31 жовтня 2019 року відбулось пленарне засідання 64 позачергової сесії районної ради VІІ скликання.

опубліковано 31 жовт. 2019 р., 04:31 Інформаційно-довідковий центр

31 жовтня 2019 року в приміщенні за адресою: вул. Гагаріна, 15 (ІV поверх, Сесійний зал) відбулось пленарне засідання 64 позачергової сесії районної ради VIІ скликання.
    В засіданні взяли участь: голова Броварської районної ради С. Гришко, керуючий справами Броварської районної ради С. Максак,  голова Броварської районної державної адміністрації М. Клименко, заступник голови адміністрації О. Юрченко, начальник управління фінансів Броварської райдержадміністрації О. Миргородська та депутати районної ради.
    На засіданні розглянули такі питання:
    1. Звіт про виконання районного бюджету Броварського району за 9 місяців 2019 року.
    2. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 18 грудня 2018 року № 686-51 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2019 рік» та додатків до нього.
    3. Про припинення діяльності комунального закладу «Броварська районна вечірня загальноосвітня школа II-III ступенів із заочною формою навчання» Броварського району Київської області» шляхом його ліквідації.
    4. Про затвердження нової редакції Статуту комунального закладу Броварської районної ради «Дитячий будинок «Надія» для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування» та структури комунального закладу.
    5. Різне.