів та вихованців закладів освіти Броварського району на 2020 рік.
  11. Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства Броварської районної ради «Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2020 рік.
  12. Про затвердження кошторису витрат комунального закладу Броварської районної ради «Дитячо-юнацька спортивна школа» на 2020 рік до Програми розвитку фізичної культури і спорту «Броварщина спортивна» на 2017-2020 роки.
  13. Про затвердження районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей Броварського району на 2020 рік.
  14. Про хід виконання районною державною адміністрацією повноважень, делегованих районною радою з питань сприяння інвестиційної діяльності на території району.
  15. Про затвердження районної програми «Протиепізоотичні заходи та боротьба з хворобами тварин у 2020-2021 роках»
  16. Про хід виконання районної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2018-2021 роки.
  17. Про затвердження Програми діяльності та фінансової підтримки Броварської редакції міськрайонного радіомовлення на 2020 рік.
  18. Про затвердження Програми збереження фондів Трудового архіву Броварського району на 2020 рік.
  19. Звіт постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку.
  20. Звіт постійної комісії районної ради з питань земельних відносин, агропромислового розвитку.
  21. Звіт постійної комісії районної ради з питань архітектури, будівництва, промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку, інформатизації, підтримки підприємництва, інвестицій та міжнародних зв’язків.
  22. Звіт директора Комунального закладу Броварської районної ради «Дитячо-юнацька спортивна школа».
  23. Звіт директора Комунального закладу «Броварський районний центр дитячої та юнацької творчості» Броварської районної ради Київської області.
  24. Звіт директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».
  25. Звіт директора комунального некомерційного підприємства Броварської районної ради «Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».
  26. Звіт директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварська районна централізована бібліотечна система».
  27. Звіт директора Комунального закладу «Броварська районна вечірня загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів із заочною формою навчання Броварського району Київської області».
  28. Звіт директора комунального закладу Броварської районної ради «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)».
  29. Про затвердження нової редакції Статуту комунального підприємства «Броварське районне виробниче управління об’єднання шкільних їдалень» Броварської районної ради Київської області.
  30. Про внесення змін та доповнень та затвердження нової редакції Статуту Комунального некомерційного підприємства Броварської районної ради «Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».
  31. Про погодження штатного розпису комунального підприємства «Трудовий архів Броварського району» Броварської районної ради Київської області на 2020 рік.
  32. Про надання погодження ТОВ «Будіндустрія-Сервіс Лтд» щодо внесення змін та розширення меж раніше наданої у користування площі Спаського родовища пісків (Північна, Південна ділянки), що знаходиться у Броварському районі Київської області (згідно із спеціальним дозволом на користування надрами від 03.09.2009 № 5005).
  33. Різне.