Акція протесту жителів с.Княжичі

опубліковано 10 квіт. 2012 р., 07:13 Інформаційно-довідковий центр
    06 квітня – біля стін Броварської районної державної адміністрації відбулася акція протесту групи людей села Княжичі Броварського району на чолі з заступником голови Спілки власників майна і землі села Княжичі з правових питань і водночас голови громадського об’єднання «Селянський рух України» Сергієм Мартіяном проти дій депутата районної ради від партії «Фронт Змін» Олега Кищука, який на їхню думку незаконно заволодів земельною ділянкою у 8 гектар та розмістив на ній кінноспортивний комплекс «Княжичі» і голову сільської ради с.Княжичі Касьян О.І., яку звинувачують у використанні майна громади на свій розсуд, при цьому отримує додаткові прибутки за які не сплачує податків ні селу, ні державі.
    На плакатах протестуючих були наступні написи : «Угрупування Кищук – Касьян пограбувало і грабують громаду с.Княжичі », «Терор, геноцид, 5 років знущань Київської обласної влади над громадою села Княжичі»; «Кищук Олег зрадник та позор громади Броварщини, Броварської районної ради. Геть від влади душогубів народу».
    До протестуючих вийшов керівник апарату адміністрації Ю.І.Кушніренко прийняв звернення до голови Броварської районної державної адміністрації, вислухав та вияснив причини акції протесту, а також запевнив людей, що районна влада зробить все можливе щоб вирішити дане питання.
    Близько 1200 год. акція протесту завершилась.