Засідання колегії

опубліковано 28 січ. 2016 р., 03:26 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 28 січ. 2016 р., 04:23 ]

28 січня 2016 р.

28 січня –  голова Броварської районної державної адміністрації В.О. Сінько провів засідання колегії Броварської районної державної адміністрації .
    В засіданні взяли участь: голова районної ради С.М. Гришко, заступники голови адміністрації, начальники управлінь, відділів, організацій та служб району, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації.

На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
1. Про підсумки виконання Програми соціально – економічного, культурного і духовного розвитку Броварського району на 2015 рік.
2. Про роботу відділу культури Броварської райдержадміністрації за 2015 рік.
3. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Руднянської сільської ради.
 По всіх розглянутих питаннях дані доручення управлінням, відділам, службам району.