94-та річниця утворення Броварського району

опубліковано 22 вер. 2017 р., 06:50 Інформаційно-довідковий центр

22 вересня 2017 року в приміщенні Будинку культури смт Калинівка відбулися урочисті заходи, присвячені 94-й річниці утворення Броварського району.

В заході взяли участі голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко, заступник голови адміністрації Ю.С. Плакся, голова Броварської районної ради С.М. Гришко, заступник голови райради А.В. Гоголіна, керівник апарату адміністрації К.В. Прянішнікова, Почесні жителі Броварського району, депутати всіх рівнів, працівники райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів та служб району, сільські та селищні голови, жителі району.

Всіх гостей свята зустрічав зразковий духовий оркестр із с. Русанів.

Перед входом до глядацької зали гості мали можливість оглянути виставку дитячих робіт учнів Дитячої школи мистецтв, вихованців Центру дитячої творчості.

Офіційну частину традиційно розпочали Гімном України.

Честь здійснити покладання квітів до меморіального комплексі смт Калинівка надано Герою України, Герою соціальної праці В.І. Чернишенку, Почесним жителям Броварського району Н.І. Федірко та А.Б. Бочкарьову, учаснику АТО В.І. Боковні.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко.

Також зі святом усіх присутніх привітав голова Броварської районної ради С.М. Гришко.

Загалом було грамотами та цінними подарунками нагороджено 100 осіб.

Святковий настрій створювали ведучі Н. Скоблєва, В. Великород, В. Власов

народний ансамбль "Калиновий цвіт"  (БК смт Калинівка, кер заслужений працівник культури України В.Стоцький)

А. Білецький (учасники художньої самодіяльності Гоголівської СБК)

вихованці зразкового зразкового ансамблю "Олекса-плюс"