85-річчя Київської області

опубліковано 25 вер. 2017 р., 01:58 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 25 вер. 2017 р., 02:23 ]

24 вересня 2017 року в м. Ірпінь відбулись святкові заходи з нагоди відзначення 85-річчя Київської області. У вище вказаних заходах взяли участь всі райони та міста Київської області. Броварський район презентував себе як сільськогосподарський та фермерський край. В презентаційному наметі була представлена продукція найбільших сільськогосподарських та фермерських господарств Броварського району.

Зустрічали гостей голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко, Герой України, голова правління ПАТ «Комбінат «Тепличний» В.І.Чернишенко, заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся, керівник апарату Броварської районної державної адміністрації К.В. Прянішнікова.

Гостей свята вітали і наші талановиті жителі, а саме народний вокальний ансамбль «Калиновий цвіт», керівник заслужений працівник культури України Віталій Стоцький та юний вокаліст Дмитро Чакун.