2 пленарне засідання 30 чергової сесії Броварської районної ради VII скликання

опубліковано 8 вер. 2017 р., 01:57 Інформаційно-довідковий центр

07 вересня 2 пленарне засідання 30 чергової сесії Броварської районної ради VII скликання   під головуванням голови Броварської районної ради С.М.Гришка

В роботі сесії взяв участь голова Броварської районної державної адміністрації Клименко М.Ф., заступник голови Броварської райради А.В. Гоголівна, депутати районної ради.

На порядку денному 2 пренарного засідання 30 чергової сесії Броварської районної ради VII скликання розглядалися наступні питання:
   1.Про затвердження районної Програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку на 2017 рік.
   2. Про внесення змін до Регламенту Броварської районної ради Київської області VIІ скликання.
   3. Про хід виконання Комплексної програми профілактики: злочинності, зміцнення правопорядку, охорони прав і свобод громадян на території Броварського району Київської області на 2016-2018 роки.
   4. Про хід виконання районної комплексної Програми подолання дитячої бездоглядності, підтримки сімей з дітьми та реформування інтернатних закладів для дітей «Назустріч дітям» на 2017 рік .
   5. Про внесення змін до Програми розвитку Броварської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України на 2017-2021 роки.
   6. Про внесення змін до плану фінансового забезпечення районної програми «Турбота» на 2016-2020 роки на 2017 рік.
   7. Про затвердження Програми розвитку інклюзивного навчання в навчальних закладах Броварського району на 2017-2019 роки.
   8. Про хід виконання районною державною адміністрацією повноважень делегованих районною радою з питань розвитку охорони здоров’я.
   9. Про внесення змін до рішення сесії Броварської районної ради від 08 червня 2017 року № 356-28-VII «Про делегування представників Броварського району до Госпітальної ради Лівобережного госпітального округу».
   10. Про хід виконання Програми містобудівної діяльності та створення геоінформаційної електронної містобудівної кадастрової системи Броварського району на період 2016-2018 роки.
   11. Про затвердження Програми залучення інвестицій та поліпшення розвитку інвестиційного клімату в Броварському районі на 2017-2019 роки.
   12. Про затвердження Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Броварському районі на 2017-2018 роки.
   13. Про затвердження Програми будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури Броварського району на 2017-2018 роки.
   14. Про затвердження районної Програми заходів з ліквідації стихійних сміттєзвалищ на території Броварського району на 2017-2018 роки.
   15. Про затвердження Програми розвитку садівництва та ягідництва у Броварському районі на 2017-2018 роки.
   16. Про внесення змін до Плану фінансового забезпечення Програми збереження фондів Трудового архіву Броварського району на 2017 рік.
   17. Про внесення змін до кошторису витрат на фінансування Програми діяльності та фінансової підтримки Броварської редакції міськрайонного радіомовлення на 2017 рік.
   18. Про внесення змін до додатку Програми діяльності та фінансової підтримки комунального підприємства редакції газети «Нове життя» на 2017 рік.
   19. Звіт постійної комісії з питань комунальної власності.
   20. Звіт редактора комунального підприємства редакції газети «Нове життя».
   21. Звіт директора комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро» Броварської районної ради Київської області.
   22. Звіт директора комунального підприємства «Трудовий архів Броварського району» Броварської районної ради Київської області.
   23. Звіт директора комунального закладу «Центр муніципального управління та розвитку місцевого самоврядування» Броварської районної ради Київської області.
   24. Про реорганізацію комунального закладу «Броварська центральна районна лікарня» в комунальне неприбуткове підприємство «Броварська багатопрофільна лікарня» Броварської районної ради та Броварської міської ради.
   25. Про створення комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури» та затвердження його Статуту.
   26. Про створення комунального закладу Броварської районної ради «Броварська районна централізована бібліотечна система» та затвердження його Статуту.
   27. Про виправлення технічної помилки у Статуті Комунального закладу Броварської районної ради «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)».
   28. Про підвищення тарифних розрядів педагогічним працівникам комунального закладу Броварської районної ради «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)».
   29. Про затвердження структури та кошторису на утримання комунального підприємства «Трудовий архів Броварського району» Броварської районної ради Київської області.
   30. Про продовження терміну дії договорів оренди майна, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл, селищ Броварського району.
   31. Про погодження об’єктів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл та селищ Броварського району, для передачі в оренду.
   33. Про погодження об’єкту, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл, селищ Броварського району.
   34. Про надання погодження на отримання спеціального дозволу ТОВ «АСТОР ВИДОБУВАННЯ» на користування надрами з метою геологічного вивчення пісків ділянки надр Погреби, що знаходиться у Броварському районі Київської області.,
   35. Про звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо недопущення передачі в концесію державних лісогосподарських підприємств.
   36. Різне.